RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ронее

Go down 
АвторСъобщение
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Ронее Empty
ПисанеЗаглавие: Ронее   Ронее EmptyЧет 10 Мар 2011, 12:39

Моя милост също е много доволна. Тъкмо ще има къде да си пиша глупостите и да тормозя с тях повече хора hahah
Тъкмо се прибрах от лекции и съм надула Richie Kotzen и си спомням за концертче то му - най -хубавия ми ден евър!
След 2 часа имам лекция по латински, а след 2 седмици и изпит, който едва едва ще взема, ама...шанс. Адски ентусиазрирана съм да свършва тази година. Като знам и колко неща са ми на главата искам по-бързо да отмятам един по един изпити, че имам нужда от малко спокойствие.
Никога досега не съм писала в блогове като се замисля. Поне няма от какво да се притеснявам, нали всички си се знаем.
Стискайтее палциии, довечера ще си разбера резултатите от много важен изпит и ако фейнла, трябва да правя тест, на който ще се издъня със сигурост. Поне се махам вече от поликлиниката и си отивам в родилна зала(йей).
Сега обаче ви зарязвам, че с мама и сестарта ще ходим да пием кафе. Това не се е случало от....хм...години като се замисля. Ест, те щяха да си излязат и без мен, ама бях така лоша да им чуя плановете и да се бутна в тях ;д
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Ронее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ронее   Ронее EmptyЧет 10 Мар 2011, 20:22

Да живеят бременните и женската консултация! Имам 6 при най-ивъл преподавателката евър и мой нов идол! "За мен беше удоволствие да чета вашия доклад, другите ще ви мъча сега 2 часа" Йей (:
Соу, за мен седмицата приключва успешно, нищо чи утре ще се поразходя пак до болницата и университета.
Тази вечер - активна почивка и мно'о Mr. Big Smile
Върнете се в началото Go down
 
Ронее
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: