RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Какво ви мъчи?

    Go down 
    +73
    evil_cinderella
    !!!FurioN!!!
    KillYaAll
    confined
    Железен
    stunnka
    Morticia
    pr0blem*
    motorrbreath
    tania_92lp
    A Hat Full Of Sky
    sad_but_true_
    Purblindd
    IllusionForYou
    Руто
    Young Cat
    [KTFB]
    LoaDinG
    Enough
    Fofo0
    Downingtn
    Johnny Alister
    demona15
    Different~girl
    Panda_
    Erinrung
    4eh1l
    Devils.Reject
    Ане
    Влади
    yosam
    Nox
    fn.0.rd
    Йен
    Wicked Child
    ben4
    ~different
    hav0k
    ilianamorphine
    AliaS
    Kryptonite
    Доцент Бинева
    Линн
    Rashugun
    Ади_Психаря
    Shit_For_Brainss
    Chaos!
    Kaamos
    geRi
    Adept
    roki
    Bryan
    Ash....
    D(emo)n_Hunter
    Биби
    Вилито
    MaDe In HeLL
    Nienor
    Мия
    Selene
    Brightly
    sunshine
    Илмари
    nameless
    Halinor
    Лили.
    littleMICROBE
    SparKy
    Puppet Master
    Ania
    CrazY
    Немезида
    Жоро
    77 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
    АвторСъобщение
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyПон 09 Ное 2009, 00:28

    First topic message reminder :

    В тази тема споделете какво ви мъчи,ако има такова нещо и всички съфорумници ще опитваме да помогнем (: Wink


    Последната промяна е направена от Джоши! на Чет 19 Ное 2009, 22:41; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСря 06 Яну 2010, 21:29

    Много ме мъчи в момента това, че разни хора, които се предполага че трябва да се грижат за мен, ми обясняват как нещо не може да стане (звучи неконкретно, обаче в моя смисъл е направо убийствено брутално).
    Не може аз от 6 години да знам какво искам да уча; от поне 4 да знам къде, т.е. че искам в чужбина (преди 3-4 реших и едно конкретно място, но.. да кажем че Stanford ми е твърде висока летва); и от 2 години разправям, че крайния вариант е СУ. Ама краен.

    И преди няколко дена пак получих 'свещеното' "Не искаш ли тук в Техническия?", гарнирано със солидни обяснения защо няма да стане на моята... Майната му! Майната му на всичко!

    И сега какво.. няма да пратя документи за да не се измъчвам ако случайно ме приемат...





    Мъчи ме това, че ми подрязват крилета, когато трябва да полетя...


    ... ще направя всичко възможно да се справя, но не гарантирам за последствията за човека с ножицата...
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСря 06 Яну 2010, 21:30

    Лили. написа:
    Сирме, при мен е различно..има много фактори, които определят това състояние..да, знам как да се оттърва от всичко това, но просто трябва да мина през този период и да преосмисля всичко, което се е случило и се случва. (::

    Знам, всичко е преходно. Аз просто се опитвам да ви помогна.. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 07 Яну 2010, 18:47

    „Защо не грееш?” свенливо попита сякаш малка феичка до нея.
    „Трябва ли?” на въпроса с въпрос.
    „Има за кой.”
    „Не, всъщност. Самотата е тази за която изгрях луна.”
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 20:39

    Отново започнаха да се насъбират кофти случки..Радвам се поне, че, все още, има на кого да разчитам.
    Върнете се в началото Go down
    motorrbreath
    Great
    Great
    motorrbreath


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 305
    Location : Пловдив
    Интереси : музика,ски ...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.01.2010

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 20:42

    За момента нищо Sunshine Rolleyes
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 20:54

    Сърцето. No
    Върнете се в началото Go down
    pr0blem*
    Newbie
    Newbie
    pr0blem*


    Female
    Брой мнения : 43
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 21:30

    .. че не си чатя вече с един приятел,така де,вече не сме и приятели,всякаш.. : D
    Върнете се в началото Go down
    Adept
    Rockplacer
    Rockplacer
    Adept


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 1904
    Location : Чирпан
    Интереси : Deathcore/Core/Scream
    Рейтинг : 3
    Registration date : 10.11.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 21:31

    Самота (както винаги) ...
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyВто 12 Яну 2010, 22:39

    SoulDestroyer написа:
    Самота (както винаги) ...
    Познато..
    Продължават интригите на някои хора..а на други омразата става по голяма..е това е живота..
    Върнете се в началото Go down
    Morticia
    Advanced
    Advanced
    Morticia


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 194
    Интереси : разнообразни
    Рейтинг : 0
    Registration date : 06.11.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСря 13 Яну 2010, 18:23

    Ами на една приятелка баща и много сериозно сгафи, а майка и разбра и иска да се изнася от тях. На нея и е супер тъжно и кофти, не знам как да и помогна и какво да и кажа...
    Върнете се в началото Go down
    nameless
    Rockplacer
    Rockplacer
    nameless


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2705
    Location : Варна
    Рейтинг : 37
    Registration date : 15.07.2008

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСря 13 Яну 2010, 19:27

    Еднообразие..
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСря 13 Яну 2010, 23:39

    Амии..тази седмица съм на път да се убия..започна се с опит за падане в Марица, снощи - разкървавена устна и неска без да искам бръкнах във вентилатора и щях да остана без палец, ама се дръпнах навреме и сега и само леко цепнат..:д

    Късмет, бе! хд
    Върнете се в началото Go down
    stunnka
    Epic
    Epic
    stunnka


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 716
    Location : Варна
    Рейтинг : 1
    Registration date : 22.09.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 00:09

    Оф, от няколко дена наистина осмислих нещо.Мъчи ме,че като трябваше да кандидатствам след 8ми клас не знаех къде и не ме интересуваше, не ми се кандидатстваше.И послушах всички около мен и да вляза в гимназията с енергетика, щот престижноп, имало глад за енергетици и е мъжка професия. И кво все повече се убеждавам, че тва нещо не ме влече, не ме кефи, не ми харесва и май не е за мен и се измъчвам вътрешно и въобще не е това, което бих искал да уча и май няма да продължа с него след 12ти и само си съсипвам и хабя времето в момента май Doh Disgust Disgust Ама поне срещнах готини хора, май само тва е положителното като се замисля.
    Върнете се в началото Go down
    Nienor
    Great
    Great
    Nienor


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 309
    Location : Пловдив, Norway
    Рейтинг : 0
    Registration date : 17.10.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 13:31

    Скуката Disgust
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 13:33

    Morticia написа:
    Ами на една приятелка баща и много сериозно сгафи, а майка и разбра и иска да се изнася от тях. На нея и е супер тъжно и кофти, не знам как да и помогна и какво да и кажа...
    Просто я остави , ще и мине , трябват и само приятели , за подкрепа и да я размиват
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 19:14

    Holst написа:
    Оф, от няколко дена наистина осмислих нещо.Мъчи ме,че като трябваше да кандидатствам след 8ми клас не знаех къде и не ме интересуваше, не ми се кандидатстваше.И послушах всички около мен и да вляза в гимназията с енергетика, щот престижноп, имало глад за енергетици и е мъжка професия. И кво все повече се убеждавам, че тва нещо не ме влече, не ме кефи, не ми харесва и май не е за мен и се измъчвам вътрешно и въобще не е това, което бих искал да уча и май няма да продължа с него след 12ти и само си съсипвам и хабя времето в момента май Doh Disgust Disgust Ама поне срещнах готини хора, май само тва е положителното като се замисля.

    Предполагам, че винаги може да се направи нещо по въпроса.. Smile Можеш да смениш училището, не е невъзможно.. Има ли желание - има и начин! Sunshine А ако не - приятелите винаги ще те подкрепят, в това поне съм сигурна. : )))

    ----------------------
    Лили. написа:
    Амии..тази седмица съм на път да се убия..започна се с опит за падане в Марица, снощи - разкървавена устна и неска без да искам бръкнах във вентилатора и щях да остана без палец, ама се дръпнах навреме и сега и само леко цепнат..:д

    Късмет, бе! хд
    Оле, пич, обожавам постовете ти в тая тема!! I love you, guys beer Sunshine
    Няма да се убиваш, Лили, недей, моля те! И как, МАМКА МУ И ПРАСЕ се бърка във вентилатор "БЕЗ ДА ИСКАМ" ?!?! biggrin biggrin biggrin

    -----------------------

    nameless написа:
    Еднообразие..
    Направи нещо различно - яж сладолед, почети книжка, направи си кино вечер, не знам - но нали приятелите са за това - за да ни разнообразяват живота. Smile


    ------------------------

    Nienor написа:
    Скуката Disgust
    Джейн - яж, сладолед, почети книжка, направи си кино вечер! Все ще измислиш нещо.. Скуката е майка на мързела (.. ;д), а мързела води до бавна и мъчителна смърт. Мхм.. така го виждам ;д "Радвай се когато слънцето грее в небето.. Една усмивка разкрасява твоята душа, а пък две усмивки променят светаа... шаля-ля-ляя" Sunshine

    ------------------------

    Morticia написа:
    Ами на една приятелка баща и много сериозно сгафи, а майка и разбра и иска да се изнася от тях. На нея и е супер тъжно и кофти, не знам как да и помогна и какво да и кажа...
    Приятелка или не - чуждите мъки са си чужди. Не се нагърбвай и с нейните проблеми. Бъди "главната героиня" в живота си. Бъди малко от малко егоист.. Подкрепи приятелката си, посъветвай я, намери й нещо, с което да отклониш вниманието й от проблема, но не го преживявай и ти толкова силно... Smile
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 19:55

    Yen написа:


    nameless написа:
    Еднообразие..
    Направи нещо различно - яж сладолед, почети книжка, направи си кино вечер, не знам - но нали приятелите са за това - за да ни разнообразяват живота. Smile


    ------------------------

    Nienor написа:
    Скуката Disgust
    Джейн - яж, сладолед, почети книжка, направи си кино вечер! Все ще измислиш нещо.. Скуката е майка на мързела (.. ;д), а мързела води до бавна и мъчителна смърт. Мхм.. така го виждам ;д "Радвай се когато слънцето грее в небето.. Една усмивка разкрасява твоята душа, а пък две усмивки променят светаа... шаля-ля-ляя" Sunshine

    Аз пък ще ви кажа - "Мързелувайте!". Не правете нищо, излежавайте се, човъркайте из нета и се разплуйте вкъщи. След два дни звъннете на някой приятел и излезте на разходка. Ит изънт хард!

    ПП: Мързелът е свръхсила, която движи света до голяма степен. Мързел = прогрес. А прогресът е единственото нещо, което може поне временно да те избави от скуката.



    Yen написа:


    Morticia написа:
    Ами на една приятелка баща и много сериозно сгафи, а майка и разбра и иска да се изнася от тях. На нея и е супер тъжно и кофти, не знам как да и помогна и какво да и кажа...
    Приятелка или не - чуждите мъки са си чужди. Не се нагърбвай и с нейните проблеми. Бъди "главната героиня" в живота си. Бъди малко от малко егоист.. Подкрепи приятелката си, посъветвай я, намери й нещо, с което да отклониш вниманието й от проблема, но не го преживявай и ти толкова силно... Smile

    Всъщност най-егоистичното нещо би било да се нагърби с проблемите на дружките си.
    Както и да е, това е друга теория...

    Вместо да я утешаваш, да й разтягаш локуми и да нахвърляш клиширани простотии, направи нещо полезно. Кажи истината - че не можеш да й помогнеш, че не знаеш какво да й кажеш и все пак ще направиш каквото можеш, че да я облекчиш. Така правят приятелите!
    И вместо да се правиш, че проблем няма и да отклоняваш вниманието, помогни за намирането, ако не на решение, то поне на компромис.
    Върнете се в началото Go down
    confined
    Advanced
    Advanced



    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 143
    Location : Пловдив
    Интереси : музика , рисуване , графика, езици.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 27.09.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 20:29

    ученето :Д ... мисълта в кой университет ще кандидатствам ... и заведенийцето от среща дет го затвориха... със супер яките торти ... I miss it so much Suicidal
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 20:34

    Yen написа:

    Лили. написа:
    Амии..тази седмица съм на път да се убия..започна се с опит за падане в Марица, снощи - разкървавена устна и неска без да искам бръкнах във вентилатора и щях да остана без палец, ама се дръпнах навреме и сега и само леко цепнат..:д

    Късмет, бе! хд
    Оле, пич, обожавам постовете ти в тая тема!! I love you, guys beer Sunshine
    Няма да се убиваш, Лили, недей, моля те! И как, МАМКА МУ И ПРАСЕ се бърка във вентилатор "БЕЗ ДА ИСКАМ" ?!?! biggrin biggrin biggrin



    Амииии..аз просто се протегнах и не оцелих там, където трябваше..ииии си бръкнах вътре, а то като се въртии ии хвърчат меса :дд
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 20:47

    имам нужда от неща които не получавам, тъпото е че не зависи от мен а от някого другиго, а на него не му пука и дори не опитва да ми помогне да получа от каквото се нуждая... Sad

    объркано амааа...
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 21:22

    Няма спокойствие, никой никога не те оставя на мира. Какво искаш ти няма никакво значение. Вече и да спя не мога, пфф..
    Върнете се в началото Go down
    pr0blem*
    Newbie
    Newbie
    pr0blem*


    Female
    Брой мнения : 43
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyЧет 14 Яну 2010, 21:30

    KillYaAll написа:
    имам нужда от неща които не получавам, тъпото е че не зависи от мен а от някого другиго, а на него не му пука и дори не опитва да ми помогне да получа от каквото се нуждая... Sad

    объркано амааа...
    Адски познато,хах,ами съветвам те леко да му намекнеш за нещата,просто лека подсказка.Така,де зависи и от това какви сте си /приятели,гаджета/.Пък може би,той е объркан също и незнае какво да прави.Един раговор - оправя нещата.Може би той очаква нещата,които ти искаш от теб.
    Върнете се в началото Go down
    !!!FurioN!!!
    Advanced
    Advanced
    !!!FurioN!!!


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 118
    Location : Асеновград
    Интереси : хек, скейт, музика, барабани
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.10.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyСъб 16 Яну 2010, 17:56

    мъчи ме това, че съм си загубил ума по мацка която е много далече от мен и е с друг. Да, някой ще каже че няма смисъл да ми пука дори, но все пак... аз виновен ли съм че мацката ме гони дори и в сънищата ми Blink ?
    Върнете се в началото Go down
    evil_cinderella
    Newbie
    Newbie
    evil_cinderella


    Female
    Брой мнения : 90
    Рейтинг : 0
    Registration date : 10.01.2010

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyНед 17 Яну 2010, 14:54

    напоследък почти всичко Wacky
    Върнете се в началото Go down
    Imperial
    Rockplacer
    Rockplacer
    Imperial


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 1348
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
    Рейтинг : 3
    Registration date : 19.12.2009

    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 EmptyНед 17 Яну 2010, 16:16

    Математиката (особено в моето даскало)




    П.с ФЕГ Пловдив
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Какво ви мъчи? - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви мъчи?   Какво ви мъчи? - Page 8 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Какво ви мъчи?
    Върнете се в началото 
    Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Булл-шитс-
    Идете на: