RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Slipknot

Go down 
+66
Armageddon ^^ <33
dragons_eat_apples!!
denityyy666
The Marlboro Man
Social_Suicide
Fr0st NoVa
AxL
Morti
Maggot
gladius
affected_smiling_face
Imperial
Линн
Тети
go6o_metala
Agent Orange
sunshine
Kryptonite
Жоро
Young Cat
Adept
Downingtn
Follow_The_Reaper
Kaamos
Devils.Reject
SparKy
CANNIBAL
NecroButcher
Dredy
*high_in_the_sky*
Дан
Gunslinger^^
Nero
Slav
I Cum Blood !
qkitaki
Zupaman
antani
bassistkata
Rashugun
wolf-eyes
Железен
Pubstomper
Corey Taylor
Phantom 1912
Тед
amigo
Xpuc ^_^
nutshell
Nitroglycerin
Илмари
Slipknot_
D(emo)n_Hunter
[=Tihm@tA=]
siddka
krissa
Руто
In_Flames91
Марто!
Puppet Master
Щорко
(s)Ain't
nameless
Ravenhill
SneJanKa_
Bryan
70 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

какво мислите за тях?
Отлична
Slipknot - Page 3 I_vote_lcap47%Slipknot - Page 3 I_vote_rcap
 47% [ 48 ]
Много добра
Slipknot - Page 3 I_vote_lcap9%Slipknot - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 9 ]
Става
Slipknot - Page 3 I_vote_lcap16%Slipknot - Page 3 I_vote_rcap
 16% [ 16 ]
Понася се
Slipknot - Page 3 I_vote_lcap6%Slipknot - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 6 ]
боза
Slipknot - Page 3 I_vote_lcap22%Slipknot - Page 3 I_vote_rcap
 22% [ 24 ]
Общо гласове : 103
 

АвторСъобщение
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПет 10 Апр 2009, 22:43

First topic message reminder :

Slipknot (транскрипция: Слипнот) е американска метъл група от щата Айова формирана пре 1995 година. В момента албумите на Slipknot се издават от Roadrunner Records[2], като в САЩ групата има платинени продажби.
През 2006 година Слипнот печелят Грами за най-добро метъл изпълнение с песента Before I Forget.[3]
Известни са и с честите си изяви на пътуващия метъл/рок фестивал Озфест.
Биография на групата:
Слипнот създават първите си песни през 1993 г.[4] През първите години групата сменя няколко имена "Pale Ones", "Pyg system", и "Meld" преди да се спре на Слипнот.[4] Групата се ръководи от Андерс Колсефини, съосновател на групата. Много от песните в Mate.Feed.Kill.Repeat и някои които намират място в по-късните записи са създадени именно през тези „ранни години“. #6 Шон "Clown" Крахан е бил основният барабанист преди #1 Джой Джордисън да се присъедини и да заеме мястото му.[4] Крахан, който също е един от основателите на групата, е искал трима барабанисти; първо за да създаде мощен племенен (трайбъл) звук, и второ наред с него да върви стена от звукови ефекти.[4]

Mate. Feed. Kill. Repeat. and Slipknot (1995–2000) [редактиране]
Групата успява да се утвърди изнасяйки множество концерти през 1995 и на следващата година, точно на хелоуйн издава демото Mate.Feed.Kill.Repeat. Демо записът се продавал добре, но бил в ограничена бройка от 1000 копия. Последвал незабавен интерес от няколко големи лейбъла. По това време групата имала пет члена, един от най-зайннтересованите лайбъли бил Roadrunner Records, но групата имала още много да работи преди да подпише договор с него. Година по-късно, Roadrunner подписва договор(по-точно някакъв вид споразумение) със Слипнот. Договора ги задължава да си намерят нов вокал, и те го откриват в лицето на Кори Тейлър, а Андерс отива на перкусиите. Това обаче не му допада, и той напуска за да търси собствена слава.

Накрая все пак Roadrunner Records, подписват пълноправен договор, и издават техния едноименен албум, през Юни 1999, продуциран от Рос Робинсън. Относно албума, един журналист пише „Мислите си, че Лимп Бизкит са тежки? Те са като Osmonds. Слипнот са нещо напълно различно.
През 1999 г. Слипнот участват в Озфест, с което увеличават многократно фен базата си. През 2000 г. албумът става платинен първият за лейбъла дотогава.
Iowa (2001–2002) [редактиране]

Последвалия през 2001 Iowa, до голяма степен оправдава очакванията на феновете и дебютира директно под #3 в Билборд и под #1 във Великобританската класация за албуми.[5] Следва широкомащабно турне за промотиране на записа. Списание Rolling Stone нарича албума „първия голям запис от неометъл ерата“.[6]
Освен това групата играе самата себе си във филма Rollerball през 2002 год., изпълнявайки на сцена „I Am Hated“ от Iowa.[7]

Vol. 3: (The Subliminal Verses) и застой (2003–2007) [редактиране]

След две годишна почивка, групата отново се прегрупира към края на 2003 год., започвайки работа върху нов албум заедно с прочутия продуцент Рик Рубин, който преди това е работил с Johnny Cash, Red Hot Chili Peppers, Britney Spears, System of a Down, Pennywise, Jessica Simpson и Slayer.[8]

Групата пуска в продажба четвъртият си албум Vol. 3: (The Subliminal Verses) през Май 2004 год. Албума дебютира директно под #2 в Билборд."[9]
Групата забива на Озфест за трети път.[10]
Следва лайв албум със записа на песни изпълнени в Финикс, Лас Вегас, Осака, Сингапур и Токио е издаден ноември 2005 год. под името 9.0: Live. Албумът достига 17 място в билборд.[11]
Няколко члена на Слипнот съвместно с други музиканти сездават Roadrunner United: The All-Star Sessions през октомври 2005 год.[12] Също така Слипнот се появява и в комикса за възрастни Viz (брой 152,февруари 2005). Групата в момента е в застой, като членовете ѝ, работят върху страничните си проекти.
Кори Тейлър и Джеймс Рот са погълнати от Stone Sour, Джой Джордисън е с Ministry, а Крис Фен се съсредоточава върху играта на голф.
Новото DVD Voliminal: Inside the Nine DVD е издаено на 5 декември 2006 год. Същата година Слипнот печелят грами за най-добро метъл изпълнение с песента „Before I Forget“.[3]

Според думите на Кори Тейлър в интервю по телевизия VH1 няма да има нов албум на групата преди 2008

групата се състои от :
*
1Сид Уилсън
2 Джой Джордисън
3 Пол Грей
4 Крис Фен
5 Джеймс Рот
6 Крек "133" Джоунс
7 Шон "Clown" Крахан
8 Мик Томпсън
9 Кори Тейлър
снимки:
Slipknot - Page 3 Slipknot-02 Slipknot - Page 3 Slipknot
Slipknot - Page 3 Slipknot Slipknot - Page 3 Makeup_slipknot1%5B1%5D
клипове:

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:13

fewgtg написа:
Много ме дрзни и факта, че барабаниста го смятат за един от най-добрите в света, wtf?

Смятат го за наи-добрия защото не разбират от музика Smile . Пича наистина е супер надарен и лично на мен ми е любим,но от него има мн по-добри барабанисти.
За тези които обиждат групата ,че е бездарна имам въпрос.. Случайно да сте перкусионисти,кийтбордисти,барабанисти или нещо такова ,че да го твърдите тва?
То е много лесно понеже шепа УЖ "истински метъли" твърдят ,че Slipknot за боза и вие да го говорите.. Smile
Щото ако видите човек с фланелка на Metallica ще си кажете " ебати пича" ,но ако е с фланелка на Slipknot " ебати позата" ... а не е правилно щото тоя с металиката може да е чувал 1,2 песни ,а тоя със Слипнот да си е истински фен!!!
Върнете се в началото Go down
Ravenhill
Great
Great
Ravenhill


Male
Age : 32
Брой мнения : 227
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 14.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:26

SneJanKa_ написа:
fewgtg написа:
Много ме дрзни и факта, че барабаниста го смятат за един от най-добрите в света, wtf?

Смятат го за наи-добрия защото не разбират от музика Smile . Пича наистина е супер надарен и лично на мен ми е любим,но от него има мн по-добри барабанисти.
За тези които обиждат групата ,че е бездарна имам въпрос.. Случайно да сте перкусионисти,кийтбордисти,барабанисти или нещо такова ,че да го твърдите тва?
То е много лесно понеже шепа УЖ "истински метъли" твърдят ,че Slipknot за боза и вие да го говорите.. Smile
Щото ако видите човек с фланелка на Metallica ще си кажете " ебати пича" ,но ако е с фланелка на Slipknot " ебати позата" ... а не е правилно щото тоя с металиката може да е чувал 1,2 песни ,а тоя със Слипнот да си е истински фен!!!

Кой е казал, че Slipknot не са метъл ? Да за мен те са боза, но когато видя някой с фанелка на Slip се кефя, защото не е поредния безмозъчен чалгар.....
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:34

fewgtg написа:
SneJanKa_ написа:
fewgtg написа:
Много ме дрзни и факта, че барабаниста го смятат за един от най-добрите в света, wtf?

Смятат го за наи-добрия защото не разбират от музика Smile . Пича наистина е супер надарен и лично на мен ми е любим,но от него има мн по-добри барабанисти.
За тези които обиждат групата ,че е бездарна имам въпрос.. Случайно да сте перкусионисти,кийтбордисти,барабанисти или нещо такова ,че да го твърдите тва?
То е много лесно понеже шепа УЖ "истински метъли" твърдят ,че Slipknot за боза и вие да го говорите.. Smile
Щото ако видите човек с фланелка на Metallica ще си кажете " ебати пича" ,но ако е с фланелка на Slipknot " ебати позата" ... а не е правилно щото тоя с металиката може да е чувал 1,2 песни ,а тоя със Слипнот да си е истински фен!!!

Кой е казал, че Slipknot не са метъл ? Да за мен те са боза, но когато видя някой с фанелка на Slip се кефя, защото не е поредния безмозъчен чалгар.....

хахаа ... аз пък например не търпя ЛП.. ама кат видя някой с тяхна фланелка не се чувсттвам горда ,че не е чалгар,жал ми е lol!
Върнете се в началото Go down
Ravenhill
Great
Great
Ravenhill


Male
Age : 32
Брой мнения : 227
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 14.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:35

SneJanKa_ написа:
fewgtg написа:
SneJanKa_ написа:
fewgtg написа:
Много ме дрзни и факта, че барабаниста го смятат за един от най-добрите в света, wtf?

Смятат го за наи-добрия защото не разбират от музика Smile . Пича наистина е супер надарен и лично на мен ми е любим,но от него има мн по-добри барабанисти.
За тези които обиждат групата ,че е бездарна имам въпрос.. Случайно да сте перкусионисти,кийтбордисти,барабанисти или нещо такова ,че да го твърдите тва?
То е много лесно понеже шепа УЖ "истински метъли" твърдят ,че Slipknot за боза и вие да го говорите.. Smile
Щото ако видите човек с фланелка на Metallica ще си кажете " ебати пича" ,но ако е с фланелка на Slipknot " ебати позата" ... а не е правилно щото тоя с металиката може да е чувал 1,2 песни ,а тоя със Слипнот да си е истински фен!!!

Кой е казал, че Slipknot не са метъл ? Да за мен те са боза, но когато видя някой с фанелка на Slip се кефя, защото не е поредния безмозъчен чалгар.....

хахаа ... аз пък например не търпя ЛП.. ама кат видя някой с тяхна фланелка не се чувсттвам горда ,че не е чалгар,жал ми е lol!

По-добре ЛП от колкото Азис....
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:37

Цитат :
Кой е казал, че Slipknot не са метъл ? Да за мен те са боза, но когато видя някой с фанелка на Slip се кефя, защото не е поредния безмозъчен чалгар.....

първо дали са ну метал или каквото и да било падат към жанра метал такаче са си Smile после радвай се колко си щеш :} изрази се вече спи с проклетия спор защото не ми се започва на ново Smile
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 20:40

btw не всички чалгари за безмозъчни Wink преди висчко за хора.. тъпо е да определяш по-муизката.Сигорно ти е гадно като някой чалгар те реди,за тва не падай до нивото му Wink
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 21:35

Offtopic Има един закон в стила "метъл" и той е: Nu metal-ът не е метъл! Колкото и да не искате да го приемете, то си остава факт!


Последната промяна е направена от In_Flames91 на Пон 13 Апр 2009, 21:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 13 Апр 2009, 21:35

Марто! написа:
Само едно ще кажa - Shitknot

по-скоро ShitYES biggrin biggrin biggrin , ич не ме радват...някви..деазнам...като че ли са безцелни някви такива..едни никакви. Слушал съм техни песни, опитвали са се да ме забибят ама без успех. Има много по-брутални, по-красиви, по-смешни и по-какви ли не от Slipknot, верно е че това не дава право да ги отписвам въобще защото разбирам че не е шега работа да се прави музика Smile. На мен поне не ми харесват, наздраве! Rockplace_On
Върнете се в началото Go down
Nitroglycerin
Newbie
Newbie
Nitroglycerin


Female
Age : 30
Брой мнения : 21
Location : варна
Интереси : весело да е
Рейтинг : 0
Registration date : 14.04.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyВто 14 Апр 2009, 23:33

много яка група! тая година мн брутални коледни рекламки бяха направили за мтв Heart
иначе въобще не ме бъркат с маски ли са или без-аз слушам музиката,не ги потбирам по външен вид...
Върнете се в началото Go down
nutshell
Advanced
Advanced
nutshell


Female
Age : 30
Брой мнения : 175
Location : Варна
Рейтинг : 10
Registration date : 14.04.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПет 17 Апр 2009, 22:57

Slipknot колкото души ги харесват, толкова ги и мразят...
...общо взето поради едни и същи причини.
Преди 2-3 години бях абсолютна маниачка. Slipknot - non-stop. Ама и тази ми мания отшумя. Обаче имам достатъчно голям брой спомени, свързани с този ми период и ми е хубаво да си спомням, така че, независимо колко дълго не съм се и сещала за тях, винаги мога да им отделя време. Е, вярно, текстовете им са отчасти абсурдни, еднотипни и прекалено "sh*tty motherf*cker" на места..Обаче пък новият албум не е така, аз с такова впечатление останах, даже някои сола са хубави! biggrin И btw, в моя winamp ми пише, че стилът им е : extreme alternative metal biggrin иди разбери...
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 00:10

водят слипнот за нео метал защото са леко трудни за определяне , ама нямат нищо общо с неото !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Angry
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 00:15

инче слипнот са new metal
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 00:17

Bryan написа:
инче слипнот са new metal
ми то и лп ги видят за нео .. да ти звучат като слипнот ? ?????

Пий си ракията и си мълчи lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 00:27

баси как ме нареди...
не наситина виж new metal са и ще ти кажа защо
по тази тема говорих с руто и тои ми каза че ну метала се е зачитал от годините 1998-ма 1999-та а Slipknot са от 1995 такаче се смятат за ну
Върнете се в началото Go down
SneJanKa_
Newbie
Newbie
SneJanKa_


Брой мнения : 94
Рейтинг : 19
Registration date : 29.03.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 00:30

Bryan написа:
баси как ме нареди...
не наситина виж new metal са и ще ти кажа защо
по тази тема говорих с руто и тои ми каза че ну метала се е зачитал от годините 1998-ма 1999-та а Slipknot са от 1995 такаче се смятат за ну

хм.. аз съм на мнение ,че ги водят за нео защото са трудни за определяне и са излезли по ендо и също време с лп.. верно неото не е метъл ама слпнот са си Smile

и не та нареждам Ashamed
Върнете се в началото Go down
Xpuc ^_^
Newbie
Newbie
Xpuc ^_^


Female
Age : 29
Брой мнения : 90
Интереси : Да събирам кашони.
Рейтинг : 0
Registration date : 12.04.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 15:30

Кефят ме!Много яка група Rockband
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 20 Апр 2009, 23:45

Bryan написа:
баси как ме нареди...
не наситина виж new metal са и ще ти кажа защо
по тази тема говорих с руто и тои ми каза че ну метала се е зачитал от годините 1998-ма 1999-та а Slipknot са от 1995 такаче се смятат за ну
Offtopic Правиш ли разлика между new и nu metal? Голяма е границата, разделящи ги. За new се считат всички съвременни heavy metal-групи (In Flames, Pantera, Arch Enemy, Trivium, Rammstein, Fear Factory, Godsmack и т.н.). Терминът не изпълнява ролята на определение за стила, който се свири от тези групи, а по-скоро разграничение между новото и старото.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyВто 21 Апр 2009, 00:02

адаш 1во защо всеки път когато пишеш го слагаш тоя емотикон оф топик
и 2торо за какво ми го казваш ?
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyВто 21 Апр 2009, 00:05

Bryan написа:
адаш 1во защо всеки път когато пишеш го слагаш тоя емотикон оф топик
и 2торо за какво ми го казваш ?
Offtopic 1. Не винаги я слагам. Използвам я, само когато коментарът ми не е свързан с темата.
2. Казвам ти го за да различаваш двете.
Върнете се в началото Go down
amigo
Newbie
Newbie
amigo


Male
Age : 30
Брой мнения : 98
Location : варна
Интереси : да се правя на магазин :Д
Рейтинг : 3
Registration date : 09.04.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyЧет 23 Апр 2009, 19:54

slipknot Mic Corey и Joey са ненормални пък и мен ме водиха на концерта в лондон Smile Smile Smile Skeleton Skeleton Skeleton при това на 8 години
Върнете се в началото Go down
Тед
Newbie
Newbie
Тед


Female
Age : 28
Брой мнения : 8
Рейтинг : 0
Registration date : 25.05.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 20:21

Като цяло на са лоша група Bounce
Върнете се в началото Go down
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 22:12

Една от групите която искам да видя на живо в БГ! Няма такива изроди. Hlom
Върнете се в началото Go down
Corey Taylor
Newbie
Newbie
Corey Taylor


Male
Age : 33
Брой мнения : 30
Location : Варна
Интереси : Metal, Beer, Headbanging
Рейтинг : 1
Registration date : 22.06.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyВто 30 Юни 2009, 22:17

Една от групите които могат да правят каквото си искат, и феновете пак ще ги харесват. Joey Jordison е страхотен барабанист а Corey може да изпее която и да е песен, без значение от жанра, по уникален начин.
Върнете се в началото Go down
Pubstomper
Rockplacer
Rockplacer
Pubstomper


Male
Age : 30
Брой мнения : 460
Location : Варна
Рейтинг : 8
Registration date : 23.06.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyВто 30 Юни 2009, 23:12

Corey Taylor написа:
Една от групите които могат да правят каквото си искат, и феновете пак ще ги харесват. Joey Jordison е страхотен барабанист а Corey може да изпее която и да е песен, без значение от жанра, по уникален начин.


Малко се изхвърли с това за Кори ...Бандата наистина е добра.Имат си фенове,правят музика ^_- В последния си албум даже и вкарват елементи от блек метъла(колкото и странно да звучи)Групата като цяло е доста противоречива.НЕ са ми сред любимците,но не може да се каже че не ги харесвам...
Лично мнение... Слипкнот са по-скоро alternative от колкото nu.
Върнете се в началото Go down
Corey Taylor
Newbie
Newbie
Corey Taylor


Male
Age : 33
Брой мнения : 30
Location : Варна
Интереси : Metal, Beer, Headbanging
Рейтинг : 1
Registration date : 22.06.2009

Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 EmptyСря 01 Юли 2009, 19:00

И аз съм на мнението че е алтернатив Wink ето нещо не толкова heavy https://www.youtube.com/watch?v=4JnDQ2eQesc
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Slipknot - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Slipknot
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: