RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Приятелство с бившите..

    Go down 
    +85
    Fr0st NoVa
    Bubble
    Befana
    bubble_f93
    Yane
    TripleBrutal
    Йен
    eMm
    Gunslinger^^
    wHATEver
    Вилито
    alien*
    Soulhunter
    luna_lovegood
    Биби
    denityyy666
    Jester
    Ellie
    CyberneticChaos
    dinoesRAWRxP
    Янн
    Рут
    Imperial
    Adept
    Enough
    fn.0.rd
    very_emotional_girl
    pr0blem*
    KillYaAll
    pi.di.
    demona15
    nikoletito
    Thoughtless
    Влади
    Annieh
    Nienor
    sunshine
    deathrose
    Rainoffire
    Жоро
    Бавен_Клошар
    Кънчо
    fonix
    green.orange
    Shit_For_Brainss
    Лили.
    Billy
    remy
    shawn
    Zupaman
    Clark
    Дан
    Parasitic
    kimmie
    Selene
    (s)Ain't
    Марто!
    Мия
    PollyNirvana
    Щорко
    Мо7о_ейнджъл
    Железен
    Кент
    Phantom 1912
    SneJanKa_
    BlazeOfGlory
    Petar Motörhead
    The_Eyes_Set_To_Kill
    amigo
    nutshell
    D(emo)n_Hunter
    Apple
    chewy
    scum
    Cheshire Cat
    littleMICROBE
    Боровинка
    dark_soul
    Bryan
    CrazY
    Немезида
    ПуФчОоО
    PooH
    In_Flames91
    Пате
    89 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    Пате
    Rockplacer
    Rockplacer
    Пате


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1303
    Location : Paradise City a.k.a Varna
    Интереси : Music, RockPlace
    Рейтинг : 1
    Registration date : 12.08.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 28 Яну 2009, 14:04

    First topic message reminder :

    Срува ли си или не да се отделя време, енергия и нерви за изграждане на приятелство с бившeто гадже?
    Успявате ли да запазите приятелски отношения с бившите си приятелки/приятели?
    Защо и как?


    Последната промяна е направена от Пате на Нед 18 Юли 2010, 21:04; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Zupaman
    Great
    Great
    Zupaman


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 340
    Location : Варна. ^^
    Интереси : Пеене, храна и бира ;д
    Рейтинг : 15
    Registration date : 16.07.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyВто 04 Авг 2009, 12:03

    Никакъв шанс ;д
    Винаги се скарваме за нещо и накрая просто прекъсваме всякакви взаимотношения.
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyВто 04 Авг 2009, 19:56

    ем от тва няя смисал
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyВто 04 Авг 2009, 21:41

    Зависи как е приключило. И с двамата ис бивши не поддържам абсолютно никакви взаимотнешения, но те сами са си виновни за начина по който приключи всичко. Smile
    Върнете се в началото Go down
    shawn
    Newbie
    Newbie
    shawn


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 94
    Location : in the shadow of valley of death
    Рейтинг : 12
    Registration date : 18.07.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyВто 04 Авг 2009, 23:10

    Clark написа:
    bodomsolosrlzz написа:
    според мен е голяма простотия да намразиш бившото гадже и да нямаш никва връзка с него само защото сте скъсали.. ;д


    Много точно казано Smile

    А ако не е само защото сте скъсали? biggrin


    Интересното е, че с повечето ми бивши не съм приятелка, дори не се харесваме особено. И въпреки че това са повечето случаи, си мисля, че бих запазила приятелство с някой мой бивш (; Стига да е свестен, не бих искала да го губя като човек, не и заради счупено сърце и пр. Просто досега съм попадала на идиоти, които са ми вадели душичката ;D И затова са се налагали крайни мерки biggrin
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyВто 04 Авг 2009, 23:16

    Ако някой, който те е наранил не виждам наистина какъв е смисъла да сте приятели, няма да има логика. Да предположим той те изневерил или се е отнесъл супер зле с теб и късате. Не можеш да си приятел с човек, който се е отнесъл така с теб. Ако причината да се разделите са нормални, то окей, няма лошо да сте приятели. При мен нещата са равностойни- с едни не съм приятелка, с друга съм.. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 05 Авг 2009, 20:00

    Demon_Hunter и аз не бих имал отношения с човек заради който съм скъсал заради изневяра, но нали знаеш, всеки има право на втори шанс Smile






    shawn аз до сега сам ходил с 5 момичета но иам връзки само с 2 шот другите 2 са мега зле и тъпи кранти пък с петата още си ходя ;Р
    Върнете се в началото Go down
    remy
    Epic
    Epic
    remy


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 725
    Location : over the rainbow.
    Рейтинг : 15
    Registration date : 04.10.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 05 Авг 2009, 20:28

    не съм злопаметен. всичко е наред, с изключение на някои детайли.
    Върнете се в началото Go down
    The_Eyes_Set_To_Kill
    Great
    Great
    The_Eyes_Set_To_Kill


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 211
    Интереси : Музика, Книги, Разходки
    Рейтинг : 1
    Registration date : 01.05.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 05 Авг 2009, 20:50

    Тъпо е когато всичко е наред и по някаква причина връзката приключва....Странно е,че до предния ден си обичал човека до себе си,а на следващия сте врагове...Трудно се получават тия работи...И да...Границата между любовта и омразата е тънка,амаа толкова бързо човек да забравя какво е чувствал предния ден ми изглежда почти невъзможно...Говоря така,защо много често ми се случва да чета по скайповете на познати един ден "Мило,обичам те адски много...Винаги заедно Heart " или нещо от тоя сорт...А на следващия ден "Мразя те ве,коп*ле" ... Confused Confused Confused
    Върнете се в началото Go down
    Billy
    Newbie
    Newbie
    Billy


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 64
    Location : В пловдив засега
    Интереси : Значи като почнем от китари стигнем до мотори и паднем на алкохол в добра компания и хубава музика.
    Рейтинг : 1
    Registration date : 17.05.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПон 10 Авг 2009, 23:03

    абе не оби4ам да се карам с хората за това предпо4итам да си оставаме приятели с бившите ми вапреки 4е не със вси4ки съм , примерно преди 2-3 месеца отрязох едно моми4е с което ходех доста дълго време щото тя се уж нямаше време за мен а аз и казах 4е нямам против да си останем фр и тя сега като ме види и се прави 4е не ме познава но кфо да се прави Bounce
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПет 30 Окт 2009, 15:46

    Нямам проблеми с бившите си..когато късам с някого си казвам всичко - да ми е чиста съвестта..всичко остава в миналото - гледам напред, за мен не е трудно да запазя доброто си отношение..кофти е, когато не е взаимно..Соу приятелство след връзка - ДА!
    Върнете се в началото Go down
    Shit_For_Brainss
    Fan
    Fan
    Shit_For_Brainss


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 401
    Location : България,Асеновград
    Интереси : Какво ли не
    Рейтинг : 0
    Registration date : 14.09.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПет 30 Окт 2009, 21:16

    аз със бившата ми мацка си запазих отношенията че и даже по често се виждаме.да,има моменти в които ни е супер неловко ама е съвсем нормално.но много се радвам че ся сме си поне близки приятели а не като се видим и да не се поздравяваме
    Върнете се в началото Go down
    green.orange
    Great
    Great
    green.orange


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 251
    Location : Варна
    Интереси : Фотография, Музика, Разходки, Глупости, глупости и глупости : )
    Рейтинг : -3
    Registration date : 27.08.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПет 30 Окт 2009, 23:37

    старая се да запазвам близоста си с тях,защото в повечето случаи това са много важни хора за мен,много ценни приятели : )
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПет 30 Окт 2009, 23:45

    Приятелство м/у бивши може да има само в 2 случая:
    1) Приятелството го е имало, преди да тръгнете или се е изградило по време на връзката.
    2) След като сте ходили, открили сте че не сте един за друг и любов и тръпка няма. Но все пак имате достатъчно общи неща.

    Аз лично поддържам доста добри отношения с бившите ми приятелки (доколкото всяка от тях позволява разбира се аз лично нямам нищо против да контактувам с тях).
    Не всички вярват в приятелството между мъж и жена, така че от тук на сетне нормално е да не вярват абсолютно в приятелство след връзка.

    За мен е нормално, аз градя връзките си като надграждам приятелство, не ходя с момичета, които не могат или не са приятели. Просто няма как да се получи. Затова и когато всичко приключи, стига да се разберем, като хората (да не се въртят ... номера) нямам проблем с продължаване на приятелството с тях даже може и да се получи по-яко, човек никога не знае. Търпимостта към приятелите е доста по-голяма от колкото към гаджетата.

    Съгласен съм на 100% с :
    IROND*CK написа:

    Ако погледна по-обективно на нещата и по това, което съм виждал при връзки на приятелите си...бих казал, че ако се разделите и не сте останали приятели - връзката не си е струвала Naughty
    Върнете се в началото Go down
    Кънчо
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кънчо


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 530
    Location : Тук-таме
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 23
    Registration date : 16.09.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСъб 31 Окт 2009, 00:15

    То па с Айръндик как да не е съгласен човек...

    Аз нямам проблем с това. Разбирам си се с бившите, даже все още се събираме да си кажем как е живота ит.н..
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСъб 31 Окт 2009, 19:10

    Мия написа:
    Да нареждаш бившите, е все едно да нареждаш себе си, нали ти си избрал да си с тоя човек? Това е твоят избор.
    Извинявам се, ако някой го е написал вече, просто ми дойде в главата, може и да съм го чула отнейде.
    Но си е неоспорим факт. Smile
    Точно... като си плюеш на бившите плюеш на собствения си вкус... "имала голям нос" еее добре вие ходихте година не забеляза ли до ся? "ама голям нос..." biggrin ама ти си го хареса този нос...
    С всичките ми бивши съм запазил приятелски отношения... без една, тя беше най-голяма ми грешка сигурно. Ходеше с мен и още един на веднъж... :/ бих и шута и не искам да чуя и дума за нея повече... Останалите се радват като ме видят, защото са наясно че няма да кажа лоша дума зад гърба им както са правили повечето от предишните им приятели... Няма лошо момиче... всяко момиче е красиво по свой начин Smile щом е момиче - значи е хубаво... а щом ТИ си го избрал ако ще го плюеш направо умирай.
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСъб 31 Окт 2009, 19:34

    Ами,принципно си хващам точни мацки обаче е имало и по-сербези..
    Успявам, защото ако аз трябва да късам винаги казвам причината и се доуточняват грешки и прочие.. (: така, че да мога да запазвам приятелсвото си на бившо гадже! (:


    Последната промяна е направена от Джоши! на Сря 16 Дек 2009, 16:22; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Rainoffire
    Great
    Great
    Rainoffire


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 226
    Интереси : Музика [:
    Рейтинг : 0
    Registration date : 31.10.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyНед 01 Ное 2009, 18:45

    Аз в повечето случай не съм в добри отношения с бившите си по неразбираеми за мен причини , но в последно време нещата се промениха.. Wink
    Върнете се в началото Go down
    Shit_For_Brainss
    Fan
    Fan
    Shit_For_Brainss


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 401
    Location : България,Асеновград
    Интереси : Какво ли не
    Рейтинг : 0
    Registration date : 14.09.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПон 09 Ное 2009, 14:31

    fonix написа:
    Приятелство м/у бивши може да има само в 2 случая:
    1) Приятелството го е имало, преди да тръгнете или се е изградило по време на връзката.
    2) След като сте ходили, открили сте че не сте един за друг и любов и тръпка няма. Но все пак имате достатъчно общи неща.


    ми да може и други причини да има ама иначе при мен беше втората причина по-скоро но и тва с приятелството си е така
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПон 09 Ное 2009, 16:37

    аз винаги се старая да си оставам приятел с бившите ми,макар че рядко се случва
    Върнете се в началото Go down
    sunshine
    Advanced
    Advanced
    sunshine


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 184
    Location : с.Бяга
    Интереси : Много и все интересни :D
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.11.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyЧет 10 Дек 2009, 21:04

    Аз лично винаги се старая да имам приятелски отношения с бившите.Все пак щом съм била с тях значи съм ги харесвала.Почти винаги успявам.Понякога не се получава,ама то е защото той не иска.Аз винаги полагам усилия.От опит глава не боли.
    Върнете се в началото Go down
    Nienor
    Great
    Great
    Nienor


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 309
    Location : Пловдив, Norway
    Рейтинг : 0
    Registration date : 17.10.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyЧет 10 Дек 2009, 21:58

    dark_soul написа:
    Зависи от хората.. с някои бивши не можем да се гледаме с други си движим в една компания даже и няма проблеми.. tongue_smile

    Май ми "взе думите от устата" Wink
    Върнете се в началото Go down
    Annieh
    Fan
    Fan
    Annieh


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 539
    Location : Where the mad people are..
    Интереси : фотография, литература
    Рейтинг : 1
    Registration date : 26.11.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyПон 14 Дек 2009, 23:32

    deathrose написа:
    аз винаги се старая да си оставам приятел с бившите ми,макар че рядко се случва

    Мога да кажа същото.. biggrin
    С един от бившите ми сме наистина добри приятели.. Той е най-добрият ми приятел и аз разчитам на него винаги, но той вече не живее много близо *В Италия Cry *
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 16 Дек 2009, 00:37

    biggrin biggrin Днес срещнах бившето си гадже. Не се бяхме виждали повече от година, а от февруари не си бяхме писали и в скайп. Последният път, когато го видях имах чувството, че сърцето ми ще се пръсне, пукаше ми какво мисли за мен, как ще продължат нашите взаимоотношения. Тогава той поиска да правим тройка с новата му приятелка, с която ми изневери...та след това много лесно прекъснах всякакви взаимоотношения с него. Даже преди месец го видях из цнтъра ама се направих на тъпа...пък и бях дегизирана и той май не ме позна. biggrin

    Та...мисълта ми е, че имам едно бивше гадже, с което поддържаме никакви взаимоотношения. Даже ми стана хубаво, че не почувствах нищо като ми казваше колко е зле сега. Смисъл...даже не ми беше хубаво, че му е гадно, както са ми разпрявали, че трябва да се чувствам спрямо него. Беше ми някакво...никакво, неутрално.

    Кажете ми как мога да бъда приятел с човек, който за 3 години и половина не ме е опознал изобщо.
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyСря 16 Дек 2009, 22:50

    Като се замисля, смятам че съм приятел с повечето от бившите си. Или поне не съм забелязал да ме отбягват или игнорират в случай че се засечем някъде.

    Да може би не сме първи приятели, но пък така и не сме били такива преди да тръгнем, така че смятам че положението не е толкова зле Wink

    Може би грешката ми е, че всичките ми гаджета с които съм бил, сме се сваляле като непознати на първо излизане Smile Така е по-лесно Smile Изграждането на приятелство е много по-бавен и по-труден процес. Но може би точно това е ключът към намирането на правилният партниор.
    Върнете се в началото Go down
    Thoughtless
    Banned
    Thoughtless


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 167
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 0
    Registration date : 12.07.2009

    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 EmptyЧет 17 Дек 2009, 15:02

    При мен няма такова нещо. Аз не мога да бъда в добри отношения с бившите, дори да ми се иска.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство с бившите..   Приятелство с бившите.. - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Приятелство с бившите..
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: