RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.

    Go down 
    +113
    Larsette
    IF
    thundergod
    sunshine13
    Joanna
    Blaze
    Thrak
    Arthas
    TornIntoPieces
    Жоро
    Imperial
    kermenal
    Inn Almighty
    Любс !?
    nelcho
    Violet
    Thoughtless
    Fallen Angel
    Mannie
    Fofo0
    Purblindd
    Agent Orange
    KillYaAll
    TripleBrutal
    Сакс
    Хаджи
    skyforger
    pi4estiq
    stunnka
    sad_but_true_
    Marto TM
    Ане
    Johnny Alister
    .beauty.in.bLack
    Zombiecupcake
    sunshine
    Arach
    eMm
    Adept
    Fr0st NoVa
    yosam
    SparKy
    Annieh
    !!!FurioN!!!
    Enough
    DALEK
    Halinor
    L_A_N_A
    Dredy
    I Cum Blood !
    насо
    Zupaman
    Clark
    Krasen_The_Invoker
    Billy
    Ash....
    "Рури"
    debora
    Дан
    Pii
    bassistkata
    Вилито
    Downingtn
    qkitaki
    Железен
    Rashugun
    Кент
    Dream Evil
    Phantom 1912
    Bubble
    balduran
    Лили.
    Bryan
    SneJanKa_
    Sabbra Cadabra
    Щорко
    Jonsey
    HARD ROCK MONSTER
    fReAkY`
    m.satan
    antani
    PooH
    Shinigami
    CrazY
    Opheliac
    Илмари
    Алфонсин
    Мия
    nameless
    Surrender*
    In_Flames91
    vengeance
    GirasoL
    Rancid
    Руто
    anna_molly
    Kaamos
    krissa
    Ania
    Alexndr
    Tomhet
    Пате
    [unknown]
    Вильо.
    bloody_mary
    puhenoto
    Aske
    DaOnly
    Puppet Master
    Mad_Thrasher
    Deathroll
    Ravenhill
    RockPlace
    117 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 20 Юли 2008, 19:48

    First topic message reminder :

    1-во разучих "Какво е това китара?" "За какво се използва" и така започна да ми харесва и с годините разбрах ,че тов е музиката за мен. Започнах с супер леки както и много тежки работи. пример : "Maiden" :star:
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Clark
    Rockplacer
    Rockplacer
    Clark


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 419
    Рейтинг : 10
    Registration date : 22.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 04 Авг 2009, 11:30

    Аз започнах с Deep Purple покрай баща ми като бях малък и от там нататък останалите групи Smile
    Върнете се в началото Go down
    Zupaman
    Great
    Great
    Zupaman


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 340
    Location : Варна. ^^
    Интереси : Пеене, храна и бира ;д
    Рейтинг : 15
    Registration date : 16.07.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 04 Авг 2009, 11:45

    Като бях малка слушах Бон Джоуви и още много old school групи ама не помня кво точно съм слушала.
    После преоткрих Линкин Парк biggrin Ама още старите албуми.
    После Slipknot и Evanescence xD Забавна комбинация.
    И тъй лека полека почнах да слушам различни групи.
    Върнете се в началото Go down
    насо
    Advanced
    Advanced
    насо


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 129
    Рейтинг : 24
    Registration date : 23.08.2008

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 04 Авг 2009, 14:24

    първото парче(ако става въпрос за метъл) беше Terminal Show на Motorhead... после захапах металиката, доста бързо попаднах на Пантера и тая група я слушах 5 години без да залитам много много по други групи... дори съм сигурен, че никога няа да ми омръзне, все пак правя известни паузи, от 4-5 месеца съм на дебела ФНМ вълна... иначе баща ми е оТгромен фен на Диана Експрес, тъй че тех ги слушам от малчик
    Върнете се в началото Go down
    I Cum Blood !
    Fan
    Fan
    I Cum Blood !


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 597
    Location : Пловдив
    Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
    Рейтинг : 8
    Registration date : 09.06.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 25 Авг 2009, 08:14

    пуснаха ми Deicide , Cannibal Corpse , MayheM първо само MayheM ми хареса но не особено другите хич не ме кефиха мина време и стана така че да ми се слуша по тежко Smile
    Върнете се в началото Go down
    Dredy
    Newbie
    Newbie
    Dredy


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 92
    Location : Varna
    Интереси : kitara,myzika,knigi
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.08.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 25 Авг 2009, 10:04

    Ам Със Сепултура в началото супер много ме изкефиха после Kreator после Destruction и така в началото бях яко thrasher само thrash слушах бях се зарибил и от един познат дето слуша той ме насочваше към хубавите групи докато си изградя свой вкус по късно почнах да слушам death и в момента death -a повече ме кефи .. Grind не бях слушал много много докато не почнахме с едната ми група да свирим грайнд за кеф . Успоредно с това обаче почнах да слушам и реге ска такива работи даже един fr ми беше казал че съм Thrasher Хипи biggrin biggrin biggrin (rofl) та тва де то за 2-3 години съм се ъпгрейднъл biggrin
    Върнете се в началото Go down
    L_A_N_A
    Newbie
    Newbie
    L_A_N_A


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 50
    Location : Filipopolis
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.09.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyПет 04 Сеп 2009, 20:46

    Аз започнах с Nothing Else Matters и Smells like Teen Spirit
    Върнете се в началото Go down
    Halinor
    Fan
    Fan
    Halinor


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 532
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.08.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 05 Сеп 2009, 11:25

    Simple Plan - Untitled & Evanescence - Everybody's Fool
    Върнете се в началото Go down
    DALEK
    Great
    Great
    DALEK


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 270
    Location : Варна
    Рейтинг : 7
    Registration date : 19.08.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: d   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 06 Сеп 2009, 20:48

    Доста плавно. С групи които сега не понасям - Korn, Limp Bizkit. После минах на Годсмак, продължих с по-хард неща и минавайки през дет метъл, пънк, имокор, итн. стигнах до Industrial и Black Metal
    Върнете се в началото Go down
    Enough
    Banned



    Male
    Брой мнения : 193
    Location : Varna
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.09.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyВто 08 Сеп 2009, 21:14

    Започнах преди около 7-8 години ... случайно ... заслушах се по ню метъл бандички, хареса ми ;] и с времето минах през класиката в жарна от Пърпъл, през Мейдън, Сабат, Дио и т.н ... до по-съвременните хард рок, метълкор, мелодик дет и готик/дарк групи, които ме кефят
    Върнете се в началото Go down
    !!!FurioN!!!
    Advanced
    Advanced
    !!!FurioN!!!


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 118
    Location : Асеновград
    Интереси : хек, скейт, музика, барабани
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.10.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 10:46

    Аз започнах с Limp Bizkit, Metallica, Iron Maiden, AC/DC, Rammstein. По късно и Linkin Park ии от там вече какво ли не. headbang
    Върнете се в началото Go down
    Annieh
    Fan
    Fan
    Annieh


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 539
    Location : Where the mad people are..
    Интереси : фотография, литература
    Рейтинг : 1
    Registration date : 26.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 12:53

    Слушам такава музика от наистина много малка. Започнала съм с Green Day & Aerosmith. По-късно започнах да слушам Evanescence и до сега си слушам подобна музичка biggrin Dance
    Върнете се в началото Go down
    SparKy
    Advanced
    Advanced
    SparKy


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 165
    Location : Видин =)
    Интереси : питай лично ;)
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 21:21

    1 LP
    2 SlipKnoT, Korn
    3 Rammstein

    Все още слушам Слипнот и Рамщайн. В момента слушам и Горгорот и Бурзум, но Слипнот са главните.
    Върнете се в началото Go down
    yosam
    Newbie
    Newbie
    yosam


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 52
    Location : Варна
    Интереси : Рок, рок, рок, баскетбол (или нещо подобно), танцуване, чат...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 07.09.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 21:33

    Аз да си призная до... четвърти клас слушах чалга. Спомням си колко се кефех като отидох на концерт на Слави Трифонов biggrin. В пети се запознах с едно момче, което слушаше Линкин Парк. Не си говорехме за музика, но веднъж го видях да слуша нещо и той каза ''Няма да ти хареса", но се оказа, че греши. Песента беше LP-In the end. После се запалих по Evenescence, след това Slipknot. После започнах с алтърнътив рока, добавих пънк, после дет метъл, както и мелодик дет метъл и се стигна до това, което слушам сега. А, между другото, в шести клас някъде открих, че родителите ми харесват рок и покрай тях се запалих по старите рок групи като Deep Purple, Kiss, Queen, Depeche Mode (те не са точно рок, де, но нещо такова... biggrin) и т.н....
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 21:52

    От 7 клас слушам рок и метъл ама в 7 клас много малко слушах...тогава тъкмо започвах tongue_smile и то не от началото на 7 клас xD (тогава слушах чалга... ------>не го гледайте biggrin ) Ами,зариби ме брат ми който постоянно надуваше Slipknot,които тогава не можех да понасям XD а сега много ме кефят ^^.Не мога да не отбележа че започнах да слушам тази музика благодарение на:Linkin Park,Slipknot,Rise Against,Sum 41 (ммм може и още да има ама тези са главните,за които се сещшам сега.)
    Върнете се в началото Go down
    Adept
    Rockplacer
    Rockplacer
    Adept


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 1904
    Location : Чирпан
    Интереси : Deathcore/Core/Scream
    Рейтинг : 3
    Registration date : 10.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 22:00

    От седем години слушам метъл като цяло . Никога не съм започвал с леки като Мейдън , Кис и така нататък , а почнах като цяло с Gorogorth и Sepultura . От там 4 години по-късно прошлушах музиката , както така и религията , прослушах ПАГАН . И от тогава слушам паган Wink

    PAGAN PRIDE !!!
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 28 Ное 2009, 22:01

    Точната песен която ми хареса и адски много ме зариби беше на LP-In the end ;PP.Evanescence също влизат в числото на групите с които''навлязoх'',така да се изразя,в рок и метъл музиката ^^ А до 7ми клас включително,ми е доста неприятно да отбележа,че слушах чалга.Но лятото преди 8ми клас обърнах страницата.Затова и стари съученици се учудват че не понасям чалга(вече) xDD Или се учудват че слушам метъл ;Pp
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 29 Ное 2009, 13:22

    Avril Lavigne и Evanescence ме зарибиха по "праведната музика". Иначе и аз до 8-ми клас слушах тъпа чалга biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Arach
    Newbie
    Newbie
    Arach


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 71
    Интереси : основно музика, след това фотография
    Рейтинг : 0
    Registration date : 31.10.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 29 Ное 2009, 14:29

    В 4ти клас имах час по музика и учехме за електрическата китара. Госпожата пусна за пример Metallica - Master of Puppets и ей го на..сега са ми любимата група biggrin
    Върнете се в началото Go down
    sunshine
    Advanced
    Advanced
    sunshine


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 184
    Location : с.Бяга
    Интереси : Много и все интересни :D
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.11.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 29 Ное 2009, 20:18

    Започнах с Him и Metallica.А просвещението беше работа на една фр,за което още съм и супер благодарна Pooh smack
    Върнете се в началото Go down
    Zombiecupcake
    Fan
    Fan
    Zombiecupcake


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 481
    Location : Варна
    Рейтинг : 0
    Registration date : 20.09.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 29 Ное 2009, 20:53

    ми попринцип в къщи наще слушат рок и метал и аз от малка започнах да слушам .
    Първите ми групи бяха ac dc ,deep purple и zz top Smile
    Върнете се в началото Go down
    .beauty.in.bLack
    Newbie
    Newbie
    .beauty.in.bLack


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 33
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, литература, психология
    Рейтинг : 0
    Registration date : 01.12.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyПет 04 Дек 2009, 21:26

    ами аз като много обичах да слушам БТР.. и даже и касетки им имах Д
    иначе брат ми много слушаше металика ,но тогава съм била прекалено малка за да говорим за някакъв стил или някакво лично мнение и също рамщайн ;Д но нито им разбирах текстовете нито нищо ;Д
    а иначе сериозно започнах да си слушам с Within temtation и досега,както виждате това ми е любимата група..
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 05 Дек 2009, 19:16

    Puppet Master написа:
    Rainbow,Alice Cooper,Led Zeppelin, Deep Purple, Uriah Heep, Black Sabbath ,бяха едни от първите групи с които се запознах ,и благодарение на тях прослушах метъл. Smile

    Heart + Cuns N Roses ^__^ това бяха групите , които ме запалиха и които срашно мноооого обичам :}
    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСъб 05 Дек 2009, 20:09

    Изненадах се като разрових темата и установих, че не съм писала. Имах спомени,че и тук съм драснала някой и друг ред.
    Ще започна ощее от самото начало на не чак толкова интересната история. Баща ми като млад си е имаше дълга коса (която още помня, а минаха 13 години о0 )иииии...банда. Бандата не я помня, няма и как. Разпаднала се още преди да се родя. Казвала се Екзитус. Всички от бандата се кефели на спийд солата, само той се кефел на нещо по-тежко. Разправял ми е, че той бил измислил стил подобен на този на Paradise Lost и по-късно установил, че действително такъв стил има. Дълго време е живял в заблудата,че е създателя на готик метъла. biggrin (Парадайс това бяха,нали? Не разбирам от стилове много...) Та...с бандата му стигнали до някакво споразумение и решили да правят кавъри на Металика. Имали даже около 6 концерта! Astounded Баща ми си имал фенки даже. biggrin
    По-късно се появам аз, която още с раждането си ии нищо не разбирам от музика. Та той се заел да ме насочва към праведното. Приспивал ме с Парадайс Лост, а даже и с Ения!!
    След като порасвам малко повече и мога сама да се оправям с компютър, Уиндоус 94, започнах сама да си тегля, а по-късно и към Линкин Парк се ориентирах.
    Сега всъщност с баща ми си слушаме амбиент,медийвъл,паган. Тогава двамцата си куфеехме на Парадайс Лост, Уидин Темптейшън иии да.
    И сега се сещаме за ПЛ и УТ. Още си ми е готино да го карам да ми разказва за Екзитус. ;р
    Демееееек той ме просветли в ПРАВЕДНАТА МУЗИКА.
    ПП.Така си написах историйката,че и сама не мога да я разбера. biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Marto TM
    Newbie
    Newbie
    Marto TM


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 12
    Location : София
    Интереси : музика, прятели, филми, спорт(малко) и още ...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 05.12.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyНед 06 Дек 2009, 22:22

    Така имало едно време (т.е. когато бях 5 клас или 11-12 годишен) едно момче, гаймър(поне преди ), което очаквало с нетърпения новата игра по Prince of Persia.И съдбоносният ден най-накрая дошъл.Момчето почнало да играе с голям интерес. По едно време обаче детето се усетило, че музиката в играта е адски ритмична и много му допаднала( това беше песента на Godsmack- I Stand Alone(което е наистина хубава песен Smile )) И така в сърцето му се зародило въпросното "ПРОСВЕЩЛЕНИЕ".След този ден младежа започнал да слуша тази музика, но не се спрял само с въросната група започнал да открива нови и нови групи, който почнали да му харесват повече и повече.......

    И те така продължа историята и до ден днешен Smile
    Върнете се в началото Go down
    sad_but_true_
    Great
    Great
    sad_but_true_


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 231
    Location : Асеновград
    Интереси : Всякакви..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.12.2009

    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 EmptyСря 09 Дек 2009, 09:28

    Преди време,както си ровех за някоя по новичка R&B :d случайно попаднах на една песен на Металика-Turn The Page,и както повечето се заребих на макс. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.   Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте. - Page 4 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Как се просветлихте в праведната музика и с какво започнахте.
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
    Идете на: