RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Секс

    Go down 
    +72
    Wicked Child
    Shinah
    Shit_For_Brainss
    Adept
    Billy
    Purblindd
    Halinor
    БуБи!
    irrealiste
    Kaamos
    Brightly
    Лили.
    independent7647
    Nox
    Ане
    fn.0.rd
    bellz
    nikoletito
    Линн
    I Cum Blood !
    Mo.
    Доцент Бинева
    wolfheulen
    Zupaman
    remy
    The_Eyes_Set_To_Kill
    Ash....
    Дан
    balduran
    Miss Fatty
    DevilFromHell
    qkitaki
    Мо7о_ейнджъл
    Вилито
    Железен
    marmot
    Selene
    BlazeOfGlory
    40wek
    <.LeX. >
    nameless
    Cheshire Cat
    scum
    antani
    Bryan
    Eleutheria
    Мия
    Немезида
    Боровинка
    fonix
    ПуФчОоО
    In_Flames91
    dark_soul
    CrazY
    Me4o PuH(OpasNia)
    Opheliac
    lluussii
    Руто
    wolf-eyes
    FAIRY
    (s)Ain't
    Кънчо
    heart
    D(emo)n_Hunter
    Rancid
    Марто!
    littleMICROBE
    Пате
    RockPlace
    Ади_Психаря
    Ravenhill
    Ania
    76 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
    АвторСъобщение
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Секс   Секс - Page 11 EmptyПон 27 Окт 2008, 18:05

    First topic message reminder :

    Тази тема нарочно я правя тук. Няма да обсъждаме на всеки псотиженията, спокойно, а това от което лично аз се отвращавам. 13-14 годишни момичета правят имат по няколко сексуални партньора!!!!

    Мое си мнение : Не приемам това за нормално, но виновни не са само тези наивни момиченца , тамън навлезли в пубертета, виновни са и батковците, които не знам какво сексапилно намират в едва започващото развитие на тялото!
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    bellz
    Great
    Great



    Female
    Брой мнения : 269
    Location : The Supermarket, Varna
    Интереси : занимавам се с платени убийства
    Рейтинг : 1
    Registration date : 20.11.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 22 Окт 2009, 11:38

    Не е мит, просто "подходящия" не е точна дума. Човекът, който ти чувстваш като подходящ /обичаш го, сиреч/ и няма да съжаляваш и да си спомняш с отвращение един ден. Не да го правиш, ей така, щот ти се чука нещо. Не е задължително да е единствената ти, истинска, невероятнопрекрасна, "Здрач" тип любов. Щото тва са глупости.
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 22 Окт 2009, 11:39

    fonix написа:

    2) Първият път едва ли не е заколение(Боли, кърви и тн.) - Аз поне нямам наблюдения за кървави бани ,в пътите които съм бил ощастливен с привилегията да бъда първи Smile Да болка може да има, но не е задължителна, както и кръвта. Това варира от момиче до момиче, както и зависи от самият начин на провеждане на половият акт.( Както вече Геш и Фифо разясниха)
    Абе Пуф, и ъз се съгласих с другите неща, които каза...ама да вземем да ти присадим девствена ципа, че да пробваш и ти?
    Някое момиче ли те е успокоило, че може и да няма болка? Защото това си е било чисто нежелание да те притеснява or something.


    Цитат :
    Не е толкова страшно.Може да е страхотно стига да попаднеш на свестен тип.
    Късно, вече ни стресира. jawbreaker Да не говорим, че свестните типове не ходят с табелки"I`m nice".
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 22 Окт 2009, 12:18

    Аз спирам с тази тема. Само....по-добре да сте приятно изненадани от липсата на болка, отколкото изплашени от това, че я има.
    Върнете се в началото Go down
    Selene
    Rockplacer
    Rockplacer
    Selene


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1152
    Location : Предимно София О.о
    Рейтинг : 43
    Registration date : 07.04.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 22 Окт 2009, 23:38

    Ади_Психаря написа:
    fonix написа:

    2) Първият път едва ли не е заколение(Боли, кърви и тн.) - Аз поне нямам наблюдения за кървави бани ,в пътите които съм бил ощастливен с привилегията да бъда първи Smile Да болка може да има, но не е задължителна, както и кръвта. Това варира от момиче до момиче, както и зависи от самият начин на провеждане на половият акт.( Както вече Геш и Фифо разясниха)
    Абе Пуф, и ъз се съгласих с другите неща, които каза...ама да вземем да ти присадим девствена ципа, че да пробваш и ти?
    Някое момиче ли те е успокоило, че може и да няма болка? Защото това си е било чисто нежелание да те притеснява or something.

    Всъщност наистина не е задължително да те боли... мен не ме боля. Беше ми странно (и чувството остана и на следвашия ден biggrin), но не ме боля. Нито първия, нито втория, нито n-тия път...
    fonix написа:
    Това варира от момиче до момиче, както и зависи от самият начин на провеждане на половият акт.
    Върнете се в началото Go down
    Ash....
    Great
    Great
    Ash....


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 316
    Location : Плевен
    Рейтинг : -1
    Registration date : 04.05.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyСъб 24 Окт 2009, 01:03

    ох аз си обещавам че като си намера некой по-постоянен по 3-4 пъти на ден ще го ....
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyСъб 24 Окт 2009, 12:57

    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите). Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    А относно всичките тия стереотипи, които обсъждате вече... ерррр, 10 страници? Не знам, ако смятате че начина по който можете да се издигнете в очите на съфорумците включва принизяването на един куп малки момиченца.. Вие си знаете Wink
    Върнете се в началото Go down
    Ади_Психаря
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ади_Психаря


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2517
    Рейтинг : 71
    Registration date : 31.08.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 14:31

    Fnord написа:
    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите).
    Физически, сигурно. Психически- пълна глупост.
    Имам чувството, че ни приравняваш към някакви животни (котки, например) които само седят и чакат да достигнат някаква полова зрялост и достегайки я се разгонват и тичат да си търсят някой да ги оправи.
    Има момиченца, на които им идва на 10.
    И ще ми кажеш, че на 10 са психически подготвени да правят секс?
    (дори и физически не биха ми изглеждали достатъчно подготвени)


    Цитат :
    Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    Защото природата не прави грешки, нали?
    Мъртвородените деца и тези с увреждания чия грешка са?
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 17:10

    Ади_Психаря написа:
    Fnord написа:
    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите).
    Физически, сигурно. Психически- пълна глупост.
    Имам чувството, че ни приравняваш към някакви животни (котки, например) които само седят и чакат да достигнат някаква полова зрялост и достегайки я се разгонват и тичат да си търсят някой да ги оправи.
    Има момиченца, на които им идва на 10.
    И ще ми кажеш, че на 10 са психически подготвени да правят секс?
    (дори и физически не биха ми изглеждали достатъчно подготвени)


    Цитат :
    Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    Защото природата не прави грешки, нали?
    Мъртвородените деца и тези с увреждания чия грешка са?
    Защо си мислиш, че хората са по-висши от животните??
    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 17:54

    ъъъъ...мнооого ме домърза да чета 18 СТРАНИЦИ.Даже и първата не можах да прочета цялата.
    Моето мнение със сигурност ,май,ще се повтори с на някой друг,амаа аз освен,че съм против секса на 13 (!!!),съм против секса когато не му е времето.Демек не му е времето да го правим в тийнейджърските години,ИЗОБЩО!
    Секса е за правене на деца и се изпитва удоволствие по времето му,защото иначе кой би му се привлякло вниманието към него и би продължил рода си? (е,всякакви ги има де). Това е едната му страна,а другата е,че той представлява сливането на две души физически и на духовна основа.Който казва,че секса е чисто физически,ако няма чувства ЖЕСТОКО СЕ ЛЪЖЕ! (не ви разубеждавам,това е моето мнение)Даже и без чувства,секса ВСЕ ОЩЕ представлява сливането на две души.
    Въпрос -би ли взел жена за своя съпруга,знаейки,че преди теб тя е била с баяяя голяма бройка мъже.Мислиш ли,че тя при такива обстоятелства ще бъде абсолютно твоя и физически и душевно?Че не би те сравнявала с предишните си?Същото питам и момичетата. (С този ми въпрос сигурно се ориентирате за цялостното ми мнение по въпроса (; )
    Върнете се в началото Go down
    Nox
    Great
    Great
    Nox


    Брой мнения : 201
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.09.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 17:57

    за Fnord: Никой не говори за нещо по- висше. Между природата има баланс. Хората са си хора, животните- животни.
    В случая Ади е права.
    На една приятелка и дойде в средата на 4 клас.
    Това какво трябва да значи?!

    За Ани:
    Сексът е нещо нормално. Но и нещо свято. Надали някой би могъл да се опази до брака. Просто... в наше време всичко е нормално и мен лично няма какво да ме изненада. Наскоро обаче съобщиха по новините за 11 годишна българка- най- младата майка засега.
    Е за това съм против.
    Всеки- когато му дойде времето.
    То няма закон, който да си поставиш ''Няма да правя секс, докато не се омъжа'', защото е глупост. Защото не знаеш къде кога защо как и при какви обстоятелства ще срешнеш човекът, който ще ти завърти главата Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 18:04

    Мери,и ти си права,и аз съм права (; Казах моето мнение по въпроса ;р
    Когато му дойде времето най-общо казано и кой както е взел решение по въпроса (;
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 18:11

    Luthiennere написа:
    ъъъъ...мнооого ме домърза да чета 18 СТРАНИЦИ.Даже и първата не можах да прочета цялата.
    Моето мнение със сигурност ,май,ще се повтори с на някой друг,амаа аз освен,че съм против секса на 13 (!!!),съм против секса когато не му е времето.Демек не му е времето да го правим в тийнейджърските години,ИЗОБЩО!
    Секса е за правене на деца и се изпитва удоволствие по времето му,защото иначе кой би му се привлякло вниманието към него и би продължил рода си? (е,всякакви ги има де). Това е едната му страна,а другата е,че той представлява сливането на две души физически и на духовна основа.Който казва,че секса е чисто физически,ако няма чувства ЖЕСТОКО СЕ ЛЪЖЕ! (не ви разубеждавам,това е моето мнение)Даже и без чувства,секса ВСЕ ОЩЕ представлява сливането на две души.
    Въпрос -би ли взел жена за своя съпруга,знаейки,че преди теб тя е била с баяяя голяма бройка мъже.Мислиш ли,че тя при такива обстоятелства ще бъде абсолютно твоя и физически и душевно?Че не би те сравнявала с предишните си?Същото питам и момичетата. (С този ми въпрос сигурно се ориентирате за цялостното ми мнение по въпроса (; )

    Кой казва кога "му е времето"? Такъв закон до сега не съм виждал, не вярвам и да видя. След като секса доставя удоволствие, без да се стига до деца (тука леко чийтваме), защо просто да не се възползваме от тази възможност? И какво по дяволите трябва да означава "сливането на 2 души" - какво разбираш под душа? Някакво етерично/ментално/астрално тяло, дубликат на твойто? Още не мога да разбера какво представляват така нашумялите наскоро "чувства" - някой може ли да ме светне за кво става въпрос, че май изпускам доста biggrin .
    Отговор на въпроса - Ако исках да бъде абсолютно моя - щях да си я купя с документ, черно на бяло (ако тя по някое време има възражения, викам полицията - те да се разправят.)
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 18:14

    Fnord написа:
    Ади_Психаря написа:
    Fnord написа:
    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите).
    Физически, сигурно. Психически- пълна глупост.
    Имам чувството, че ни приравняваш към някакви животни (котки, например) които само седят и чакат да достигнат някаква полова зрялост и достегайки я се разгонват и тичат да си търсят някой да ги оправи.
    Има момиченца, на които им идва на 10.
    И ще ми кажеш, че на 10 са психически подготвени да правят секс?
    (дори и физически не биха ми изглеждали достатъчно подготвени)


    Цитат :
    Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    Защото природата не прави грешки, нали?
    Мъртвородените деца и тези с увреждания чия грешка са?
    Защо си мислиш, че хората са по-висши от животните??

    Хората превъзхождат животните, само заради едно качество - вярата.
    Прочете ли й добре post-a? Или прочташ всичко, по начин, че на теб да ти е изгодно? (независимо какво пише)
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 18:49

    IROND*CK написа:
    Fnord написа:
    Ади_Психаря написа:
    Fnord написа:
    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите).
    Физически, сигурно. Психически- пълна глупост.
    Имам чувството, че ни приравняваш към някакви животни (котки, например) които само седят и чакат да достигнат някаква полова зрялост и достегайки я се разгонват и тичат да си търсят някой да ги оправи.
    Има момиченца, на които им идва на 10.
    И ще ми кажеш, че на 10 са психически подготвени да правят секс?
    (дори и физически не биха ми изглеждали достатъчно подготвени)


    Цитат :
    Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    Защото природата не прави грешки, нали?
    Мъртвородените деца и тези с увреждания чия грешка са?
    Защо си мислиш, че хората са по-висши от животните??

    Хората превъзхождат животните, само заради едно качество - вярата.
    Прочете ли й добре post-a? Или прочташ всичко, по начин, че на теб да ти е изгодно? (независимо какво пише)
    Вярата? СКРИЙ СЕ Laughing .
    Отговорих само на това, на което имаше нужда да се отговори - няма да се тваря допълнително.
    "Или прочташ всичко, по начин, че на теб да ти е изгодно? (независимо какво пише)" В това отношение всички си приличаме biggrin
    Върнете се в началото Go down
    bellz
    Great
    Great



    Female
    Брой мнения : 269
    Location : The Supermarket, Varna
    Интереси : занимавам се с платени убийства
    Рейтинг : 1
    Registration date : 20.11.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 25 Окт 2009, 19:41

    Цитат :
    Защо си мислиш, че хората са по-висши от животните??
    Защо хората са по-висши от животните? Хмм, точно за това, че като искат да изчукат някой го правят, когато са готови, когато искат или по каквито там мотиви им хрумнат, независимо колко тъпи и абсурдни са, а не заради чисто продуктивни цели да се продължи вида, от първия път, когато им дойде цикъла. (:

    Цитат :
    А относно всичките тия стереотипи, които обсъждате вече... ерррр, 10 страници? Не знам, ако смятате че начина по който можете да се издигнете в очите на съфорумците включва принизяването на един куп малки момиченца..
    Стереотипи? Всичко е стереотип. Дам, много тъжно. Целите ни животи са много много навързани заедно стереотипи. Няма нищо ново, нищо уникално, вече всичко е измислено и колкото и да ни се иска да сме оригинални и да се противопоставяме на стереотипите и да се бунтуваме - няма на къде. Така че всичко си е чисто личен избор, още едно нещо, с което се отличаваме от животните. ^^
    Върнете се в началото Go down
    independent7647
    Newbie
    Newbie
    independent7647


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 43
    Location : Плд
    Интереси : секфи
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.09.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 29 Окт 2009, 21:54

    ъъъ..хора....СЕКС FTW! xD
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 01 Ное 2009, 20:17

    Nox написа:
    за Fnord: Никой не говори за нещо по- висше. Между природата има баланс. Хората са си хора, животните- животни.
    В случая Ади е права.
    На една приятелка и дойде в средата на 4 клас.
    Това какво трябва да значи?!

    За Ани:
    Сексът е нещо нормално. Но и нещо свято. Надали някой би могъл да се опази до брака. Просто... в наше време всичко е нормално и мен лично няма какво да ме изненада. Наскоро обаче съобщиха по новините за 11 годишна българка- най- младата майка засега.
    Е за това съм против.
    Всеки- когато му дойде времето.
    То няма закон, който да си поставиш ''Няма да правя секс, докато не се омъжа'', защото е глупост. Защото не знаеш къде кога защо как и при какви обстоятелства ще срешнеш човекът, който ще ти завърти главата Smile

    Аз не съм си дала това за цел , просто казах че от момичешка гледна точка , сексът е нещо наистина свято , особено първия път , а никога не може да сме сигурни , че ще го направим с правилния човек , защото има много кретени , които ти замаиват главата и те чукат след което те оставят защото вече не си им интересно , готиното е било да те вкарат в леглото и да ти вземат дествеността , за това имах предвит , че ако питате мен най - дорбе си е след като се ожениш , макар че аз самата се съмнявам , че бих издържала до тогава
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyНед 01 Ное 2009, 20:33

    Доцент Бинева написа:
    Аз не съм си дала това за цел , просто казах че от момичешка гледна точка , сексът е нещо наистина свято , особено първия път , а никога не може да сме сигурни , че ще го направим с правилния човек , защото има много кретени , които ти замаиват главата и те чукат след което те оставят защото вече не си им интересно , готиното е било да те вкарат в леглото и да ти вземат дествеността , за това имах предвит , че ако питате мен най - дорбе си е след като се ожениш , макар че аз самата се съмнявам , че бих издържала до тогава

    Не за всички момичета секса е нещо свято..дори и първия път..въпрос на възгледи..
    Твой си е проблемът, че са те изчукали и зарязали (нямам предвид точно теб ;д)..ако знаеш как да задържиш този до теб, нямаш проблеми..
    Върнете се в началото Go down
    Brightly
    Advanced
    Advanced
    Brightly


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 143
    Интереси : photography. <3
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.03.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyПон 02 Ное 2009, 09:36

    Лили. написа:
    Доцент Бинева написа:
    Аз не съм си дала това за цел , просто казах че от момичешка гледна точка , сексът е нещо наистина свято , особено първия път , а никога не може да сме сигурни , че ще го направим с правилния човек , защото има много кретени , които ти замаиват главата и те чукат след което те оставят защото вече не си им интересно , готиното е било да те вкарат в леглото и да ти вземат дествеността , за това имах предвит , че ако питате мен най - дорбе си е след като се ожениш , макар че аз самата се съмнявам , че бих издържала до тогава

    Не за всички момичета секса е нещо свято..дори и първия път..въпрос на възгледи..
    Твой си е проблемът, че са те изчукали и зарязали (нямам предвид точно теб ;д)..ако знаеш как да задържиш този до теб, нямаш проблеми..

    ха, ти първо хвани правилният, който да задържиш.
    пък и защо само за момичетата да е .. свята тая девственост. не съществуват ли някъде момчета, които също си търсят перфектното момиче, което да им е "за пръв път".
    аз лично на 14 изобщо не съм готова за секс, а момичета, готови да се натискат с.. когото и да е било, за едното удоволствие (независимо на кое "ално" завършва ;д) познавам. и въпреки това:

    "и в този миг от завоя се приближи една раздрънкана кола, шофьорът смъкна прозореца и изрева : "Здрасти, путко!". В този миг всичко беше разрушено. оцапано. като зряла ябълка, в която намирате червей. сякаш не съм човек, личност, а само.. а-а-х... ето затова за мен девствеността е чистота. пет пари не давам за глупостите, които си мислят останалите. не искам и да чувам за тях".
    ето това мисля аз. психиката на всеки човек е различна и той по-различно време са чувства готов за такава (важна) стъпка. и не мисля, че е правилно другите да определят кога трябва да бъде това време. а за това, че на 13 да правиш секс на нас ни изглежда грозно, извратено, за други това може да е напълно нормално. (:
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyПон 02 Ное 2009, 15:21

    Fnord написа:
    Момичетата са готови за секс още от първия им цикъл (не се и опитвайте да ме разубедите). Така го е решила природата - който смята че природата е направила грешка може да си тегли ножа.
    А относно всичките тия стереотипи, които обсъждате вече... ерррр, 10 страници? Не знам, ако смятате че начина по който можете да се издигнете в очите на съфорумците включва принизяването на един куп малки момиченца.. Вие си знаете Wink

    Човече, ей такива като тебе са ми страшно противни. Казаха го преди мен, но и аз ще повтора - има момичета, които получават първата менструация на/около/преди да са навършили 10. Включително аз. Това не означава, че сме готови, нито психически, нито физиологически, нито по никакъв начин.
    Относно "принизяването" на горките невинни малки 13-годишни момиченца с по 10 сексуални партньора - ха помисли, не го ли заслужават? Чукали я на 12 на пейката в парка/тоалетната, после още къде ли не и кой ли не и тя се хвали с това - ами значи толкова й е акълът. Тоест, няма такъв. Тоест, аз имам пълното право да я броя едно или няколко стъпала по-надолу.

    Fnord написа:
    Защо си мислиш, че хората са по-висши от животните??

    Тука си прайш чисто бягане от темата. Всеки случай, най-малкото доказателство е устната и писмената реч. Оставям на теб да мислиш (ако можеш), за културните паметници, великите мислители и т.н.

    Fnord написа:
    Кой казва кога "му е времето"? Такъв закон до сега не съм виждал, не вярвам и да видя. След като секса доставя удоволствие, без да се стига до деца (тука леко чийтваме), защо просто да не се възползваме от тази възможност? И какво по дяволите трябва да означава "сливането на 2 души" - какво разбираш под душа? Някакво етерично/ментално/астрално тяло, дубликат на твойто? Още не мога да разбера какво представляват така нашумялите наскоро "чувства" - някой може ли да ме светне за кво става въпрос, че май изпускам доста biggrin .
    Отговор на въпроса - Ако исках да бъде абсолютно моя - щях да си я купя с документ, черно на бяло (ако тя по някое време има възражения, викам полицията - те да се разправят.)

    След това мнение просто не важиш, сериозно.

    Аз подкрепям това, което Luthiennere каза :

    Цитат :
    физически и на духовна основа


    Щото не е въпрос на престиж пред другите, това си е личен въпрос между двамата партньори.
    Върнете се в началото Go down
    irrealiste
    Great
    Great
    irrealiste


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 352
    Location : Варна /из прашни улици някакви/
    Интереси : комбинацията между човка, криле, опашка, рога, хриле, нокти, люспи и копита, не помага, ако кандидатстващ в клуб по интереси
    Рейтинг : 6
    Registration date : 27.12.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyПон 02 Ное 2009, 20:20

    не схващам каква е цялата тази истерия покрай секса.
    за какво толкова говорят всички, какъв е смисъла да пазиш нещо чак толкова усърдно, така или иначе ще го загубиш.

    не казвам, че непременно трябва да тръгнеш да го правиш, щом някой ти смигне в градския транспорт. но какви магии, какви пет лева, мамка му? магията се появява след като осъзнаеш какво и как го искаш, а не с изтощителна игра на "тука има, тука нема". както ни учат филмите, първо трябва да осъзнаеш какво искаш.
    Върнете се в началото Go down
    БуБи!
    Newbie
    Newbie
    БуБи!


    Age : 28
    Брой мнения : 54
    Рейтинг : 0
    Registration date : 19.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 05 Ное 2009, 10:08

    АЗ съм си девствена за което се радвам Smile
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyЧет 05 Ное 2009, 20:42

    Само да вметна, има и момчета на които им пука с кого и как ще е първият им път.

    Да за нас, това не е физически зависим процес, но психически е същото.
    Да има много задници, на които не им пука и никога няма да им пука за момичетата/жените и дали на тях им е добре, дали са доволни.

    Но нека не слагаме всички под общ знаменател.

    Съгласен съм с доводите за готов/не-готов, но нека не го обвързваме с възраст. Съзряването при хората е строго зависимо от обществото и начинът на живот.
    За справка има общества ( не само циганите) при които половият живот почва много рано (12- 14 години). Причината е проста, колкото по-опасна е средата и по-трудна за живот. Толкова по-бързо трябва да се развиват хората за да се адаптират, оцелеят и размножават.

    Решението за започване на полов живот, си остава лично и според мен нито тези решили да чакат, нито тези които са решили да действат трябва да бъдат съдени.
    Единственото условие е решението да е взето съзнателно с яснота за възможните последствия и предпазни мерки разбира се Wink
    Върнете се в началото Go down
    fn.0.rd
    Banned
    fn.0.rd


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 317
    Location : Пловдив;
    Интереси : Cha0s.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 24.10.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyСъб 07 Ное 2009, 01:31

    fonix написа:
    Само да вметна, има и момчета на които им пука с кого и как ще е първият им път.

    Да за нас, това не е физически зависим процес, но психически е същото.
    Да има много задници, на които не им пука и никога няма да им пука за момичетата/жените и дали на тях им е добре, дали са доволни.

    Но нека не слагаме всички под общ знаменател.

    Съгласен съм с доводите за готов/не-готов, но нека не го обвързваме с възраст. Съзряването при хората е строго зависимо от обществото и начинът на живот.
    За справка има общества ( не само циганите) при които половият живот почва много рано (12- 14 години). Причината е проста, колкото по-опасна е средата и по-трудна за живот. Толкова по-бързо трябва да се развиват хората за да се адаптират, оцелеят и размножават.

    Решението за започване на полов живот, си остава лично и според мен нито тези решили да чакат, нито тези които са решили да действат трябва да бъдат съдени.
    Единственото условие е решението да е взето съзнателно с яснота за възможните последствия и предпазни мерки разбира се Wink
    /agree
    Върнете се в началото Go down
    Halinor
    Fan
    Fan
    Halinor


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 532
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.08.2009

    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 EmptyСъб 07 Ное 2009, 02:05

    Респект за въпросното мнение.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Секс - Page 11 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Секс   Секс - Page 11 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Секс
    Върнете се в началото 
    Страница 11 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: