RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Кои ще са новите песни в албума на Slash?

    Go down 
    4 posters
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty
    ПисанеЗаглавие: Кои ще са новите песни в албума на Slash?   Кои ще са новите песни в албума на Slash? EmptyВто 28 Апр 2009, 21:31

    Кои ще са новите песни в албума на Slash? E076d15d28f38bc8014b78afbcae271a


    Както обеща още със стартирането си на своя блог, Slash редовно осведомява феновете си за това докъде е стигнал с работата по новия си албум. Ето и последното съобщение от китариста:

    "Здравейте, надявам се, че всички са добре, като се има предвид трудните времена, перз които минаваме всички. Аз лично съм оптимист, че нещата ще се подобрят с времето и то не след дълго. Имам вяра в новия ни Президент, особено след последните 8 години, в които нямах ни капка вяра в предишния. Обама ми се струв ана прав път, но предполагам, че всички просто ще трябва да изчакаме и да видим какво ще стане.

    Както и да е, аз работя здраво в студиото, вече сме с 6 парчета напред и звучи наистина страхотно откъм китари, но разбира се и вокално. Все още нямам право да ви кажа имената на изпълнителите в проекта, но повярвайте ми, невероятни са. Знам, че много от вас вече знаят името на поне един от тях."

    (Slash има предвид скорошното публично съобщение от съпругата му, Перла, която разкри, че едно от имената, които са в албума, е това на Ozzy Osbourne)

    "Все пак мога да ви кажа поне работните заглавия на някои от песните : "We're All Gonna Die" е едната, "These Last Words" е другата. Има и една, наречена "Crucify The Dead", а също и друга, която засега се казва "Beautiful, Dangerous". Остава ни да дозапишем около 8 песни и съм адски развълнуван за всяка от тях.

    По отношение на Velvet Revolver нямам много новини, с които да ви зарадвам, що се касае до намирането на новия вокалист; което е адски досадно. Но това е едно от онези полжения, в които точно, когато си готов да се откажеш, нещо изключително се случва. Затова ние се държим и чакаме този момент, каквото и да става.

    OК, момчета и момичета, трябва да бягам, до следващата седмица!"

    27.04.2009
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кои ще са новите песни в албума на Slash?   Кои ще са новите песни в албума на Slash? EmptyВто 28 Апр 2009, 21:35

    Нямам търпение да излезне тоз албум. Bounce
    Върнете се в началото Go down
    Мия
    Unique
    Unique
    Мия


    Female
    Age : 114
    Брой мнения : 819
    Рейтинг : 45
    Registration date : 14.07.2008

    Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кои ще са новите песни в албума на Slash?   Кои ще са новите песни в албума на Slash? EmptyСря 29 Апр 2009, 11:01

    Аз също. Албумът ще е веднъж.
    Върнете се в началото Go down
    Slash
    Newbie
    Newbie
    Slash


    Брой мнения : 3
    Интереси : мотори, рок, рисуване, митология и изучаване на идиотщината
    Рейтинг : 2
    Registration date : 22.05.2009

    Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кои ще са новите песни в албума на Slash?   Кои ще са новите песни в албума на Slash? EmptyНед 07 Юни 2009, 23:34

    с нетърпение го чакам Rock on
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кои ще са новите песни в албума на Slash?   Кои ще са новите песни в албума на Slash? Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Кои ще са новите песни в албума на Slash?
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Slash feat. Rihanna

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
    Идете на: