RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
RockPlace
Administrator
Administrator
RockPlace


Male
Брой мнения : 1570
Рейтинг : 87
Registration date : 12.07.2008

Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер Empty
ПисанеЗаглавие: Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер   Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер EmptyСря 10 Юни 2009, 01:24

Paul Di'Anno: Iron Maiden са скучни, Steve Harris е Хитлер Fbd5a685d5edbff936a6d161d530b4d2

Бившият вокал на Iron Maiden, Paul Di'Anno, гневно се равихри по време на пресконференция миналия месец, по време на соловото си турне в Аржентина.

Попитан за слуховете, че злоупотебата му с дрогата е била причина за изгонването му от групата, Di'Anno гневно отговорил: "Откъде, по дяволите, ви хрумна това? Аз напуснах сам, защото Iron Maiden отиваха все повече в хевиметъл посока, а и Iron Maiden са една машина за пари - за което пък на мен не ми дреме. Дрогата няма нищо общо, нищо подобно. Аз и Steve [Harris]... аз написах "Killers", а Steve си мислеше, че пише по-добри песни. Според мен за нищо не стават. Каква дрога, глупости - подгответе си домашното преди да питате такива глупости, иначе приключваме интервюто веднага. Адски мразя, като се получи така! Хора, говорите, без да знаете. Е, казвам ви - Iron Maiden е групата на Steve Harris. Никой друг няма значение - нито Dave Murray, нито Clive [Burr], нито аз. Това е групата на Steve Harris и целта на всичко са пари, пари, пари, пари - никой друг няма значение. Аз съм написал 20 пъти по-добри песни от неговите, но успях да вкарам само една песен в Killers, защото трябваше всичко да е за Steve - винаги трябва да стане неговата. Един ш*бан Адолф Хитлер, това е той. Не ми пука. Това е. А дрога няма начин да не вземаш, когато си с Iron Maiden, защото са толкова дяволски скучни. И едничката дрога е аспиринът, защото от Steve те заболява главата."

Вижте запис от пресконференцията: