RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Osiris

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Osiris
Newbie
Newbie
Osiris


Male
Age : 34
Брой мнения : 11
Интереси : Фотография
Рейтинг : 2
Registration date : 03.12.2015

Osiris Empty
ПисанеЗаглавие: Osiris   Osiris EmptyЧет 03 Дек 2015, 15:29

Здравейте,

Казвам се Станимир, от Варна съм. За първи път пиша във форум, така че ми е малко спек biggrin Познавам малка (но важна biggrin ) част от хората тук, за това и реших да се регистрирам (най-сетне). Занимавам се с широко форматен фото печат или по-просто казано "пичитар" tongue_smile. Хобито ми е фотография, като харесвам портретната и репортажната фотография (видях, че в този форум има и раздел за други фотоподобни на мен). Понеже идея си нямам какво още да пиша, оставям се на вашето любопитство (ако има такова) и на вашите въпроси Wink
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Osiris Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Osiris   Osiris EmptyЧет 03 Дек 2015, 21:29

И леко пропусна да се похвалиш, че си брат ми biggrin
Мда.. За тези които не знаят - това е баш брат ми! :Д


Ся!
Разкажи как те вдъхнови музиката и как я прослуша.
1. Коя беше първата ти любима група?
2. Защо?
3. Имаш ли любима твоя снимка/портрет (Която ти си снимал)
4. Качи снимка да те видят тея благи хора колко си як.
5. Гледам, че си се зарибил да четеш книги яко та имаш ли някой цитат дето ти е останал в главата от някоя книга?

Аре стига толкова за ся.
Върнете се в началото Go down
Osiris
Newbie
Newbie
Osiris


Male
Age : 34
Брой мнения : 11
Интереси : Фотография
Рейтинг : 2
Registration date : 03.12.2015

Osiris Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Osiris   Osiris EmptyПет 04 Дек 2015, 10:41

Ааа да, Bryan ми е брат biggrin

"Ся!" :

Как прослушах музиката - тя винаги се е слушала у дома. Като цяло през годините съм минал през много стилове музика (rap, techno, house, trance и т.н.) , но рано или късно винаги се се връщах към hard rock- а и (като съм фен heavy mertal предимно на hard rock). В началото почнах с heavy metal групи и с времето се ориентирах по към класическите hard rock групи. Сега в общи линии слушам различен рок или blues спрямо настроението ми. Също така харесвам и jazz, chill out и класическа музика.

1. Коя беше първата ти любима група? - Iron Maiden
2. Защо? - Пф, защото са Iron Maiden ! biggrin По-сериозен отговор: Бяха една от първите групи, които чух и веднага ме грабнаха с невероятни заряд на вокала, дългите сола на 3-мата китаристи и цялостната визия на групата.
Тогава нямаше mp3, или торенти, така че се събираха пари от закуска за да си купиш CD, което слушаш по 20 пъти на ден biggrin. 1-во CD на Maiden - The Number Of The Beast.

3. Имаш ли любима твоя снимка/портрет (Която ти си снимал)? - Хм, ами чак любима май още нямам.. Имам някои, които си харесва. Една от тях е много много стара (от 1-вите ми опити за фотография), но ми харесва. Osiris 11t21q1 . И още една, с която спечелих 1-вата си награда от мини фото конкурс Smile Osiris Rumwlt

4. Качи снимка да те видят тея благи хора колко си як. - Че на аватара не се ли вижда tongue_smile
5. Гледам, че си се зарибил да четеш книги яко та имаш ли някой цитат дето ти е останал в главата от някоя книга? :
"Вярно е, и честта има степени, но човек защитава само едни принципи. Постъпи, както намериш за правилно. Избери си позиция в живота. За определени неща човек трябва да сам да взема решение. Знам, понякога е необходимо да се приспособяваш към обстоятелствата. Но, моля те, пази себе си си съвестта си, защото никой друг няма да те пази, и знай, че в даден момент едно погрешно решение може да те унищожи по-сигурно и от куршум."
из Цар плъх от Джеймс Клавел
Върнете се в началото Go down
Frankie Roll
Administrator
Administrator
Frankie Roll


Male
Age : 31
Брой мнения : 469
Location : Варна
Рейтинг : 20
Registration date : 27.12.2009

Osiris Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Osiris   Osiris EmptyНед 06 Дек 2015, 23:54

Здрасти братле!
Добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Osiris Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Osiris   Osiris Empty

Върнете се в началото Go down
 
Osiris
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Кой съм аз?-
Идете на: