RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
vengeance
Great
Great
vengeance


Female
Age : 28
Брой мнения : 394
Рейтинг : -1
Registration date : 21.12.2008

Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty
ПисанеЗаглавие: Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите   Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите EmptyНед 25 Яну 2009, 14:01

Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите J76u0w


## Режисьор : Майкъл Раймър

## В ролите : Алая, Стюарт Таунзенд, Маргерите Мороу, Винсент Перез, Пол МкГан, Лена Олин.

## IMDB : Линк към IMDB

## IMDB Рейтинг : User Rating: 4.6/10 (14,129 votes)

## Държава : САЩ, Австралия

## Година : 2002

## Времетраене : 101 минути


## Резюме : Стюарт Таунзенд се въплъщава в ролята на вечноживия антигерой - вампира Лестат, който се е разбудил след вековен покой. Той живее заради страстта, тръпката, удоволствието... Неговата опияняваща готическа музика се прокрадва в света и възражда желанията на всемогъщата Акаша - злата кралица-майка на всички вампири (в ролята - трагично загиналата актриса и певица Алая)
В продължение на векове тя е чакала да я призоват, за да възцарува отново с цялата си нечестива мощ. Тя е Акаша, злата кралица-майка на всички вампири - и сега нейното време е дошло.
Върнете се в началото Go down
Eleutheria
Advanced
Advanced
Eleutheria


Female
Age : 30
Брой мнения : 113
Location : Varna :)
Рейтинг : 7
Registration date : 14.10.2008

Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите   Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите EmptyСъб 28 Фев 2009, 01:15

обичам го този филм.Много се препокрива с "интервю с вампир" .Не толкова като сюжет,ами као герои и т.н. И все пак го обичам.Песните от филма са ми любими и съм го гледала на няколко пъти Clap
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите   Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите EmptyСъб 28 Фев 2009, 10:52

Защото е продължение на"Интервю с вампир". :д
Но съкс.Поне за мене.Интервю-то е по хубав.Макар че на моменти всички вампири ми мязаха на гейове/поне не се целунаха, само си говориха от половин длан разстояние.


Последната промяна е направена от Ади_Психаря на Съб 28 Фев 2009, 14:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите   Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите EmptyСъб 28 Фев 2009, 12:06

Съгласен съм с гейския имидж,дето им са лепнали на вамирите в този филм -в това отношение съкс!
Що се отнася до музиката във филма, това е първият и единствен път, когато съм се изкефил на такъв жанр метъл. А моментът с цигулката направо ме кара да настръхна от кеф.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите   Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Queen Of Damned/Кралицата на прокълнатите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Legion Of The Damned - 2008 - Cult Of The Dead (Promo)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
Идете на: