RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатури за модератори 2012г.

Go down 
+2
Ania
Frankie Roll
6 posters
АвторСъобщение
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll


Male
Age : 31
Брой мнения : 469
Location : Варна
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyПон 10 Дек 2012, 19:00

Защо според вас трябва да сте модератор?

Пример:

"Аз, (Никнейм)
Искам да бъда модератор, понеже имам желанието да санкционирам неправилните постове, както и да се грижа за постоянния форумен баланс м/у потребителите."



След определен срок от време, кандидатурите ще се разгледат и ще се добавят нови потребители в Модераторския екип.

Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyПон 10 Дек 2012, 19:13

Аха, това е идея.
Нооооо, трябва да има едно голямо уточнение, че станеш ли модератор СИ модератор.
Това не е просто ник в друг цвят. Имаш си и задълженията, трябва да си малко или много отговорен.
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyВто 11 Дек 2012, 13:02

Аз D(emo)n_Hunter искам да стана модератор, защото съм запозната с правилата на форума до болка и при евентуално нарушение на някое такова, не би ми било проблем да го отстраня.
Повече няма да казвам, защото самочувствието ми ще проличи и ще наговоря още куп хубави неща за себе си, което е излишно ;д
Върнете се в началото Go down
Сакс
Administrator
Administrator
Сакс


Male
Age : 30
Брой мнения : 669
Location : Пловдив и София;
Интереси : Математика, физика, поезия, спорт;
Рейтинг : 38
Registration date : 01.01.2010

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyВто 11 Дек 2012, 19:18

Аз Warrior Of Tangra IYI искам да стана модератор, защото ...
(Мисля, че изпълних горепосоченото изискване, но смятам за по-добре да напиша какво умея, а екипът сам да реши)

Занимавам се с форуми от 1-2 години. Непрофесионално, разбира се. И под 'занимавам' разбирайте инсталация, конфигуриране и всяка дейност откъм поддръжка. Работил съм с phpBB1 (не толкова обстойно), основно BB2 и BB3. За BB4 положението му е все още крехко, за да се използва, камоли в Forumotion. Към това включвам и опит с PhotoShop и като цяло обработка, тъй като това ми е едно от хобитата. Това може да ви е единствено от полза, тъй като мога определено да подобря облика на форума. Ако трябват примери за това, мога да покажа част от работата ми. И не само.

Последният ми проект или форумът, който с един колега поддържаме, е със следната статистика: Общо мнения 384394 | Общо теми 30043 | Общо членове 24654
Линк няма да давам, за да не правя излишна реклама. Ако се иска - ЛС.


Това е от мен засега. Ако трябва още инфо, ще ползвам ЛС към някой от админите.
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyВто 11 Дек 2012, 19:46

Like-ът към заявката ти е от мен.
Ти си един от най-старите ни, най-постоянните и най-неизтъкващите се потребители.
Резюмето ти е впечатляващо! Smile
Върнете се в началото Go down
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll


Male
Age : 31
Брой мнения : 469
Location : Варна
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyВто 11 Дек 2012, 21:12

Подкрепям Руто!

Стриктното подреждане и качеството на изреченията води до безброй изводи за човека зад тях!Smile
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyВто 11 Дек 2012, 21:31

Съгласна съм с Администрацията!
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyСря 12 Дек 2012, 02:06

Аз, Bryan
Искам да бъда модератор, понеже си мисля, че се научих да пиша правилно вече. След толкова време в този форум, но без да си губя сегашния ранг biggrin но и все пак да се грижа за постоянния форумен баланс между потребителите.

~ evil Ania
Цък, оправи си запетаята и си преглеждай мненията преди да ги постваш (, което си е важно щом кандидатстваш за подобна позиция). Имаш някои стилистични пропуски (като главна буква и разстояние след запетая)

Еееее... видях я де -.- тамън шях да я оправя

~Bryan
P.P Ру,не ме банвай за дето правя това
.


~ evil Ania
Ами стилистично? Ру може и да не те банне, ама аз ще те опердаша като се видим! : D


*Лили.
Извинете, че се намесвам, но сте толкова сладки! <3 :*


*Руто
Ама баси якия мод спам става тука!


*Рони: Хайде и аз за сефте да кажа нещо ;д

Bryan: Ани, нищо няма да ми пердашиш, най-много аз да те... Така де, какво стана с този пост? Ще ставам ли модератор или няма да ставам? biggrin


~ evil Ania: Да, коригирах те в зелено <3


Последната промяна е направена от Bryan на Чет 13 Дек 2012, 22:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll


Male
Age : 31
Брой мнения : 469
Location : Варна
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyЧет 13 Дек 2012, 20:13

Честито на нашата нова модераторка "D(emo)n_Hunter" !!

Добре дошла в екипа сладка моя! Пожелавам ти лека и усмихната работа за в бъдеще!

@Геш, наясно си, че няма да станеш Мод нали? Не че нещо, ама просто ставаш за спамер, а форум като този има нужда от Крал! Wink

п.с. много та 'бичам. (туй е, за да не ми се сърдиш)
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. EmptyЧет 13 Дек 2012, 22:38

biggrin :* Мерси батка, оставам си на трона <3
Честито Ронди :р Да ми влизаш в постовете по-често
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатури за модератори 2012г. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за модератори 2012г.   Кандидатури за модератори 2012г. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатури за модератори 2012г.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: