RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как е в Ада?(любимото ми!)

Go down 
+16
demona15
vencito0o
Rashugun
Жоро
Mycaka
Линн
nameless
Илмари
Purblindd
CrazY
PooH
I Cum Blood !
Хаджи
Вилито
Selene
Bryan
20 posters
АвторСъобщение
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyСря 14 Окт 2009, 23:40

Следният текст по-долу е всъщност въпрос, даден на изпита по химия във Вашингтонския университет. Отговорът на един от студентите бил толкова

"професионален", че професорът го споделил с колегите си чрез Интернет, благодарение на което го четем и ние.

Допълнителен въпрос: Адът екзотермичен (отделя топлина) ли е или е ендотермичен (поема топлина)?

Повечето студенти написали отговор съгласно вярванията си, използвайки правилото на Бойл - газовете се охлаждат при разширяване и се нагряват при свиване.

Един от студентите обаче написал следното:

Първо, трябва да знаем как масата на Ада се изменя във времето. Следователно трябва да знаем скоростта с която душите влизат в Ада и респективно излизат оттам. Мисля, че с достатъчна точност можем да предположим, че след като една душа попадне в Ада, тя не може да го напусне. Следователно напускащи Ада души няма. По въпроса колко души влизат в Ада, нека да разгледаме различните религии съществуващи в днешния свят. Почти всички религии твърдят, че ако не си техен последовател, ще попаднеш в Ада. След като религиите са повече от една и никой не принадлежи на повече от една религия, можем да приемем, че всички души ще попаднат в Ада. При сегашните данни за раждаемост и смъртност, може да се очаква броят на душите в Ада да нараства експоненциално. Да разгледаме скоростта на изменение на обема на Ада, тъй като закона на Бойл твърди, че за да се запазят температурата и налягането в него, обемът му трябва да нараства пропорционално на нарастването броя на душите там.
Оттук произтичат две възможности:

1. Ако Адът се разширява по-бавно отколкото душите постъпват в него, тогава температурата и налягането ще нарастват докато вратите му не издържат и целия Ад се изсипе на Земята (until all Hell breaks loose).

2. Ако Адът се разширява по-бързо от нарастването броя на душите в него, тогава температурата и налягането ще спадат докато той замръзне.

И така, какво ще се случи? Ако приемем за верен постулата, формулиран от приятелката ми Тереза, че "по-скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб" и като вземем предвид факта, че миналата нощ спах с нея, тогава 2 трябва да е вярно, и тогава Адът е екзотермичен и вече е замръзнал. Крайният резултат от тази теория е, че щом Адът е замръзнал, то той не приема повече души и следователно не функционира… оставяйки само Рая и по такъв начин доказвайки съществуването на Светия Дух, което обяснява защо миналата нощ Тереза през цялото време викаше "О, боже!".
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyСря 14 Окт 2009, 23:48

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Тва е ВЕЛИКО!!!
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 15 Окт 2009, 00:14

Laughing
Върнете се в началото Go down
Хаджи
Banned
Хаджи


Male
Age : 29
Брой мнения : 531
Location : Varna
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 15 Окт 2009, 02:09

Еми...като има такива глупави въпроси, що да не напише човек нещо такова biggrin
Върнете се в началото Go down
I Cum Blood !
Fan
Fan
I Cum Blood !


Male
Age : 30
Брой мнения : 597
Location : Пловдив
Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
Рейтинг : 8
Registration date : 09.06.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 15 Окт 2009, 14:32

Laughing biggrin
Върнете се в началото Go down
PooH
Advanced
Advanced
PooH


Female
Age : 31
Брой мнения : 171
Location : Пловдив
Рейтинг : 4
Registration date : 28.01.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 15 Окт 2009, 15:35

biggrin егати пича :д
добра логика има.. :д
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 15 Окт 2009, 15:47

Цитат :
Ако приемем за верен постулата, формулиран от приятелката ми Тереза, че "по-скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб" и като вземем предвид факта, че миналата нощ спах с нея, тогава 2 трябва да е вярно, и тогава Адът е екзотермичен и вече е замръзнал.


Бахти Изрода Too Much Sugar Too Much Sugar Too Much Sugar
Върнете се в началото Go down
Purblindd
Epic
Epic



Female
Age : 28
Брой мнения : 635
Location : Spellbound Land
Интереси : Рисуване, Музика и други ...
Рейтинг : 0
Registration date : 28.10.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 14:58

Евала, само че не съм на същото мнение ;д !
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 17:04

ахаха, якото biggrin
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 31
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 17:51

Bryan написа:
Ако приемем за верен постулата, формулиран от приятелката ми Тереза, че "по-скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб"

Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Линн
Epic
Epic
Линн


Female
Age : 29
Брой мнения : 675
Location : Асеновград
Рейтинг : 0
Registration date : 16.09.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 19:20

"И така, какво ще се случи? Ако приемем за верен постулата, формулиран от приятелката ми Тереза, че "по-скоро Адът ще замръзне отколкото аз да спя с теб" и като вземем предвид факта, че миналата нощ спах с нея, тогава 2 трябва да е вярно, и тогава Адът е екзотермичен и вече е замръзнал. Крайният резултат от тази теория е, че щом Адът е замръзнал, то той не приема повече души и следователно не функционира… оставяйки само Рая и по такъв начин доказвайки съществуването на Светия Дух, което обяснява защо миналата нощ Тереза през цялото време викаше "О, боже!".

пхахахах,това ме разби Laughing
Върнете се в началото Go down
Mycaka
Advanced
Advanced
Mycaka


Male
Age : 28
Брой мнения : 185
Location : Pleven
Интереси : music,movies,frs,i-net
Рейтинг : 0
Registration date : 18.10.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 20:39

Laughing devil Laughing
Върнете се в началото Go down
Жоро
Rockplacer
Rockplacer



Male
Age : 29
Брой мнения : 1144
Location : Стамболийски
Рейтинг : 0
Registration date : 02.10.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 21:33

Пича има логика (:
Върнете се в началото Go down
Rashugun
Epic
Epic



Male
Брой мнения : 674
Location : Long ago in a northern land..
Рейтинг : 6
Registration date : 07.06.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 21:44

Bryan написа:
След като религиите са повече от една и никой не принадлежи на повече от една религия, можем да приемем, че всички души ще попаднат в Ада.


Желязна логика. Exclamation
Върнете се в началото Go down
vencito0o
Advanced
Advanced
vencito0o


Male
Age : 32
Брой мнения : 138
Рейтинг : 0
Registration date : 20.08.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyЧет 05 Ное 2009, 23:23

Той тоя е гений ...
Върнете се в началото Go down
demona15
Great
Great
demona15


Male
Age : 29
Брой мнения : 214
Location : Пловдив
Интереси : музика,рисуване
Рейтинг : 0
Registration date : 28.09.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyНед 08 Ное 2009, 20:22

ОМФГ Laughing
Върнете се в началото Go down
Ash....
Great
Great
Ash....


Female
Age : 29
Брой мнения : 316
Location : Плевен
Рейтинг : -1
Registration date : 04.05.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyНед 08 Ное 2009, 20:49

сече му пипето на тоя здраво biggrin
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyНед 08 Ное 2009, 20:51

Laughing
Върнете се в началото Go down
Morticia
Advanced
Advanced
Morticia


Female
Age : 27
Брой мнения : 194
Интереси : разнообразни
Рейтинг : 0
Registration date : 06.11.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyПон 09 Ное 2009, 17:37

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing тоя е някъв с много развито сиво вещество Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
LoaDinG
Rockplacer
Rockplacer
LoaDinG


Male
Age : 27
Брой мнения : 676
Location : Плевен(Белене)
Интереси : Bass... :)
Рейтинг : 1
Registration date : 08.11.2009

Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) EmptyСря 11 Ное 2009, 14:42

ебахти логиката вади ..biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как е в Ада?(любимото ми!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как е в Ада?(любимото ми!)   Как е в Ада?(любимото ми!) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как е в Ада?(любимото ми!)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Булл-шитс-
Идете на: