RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пате

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Пате   Пате EmptyСъб 31 Окт 2015, 21:54

Бонжур на всички Dance

Аз съм си Патето или Джо. Повечето ме познавате от бесния ми пубертет, когато бях на 12. Мисля че започна да поотминава  Dunno Вече не потичквам когато вървя и не съм чак толкова хиперактивна lqlqlq Всъщност не се сещам за нещо, което не се е променило поне малко. Толкова много случки, нови хора, интереси, пътувания и уроци, че не знам откъде да започна. Затова от най-прясното.

Подадох си документите в няколко френски университета в последния момент, 2 месеца преди да завърша, след като се подготвях 1 година за медицина. Нещо ми прищрака и реших да послушам вътрешния си глас и voilà от 2-3 месеца уча в Лил, най-северната част на Франция.
Въпреки че завърших френската, образованието в чужбина никога не бе представлявало интерес за мен, най-малко пък Франция, на френски и то в най-дъждовната част (аз, дето хленчa за слънце 7 месеца в годината?!).
biggrin Оказа се, че френският в гимназията е бил съвсем друг и не бачка много тука Ashamed Не знам какво ще се случи с мен и дали ще си изпълня Великия План, но се убеждавам всеки ден, че българите сме най-готините пичое' Spank  Offtopic

Какво другоJoke Това ми беше на сърце сега.
Имам лекции от сутринта до вечерта, почти без почивка. Водя си дневник (за първи път не е само две страници), пиша много често в него, ноо още не мога да се нарадвам на форума Dance Очаквам въпросчета.


Последната промяна е направена от Пате на Чет 12 Ное 2015, 00:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате EmptyНед 01 Ное 2015, 00:29

Пате Heart
Медецина ли учиш там пак?
На френски ли пишеш във дневника?
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате EmptyНед 01 Ное 2015, 20:06

Salut, Canette!

Защо не си изрови старата тема?
Tu n'aimes pas la France? Essaye-toi à boire plus!
Колко време ще седиш там?

Много ясно, че българите сме най-най! Само не казвай на македонците, че ще се сърдят! biggrin
Върнете се в началото Go down
ben4
Rockplacer
Rockplacer
ben4


Male
Age : 31
Брой мнения : 168
Location : Varna
Рейтинг : 5
Registration date : 04.09.2008

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате EmptyПон 02 Ное 2015, 01:41

Джо! Привет ти beer
Само исках да те успокоя, че не е само така с френския, с немския е същото, чудиш се на какъв език са те учили в училище или по-скоро не са те учили biggrin
Много успехи във Францията и се надявам да се видим скоро някъде Clap
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате EmptyПон 02 Ное 2015, 08:25

Пате, няма как да не те поздравя с тази песен.

Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате EmptyПон 02 Ное 2015, 15:19

Немезида написа:
Пате  Heart
Медецина ли учиш там пак?
На френски ли пишеш във дневника?

Пламъче^^

Не, здравно инженерство и малко здравен мениджмънт, с английски и испански.

Само нещата, които не звучат достатъчно "жублюблю" на български (като описвам нещо френско примерно)  biggrin

Железен написа:
Salut, Canette!

Защо не си изрови старата тема?
Tu n'aimes pas la France? Essaye-toi à boire plus!
Колко време ще седиш там?

Много ясно, че българите сме най-най! Само не казвай на македонците, че ще се сърдят! biggrin

Coucou, le ferreux! : )

Je suis devenue alcoolique depuis que je suis arrivée en France biggrin  En plus, Lille est à côté de Belgique, donc ici se trouve la meilleure bière  du monde. Et le vin, laisse tomber...... Не мога да се оплача ^^

Иначе si, je l'aime bien, просто си имах разни приключения и случки в началото, оказах се единствената чужденка в потока, повечето ми колеги нямат представа на кой свят се намират ;д И не мога да им хвана още спатиите на французите. Верно са малко особени  biggrin но пък се чувствам добре и се настройвам както аз си искам. Трябва ми още време, за да свикна с езика добре, а сесията ми е другият месец  Capfan нищо, продължаваме напред ;д

3 години най-вероятно, но обмислям да сменя университета.

Те не се обиждат; знаят си, че сите сме по малку македонци и нема што да се дискутира, хаха ;д

ben4 написа:
Джо! Привет ти beer
Само исках да те успокоя, че  не е само така с френския, с немския е същото, чудиш се на какъв език са те учили в училище или по-скоро не са те учили biggrin
Много успехи във Францията и се надявам да се видим скоро някъде Clap

Здрастии <3

Мдаа. Аз последните години учих предимно френска литература и познай колко е автентичен езикът на Балзак в момента, хаха. Когато съм с 5-6 човека и ги слушам какво си говорят гледам като тъпанар Dunno все едно не съм чувала френски. Освен това са много неграмотни ;д не могат да пишат правилно.

Благодаря много! Забравих да ти кажа, че си намерих директен билет без престой във Виена, така че ще се видим по празниците най-вероятно. beer


Тенкю, Добс, изприщвам се като я чуя тази песничка Joke
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пате   Пате Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пате
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: