RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Разделяне на хората според музикалните им предпочитания

    Go down 
    +31
    Clair De Lune
    Didush
    Befana
    Yob
    <.LeX. >
    green.orange
    (Zz?)
    Rashugun
    Ania
    Хаджи
    Мо7о_ейнджъл
    Katie_Rock
    Доцент Бинева
    Ками
    Лили.
    dragons_eat_apples!!
    StormCrow
    MeTaLmAsTeR
    Fofo0
    Selene
    fonix
    Железен
    Downingtn
    Биби
    (s)Ain't
    Fr0st NoVa
    Жоро
    stunnka
    Руто
    KillYaAll
    Adept
    35 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3
    АвторСъобщение
    Adept
    Rockplacer
    Rockplacer
    Adept


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 1904
    Location : Чирпан
    Интереси : Deathcore/Core/Scream
    Рейтинг : 3
    Registration date : 10.11.2009

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyСря 17 Фев 2010, 22:42

    First topic message reminder :

    Според вас трябва ли хората да се разделят на общества, според това кой каква музика слуша?
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Parkington Lane
    Newbie
    Newbie
    Parkington Lane


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 25
    Location : Sofia
    Интереси : Музика, Филми, Книги
    Рейтинг : 2
    Registration date : 08.09.2011

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyПет 11 Ное 2011, 21:02

    Повечето от най-близките ми приятели слушат доста различна музика от това, което слушам аз и все пак сме много добри приятели. Няма смисъл от това разделение, ако едните не натрапват стилът музика, който те слушат, на другите. Цялата работа е в това какъв е човекът по характер, мисля, че това е най-важно.
    Върнете се в началото Go down
    jar.of.flies
    Newbie
    Newbie
    jar.of.flies


    Брой мнения : 16
    Рейтинг : 1
    Registration date : 27.11.2011

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyНед 27 Ное 2011, 15:52

    И да не искаш да се делиш, слушаш ли метъл, рок или нещо по-твърдо вече си заклеймен. Повечето хора са си създали някаква абсурдна представа за феновете на тежката музика, която трудно може да се оправдае.Особено от някои доста нечистоплътни металяги, които обичат да се тупат по избелелите и вмирисани фанелки на Металика и да парадират с тва.
    И тогава ако си някой обикновен човечец какво ще си помислиш?
    Жалкото не е, че има разделение, а има непоносимост.
    Ок - на някой не му харесва мойта музика - ми да не я слуша тогава.Аз например нямам нищо против чалгата, стига да не ми се натрапва.Щом си има фенове- ок.
    Друг е въпросът, че трябва да се числим към някакво общесто, да се крием зад множеството...Така се чувстваме по-силни и по-сигурни, а същевременно губим и част от личността си.
    Върнете се в началото Go down
    PartyBat
    Newbie
    Newbie
    PartyBat


    Age : 29
    Брой мнения : 35
    Location : Долна Кабда
    Интереси : тва-онва
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.01.2014

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyНед 05 Яну 2014, 01:06

    Не е задължително. На първо място хората трябва да си паснат като характери и личности, което е много отвъд пределите на въпроса какво музика слушаш. Разбира се, често хората с еднакви музикални предпочитания, си пасват и душевно, защото споделят еднакви интереси, вълнения, а нерядко имат и еднаква психология. Както и да е, това не е някакъв вселенски закон, но е факт, че е много по-лесно да се прекарва времето за купон, когато хората имат еднакви предпочитания. Иначе го няма взаимното удоволствие, нали?
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyНед 12 Яну 2014, 11:07

    Стига човекът отсреща да няма нищо против музиката, която аз слушам, не бих имала и аз. Мога да се съобразя с доста неща, стига да не ми се натрапват мнения от сорта "ама защо слушаш това" "как може да слушаш това". Също така да се изказват неподготвени по въпросната тема. Имам не малко познати и приятели, с които съм близка, но не споделяме еднакви вкусови предпочитания за музиката. Това никога не ми е пречило. На тях също. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyНед 12 Яну 2014, 16:46

    Наистина, музиката която слушат е най - малкия проблем в едно приятелство или в едни отношения с даден човек/дадени хора.
    И аз имам няколко приятели, които харесват съвсем различна музика от тази, която аз слушам и изобщо не ми пречи това. Всеки си избира какво да слуша и какво да му хареса, нали?
    А колкото до хората които правят това разделяне на стилове, те са просто хора които гледат да намерят нещо нередно в другите за да ги съдят за каквото и да било.
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 EmptyНед 12 Яну 2014, 21:01

    Като малка много държах на определенията. Доста глупавичка съм била явно. Исках нещата да са ясни - аз метъл, Пенчо - чалгар. Сега, ако някой ми каже метъл, по-скоро бих се обидила и то на самата идея, че някой се опитва да ме ограничи с каквото и да е било определение, нищо че метъл за мен лично винаги ще си звучи гордо. Просто знам, че не това вече е най-важното, за да градя мнение си за хората и те също за мен
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Разделяне на хората според музикалните им предпочитания   Разделяне на хората според музикалните им предпочитания - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Разделяне на хората според музикалните им предпочитания
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Лафплейс-
    Идете на: