RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)

    Go down 
    +22
    Ванс
    WindMaster
    dark_angel13
    4eh1l
    Frozen_angel
    SpiDe
    Erinrung
    nikoletito
    Shit_For_Brainss
    Adept
    Fr0st NoVa
    Thebrutalizer
    *high_in_the_sky*
    Mo.
    4ompi
    Илмари
    40wek
    CrazY
    D(emo)n_Hunter
    DevilFromHell
    Пате
    G0GSI
    26 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    G0GSI
    Newbie
    Newbie
    G0GSI


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 23
    Location : at the middle ot nowhere
    Рейтинг : -3
    Registration date : 09.08.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 01 Ное 2008, 20:41

    First topic message reminder :

    няма какво да ви обеждавам Наруто е най-доброто аниме за мен ( а аз съм изгледал доста)
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Erinrung
    Banned
    Erinrung


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 78
    Location : София
    Рейтинг : 0
    Registration date : 06.12.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyНед 06 Дек 2009, 14:10

    LOLOLOL и кои са били тия анимета дето си ги гледал бе драги ? шаман кинг и блийч , и момичето на цветята , и сейлър муун ли ?! оу уеах и покемон.
    Върнете се в началото Go down
    SpiDe
    Newbie
    Newbie
    SpiDe


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 89
    Location : Варна
    Интереси : програмиране, рисуване, графика, компютри
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 09 Дек 2009, 19:21

    Лично за мен наруто съкс смисъл не ми е интересно :
    НАРУТО ТИ СИ ЖИВ О_О
    ДА САСКЕ АЗ СЪМ ТВОЯ ОПОНЕНТ :@
    И В ИМЕТО НА НАШЕТО ПРИЯТЕЛСТВО
    ЩЕ ТЕ НАБИЯ И ЩЕ ТЕ ВЪРНА НА СЕЛО
    ТОВА Е МОЯ НИНДЖА НАЧИН
    И АЗ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ :@:@ O_________O не знам как го гледате >.>
    аз просто не го трая
    Върнете се в началото Go down
    Frozen_angel
    Newbie
    Newbie
    Frozen_angel


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 33
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.12.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 12 Дек 2009, 02:00

    ооооооооо да НАРУТО е върха луда съм по него обожавам гооо!!!!!! Heart
    Върнете се в началото Go down
    4eh1l
    Newbie
    Newbie
    4eh1l


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 91
    Location : Асеновград
    Интереси : Скейт,Музика,Приятели
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyВто 15 Дек 2009, 21:28

    Наруто за мене е едно от най-яките анимета след Блийч естествено :Д но това е др въпрос просто сюжета развиващ се в детското е много вълнуващо просто тръпнеш докато излезне новата серия за да знаеш какво ще стане и ее... абе просто е много яко анимето няма какво да говорим има хора дето го кефят има и такаива дето не го кефят тва е Smile
    Върнете се в началото Go down
    dark_angel13
    Newbie
    Newbie
    dark_angel13


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 33
    Интереси : различ
    Рейтинг : 0
    Registration date : 15.12.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 30 Дек 2009, 18:54

    много уважам Наруто,но не е след любимите ми анимета
    Върнете се в началото Go down
    WindMaster
    Newbie
    Newbie
    WindMaster


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 43
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика , Анимета и Манги
    Рейтинг : 0
    Registration date : 27.03.2010

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 28 Апр 2010, 14:25

    Жанра на Naruto е Шонен ,а всички Шонен произведения имат по "хиляда серий" и имат
    почти еднакав сюжет ,а тои е един най-глвен герои които има някаква мечта от която е мн далеч и накрая я постига минаваики през мн изпитания.Различено е само мястото и времето както и как изглеждат героите.Иначе сам твърдо за тожа че наруто е супер яко аниме.
    Върнете се в началото Go down
    Ванс
    Newbie
    Newbie
    Ванс


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 100
    Location : Плевен
    Интереси : много са :д
    Рейтинг : 0
    Registration date : 31.05.2010

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyЧет 10 Юни 2010, 09:02

    тва аниме е просто велико! най-вече Шипуден-а :Д ма гадното е,че едни от най-готините герои умират Т-Т
    Върнете се в началото Go down
    ChrissAngeL
    Newbie
    Newbie
    ChrissAngeL


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 34
    Location : Плевен
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.09.2010

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 01 Сеп 2010, 23:47

    Пълна шитня.Попринцип анимето се води биткаджийско,та то не бяха сълзи,рев,сополи...ами и за капак половината епизоди от "Shipuuden" са филъри...
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 27 Окт 2010, 21:22

    G0GSI написа:
    няма какво да ви обеждавам Наруто е най-доброто аниме за мен ( а аз съм изгледал доста)

    Само като прочетох, "няма какво да ви обеждавам, Наруто е най-доброто аниме за мен", и после "а аз съм изгледал доста.", честно, изкарах плочки на корема.Не знам просто, как въобще може да ви харесват такива анимета на повечето "Аниме - фенове" Смисъл, окей анимето ста'а ама чак пък, да е "ДЪ БЕСТ" , ми се струва доста странничко, въобще не, мисля че си изгледал повече от 5-6 анимета.Дори мога да кажа, кои са аниметата, които си изгледал или поне, мога да предположа - "Bleach,Naruto,Shaman King,Yu-Gi-Oh", & по някаква случайност е възможно и "Death note".
    Върнете се в началото Go down
    БАМ
    Advanced
    Advanced
    БАМ


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 111
    Location : Смолян
    Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 19 Окт 2011, 09:32

    Аз само това ще ви кажа Naruto Rulz tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСря 19 Окт 2011, 14:16

    Подкрепям останалите фенове.Наруто е супер яко^^ Само тези последните филъри бяха толкова тъпи,че ме отегчиха biggrin
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПет 14 Дек 2012, 21:11

    Това е анимето, което гледам перманентно вече 5 години. Смяла съм се от сърце, плакала съм, не съм спала цели нощи. Не може да ми омръзне и толкова.
    Върнете се в началото Go down
    LordSpitfire
    Newbie
    Newbie



    Брой мнения : 65
    Рейтинг : 4
    Registration date : 11.09.2012

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 00:17

    .


    Последната промяна е направена от LordSpitfire на Съб 20 Юли 2013, 20:21; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 09:26

    По принцип не съм голям аниме фен, гледала съм само още няколко освен Наруто и затова преценката може да ми е изкривена спрямо останалите неща, които се правят. Но факт е, че това просто ми харесва. Историята ме грабна. Личните истории на повечето герои също. Пък и израснах с него. Помня как в 10 ти клас си купих тениска от детски магазин, която ми ставаше, защото тогава бях едно фино девойче ;д
    И аз прегледах тази година отново първата арка за отрицателно кратко време, може би 10тина дена ;д
    Обожавам Шикамару! ;д
    Върнете се в началото Go down
    LordSpitfire
    Newbie
    Newbie



    Брой мнения : 65
    Рейтинг : 4
    Registration date : 11.09.2012

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 11:39

    .


    Последната промяна е направена от LordSpitfire на Съб 20 Юли 2013, 20:21; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 12:10

    Ооо Неджи също, даа!
    Сега ще ме караш да изброя всичките си любимци и ще стане пренаселено ;д
    Върнете се в началото Go down
    LordSpitfire
    Newbie
    Newbie



    Брой мнения : 65
    Рейтинг : 4
    Registration date : 11.09.2012

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 12:23

    .


    Последната промяна е направена от LordSpitfire на Съб 20 Юли 2013, 20:21; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyСъб 15 Дек 2012, 12:39

    Права си ;д
    Обожавам Какаши. Беше първият герой, в който се влюбих. Не само заради способностите му, но и самия му героя ме караше да се усмихвам...и да го желая.
    Да, сега е момента да си призная, че се чувствам привлечена към част от тези нарисувани сладурчета ;д
    Шикамару! Начинът, по който героят му действа в каквато и да е било ситуация, ме е карало да настръхна - сериозно. Искам да ме хване в Каге Манено то си Джутсу и да не ме пуска ;д
    Неджи - Тази лека арогантност в погледа му и начина, по който говори(влагам само положително чувство, премерената арогантност в мъжете ме привлича)(и в нарисуваните момченца явно също) За способностите му е излишно да говоря.
    Харесвам и Шино, въпреки че не му се обръща толкова голямо внимание, колкото на някои други, той е шиноби със завидни способности.
    Темари - най-яката мацка! Кратко, точно и ясно!
    Фен съм даже и на Акатцки и Орочимару. Фен на способностите им, не и на начина им на мислене. Сасори е много сладичък. Беше...много сладичък.
    Забравих и Гаара. Харесва ми начинът, по който израсна героят му и се превърна в човек! Много съм плакала за него.

    И сега ако вторник си пиша по темата на изпита така, както се обяснявам тук - никак няма да е зле ;д
    По-късно ще се сетя за още неща, сигурна съм. ;д
    Върнете се в началото Go down
    БАМ
    Advanced
    Advanced
    БАМ


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 111
    Location : Смолян
    Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyНед 16 Дек 2012, 17:25

    Да бе верно тея филъри наоследък много прецакват историята която тъкмо се развива.Последното което се случи май беше това с мечоносците и до там после филъри Sad
    Върнете се в началото Go down
    LordSpitfire
    Newbie
    Newbie



    Брой мнения : 65
    Рейтинг : 4
    Registration date : 11.09.2012

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyНед 16 Дек 2012, 19:30

    .


    Последната промяна е направена от LordSpitfire на Съб 20 Юли 2013, 20:20; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    БАМ
    Advanced
    Advanced
    БАМ


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 111
    Location : Смолян
    Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПон 17 Дек 2012, 00:40

    Ами седемте мечоносци на мъглата Забуза беше един от тях.По принцип всички са мъртви но Кабуто ги съживявя с Едо тенсей за да ги изправи срещу обединените шиноби сили или нещо от сорта и последно в серийте даваха как ги побеждават и техните души биват заключени за да не могат да бъдат съживени на ново и след това филъри Sad
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПон 17 Дек 2012, 00:44

    Извинявам се, че се отклонявам от темата, но ако момче ми говори в лицето по този начин тези неща, ще му налетя...
    Момиче също Laughing
    Върнете се в началото Go down
    БАМ
    Advanced
    Advanced
    БАМ


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 111
    Location : Смолян
    Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПон 17 Дек 2012, 04:37

    biggrin biggrin biggrin You are welcome Wink biggrin
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПон 17 Дек 2012, 15:18

    разбрахме се Laughing
    Продължавай да ми говориш!
    Кои са ти любимите герои? Защо?
    Какво мислиш за Шикамару?
    Върнете се в началото Go down
    БАМ
    Advanced
    Advanced
    БАМ


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 111
    Location : Смолян
    Интереси : Здрава музика, skate и разбира се момичета
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.09.2009

    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 EmptyПон 17 Дек 2012, 18:14

    Хм ами ок tongue_smile
    значи по принцип Неджи Хюга е много здрав тип и доста се променя от Наруто и Наруто Шиппууден. Така Саске преди да стане такъв тъпанар и той ме кефеше донякъде но тва превземане че иска да стане по силен и така натаък го прецаква защото малко по нататък разбира че вобще не е трябвало да убива брат си смисъл разбира цялата истина и така Също Орочимару донякъде незнам защо biggrin Абе всеки си има нещо уникално и яко в себе си и е трудно да си избереш любим. А за Шикамару няма кво да говорим той е най умното шиноби в селото и също така стрхотен стратег (но и много мързелив) по което си приличаме biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)   NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :) - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    NARUTO - никой ли не се сети че това ми е любимото :)
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
    Идете на: