RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     30 причини защо е по-добре да си от силния пол

    Go down 
    +22
    (s)Ain't
    amigo
    Илмари
    pugsley
    Кънчо
    Xpuc ^_^
    <.LeX. >
    balduran
    CrazY
    scum
    Немезида
    Мия
    RoZzi
    Kaamos
    Puppet Master
    Brightly
    Eleutheria
    nameless
    D(emo)n_Hunter
    Руто
    Bryan
    RockPlace
    26 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyСъб 11 Апр 2009, 22:04

    First topic message reminder :

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 2880_1225214322_m

    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.
    4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
    5. Фамилията ти никога не се променя.
    6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".
    7. Автомонтьорите винаги ти казват истината.
    8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие.
    9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35.
    10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също.
    11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.
    12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."
    13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.
    14. Можеш да имаш картечница с уста.
    15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели.
    16. Можеш да смениш автомобилна гума.
    17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А?
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
    19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
    20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
    21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
    22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
    23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
    24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях.
    25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.
    26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу.
    27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
    28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.
    29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.
    30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш.
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    RoZzi
    Great
    Great
    RoZzi


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 244
    Location : ВТ
    Интереси : музика, рисуване
    Рейтинг : 4
    Registration date : 30.11.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyНед 12 Апр 2009, 15:43

    Tези неща показват, че наистина си е по-практично да бъдеш момче. И все пак предпочитам да съм си момиче... : D
    Върнете се в началото Go down
    Мия
    Unique
    Unique
    Мия


    Female
    Age : 114
    Брой мнения : 819
    Рейтинг : 45
    Registration date : 14.07.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 13 Апр 2009, 00:19

    Frankie написа:


    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.
    14. Можеш да имаш картечница с уста.
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
    19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
    22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
    23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
    27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
    29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.


    Taкам... тез са колоритните.

    2. Тва е... ебаси, просто никога не се получава, то са едни пъшкания, удряния в плота, мръщения.. Doh
    11. No comment.
    14. Аве, тва мъжете имат някаква мания да възпроизвеждат максимално реалистично всякакви звуци...
    18. Винаги съм се изумявала, че не съм точна нито в хвърлянето, нито в хващането на разни предмети и т.н.
    Един приятел ми обясняваше как точно се хвърля снежна топка, изкриви си цялото тяло, подскочи 1-2 пъти на един крак и ... беше точен. lol!
    19. Тук просто ще си няма да добавя нищо, защото и на мен са ми обяснявали след 150 цъкания с език и "их, мамка му, сега ще вкарат..."
    22. Също нямам коментар... това е уникално вярно. Laughing Все "ауу" ми се изплъзва от устата или пък "иии, виж го какво е сладко" Ashamed
    23. Завиждам. Ако пробвам, може и да стане гаф. Няма да пробвам.
    27. Не се замислям. Брей.
    29. Това също е много вярно... с един приятел бяхме обсъждали един филм, беше УНИКАЛНО ТЪП.
    Дори не се сещам как се казва, беше за някакъв, дето щеше да влиза в затвора и там го обучава един,
    който после спа с жена му и бла бла. Баси тъпнята. Умрях си.
    После коментарът беше "Ама изкефи ли те като го цапардоса по главата?"; "Да, беше тъп, ама все пак, като бяха в тоалетната и той отде го извади с четката за зъби ножчето там..." biggrin

    Баси яката темичка. Тази ми е по-забавна от женската.
    Bounce
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 13 Апр 2009, 07:09

    Цитат :
    не е вярно, поне не винаги :biggrin: "бащата" като седне да говори по телефона и отиват няколко часа, бие всички жени в семейството, взети заедно :Laughing:
    може би въпросът му по работа отнема 1 час
    Върнете се в началото Go down
    Brightly
    Advanced
    Advanced
    Brightly


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 143
    Интереси : photography. <3
    Рейтинг : 5
    Registration date : 27.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 13 Апр 2009, 08:49

    Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 11:11

    1. Всеки път стигаш до оргазъм. - А вие да не би да се гордеете от факта, че не можете да докарате оргазъм на една жена и се налага да симулира.
    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията. - Да, мога да отворя буркан. По-лесно е отколкото звучи.
    3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място. - Понякога даже това е ми трябва
    4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи. - Това са частни случаи на момичета, за които външният вид е всичко. На мен не би ми направило впечатление...тя модата е толкова еднообразно, че е нормално да се случи това.
    5. Фамилията ти никога не се променя. - Не е нужно да си сменяме фамилията. В някои държави по закон, ако мъжа иска може да вземе фамилията на жената.
    6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?". - Продължаваме с частните случаи...стига да ни харесват каквито сме, а не натъпкани със силикон и наплескани с 1 тон грим - няма проблем. Това, че някои мъже искат кукли, а не жени е друго.
    7. Автомонтьорите винаги ти казват истината. - Тук нямам опит още, но пак си е до жената. Ако отиде някоя изрусена кукла с малко кученце, която има празен поглед....еми и аз ще я излъжа. То просто не можеш да си искрен с нея...А и това пък само доказва, че вие сте лъжци.
    8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие. - Това също не е вярно. Мъжете колкото го махат своя - става по-зле, докато жените колкото го махат, толкова повече намалява и изчезва. Има лазерни епилации, които го премахват напълно. Мустакът и брадата са ваше проклятие, не наше.
    9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35. - Въпрос на поддържане. Мъж на 55 - отпуснат отвсякъде. Колко прекрасно. Всяка жена/всеки мъж може да изглежда така както си поиска на каквато и да е възраст. Иначе е видно, че мъжете в момента, в който усетят, че имат някой до себе си завинаги и...се отпускат отвсякъде. Почти спират да се грижат за себе си понеже вече не е нужно да правят впечатление. Докато жените се грижат винаги за себе си понеже искат половинките им да се чувстват добре с тях.
    10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също. - Да, мога. Мисля, че съм си изказала мнението за жените шофьори.
    11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш. - Да бе. Показваш чифт хубави гърди (хубави крака) и може да получиш каквото искаш. Мисля, че това е недостатък на мъжете. Само показва колко сте лесни понякога.
    12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао." - Моите се ограничават до 15 сек. Това че понякога говорим повече не значи, че са глупости. И съм виждала мъже, които говорят повче от жени.
    13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи. - И пак...това не е предимство. И вие не се раждате със знания по тези въпроси. Познавам мъже, които си нямат грам идея от тези неща. А за военните неща - знам повече отколкото повечето от вас, интересувам се от коли, гледам футбол и спорт. Това е въпрос на личен избор.
    14. Можеш да имаш картечница с уста.
    15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели. - Още ме бъзикат дето ме видяха да отивам в 11 вечерта в един приятел да гледаме филм. Странно - гледахме филма, хапнахме, пийнахме и се прибрах. Още сме приятели. Въпрос на избор е....това че вие гледате на всяко момиче като потенциална "жертва" и не можете да запазите приятелство е съвсем друго.
    16. Можеш да смениш автомобилна гума. - Не съм пробвала, но като съм гледала не изглежда толкова сложно. Искам да се науча, защото не обичам да разчитам на някой друг в такива моменти.
    17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А? - Баба Тонка, Райна Княгиня, Нешка Робева, Райна Кабаиванска, баба Ванга, Валя Балканска, Лили Иванова (да велика българка е. Кажете ми един българин, който е пял в зала Олимпия).
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща. - Координация. Това ли ви е предимството, че можете да се целите с разни глупости. Doh
    19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада. - А вие винаги сте знаели...
    20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш. - Кое му е лошото да се протягам и да си ръмжа?! Правя го.
    21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи. - И това е лесно. Ставаш, обличаш се и излизаш. Това че някои момичета трябва да станат 2 часа по-рано, за да си сложат "маските" и "перуките"...ужас. Предпочитам да се наспя.
    22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау". - Това пък само показва колко сте безчувствени понякога. Не е срамно да покажеш емоция.
    23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си. - Я, първото ви истинско предимство. Признавам си.
    24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях. - Ами на мен ми е смешно като видя бягащ пингвин. И ако си точен, няма да има нужда да бягаш. Затова ставаме по-рано - да имаме време да стигнем до мястото на срещата без да сме смешни като бягаме.
    25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв. - Мога да се подстрижа без пари...пък и следващите 2 години май няма да ходя на фризьор изобщо - колко удобно.
    26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу. - Кола маска
    27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката. - Не е много трудно да се сетиш.
    28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот. - И все пак всеки рано или късно иска разнообразие....
    29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз. - В деколтето на Камерън Диаз няма нищо интересно. Сега...една сцена със сладък мъж, който се къпе...винаги прави филма много по-интересен. И харесва сцени с преследване с коли...
    30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш. Twisted Evil Тази поза никога не съм я харесвала...а май вие го вкарвате в повечето пози...само ако знаехте и как....малко знаят.

    Стига с тези сексизми. Не може да се слагат всички жени/мъже под общ знаменател. Има хора и хора. Всеки е различен, има своите интереси, своите предпочитания. Има мъже, които просто те е гнус да погледнеш, има жени, които като ги видиш и цял ден не може да спреш да се смееш. А да се изтъкват сексуални предимства...особено това, че мъжете винаги стигат до оргазъм...вие да не би да сте горди от себе си, когато не можете да задоволите една жена?! Според мен това е тема на безкраен спор. Няма по-добър пол...равни сме.


    Последната промяна е направена от Insatiable на Вто 14 Апр 2009, 11:14; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    scum
    Great
    Great
    scum


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 240
    Интереси : killing you
    Рейтинг : 4
    Registration date : 09.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 13:22

    Insatiable написа:
    1. Всеки път стигаш до оргазъм. - А вие да не би да се гордеете от факта, че не можете да докарате оргазъм на една жена и се налага да симулира.
    Ако тя не свърши, закво съм се бъхтал? По добре да ми беше духала... Laughing

    Insatiable написа:
    6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?". - Продължаваме с частните случаи...стига да ни харесват каквито сме, а не натъпкани със силикон и наплескани с 1 тон грим - няма проблем. Това, че някои мъже искат кукли, а не жени е друго.
    Тука вече си в голяма заблуда. Виж ако сис мустаци, брада, неускубани вежди, с косми по краката и гора между тях... Но не познавам момче на което му харесва клоун, течашт в горещото, който не можеш да го докоснеш щото ще се омажеш с грим...
    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 15996014
    Не я знам коя е, ама ако на някой му харесва това... Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 13:39

    scum написа:
    Но не познавам момче на което му харесва клоун, течашт в горещото, който не можеш да го докоснеш щото ще се омажеш с грим...

    За съжаление има такива момчета. Има такива, които не ги интересува нищо от външния вид. За тях е важно само да си попълнят бройката.


    Последната промяна е направена от Insatiable на Вто 14 Апр 2009, 13:56; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 13:45

    Цитат :
    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    зависи xD .. не, съвсем сериозно - зависи !
    Цитат :
    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    да бе, щото не си ме видял как отварям лютеница, ши съ стресниш xD
    Цитат :
    3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.
    с тва съм напълно съгласен..!
    Цитат :
    4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
    напротив, пука ми. супер яко е ..! чувствам се близнак ^_^
    Цитат :
    5. Фамилията ти никога не се променя.
    а с нея и мотото на фамилията никога не се променя (сем. Яневи правим хуави деца Laughing )
    Цитат :
    20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
    Винаги.

    темата е луда. браво Франке Smile
    като е четох за пръв път се пукнах от смях xD
    смях смях, ама си е истина :р
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 14:05

    CrazY написа:
    Цитат :
    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    зависи xD .. не, съвсем сериозно - зависи !
    Към доктора, дупе. Не пести сили, тичай до кабинета му на пълна газ. Трябва да те фиксне, че изтърваш. Cry
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 14:49

    Onibaka написа:
    CrazY написа:
    Цитат :
    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    зависи xD .. не, съвсем сериозно - зависи !
    Към доктора, дупе. Не пести сили, тичай до кабинета му на пълна газ. Трябва да те фиксне, че изтърваш. Cry

    немам проблем спокойно Naughty Laughing
    както казах, зависи от много неща :р
    Върнете се в началото Go down
    balduran
    Great
    Great
    balduran


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 265
    Location : София
    Рейтинг : 14
    Registration date : 03.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 15:21

    Спокойно, с теб сме... Sad
    Върнете се в началото Go down
    <.LeX. >
    Rockplacer
    Rockplacer
    <.LeX. >


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 259
    Location : България-Варна
    Интереси : музика, рокплейс
    Рейтинг : 8
    Registration date : 24.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 20:59

    Абе Франки как ги измисли тия работи бе. Не бих се сетил и за едно от тях даже Laughing biggrin Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 14 Апр 2009, 21:33

    уф уф тихо там. франки не е по писменото слово, ама верно се получава криво като не пише от къде ги копира.
    Върнете се в началото Go down
    Xpuc ^_^
    Newbie
    Newbie
    Xpuc ^_^


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 90
    Интереси : Да събирам кашони.
    Рейтинг : 0
    Registration date : 12.04.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 21 Апр 2009, 22:12

    Frankie написа:

    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
    12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
    19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
    20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
    21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
    22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
    23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
    25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.
    27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
    28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.

    2. Лесно отварям буркани, като изключим тея от зимнината (тях с нож).
    4. Ми не ми пука, въпреки че по моя начин никой не се облича. xD
    12.Само сериозните ми отнемат по повече.
    18.Ми мога,нямам кашкавалки, а ръце.
    19. Горе-долу знам какво е.
    20. Ми и аз си ръмжа к'во толкова.
    21. Мога!Не е трудно.Това, че повечето се кичосват пред огледалото....техен проблем
    22. Бебенца мразя, но животните обичам.Всъщност не казвам "ау", а "алеле какво е сладинко" .Какво да направим нежни души сме. Confused
    23.Да,това го признавам.
    25. Мога да се потстрижа безплатно.( сама) Или майка ми, която е карала курсове фризьор.
    27. Ми не се замислям.
    28. Карала съм много време с една прическа, но ми омръзна.всеки се нуждае от разниообразие.Поне мъничко. Wink

    Темата е забавна иначе. lol!
    Върнете се в началото Go down
    Кънчо
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кънчо


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 530
    Location : Тук-таме
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 23
    Registration date : 16.09.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyСря 22 Апр 2009, 16:03

    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".
    13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
    21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
    Лъжи, лъжи, лъжи! :lol:
    Върнете се в началото Go down
    <.LeX. >
    Rockplacer
    Rockplacer
    <.LeX. >


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 259
    Location : България-Варна
    Интереси : музика, рокплейс
    Рейтинг : 8
    Registration date : 24.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyЧет 23 Апр 2009, 11:13

    Кънчо написа:

    Лъжи, лъжи, лъжи! :lol:

    що лъжи бее ти не ги ли можеш тия работи? Astounded lol!
    Върнете се в началото Go down
    Кънчо
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кънчо


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 530
    Location : Тук-таме
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 23
    Registration date : 16.09.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyЧет 23 Апр 2009, 13:49

    5, 12 и 21 въобще не ги мога.
    Мога да хвърлям и да хващам, но по - мога да хвърлям много по - настрани отколкото трябва и да изпускам.
    Върнете се в началото Go down
    pugsley
    Newbie
    Newbie
    pugsley


    Female
    Брой мнения : 5
    Location : Варна
    Интереси : ъъъъ всичко що е интересно
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.04.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyСря 29 Апр 2009, 10:15

    Frankie написа:
    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 2880_1225214322_m

    1. Всеки път стигаш до оргазъм.
    2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
    3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.
    4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
    5. Фамилията ти никога не се променя.
    6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".
    7. Автомонтьорите винаги ти казват истината.
    8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие.
    9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35.
    10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също.
    11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.
    12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."
    13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.
    14. Можеш да имаш картечница с уста.
    15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели.
    16. Можеш да смениш автомобилна гума.
    17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А?
    18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
    19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
    20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
    21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
    22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
    23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
    24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях.
    25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.
    26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу.
    27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
    28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.
    29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.
    30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш.


    1л НЕ Е задължително някои девойки са некадърни
    2. МДА овен ако не гледаш мач порно или нещо друго което би могло до ти развали или подобри израза на лицето
    3. А ПРЕЗЕРВАТИВ? или пъъък ЧОРАПИ? все пак стават инциденти а и някои видове момчета използват повече кзметика отколкото аз
    4. вами не ти пука в отрицатилния смисал но когато се напиите бас че ще се посмените и единия ще се представя за другия
    5. мхм ама тя може да не е толкова хубава
    6. ДА БЕ!
    7. хмм .... ако дамата е с къса пола и огроооомно деколте мисля че даже и пари няма да и вземат
    8. Да това е вярно
    9. ехоо ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ
    10. хмм аз се сещам за мама която също го може
    11. Да чудят се дали ще кажеш нещо умно или изобщо не те гледат
    12. Ако не трябва да обсъдиш колата жената мача.....
    13. НА КОГО ПОДЯВАЛИТЕ МУ ПУКА освен на вас
    14. като че ли е нещо полезно
    15.а ?
    16. и ? не е задължително
    17. ДИСКРИМИНАЦИЯ! Мария Гроздева, Аня Пенчева, Симона Пейчева, Лили Иванова - велика българка е не се подхилквай, Евгения Раданова, Румяна Нейкова ако ти не ги знаеш....
    18. и аз мога
    19. на кого му пука
    20. че това прилично ли е ?
    21. въпрос на интерпретация
    22. да казваш ( ПОМОЩ)
    23. мдам и на обществено място също
    24. зависи какво носиш
    25. аха ще спестиш за бира нали?
    26. Напротив ти не го ли правиш?
    27. еми като не е от едната ще е от другата
    28. мда и си оставащ същия непроменен МЪЖ
    29. секс коли и бира какво повече ти трябва?
    30. ако има къде Smile


    Има причини да си по-добре мъж или по-добре жена въпрос на интерпретация и гледна точка
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyСря 29 Апр 2009, 11:30

    Insatiable написа:
    scum написа:
    Но не познавам момче на което му харесва клоун, течашт в горещото, който не можеш да го докоснеш щото ще се омажеш с грим...

    За съжаление има такива момчета. Има такива, които не ги интересува нищо от външния вид. За тях е важно само да си попълнят бройката.

    Едно е подръжка на външен вид, друго е да имаш по лицето си 5 тона грим, 5 тона фон дю незнам си кой, 5 тона маска за лице, и 10 тона пудра. Отвратително е като целунеш такова момиче по бузата щото се наяждаш едно хубаво. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    amigo
    Newbie
    Newbie
    amigo


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 98
    Location : варна
    Интереси : да се правя на магазин :Д
    Рейтинг : 3
    Registration date : 09.04.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 04 Май 2009, 13:27

    и най важното момчетата не раждат който е от хг и е гледал филма по биологоя знае какво имам предвид biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    (s)Ain't
    Rockplacer
    Rockplacer
    (s)Ain't


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 975
    Location : Варна
    Рейтинг : 21
    Registration date : 12.11.2008

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 04 Май 2009, 14:22

    amigo написа:
    и най важното момчетата не раждат който е от хг и е гледал филма по биологоя знае какво имам предвид biggrin biggrin

    Тя оная, дето роди пред нас, не беше жена, беше някакво космато Йети biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Billy
    Newbie
    Newbie
    Billy


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 64
    Location : В пловдив засега
    Интереси : Значи като почнем от китари стигнем до мотори и паднем на алкохол в добра компания и хубава музика.
    Рейтинг : 1
    Registration date : 17.05.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 11 Авг 2009, 16:03

    мдах доста от нещата са верни Shifty
    Върнете се в началото Go down
    Щорко
    Rockplacer
    Rockplacer
    Щорко


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 954
    Рейтинг : 30
    Registration date : 01.03.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyВто 11 Авг 2009, 19:53

    Тва за мустака е най-яко Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Mo.
    Advanced
    Advanced
    Mo.


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 105
    Location : Varna
    Интереси : музика, кецове, япония, манга, храна, лилаво
    Рейтинг : 3
    Registration date : 25.07.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyСъб 15 Авг 2009, 22:30

    пропуснат е важния факт, че на момчетата не им идва всеки месец
    не раждат (не им тече 1 месец след като родят)
    не носят 9 месеца товар в корема си
    повечето мъже не вършат домакинска работа

    доста тъпичко..>.<
    Върнете се в началото Go down
    I Cum Blood !
    Fan
    Fan
    I Cum Blood !


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 597
    Location : Пловдив
    Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
    Рейтинг : 8
    Registration date : 09.06.2009

    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 EmptyПон 24 Авг 2009, 19:23

    Finrod написа:
    Тва за мустака е най-яко Laughing

    да и аз така мисля Laughing
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: 30 причини защо е по-добре да си от силния пол   30 причини защо е по-добре да си от силния пол - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    30 причини защо е по-добре да си от силния пол
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Булл-шитс-
    Идете на: