RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Опа, още снимки от Фофото.

    Go down 
    АвторСъобщение
    Fofo0
    Rockplacer
    Rockplacer
    Fofo0


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1342
    Location : Manchester, UK
    Интереси : Books.
    Рейтинг : 6
    Registration date : 15.08.2009

    Опа, още снимки от Фофото. Empty
    ПисанеЗаглавие: Опа, още снимки от Фофото.   Опа, още снимки от Фофото. EmptyПон 26 Окт 2015, 20:08

    Предната ми тема бе изтрита, за добро или лошо, но ето ме пак. Чисто нова тема, нови работи и това наистина ще ми помогне както аз, така и вие да следите развитието ми.
    От два месеца уча Фотография в University of Salford, Manchester. Според родителите ми още от малка съм хванала апарата и съм започнала да снимам, а пък аз се чудех защо ми харесва толкова, хаха!
    Осъзнах, че искам да се занимавам с това на четиринадесет години (като през цялото време до сега съм се занимавала с изящни изкуства), и ето ме. Не изневерих на желанието си!
    В момента съм заровена в проекти, но какво ме бърка да споделя с вас моите приключения. biggrin

    Реших да не качвам една по една снимки, защото след определено време линковете спират да работят. Направо давам линк към страницата ми във Фейсбук и профилът ми във Фликър.


    Enjoy! 👌👌👌

    Yoanna Dimu Photography

    Flickr - Yoanna Dimu
    Върнете се в началото Go down
     
    Опа, още снимки от Фофото.
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: