RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка

Go down 
+25
Йен
Missy
Биби
Bryan
dragons_eat_apples!!
Mell Ancholia
Johnny Alister
Илмари
Жоро
Лили.
Bioshock
Бавен_Клошар
Adept
(s)Ain't
Ania
nameless
eMm
StormCrow
KillYaAll
Влади
JustKeepOnLaughing
skyforger
Немезида
Мо7о_ейнджъл
MeTaLmAsTeR
29 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 09:57

Принципно романтиката е велико нещо,ама аз не смятам,че е най-успешният метод.Малко момичета вече я възприемат.Аз лично съм фен на романтиката,но вече не ми върши работа,пък и когат те режат е по-болезнено след такъв жест
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 10:10

Не съм романтичка. Не си падам по романтиката. Пък и ми е някакво такова лигаво някой като ми каже ''Ааууу, колко романтично беше'' doh -.-
И все пак... не мисля, че е отживелица. Просто аз не си падам по нея. Може би, защото съм човек, който не се привързва лесно и не съм влюбчива и романтиката не може да ми повлияе по никакъв начин. (:
Върнете се в началото Go down
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 10:13

Мото,поне е лично мое мнение,но романтиката не включва лигави истории.Примерно да гледаш изгрева е нещо страхотно,особенно ако е с човека с който искаш
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 10:20

Не казвам, че е лигава романтиката... а просто на мен ми звучи лигаво като ми кажат точно тва: "Колко романтично беше'' и *замечтан поглед* ъм.. не знам..Лично мнение.. всеки мисли по различен начин (:


Последната промяна е направена от Мо7о_ейнджъл на Сря 17 Фев 2010, 10:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 10:21

Е да,значи зася сме само аз и Сашо от тоя вид хора biggrin
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 11:02

Лесен начин да завъртиш гlавата на едно момиче.

Истинската романтика е като кавалерството - знаеш само на теория, че съществува някде там....и от време на време чуваш някоя инетересна история, която се е случила на приятелката на брата на сестрата на стринката на съседката на твоята приятелка.


Последната промяна е направена от Немезида на Сря 17 Фев 2010, 11:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
skyforger
Fan
Fan
skyforger


Female
Age : 30
Брой мнения : 579
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 30.12.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 11:24

Мо7о_ейнджъл написа:
Не казвам, че е лигава романтиката... а просто на мен ми звучи лигаво като ми кажат точно тва: "Колко романтично беше'' и *замечтан поглед* (:

Thumbup
За мен романтично може да бъде само нещо, което се е получило спонтанно. Ако някой се подготвя два дни предварително с какви ли не глупости само за да ми завърти главата, ще ми направи изключително лошо впечатление и със сигурност няма да му се получи номера. biggrin Ако се дърви естествено, нещата се получават от само себе си. Wink :t
Върнете се в началото Go down
JustKeepOnLaughing
Newbie
Newbie
JustKeepOnLaughing


Female
Брой мнения : 39
Рейтинг : 0
Registration date : 11.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 12:54

Обожавам романтиката, въпреки че е много рядко нещо... и ако с романтика искаш да зарибиш някого, то това не е романтика..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 14:52

skyforger написа:
Мо7о_ейнджъл написа:
Не казвам, че е лигава романтиката... а просто на мен ми звучи лигаво като ми кажат точно тва: "Колко романтично беше'' и *замечтан поглед* (:

Thumbup
За мен романтично може да бъде само нещо, което се е получило спонтанно. Ако някой се подготвя два дни предварително с какви ли не глупости само за да ми завърти главата, ще ми направи изключително лошо впечатление и със сигурност няма да му се получи номера. biggrin Ако се дърви естествено, нещата се получават от само себе си. Wink :t

А ако целта му е просто да направи нещо хубаво за да те зарадва? Спонтанността е нещо хубаво, но понякога за романтиката се изисква предварителна подготовка.
Върнете се в началото Go down
Влади
Rockplacer
Rockplacer
Влади


Male
Age : 38
Брой мнения : 641
Location : София/Варна
Рейтинг : 9
Registration date : 02.12.2008

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 15:22

skyforger написа:
Мо7о_ейнджъл написа:
Не казвам, че е лигава романтиката... а просто на мен ми звучи лигаво като ми кажат точно тва: "Колко романтично беше'' и *замечтан поглед* (:

Thumbup
За мен романтично може да бъде само нещо, което се е получило спонтанно. Ако някой се подготвя два дни предварително с какви ли не глупости само за да ми завърти главата, ще ми направи изключително лошо впечатление и със сигурност няма да му се получи номера. biggrin Ако се дърви естествено, нещата се получават от само себе си. Wink :t

Сега може да говориш така, но като ти се завърти главата няма изобщо да си спомняш за тези си думи Smile Приятните изненади изискват подготовка в повечето случаи, това прави ли ги неромантични?
Върнете се в началото Go down
skyforger
Fan
Fan
skyforger


Female
Age : 30
Брой мнения : 579
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 30.12.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 20:15

DRAGON написа:
skyforger написа:
Мо7о_ейнджъл написа:
Не казвам, че е лигава романтиката... а просто на мен ми звучи лигаво като ми кажат точно тва: "Колко романтично беше'' и *замечтан поглед* (:

Thumbup
За мен романтично може да бъде само нещо, което се е получило спонтанно. Ако някой се подготвя два дни предварително с какви ли не глупости само за да ми завърти главата, ще ми направи изключително лошо впечатление и със сигурност няма да му се получи номера. biggrin Ако се дърви естествено, нещата се получават от само себе си. Wink :t

А ако целта му е просто да направи нещо хубаво за да те зарадва? Спонтанността е нещо хубаво, но понякога за романтиката се изисква предварителна подготовка.

Един малък жест може да ме впечатли много повече отколкото каквито и да било нагласени неща. Wink
Върнете се в началото Go down
KillYaAll
Great
Great



Female
Age : 32
Брой мнения : 213
Рейтинг : 0
Registration date : 11.01.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 20:53

skyforger написа:
Един малък жест може да ме впечатли много повече отколкото каквито и да било нагласени неща. Wink

Е, това че нещо е обмислено не означава че не може да е просто някой малък жест Smile според мен лично, нагласените неща са най-приятни що се отнася до романтика защото всичко е изпипано, а и е комплимент за мен че някое момче си мисли за мен и как да ме зарадва Yes
Върнете се в началото Go down
StormCrow
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
StormCrow


Male
Age : 31
Брой мнения : 725
Location : Варна
Интереси : Нииияу! Rockplace!
Рейтинг : 2
Registration date : 28.09.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 21:00

Аз съм шибан романтик, което никой не забелязва и не приема за нормално, въпреки че не мога да се променя. Мога да кажа само WHY THE HELL DO THE AS*H*LES ALWAYS GET THE GIRL.
Върнете се в началото Go down
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 21:02

Ми братле,май само ние двамата се преебаваме с романтиката.Иронията обаче е друга и мамка му,вероятно ще стане тва дет та бъзикнах на даскало
Върнете се в началото Go down
KillYaAll
Great
Great



Female
Age : 32
Брой мнения : 213
Рейтинг : 0
Registration date : 11.01.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 21:17

Хах, по принцип явно сте попадали на грешните момичета biggrin
Романтиката е много важна и е голям плюс за момчетата Wink (или поне аз харесвам романтични момчета)
Върнете се в началото Go down
MeTaLmAsTeR
Advanced
Advanced
MeTaLmAsTeR


Male
Age : 30
Брой мнения : 192
Location : Лудницата, рукото, Варна
Интереси : Засега се изчерпват с пороците и хубавата музика
Рейтинг : 0
Registration date : 02.02.2010

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyСря 17 Фев 2010, 21:22

Лошото е друго при нас,ама няя казвам,че ще ям бой от едноръкият
Върнете се в началото Go down
eMm
Administrator
Administrator



Female
Age : 30
Брой мнения : 2138
Location : Варна
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 11:16

Обичам романтика. Не изкуствена, а ..някакси от само себе си.
Върнете се в началото Go down
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless


Female
Age : 30
Брой мнения : 2705
Location : Варна
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 11:18

eMm написа:
Обичам романтика. Не изкуствена, а ..някакси от само себе си.

Thumbup Бих казала непринудена и непреувеличена.
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 11:39

Естествена и невинна.
За мен е романтично дори да скъсат цвете от нечии двор и да ми го подарят.
Обичам романтиката и съм безнадежден романтик.
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 14:06

Ania написа:
Обичам романтиката и съм безнадежден романтик.

The same.
Върнете се в началото Go down
Adept
Rockplacer
Rockplacer
Adept


Male
Age : 30
Брой мнения : 1904
Location : Чирпан
Интереси : Deathcore/Core/Scream
Рейтинг : 3
Registration date : 10.11.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 14:53

Там където има любов има и романтика! Има! Всеки е роматичен по свой си начин,просто много хора го подтискат прекалено много ,защото си мислят че ще започнат да изглеждат глупаво.Романтиката наистина не е в материалните неща,а в малките,дребните жестове!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 15:03

Би трябвало да я има, но както Fenrir каза много хора я подтискат, за да не изглеждат смешно. Не разбирам какво смешно откриват...?
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 15:53

Arlong написа:
Не разбирам какво смешно откриват...?

Това, че ще им бъде лепнат етикет "лигльовци" и "женчовци". Говоря най-вече за мъжкото съсловие, тъй като повечето момичета нямат проблем да признаят, че обичат романтиката. За момчетата понякога това сякаш един вид означава да изневерят на коравата си мъжка природа, която ги е научила да сдържат чувствата и емоциите в себе си.
Върнете се в началото Go down
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар


Male
Age : 27
Брой мнения : 979
Location : Виена/Варна
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 16:02

Криси како. Никога не съм си сдържал емоциите. Никога не съм прикривал чуствата си, за да съм супер якия и мощен метъл (примерно). (а за да не разбере някоя, че я харесвам, но това е съвсем друга тема.

Може да не е типично за момче, но аз държа на романтиката. Определено. Аз бих предпочел да съм на плажа привечер, хванати за ръце и с допрени глави (отколкото вечер в някой от двамата или на "мотел"). Наистина като момче, не мога да кажа, че и за второто не съм си мислил, но определено романтиката е преди това.
Друг въпрос обаче е, че последните няколко момичета които харесвах имат някакво ужасно мнение за романтиката. И малко или много вече почвам да я подтискам. Не искам за това да ми се смее собствената приятела нали?

Който мъж си прикрива чуствата, за да не го разберат какъв е, губи много.
Върнете се в началото Go down
Bioshock
Advanced
Advanced
Bioshock


Male
Age : 29
Брой мнения : 137
Location : Asenovgrad
Интереси : muzika
Рейтинг : 0
Registration date : 01.08.2009

Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка EmptyЧет 18 Фев 2010, 18:40

И аз попринцип съм романтик ии почти никой не харесва това...,но може би романтиката си дължи,че съм супер срамежлив...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка   Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Романтиката-отживелица или най-лесният начин за зарибявка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Лафплейс-
Идете на: