RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Downingtn... или просто бач Здравко.

    Go down 
    +51
    Social_Suicide
    Thor
    nelcho
    CrazY
    grain_of_sand
    (s)Ain't
    Ralie
    balduran
    AndiU
    vivire
    w_h_i_t_e_s_n_a_k_e
    Devils.Reject
    BaJaNaKa
    Imperial
    All.Nightmare.Long
    fonix
    Katie_Rock
    Лили.
    Soulhunter
    Mycaka
    Rashugun
    VampireHeart
    Бавен_Клошар
    luna_lovegood
    eMm
    nikoletito
    RockPlace
    Ania
    Немезида
    Purblindd
    Ash....
    Fofo0
    Adept
    LoaDinG
    Bryan
    Chaos!
    "Рури"
    Jacob
    Марто!
    Стеф
    Kecko_pld
    Gunslinger^^
    Мо7о_ейнджъл
    Puppet Master
    nameless
    Вилито
    D(emo)n_Hunter
    qkitaki
    littleMICROBE
    Руто
    Downingtn
    55 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
    АвторСъобщение
    Downingtn
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Downingtn


    Male
    Брой мнения : 1167
    Рейтинг : 55
    Registration date : 11.06.2009

    Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 Empty
    ПисанеЗаглавие: Downingtn... или просто бач Здравко.   Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 EmptyПет 12 Юни 2009, 16:35

    First topic message reminder :

    Такааа... 3 години стоя само със снимката - Under Construction... e мисля, че се създадох вече. biggrin

    Казвам се Здравко, за тези, които не ме познават. На 21 съм (почти 22.. малее,мале...).
    От Плевен съм, но в момента живея и уча в София. Последна година съм с тонрежисура в НБУ, а после на където задуха вятъра. Свиря от известно време, пея също от малко по-късно, а от сравнително скоро и записвам разни групи в home студиото ми.

    Определям се като леко странен човек, но странен по хубав начин biggrin
    Обикновено съм мълчаливия тип в компания, но това е защото си мисля за всичко наоколо и асимилирам почти всичко, което се каже... или просто съм в някакъв собствен филм и си мисля разни глупости biggrin
    However, сред по-близки хора, съм малко по-приказлив biggrin

    Обичам спокойствието, хубавата музика и добрата компания. Не обичам празни приказки и самохвалство... (все пак да знаете, че съм най-добрият...;д).

    И тъй като съм по-добър в отговарянето, от колкото в разказването, спирам дотук. Който иска да знае нещо повече за мен - Питайте и ще ви се отговори Sunshine


    Последната промяна е направена от Downingtn на Пет 06 Ное 2015, 13:37; мнението е било променяно общо 7 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Downingtn... или просто бач Здравко.   Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 EmptyПет 06 Ное 2015, 18:51

    Здравкович! Няма ли да запознаеш хората с твоята дива група дето така и не разбирам какво се случва като свирите, но все някой ще и се накефи! xD
    Върнете се в началото Go down
    Downingtn
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Downingtn


    Male
    Брой мнения : 1167
    Рейтинг : 55
    Registration date : 11.06.2009

    Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Downingtn... или просто бач Здравко.   Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 EmptyСъб 07 Ное 2015, 12:42

    Thrax написа:
    Downingtn написа:
    Thrax написа:
    Гадното е, че тялото остарява, а душата си остава млада. Не съм сигурен обаче дали нямаше да бъде по-гадно ако и душата остаряваше, така че няма какво да се сърдя - взел съм си своето (и продължавам да го вземам).

    Уфф, почнал съм се от рано и ме избива на философия.  biggrin

    Когато сме малки, действията ни се определят от желанията ни. Когато съзреем, се определят от отговорностите ни. А когато остареем - от възможностите ни. Или по-скоро от прогресивното им намаляване.

    Май ти забих темата с тези философствания. Ако не намираш как да продължиш разговора, недей - няма проблеми, както казва един мой любим ТВ герой.  biggrin

    Мисля, че дойде времето, да продължим разговора, Ру. biggrin

    A не се ли чувстваш по абсолютно същия начин, както си се чувствал, когато си бил на 5, на 15, на 25?
    Начинът, по който виждаш, усещаш и т.н. си остава същия нали?

    Лично аз, се чувствам и виждам нещата по-същия начин, както когато бях на 3 дори, само че имам една идея повече опит и разсъдък, но това е на такова, физическо ниво. Душевно се чувствам по един и същи начин, може би. biggrin
    Всеки ден все повече и повече неща научавам за себе си. При теб така ли е също? ;д

    Не се чувствам точно по същия начин, както съм се чувствал на 5, на 15, на 25, защото в различните периоди съм имал различни нужди, различни мечти (цели) и различен поглед към мен самия. И в същото време, аз съм този, който чувства. Във всеки един момент. Затова много харесвам една мисъл на Хераклит: "Човекът е като огъня - вечно променящ се и винаги същият".

    Мисля, че ще е по-правилно да се каже, че различно реагирам на реалността в различните периоди. Разбира се, все още си имам моментите, когато се държа като петгодишен малчуган, на когото са му взели играчката, като 15 годишен тийн, който в стремежа си да утвърди своята самостоятелност в собствените си очи, а и пред света, се бунтува срещу всяка форма на авторитет, приемайки обаче същевременно неформалния такъв; или като 25 годишен младок, който си мисли, че морето е до колене... Не искам да обидя никого с това изброяване. Просто всяко нещо си е с времето. И е адекватно за времето си.

    Да се стремиш обаче да си постоянно адекватен към възрастта си, води до закърняване. Абе направо си води до остаряване. biggrin
    Затова смятам, че е добре, ако ситуацията го позволява, да се възползва човек от нея и да си бъде млад или дори малък. Аз дори си създавам такива ситуации. Това е и една от причините да съм тук, например. Wink

    "Човекът е като огъня - вечно променящ се и винаги същият".
    Мисля, че ще се съглася с теб Thumbup

    D(emo)n_Hunter написа:
    Аз се отбивам да ти кажа, че те обичам и да те питам намери ли си съквартирант?

    Да, и аз теб.
    Съквартирант имам от една седмица - скриймъра на Lost in Eternity и сега сме в тестов период.
    Ако бях малко по-богат никога нямаше да се замисля за съквартирант biggrin...

    Bryan написа:
    Здравкович! Няма ли да запознаеш хората с твоята дива група дето така и не разбирам какво се случва като свирите, но все някой ще и се накефи! xD

    Хахаха, да ти кажа честно и на мен не ми е най-любимия стил това, затова няма да ви запознавам изобщо biggrin
    Ще ви запозная скоро отново с една друга група, ама няма да издавам все още biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Downingtn... или просто бач Здравко.   Downingtn... или просто бач Здравко. - Page 16 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Downingtn... или просто бач Здравко.
    Върнете се в началото 
    Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
    Идете на: