RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеLatest imagesРегистрирайте сеВход
Similar topics

Counter Strike :)

Go down 
    +21
    Влади
    Kecko_pld
    Лили.
    Fr0st NoVa
    IllusionForYou
    demona15
    Жоро
    Erinrung
    Adept
    Downingtn
    DALEK
    Rainoffire
    LoaDinG
    tania_92lp
    I Cum Blood !
    qkitaki
    Rashugun
    amigo
    DJ_W0LF
    Bryan
    CrazY
    25 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY

Male
    Брой мнения : 2380
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

Counter Strike :) - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyПет 03 Апр 2009, 19:53

First topic message reminder :

Counter-Strike е поредица компютърни игри, отборни тактически шутъри от първо лице, създадени като модове на Half-Life от Мин Ле и Йес Клиф. Поредицата включва Counter-Strike 1.0, Counter-Strike 1.1, Counter-Strike 1.2, Counter-Strike 1.3, Counter-Strike 1.4, Counter-Strike 1.5, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Condition Zero и Counter-Strike: Source, а на скоро излезе и новият Counter-Strike:Online, съсредоточен само към Азиатската част на света.

В Counter-Strike играчът поема контрол над командос от терористичен или анти-терористичен отряд. Целта е да се изпълнят различни действия, които да попречат на противниковия отбор да победи и да се елиминират хората от вражеския отбор. Counter-Strike е най-играната онлайн игра с над 19,5 милиона играчи по цял свят. През 2002 има над 30 000 сървъра в Интернет. Има и много голяма популярност в България най-вече сред подрастващото поколение (7-20 години).

В играта има два основни типа карти (зони), на които се играе - cs и de. На de карти целта на терористите е да заложат бомба на едно от двете определени места, а задачата на контра-терористите е да убият всички членове на другия отбор преди да заложат бомбата или да я обезвредят след залагането и. На cs карти целта на контра-терористите (наричано по-често "контри" или "полицаи") е да спасят заложниците, а на терористите - да не позволят на полицаите да изпълнят задачата си.

Counter Strike :) - Page 2 Counter-strike_source

Counter Strike :) - Page 2 Counter-strike_banner_graphic_cs_picture1

Последната промяна е направена от CrazY на Пет 03 Апр 2009, 20:02; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
    Stanislava
    Newbie
    Newbie
    Stanislava

Female
    Брой мнения : 32
    Интереси : музика, приятели, забавления ;]
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyВто 11 Май 2010, 23:01

Преди се бях зарибила много. Сега играя само, когато имам информатика :Д
    The Marlboro Man
    Great
    Great
    The Marlboro Man

Male
    Брой мнения : 272
    Интереси : myself
    Registration date : 08.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyСря 19 Май 2010, 12:46

А сега де! Това нещо когато бях 6-7 клас се късах да го играя, то търсене на хакове ли не беше и тем подобни чийтове. Сега не я пипам освен в рядката случайност да отида на зала с приятели да са полигавим малко.
    ChrissAngeL
    Newbie
    Newbie
    ChrissAngeL

Male
    Брой мнения : 34
    Registration date : 01.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyСря 29 Сеп 2010, 23:21

Еми то се играе отборно и не в масаци... Въпреки всичко не може да ме изкефи на макс! По-добре нещо друго!
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади

Male
    Брой мнения : 641
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyСря 06 Окт 2010, 12:58

Лично на мен ми бяха най-забавни as_ картите, но много често половината хора излизаха от сървъра при такива карти Smile
    as - идва от Assassination - Това са карти, при които един човек от отбора на контра терористите играе като много важна особа (VIP), който трябва да бъде отведен жив до безопасност - той е въоражен само с нож и пистолет и има повече армор от нормалното.

Целта на терористите е да го убият на всяка цена преди да е достигнал до зоната за безопасност. Лично на мен този режим на игра ми допада най-много, но за съжаление повечето хора искат само да се пуцат Wink
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари

Male
    Брой мнения : 1492
    Интереси : интересни
    Registration date : 24.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyСря 06 Окт 2010, 13:25

мене пък war3 картите много повече ми харесваха, всеки играч си избира раса от Warcraft и яко пука, има си левели както и магии. Най-яко беше да играеш с Undead, защото на 6-ти левел, вдигаше скил който като умреш и правиш експлозия и следователно доста kill-a ако си в мелето. biggrin
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади

Male
    Брой мнения : 641
    Registration date : 02.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 EmptyСря 06 Окт 2010, 13:54

Това не е тип карта а мод на сървъра Smile
    Картата може да е всяка за Warcraft 3 Smile
    Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Counter Strike :)   Counter Strike :) - Page 2 Empty

Counter Strike :)
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -