RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I watched it begin again...

Go down 
АвторСъобщение
Халинор
Newbie
Newbie
Халинор


Брой мнения : 35
Рейтинг : 6
Registration date : 31.03.2011

I watched it begin again... Empty
ПисанеЗаглавие: I watched it begin again...   I watched it begin again... EmptyСря 19 Дек 2012, 13:00

I watched it begin again... Tumblr_lznuwoYnds1qe6psjo1_500_large

(защото!)


Thinking all life ever does is break and burn and end, зимата ме настигна дори във Варна. Тук, на ръба на морето, където безброй поети са откривали себе си, аз трябва да започна отново. Казват, че животът на Земята е възникнал във водата. А "Аз съм водата". И наистина имам нужда да дам живот - на себе си.

Отново.

Но този път ще бъда като Земята след Големия взрив - спокойна и търпелива, очакваща океаните да й дарят пълното многообразие на флората и фауната, да я населят със зелени джунгли, гъмжащи от живот. И хората - хората, които са всичко.

Тъжно е и е обнадеждаващо едновременно. Защото това ново начало възникна от един провал. Ала този провал бе причинен от изцяло грешно поведенение. Затова приветствам промяната този път, желая я, копнея я и мечтая тя да бъде добра и постоянна. Защото ми писна да живея в неведение. Защото е крайно време да скъсам с миналото. And we're never ever getting back together. Like, ever.

И това е, тъй да се каже, основната идея. Живот и творчество. И любов. Много, много любов.
Защото


Цитат :
"I watched it
begin again."

- T. Swift
Върнете се в началото Go down
 
I watched it begin again...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: