RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Хаштаг на Биби темата

    Go down 
    +31
    "Рури"
    Влади
    nikoletito
    Selene
    qkitaki
    MaDe In HeLL
    Ania
    Немезида
    StormCrow
    VampireHeart
    Ralie
    luna_lovegood
    Мо7о_ейнджъл
    EmmyCannibal
    Purblindd
    Линн
    Вилито
    Bryan
    eMm
    Kryptonite
    Adept
    I Cum Blood !
    Petar Motörhead
    shadowminded
    nameless
    D(emo)n_Hunter
    Жоро
    Kaamos
    Цвет
    LoaDinG
    Биби
    35 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
    АвторСъобщение
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyВто 17 Ное 2009, 16:49

    First topic message reminder :

    Здравейте всички от РокПлейс! Smile
    Казвам се Били, на 18 години съм, от Варна. Имам по-голям брат- на 23 години и много си го обичам! ^^
    Обичам да рисувам(!!!!)  и да спортувам(не че ми личи, но тренирам киокушин biggrin ), един от любимите ми предмети е френската литература и френския естествено(също история и биология).
    Слушам доста разнообразна музика, общо взето каквото ми хареса. Smile Главно обаче Скорпиънс и Дистърбд. <33
    Обожавам: шоколад(с цели лешници, бял, черен с мента),портокали, банани(и общо взето всякакви цитруси) кола, бира, пица, торта и  кекс. :Р
    Не обичам: чалга(но като "подпийна" и не осъзнавам какво слушам съм имала и своите моменти), пепси,  да ми говорят зад гърба, несериозни хора, да ми е мръсно вкъщи, диети.
    Тук съм от скоро, за форума научих от Аня още първата седмица след като беше създаден, но така и не се регнах, чак сега...


    ПИТАЙТЕ КАКВОТО ПОЖЕЛАЕТЕ, ОБОЖАВАМ ВЪПРОСИ!!!!  Sunshine  Sunshine  Sunshine (не, сериозно :д )


    Последната промяна е направена от Биби на Сря 04 Ное 2015, 13:29; мнението е било променяно общо 5 пъти
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyСъб 23 Окт 2010, 19:11

    Снимки! ^^
    Хаштаг на Биби темата - Page 4 37211_1689915171664_1351277998_1852091_6171272_n
    Хаштаг на Биби темата - Page 4 71972_1690022654351_1351277998_1852465_3289145_n
    Лошо качество, но са ми най-новите, предполагам има промяна от миналата година..
    Върнете се в началото Go down
    StormCrow
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    StormCrow


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 725
    Location : Варна
    Интереси : Нииияу! Rockplace!
    Рейтинг : 2
    Registration date : 28.09.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyЧет 27 Яну 2011, 01:27

    Здр
    1.Какво е първото нещо което правиш когато се събудиш?
    2.За какво мечтаеш?
    3.Обичаш ли змии?
    4.Хвърлял ли си камъни по някого?
    5.Колко дискове имаш?
    6.Имал ли си сексуални фантазии с някой от форума?
    7.Бира или нещо по така?
    8.Ако можеш да си едно от двете, кое избираш, садист или мазохист?
    9.Маймуна или Папагал?
    10.Кафе пиеш ли?

    Bye
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyЧет 27 Яну 2011, 01:33

    1. Как се виждаш след 10/20 години?
    2. Последно коя песен слуша?
    3. Кой номер обувки носиш? biggrin
    4. Кво имаш под леглото?
    5. Признаваш ли си като сгрешиш?
    6. Съжаляваш ли за нещо? За кво?
    7. Крем мече? ;д;дд
    8. В какво врваш?
    9. Къде е роден Сан Джун Киташоку? ;д
    10. Къде е млякото?
    11. За какво са чувствата?
    12. Какво имаш на бюрото си в момента?
    13. Любима буква?
    14. Що точно тя?
    15. Лесно ли се обиждаш?
    16. Какво искаш точно в този момент?
    17. Обичаш ли бисквитки? ^^
    18. Любима вещ? Щоо? ;д
    19. От кого ти е?
    20. Коя е най-голямата лъжа, която си казвал? ;д

    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyВто 22 Мар 2011, 17:51

    Здравей, Саше!
    1. Първо си пускам плеъра и си оправям леглото (казвам ги заедно, защото при мен едното не може без другото. ;д )
    2. Мечтая след 10 години като си направя сметка за всичко, което ми се е случило в живота, нещата, които са ме направили щастлива и успехите ми да са в пъти повече от тези, които са ме направили нещастна и са ме дръпнали надолу. =)
    3. Не, никак даже. о.О
    4. Не, но съм се била в училище и съм изкъртвала врати с пантите, което е по-жестоко и от това да хвърлиш камък по някого. biggrin
    5. Не са особено много...около 20 са, и то са останали от баща ми...
    6. Да.
    7. Само бира и то рядко(вече). Преди не си падах по твърдите алкохоли, а сега почти не вкусвам.
    8. Мазохист!!! (mm)
    9. Папагал, по-яки са! ^^
    10. Дам, напоследък МНОГО! Не мога да издържа цял ден без поне едно силно голямо кафе!!! ^^

    Хельо, Моо!!! ^^
    1. Относно професията, като илюстратор/ аниматор/ интериорен дизайнер. Като човек, занимаващ се с изкуство и изкарващ прилична сума за труда си. Относно личния живот, надявам се да имам хубаво семейство, само любими хора до себе си и верни приятели. =)
    2. WASP- Seas of fire
    3. Варира. :д Зависи от обувката, но по принцип 39, 40.
    4. Ох..де да знам. :Д Леглото ми е нещо като ракла отдолу, но има какви ли не неща вътре- зимни и пролетни якета, зимни пуловери, колекция от торбички от подаръци и скъпи магазини, прежди, макари с разноцветни конци, платове и..ШЕВНАТА МИ МАШИНА!!! ^^
    5. Зависи. В повечето случаи да, но се е случвало да знам, че греша, но до последно да не си призная.
    6. За много неща. Но съм си казала, че няма смисъл да съжалявам за нещо, което е било, като мога да се радвам на това, което Е.
    7. Какво??? о.О
    8. В себе си. ;д (Колкото и самовлюбено да звучи това, не говоря за божества. Просто мога на 100% да вярвам единствено на мен самата. Wink )
    9. Има ли изобщо такъв човек?
    10. В на баба киселото мляко. ;д
    11. За да може да изпитаме всички познати на човека емоции, независимо дали са хубави или лоши. Защото хората биха се разбрали най-добре помежду си и биха били наистина съпричастни един на друг само ако са изпитали еднакви чувства и емоции. Чувствата свързват хората, но и ги разделят. Те могат да те направят както силен, така и слаб. Могат да ти помогнат да се издигнеш в небесата, но могат и да те сринат в прахта. Без чувствата човешкия живот би бил непълноценен. : )
    12. Интересен въпрос. biggrin Ами..тетрадка по математика, четиризначни таблици, тефтерче, химикал, 2 книги - "Клетката" на Стивън Кинг и "Съкровищата на Третия райх" на Андрей Низовски, някакви скъсани листи със задачи по математика, меню на пицария "Селена", лампа за четене, мобилен и стационарен телефон. А, да..и чаша бира. :д
    13. Б,С, М ,Й, Т, на петте ми най-скъпи и любими хора- баба ми Боринка, дядо ми Стамат, майка ми-Мария, брат ми Йордан и чочо Тошко. =)
    14. 5 са, вече обясних защо, без да съм прочела следващия въпрос. ;д
    15. Преди се обиждах адски лесно, сега малко по-трудно, но понякога дори невинна шега може да не нарани адски много.
    16. Точно в този момент...не знам- пица...
    17. МНОГО!!!! Умирам и за бисквитена торта!!! Мамка му, прияде ми се. biggrin
    18. Ароматната свещ..ароматниТЕ свещИ по-точно. Защото действат успокояващо, ухаят невероятно и създават страшно романтична атмосфера. В стаята си имам(не ми се броят) поне 10 свещи, масивни!!
    19. От...мен? Обичам сама да си ги избирам. ;д
    20. Ъ..че помня ли. о.О А, да! Но беше още в основното училище и цялата история е всъщност една голяма простотия... Имаше едно момиче от класа ми, което страшно много харесваше едно момче от съседен клас и постояяянно ме караше да го следя с поглед, за да видя дали гледа към нея. По едно време беше станалакато обсебена и ми звънеше в 2 посред нощ(тогава това беше нннедопустимо, В Н И К А К Ъ В С Л У Ч А Й !!! biggrin ) вързваше ме на слушалката по 4-5 часа, абе..тотален тормоз. В един момент ми писна и реших да й разкажа някаква история как това момче "като я гледало, се препънало и се пребило по стълбите". Измислена, естествено. Само дето тя почна още повече да ме разпитва и да ме кара да й разказвам, за това й разказвах..пет, десет, петнадесет историй, за да е доволна. В един момент обаче като ме караше да й ги преразказвам отново и отново, започнах да се оплитам в измислиците и накрая се разбра, че няма нищо вярно в това, което съм й говорила. Станаха големи скандали, бихме се, скубахме се, абе..чок патаклама. biggrin:D:D
    Та..това ми е най-голямата лъжа, от тогава не помня изобщо да съм лъгала..Казвам си всичко що ми е на сърце, или си премълчавам. = )
    Айде, дано не съм ви отегчила с дългите си писания. biggrin:D:D И...задавайте още въпроси!!! Wink
    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyСря 28 Окт 2015, 01:35

    Пхахахахаа, посмях се душевно като си четох описанието. Колко много неща са се променили от тогава.. Най-нтересно ми стана като прочетох, че брат ми е бил на 23 тогава, точно колкото мен сега biggrin Времето лети неусетно!
    Та, нека и аз си рефрешна темата. Smile
    Хаштаг на Биби темата - Page 4 2cwx7w7
    Да не ме объркате, аз съм в ляво! biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Биби
    Rockplacer
    Rockplacer
    Биби


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 578
    Location : Варна
    Интереси : рисуване и спорт
    Рейтинг : 5
    Registration date : 08.11.2009

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 EmptyЧет 29 Окт 2015, 15:11

    Хаштаг на Биби темата - Page 4 11tperl
    Когато приятелят ти държи да бъде в кадър. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Хаштаг на Биби темата   Хаштаг на Биби темата - Page 4 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Хаштаг на Биби темата
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
    Идете на: