RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.

    Go down 
    +113
    Larsette
    IF
    thundergod
    sunshine13
    Joanna
    Blaze
    Thrak
    Arthas
    TornIntoPieces
    Жоро
    Imperial
    kermenal
    Inn Almighty
    Любс !?
    nelcho
    Violet
    Thoughtless
    Fallen Angel
    Mannie
    Fofo0
    Purblindd
    Agent Orange
    KillYaAll
    TripleBrutal
    Сакс
    Хаджи
    skyforger
    pi4estiq
    stunnka
    sad_but_true_
    Marto TM
    Ане
    Johnny Alister
    .beauty.in.bLack
    Zombiecupcake
    sunshine
    Arach
    eMm
    Adept
    Fr0st NoVa
    yosam
    SparKy
    Annieh
    !!!FurioN!!!
    Enough
    DALEK
    Halinor
    L_A_N_A
    Dredy
    I Cum Blood !
    насо
    Zupaman
    Clark
    Krasen_The_Invoker
    Billy
    Ash....
    "Рури"
    debora
    Дан
    Pii
    bassistkata
    Вилито
    Downingtn
    qkitaki
    Железен
    Rashugun
    Кент
    Dream Evil
    Phantom 1912
    Bubble
    balduran
    Лили.
    Bryan
    SneJanKa_
    Sabbra Cadabra
    Щорко
    Jonsey
    HARD ROCK MONSTER
    fReAkY`
    m.satan
    antani
    PooH
    Shinigami
    CrazY
    Opheliac
    Илмари
    Алфонсин
    Мия
    nameless
    Surrender*
    In_Flames91
    vengeance
    GirasoL
    Rancid
    Руто
    anna_molly
    Kaamos
    krissa
    Ania
    Alexndr
    Tomhet
    Пате
    [unknown]
    Вильо.
    bloody_mary
    puhenoto
    Aske
    DaOnly
    Puppet Master
    Mad_Thrasher
    Deathroll
    Ravenhill
    RockPlace
    117 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyНед 20 Юли 2008, 19:48

    First topic message reminder :

    1-во разучих "Какво е това китара?" "За какво се използва" и така започна да ми харесва и с годините разбрах ,че тов е музиката за мен. Започнах с супер леки както и много тежки работи. пример : "Maiden" :star:
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    SneJanKa_
    Newbie
    Newbie
    SneJanKa_


    Брой мнения : 94
    Рейтинг : 19
    Registration date : 29.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:06

    hard rock и death metal tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:09

    еееееегати.. двата стила са хипер дупер трипер мипер мулти булти различни biggrin
    Върнете се в началото Go down
    SneJanKa_
    Newbie
    Newbie
    SneJanKa_


    Брой мнения : 94
    Рейтинг : 19
    Registration date : 29.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:11

    забравих да спомена и reggae Ashamed , но то идва на периоди Smile
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:40

    Frankie написа:
    хипер дупер трипер мипер мулти булти

    искам да си сложиш шарена шапка с перка отгоре (шапка хеликоптерче) и да ми го кажеш това Laughing Laughing
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 30 Мар 2009, 00:41

    Може, ама на рожденния ден на РП tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПет 03 Апр 2009, 03:47

    аз не знам 3 години слушах само мейдън не знаех други групи ама после чичо ми и брат ми ми показаха пътя
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 14:37

    Аз започнах покрай брат ми - първите ми групи бяха:
    -- Линкин Парк (по времето на Хибрид и Метеора) - тях ги послушах малко - половин година - и ги оставих, защото не ми бяха много интересни, текстовете все още ми харесват, но изключително рядко се случва да си пусна тяхна песен.
    -- Корн - понякога си пускам техни песни biggrin
    -- Рамщайн - и с тях така
    -- Гуано Ейпс - те си ми останаха една от любимите групи и досега

    И вече 3-4 години продължавам с всякакви групи и продължавам да откривам все нови и хубави =)
    Върнете се в началото Go down
    balduran
    Great
    Great
    balduran


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 265
    Location : София
    Рейтинг : 14
    Registration date : 03.03.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 15:06

    хехе, само аз ли съм почнал с Ахат и "Походът" Smile
    Върнете се в началото Go down
    Bubble
    Fan
    Fan
    Bubble


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 17.04.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 15:22

    Мойта история е мноого объркана...Преди 4 години започнах да слушам метъл. Любимата ми група беше Korn biggrin И след време се усетих, че косата на Jonatan Davis (вокала) е на дреди и написах в google "раста", видях rasta.cult.bg, започнах да чета и спрях да слушам метъл (вече не ми допадаше). Започнах със ска, после реге, DnB, и пънк слушам и мн други стилове...От 12 годишна моля майка ми да се наплета...все ми обещава, но до сега когато искм да започне да ме плете някой, намира за какво да ми се скара и да ми забрани....
    Върнете се в началото Go down
    Phantom 1912
    BULTRAS
    BULTRAS
    Phantom 1912


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1409
    Location : Бирената фабрика
    Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
    Рейтинг : 48
    Registration date : 14.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 15:54

    Беше 1999 година,денят в който Металика дойдоха за първи път в България и по - точно в родния ми град Пловдив.Брат ми който е с 3 години по - голям тамън се беше запалил по праведната музика,а аз бях тотално неоринтиран в тази сфера.Бяхме на село ха ха,слушахме някаква касетка на Аксепт в читалището.Това ми беше първата група,която чух,но като,че ли не се запалих толкова.През 2001 брат ми се купи първият албум на някоя група и това беше... Лимп Бизкет biggrin слушахме заедно и се зарибихме много.Кефиха ни,ако имаше нещо което не разбирам от текста го питах.От тук се почна,от Бизкет,после се върнах отново на Аксепт и разбрах какви яки кучи синове са,ха ха.След това Metallica - спомням си,че си бях купил Master of Puppets и куфеех здраво в нас,чак тогава разбрах кои всъщност са дошли в родната майна сити.А в деня на концерта само разбрах,че ще идват в Пловдив и един приятел ми разправяше как вадели месо от гащите си и го хвърляли в публиката.Аз го гледах като гръмнат и го попитах - "Ама опикано ли е?!" Laughing След това се зарибих по Maiden,Judas,Purple и.т.н., а първият ми концерт на чужда група беше през 2004 в София на бащите на хеви метъла - Judas Priest и очаквано гледах ето така - Astounded
    Върнете се в началото Go down
    Dream Evil
    Newbie
    Newbie
    Dream Evil


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 24
    Location : Over The Rainbow
    Интереси : Музика,литература,фентъзи
    Рейтинг : 2
    Registration date : 24.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 25 Май 2009, 16:56

    Еми в средностатичтическото семейство на металяги няма как да започна с нещо друго. Wink Първо беше Скорпиънс,че даже и на концерта им 2005 ходих.После Металика (мама ме открехна странна история.. Dunno ) и до ден днешен си ми остава в Топ 3 на любимите банди,а и след концерта...След туй не знам как точно може би преди 2-3 години се открехнах на Меноуър,Хелоуин.От баща ми наследих любовта към Black Sabbath,Uriah Heep,AC/DC,Judas,Dio.Постепенно кръгозора ми се разшири.Сега понаслушвам и по-нови групи.
    Върнете се в началото Go down
    Кент
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кент


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 974
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 27
    Registration date : 12.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyЧет 28 Май 2009, 20:05

    Аз покрай баща ми слушах Дийп Пърпъл понеже той им е голям фен и така лека полека се зарибих за което съм му много благодарен Smile
    Върнете се в началото Go down
    Rashugun
    Epic
    Epic



    Male
    Брой мнения : 674
    Location : Long ago in a northern land..
    Рейтинг : 6
    Registration date : 07.06.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyНед 07 Юни 2009, 21:53

    Ъм, мисля, че заради един приятел на баща ми чух за първи път Poison на Alice Cooper Smile
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyНед 07 Юни 2009, 22:02

    Queen и Сигнал Music
    Върнете се в началото Go down
    qkitaki
    Epic
    Epic
    qkitaki


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 687
    Location : Варна
    Интереси : Музика,китари
    Рейтинг : 10
    Registration date : 03.11.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyЧет 11 Юни 2009, 23:58

    Когато бях малък бащами ми пускаше Deep Purple,Dio,Iron Maiden,Manowar,Metallica,uriah uriah heap и други иии се зарибих страшно много това е като съм бил на 5 6 biggrin първата песен беше Deep Purple- Smoke on the water Twisted Evil
    Върнете се в началото Go down
    Downingtn
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Downingtn


    Male
    Брой мнения : 1167
    Рейтинг : 55
    Registration date : 11.06.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyСъб 13 Юни 2009, 11:31

    Като бях на 3 слушах Нирвана, не че много помня ама майка ми ми разказва biggrin , После на следващата година 1998 излезе The Offspring - Pretty Fly.. for a white guy, голяма зарибявка.. това вече го помня ...
    След това 5-6 години несъм слушал кой знае какво, и вече на 9-10 баща ми беше пуснал в колата Megadeth - Tornado of Souls ... и после цял ден стоях вътре и само това слушах biggrin и постепенно си навлязох в стила Smile
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyСъб 13 Юни 2009, 12:10

    ми почнах от Linkin Park & Evanescence ... и едно топла есен сиреч 2005 брат ми донесе унас нещо мн мн мн яко System Of A Down - mezmeize Smile и може да се кае че албума го научих на изуст xD след това получих цялата дискография ...и когато се разделиха оревах света Smile Smile сега слушам адски много групи и стилове Smile
    Върнете се в началото Go down
    bassistkata
    Newbie
    Newbie
    bassistkata


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 65
    Location : Varna
    Интереси : bass guitar,music
    Рейтинг : 16
    Registration date : 06.07.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 06 Юли 2009, 20:25

    Явно доста от нас са израстанали с тая музика.И при мен беше така,покрай наще и братовчедите ми които също са музиканти.Напомнят ми как още когато бях на 5 мятах коса на фона на Metallica \m/\m/ Тогава бях започнала още с пианото, а след това се хванах и с баса Smile
    Върнете се в началото Go down
    Pii
    Newbie
    Newbie
    Pii


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 100
    Рейтинг : 15
    Registration date : 06.07.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyВто 07 Юли 2009, 00:59

    Аз слушах някакви бози като R&B и подобни Suicidal когато bassistkata ми пусна Metallica-turn the page
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyВто 07 Юли 2009, 13:22

    аз пък първо чух slipknot-heretic anthem и почнах мн да ги сл. след тва се развалих като почнах да слушам linkin park i evanescence и др. такива бози ама ся сам си добре Clap Clap
    Върнете се в началото Go down
    debora
    Great
    Great
    debora


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 279
    Рейтинг : 3
    Registration date : 15.04.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyСъб 25 Юли 2009, 02:41

    може би с manowar ,но след това доста ми се промениха представите
    Върнете се в началото Go down
    "Рури"
    Legendary
    Legendary
    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 493-61


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1051
    Location : Варна
    Рейтинг : -1
    Registration date : 22.07.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyСъб 25 Юли 2009, 09:11

    емии... аз започнах със Within Temptation, Nightwish и.. хмм.. да помисля.. по едно време слушах и Eluveitie, но малко...
    Върнете се в началото Go down
    Ash....
    Great
    Great
    Ash....


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 316
    Location : Плевен
    Рейтинг : -1
    Registration date : 04.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 27 Юли 2009, 20:16

    ами да си кажа честно макар че не ми се иска почнах с токио хотел и после чух на Metallica-one и сега до тук

    ПС: надявам се да не ме съдите за ТХ Angel
    Върнете се в началото Go down
    Billy
    Newbie
    Newbie
    Billy


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 64
    Location : В пловдив засега
    Интереси : Значи като почнем от китари стигнем до мотори и паднем на алкохол в добра компания и хубава музика.
    Рейтинг : 1
    Registration date : 17.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyСря 29 Юли 2009, 09:58

    аз започнах със Rainbow, Ac/DC , Pink Floyd и Bryan Adams - summer of 69 ми е любимата песен от 10 годишен насам и още не ми е омръзнала lol! бих казал обаче че и ба6ща ми спомогна с навлизането на рока като ме зариби по пърпъл и повечето бг групи като сигнал щурците .ахат и други Music Skeleton Rockplace_On сега се кефя наи вече на пънк ,хардрок и глам метЪл , поздрав - Motley crue - smokin' in the boys room lol! Rockband Rockplace_On


    ` = ч
    [ = ш
    ] = щ

    Руто
    Върнете се в началото Go down
    Krasen_The_Invoker
    Newbie
    Newbie
    Krasen_The_Invoker


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 5
    Location : Велико Търново
    Интереси : satanism, ritualism, spiritualism, religion
    Рейтинг : 0
    Registration date : 03.08.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 EmptyПон 03 Авг 2009, 01:54

    От баща ми- метъл концерти, плакати, музиката вкъщи и така. Започнах с ЛП, но за 2-3 седмици и след тва всичко що е метъл, всякакви стилове. Не слушам определени групи, нито стил метъл- за мен това е позьорско.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 3 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
    Идете на: