RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Hanson

Go down 
+3
In_Flames91
(s)Ain't
Руто
7 posters
АвторСъобщение
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Hanson Empty
ПисанеЗаглавие: Hanson   Hanson EmptyПет 27 Мар 2009, 18:28

Схемата изобщо не е нова - прави се кастинг за трима братя, дето не са по-големи от 16-17 и що-годе имат някакви музикални умения, избира се най-сладурската тройка, промотира се и ето ти на - нови teen idols. След това гласовете им мутират и за тях си спомняме само когато се появи следващата baby face банда, като The Jonas Brothers

Hanson

Hanson Hanson-Mmm-Bop-781440

Hanson са американска поп-рок банда, сформирана в Тълса, Оклахома от братята Айзък, Тейлър и Зак Хенсън. Най-известни стават през 1997 с хита си MMMBop от дебютния им албум Middle of Nowhere, който спечелва три номинации за „Грами”.

Първоначално бандата носи името The Hanson Brothers. И трите момчета започват музикалната си кариера като пианисти. След това Айзък си купува китара втора употреба, Зак взима на заем едни стари барабани, а Тейлър започва да свири на клавирите на новосформираната гаражна банда.

Премахнат клип

Толкова от чичо Гугъл. Дали е вярно или не, не знам, но е правдоподобно. Лично на мен ми харесват някои песнички, но не бих ги определил като банда с принос за рока. Някои ще кажат, „все пак хлапета, на тази възраст да можеш да правиш такива неща в музикално отношение никак не е малко, както и да постигнеш световна слава...”. Да, така е и затова им отделям време да им направя тема тук (освен желанието ми да ви дам пример, че и музиката, като всяка друга индустрия, бълва продукция на конвейер).

Hanson Hanson

Като казах, че имат песнички, които ми харесват, тази е една от тях – и като текст, и като изпълнение.