RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Ицо (qkitaki), прочети внимателно

    Go down 
    +6
    "Рури"
    Ади_Психаря
    bellz
    Ania
    Вилито
    Руто
    10 posters
    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 04:03

    ТОВА ТИ Е ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ОТ МЕН!
    ДРУГАДЕ БИХА ТЕ ИЗРИТАЛИ ДО СВЪРШЕКА НА ВРЕМЕТО САМО ЗАРАДИ ПРИМЕРИТЕ, КОИТО ЩЕ ДАМ ПО-ДОЛУ.


    qkitaki написа:
    Fuck you am all! Достатъчно ясно ли съм го написал мисля че го разбрахте.Вече ме нервите прекалено много аз разбрах и знам къде са ми грешките но не ми дреме от някви дето са пълни подгазурници с извинение щото ми дойде до гуша да ми се прайте на много знаещи и силни.Човек да не коментира нещо и вие бла бла веднага като мухи.Б-Х преведете си го. Ицо (qkitaki), прочети внимателно 542604

    qkitaki написа:
    Мерси краят е де да беше админ ама не си Sad ае хора замислете се какви комплексари сте.Човек си прави майтап с нещо и вие веднага толкова ли сте елементарни че не го разбирате... Не мисе сика да проваляме темата такаче който има д ами каже нещо нека го каже в лицето ми.Лесное зад компа да си силен да дои ми го каже!Wink

    ОТДЕЛНО ОТ ТОВА, ЧЕ ОБИЖДАШ СЪФОРУМНИЦИТЕ СИ НА ЛИЧНА ОСНОВА И ИЗПОЛЗВАШ ФОРУМА, ЗА ДА СЕ ПРАВИШ НА БАБАИТ, СИСТЕМНО И УМИШЛЕНО (КАКТО САМ ПРИЗНАВАШ) НАРУШАВАШ ПРАВИЛАТА ЗА ПИСАНЕ, КОИТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ УВАЖАВАТ И СПАЗВАТ! МИСЛЯ, ЧЕ ПРОЯВИХМЕ ДОСТАТЪЧНО ТЪРПЕНИЕ. С ТАЗИ УПОРИТОСТ ДА ПИШЕШ КАТО БАВНОРАЗВИВАЩ СЕ ПЪРВОЛАК ОБИЖДАШ ФОРУМА, ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, АДМИНИСТРАЦИЯТА, МЕН!

    ТОВА ТИ Е ОФИЦИАЛНО ПЪРВО И ПОСЛЕДНО ПИСМЕНО АДМИНИСТРАТИВНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ. СЛЕДВАТ ДВА ПРЕДУПРЕДИТЕЛНИ БАНА И ВЕЧНО ПРОГОНВАНЕ ОТ ФОРУМА. ТИ СИ РЕШАВАШ ДАЛИ ИСКАШ ДА ОСТАНЕШ ИЛИ НЕ. АЗ СЪМ ПРОСТО РЪКАТА, КОЯТО ЩЕ ПРИВЕДЕ РЕШЕНИЕТО ТИ В ДЕЙСТВИЕ.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 04:12

    Амии Рутоо..поздравления затова,което правиш.Според мен първото нещо което един съфорумник трябва да прави е да се запознае с правилата.Разбира се редно е тези правила и да се спазват!
    А за Ицо: Амии живем в България .. от малки си чуваме речта и т.н от първи клас ни учат на Български език и всички негови особености /лексикология,морфология,фонетика и синтаксис/ и смятам,че на твоята възраст да пишеш като първокласник е меко казано непростимо.Хайде може грешка от бързане .. случва се на всеки,но ти прекаляваш.
    А това,което каза за съфорумниците си е супер глупаво и детско.Не сме тук детска градина..нито повечето хора,с които се караше са звероукротители.И просто нямам думи за теб .. оставам безмълвна и без мнение..Няма как да си изградя такова
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:04

    За какво му е официално предупреждение?
    Да не би за първи път да прави така? Прощава му се твърде много според мен, твърде много втори шансове получаваше. Не, че аз мога да критикувам нечии правопис (поради щото и аз не мога да пиша перфектно) , но с тези обиди и това си държание... Disgust
    Върнете се в началото Go down
    bellz
    Great
    Great



    Female
    Брой мнения : 269
    Location : The Supermarket, Varna
    Интереси : занимавам се с платени убийства
    Рейтинг : 1
    Registration date : 20.11.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:19

    Ууу, най-сетне.
    А за Ицо, щом всички ни имаш за толкова кофти хора, кво прайш тука? Ми да, не можеш да пишеш, душа, и е дразнещо, защото на някои хора от форума им отнема време да ти разшифроват творенията. Никой не пише перфектно, всички правят грешки, обаче тва твойто си е неразчитаемо..


    Последната промяна е направена от bellz на Вто 13 Окт 2009, 11:30; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:32

    : )
    Май му казахме каквото искахме и каквото просто ТРЯБВАШЕ да се каже отдавна.
    Сега ще чакаме да видим дали ще го осмисли или и в мисленето и толкова добър, колкото в писането.- (аз лично не се и съмнявам)
    Ице, ако държиш на правото си да пишеш като маймуна, която още седи на клона и си бели банана
    Цитат :
    ТИ СИ РЕШАВАШ ДАЛИ ИСКАШ ДА ОСТАНЕШ ИЛИ НЕ.
    That`s it. Няма да плачем за тебе.
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    Ицо (qkitaki), прочети внимателно 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:49

    Ania написа:
    За какво му е официално предупреждение?
    Да не би за първи път да прави така? Прощава му се твърде много според мен, твърде много втори шансове получаваше Disgust


    ндаааа...
    Учудвам се много на търпението на Руто!
    И както каза Аня за правописа няма да говоря, защото и моя не е добър, но все пак мина границата с обидите си -.-

    Цитат :
    ТИ СИ РЕШАВАШ ДАЛИ ИСКАШ ДА ОСТАНЕШ ИЛИ НЕ.
    Цитат :
    That`s it. Няма да плачем за тебе.
    Exclamation


    Последната промяна е направена от "Рури" на Вто 13 Окт 2009, 09:54; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:52

    "Рури" написа:
    Учудвам се много на търпението на Руто!
    И както каза Аня за правописа няма да говоря, защото и моя не е добър, но все пак мина границата с обидите си -.-

    Именно, а и не само с обидите във форума, но това е друга тема.
    Едва ли ще проумее нещата..дори се съмнявам да оцени "жеста" на администрацията.
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    Ицо (qkitaki), прочети внимателно 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 09:57

    Цитат :
    Едва ли ще проумее нещата..дори се съмнявам да оцени "жеста" на администрацията.

    И според мен е така. Все пак Ицо си е Ицо. Може да не го познавам от много време, но е достатъчно...
    Да се надяваме, че все пак има някаква надежда, колкото и малка да е тя, той да си вземе поука и да се спре малко.
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:09

    nameless написа:
    Именно, а и не само с обидите във форума, но това е друга тема.

    Ако смятате, че има още нещо, което трябва да знам, пишете тук или на ЛС ако нещо ви притеснява, за да получа възможно най-обективен поглед върху събитията и потребителя и ви уверявам, че решението ми няма да се повлияе нито от молби, нито от заплахи, нито от нечие застъпничество.
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:47

    Съжалявам за вчера!...Бях нервен и не трябваше да вкарвам и вас в това.Аз греша,извинете ме за обидите отправени към вас! Но защо решихте че няма да проумея това, че сгреших?...Все пак Ицо си е Ицо. Какъв съм?И глупавото е, че ме нападате няколко човека...Извинете ме отново!
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:51

    Цитат :
    Все пак Ицо си е Ицо.
    Тва кво трябваше да означава? Че той не може да оцени жеста? Или че е толкова глупав, че да не осъзнае грешката си? Ами да.. сама го каза, че не го познаваш от кой знае колко време.. еми тогава не го нападай... защото наистина не знаеш що за човек е... и дали въобще той всъщност е това, което показва? ...
    Не го защитавам, но просто за някои неща и вие не сте прави...
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:52

    Ицо, понякога наистина се чудя колко лица имаш..
    Къде остана онзи арогантен тип от вчерашната вечер ?
    Да не би всичките глупости, които наговори пак да бяха от нерви ?
    Ще ме извиняваш..писна ми от простотии.
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    Ицо (qkitaki), прочети внимателно 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:56

    Цитат :
    Все пак Ицо си е Ицо


    Добре, може би изказването ми да не е точно, но при него има 2 положения- или нарежда всичко живо, защото е ядосан и т.н. или е миличък и добър. Иии какво точно трябваше да очакваме от него сега!? Да продължи с нападките или да се промени наистина?
    Радвам се все пак, че се извини. : )
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 10:57

    Аз каквото казах преди млако си го казах, ето има хора които ме познават и знаят какъв съм...Отново ме извинете...
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 11:55

    Смятам въпроса за приключен. За мен извинението не е просто да кажеш, че съжаляваш, а и да не повториш постъпката си, тъй че приемам извинението на Ицо като обещание това да не се повтори. Допълнителното критикуване само обезсмисля извинението, затова ще заключа темата и ще оставя на Ицо да ни убеди с държането си, че извинението му е искрено.

    Сега ще ви помоля да се успокоите и ако някой има какво да добави по темата, може да го направи с ЛС към мен.
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно EmptyВто 13 Окт 2009, 14:30

    Ицо,

    Не бъди нервен пред нас. Изкарвай си идиощината на стената до теб и не ни показвай отново начина на твоето добродушно общуване със ВСИЧКИ.

    Не ме интересува как си се чувствал, как би се чувствал и какво те кара да се чувстваш така.. НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.

    За престоя ти тук се изисква малка част от интелигентността ти, малко повече опит във взаимоoтношенията със събеседниците и много повече ум от количеството показано снощи.

    Вземи си поука, защото ще има кастрация за в бъдеще.


    И моля те, не ме карай да натискам бутона.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Ицо (qkitaki), прочети внимателно   Ицо (qkitaki), прочети внимателно Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Ицо (qkitaki), прочети внимателно
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » qkitaki

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Булл-шитс-
    Идете на: