RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Какво е за вас музиката...

    Go down 
    +34
    Жоро
    L_A_N_A
    Железен
    shawn
    weakness
    Dredy
    kashonche
    Кънчо
    Borgi
    Jonsey
    Михаил
    bassistkata
    Puppet Master
    Дан
    Bryan
    Вилито
    Rashugun
    Bitch
    Phantom 1912
    Мо7о_ейнджъл
    Dream Evil
    Лили.
    RoZzi
    Kaamos
    Ania
    Руто
    Мия
    Selene
    RockPlace
    In_Flames91
    antani
    ben4
    littleMICROBE
    Алфонсин
    38 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Алфонсин
    Great
    Great
    Алфонсин


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 245
    Location : нявсякъде, но повече никъде
    Рейтинг : 14
    Registration date : 05.02.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyВто 28 Апр 2009, 22:20

    First topic message reminder :

    Може би един от най-тривиалните въпроси, знам... на мен ми е много трудно да си дам отговор.
    "Всичко" твърде много ли е, или твърде малко? И дали се поддава на определение... изказвайте мнения, знам, че е трудно, и то много Smile
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyВто 07 Юли 2009, 22:26

    по заповед на Руто да го постна...
    Музиката е сърцето ми, а сърцето ми е Рок Плейс.
    Върнете се в началото Go down
    bassistkata
    Newbie
    Newbie
    bassistkata


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 65
    Location : Varna
    Интереси : bass guitar,music
    Рейтинг : 16
    Registration date : 06.07.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyВто 07 Юли 2009, 22:54

    целият ми живот... Smile
    Върнете се в началото Go down
    Михаил
    Advanced
    Advanced
    Михаил


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 192
    Location : Видин
    Рейтинг : 10
    Registration date : 13.08.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПет 14 Авг 2009, 04:46

    Живота. Не мога без музика
    Върнете се в началото Go down
    Jonsey
    Advanced
    Advanced
    Jonsey


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 185
    Location : Пловдив :)
    Интереси : музика, филми, фотография O.o
    Рейтинг : 8
    Registration date : 23.03.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyНед 16 Авг 2009, 01:06

    RoZzi написа:
    Руто написа:
    тя ме моделира като поведение, стил, отношения... Rock on
    Точно! Thumbup

    Аз за около година се промених адски много главно заради музиката. Спокойно мога да кажа, че дори ме е направила по-добър човек. Въобще тя е нещо, което се докосва до всичко и всички, нещо като приятел, който те успокоява в лоши моменти (примерно), спасение. Мене лично музиката ме вдъхновява. Smile

    same here (( :
    Върнете се в началото Go down
    Borgi
    Newbie
    Newbie
    Borgi


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 65
    Location : Видин
    Интереси : жицаааааа
    Рейтинг : 3
    Registration date : 13.08.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyНед 16 Авг 2009, 01:18

    Всичко !!!
    Върнете се в началото Go down
    Кънчо
    Rockplacer
    Rockplacer
    Кънчо


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 530
    Location : Тук-таме
    Интереси : Музика
    Рейтинг : 23
    Registration date : 16.09.2008

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyНед 16 Авг 2009, 02:34

    Една дума: Храна.
    Без храна не мога да преживея повече от 2 дена. Без музика не мога повече от 1...
    Върнете се в началото Go down
    kashonche
    Advanced
    Advanced
    kashonche


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 104
    Location : Варна Варна :)
    Интереси : абсолютно всичко !
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.08.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПон 24 Авг 2009, 15:55

    Нещо абсолютно важно без което немога !
    То незнам дали има нещо толкова хубаво като музиката ?!
    ми няма ! Music
    Върнете се в началото Go down
    Dredy
    Newbie
    Newbie
    Dredy


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 92
    Location : Varna
    Интереси : kitara,myzika,knigi
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.08.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyВто 25 Авг 2009, 10:11

    Свобода !
    Без музика не се живее ...
    Върнете се в началото Go down
    weakness
    Rockplacer
    Rockplacer
    weakness


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 104
    Рейтинг : 2
    Registration date : 20.06.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПон 31 Авг 2009, 16:14

    Свобода , Начин на живот , Храна - всичко най-необходимо за живот
    Върнете се в началото Go down
    shawn
    Newbie
    Newbie
    shawn


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 94
    Location : in the shadow of valley of death
    Рейтинг : 12
    Registration date : 18.07.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПон 31 Авг 2009, 23:05

    Клишета без край... biggrin
    Чак ми се отписа от темата, rofl.

    Тоя лаф "Music=Life"/"Музиката е начин на живот" не ви ли омръзна? Не се ли вкарвате твърде много във филмите с "начина на живот"? Абе това словосъчетание дори сякаш не знаете какво значи..

    Искам да ви питам.. приемете го като лека провокация.. Какво за Бога значи една музика да ти е начин на живот? Да я слушаш постоянно ли? Да вършиш всичко, което се пее в нея ли? /ако да, значи вече трябва да съм сериен убиец, втф../

    Това, че слушате нещо нон-стоп, обичате го, вдъхновявате се от него и т.н. не означава че то ви е начин на живот.
    Давам пример с моя милост:
    Това че всеки ден цикля Менсън значи ли че Менсън е живота ми? (само пример, дори напоследък спрях да го слушам, но нзч). И има ли начин Мерилин Менсън да е моят начин на живот? Въобще такава опция има ли? И как бих могла да обоснова изречението "Мерилин Менсън е моят начин на живот" biggrin Просто ВТФ отвсякъде.


    Не ме разбирайте погрешно, аз обожавам музиката. Това е едно от най-великите изкуства. Но всички лигни са толкова заучени и лишени от смисъл, че ми се драйфа - защо изобщо ги употребявате?


    ...За мен музиката е изкуство, философия, палитра от емоции и картини, отражение, извор на вдъхновение. Има много изпълнители, които са ми на сърце. Има много философии, преплетени в музиката, които подкрепям. Когато слушам музика, просто се откъсвам от света, тествам сърцето си, обмислям идеите, ставам "дегустатор" на емоции, размишлявам Smile И усещането наистина е безценно.
    Също както с книгите (и въобще с всички изкуства!), гледам да слушам смислени неща, които не са посредствени или повърхностни. Но това че някои идеи ми лягат на сърцето, обичам ги и черпя невероятни емоции от тях няма почти никаква връзка с начина ми на живот.
    Елементарно, Уотсън.

    Просто се наслаждавайте на изкуството. Освободете се от глупави изрази. Слушайте красивите мелодии, радвайте се, наслаждавайте се.
    Музиката е изкуство. Изкуството е изкуство. Хората му се наслаждават.
    Но ако не правите изкуство, не разбирам как то може да бъде начина ви на живот. (изключвам музикантите в този форум)

    Така мисля аз.
    Сега можете да ме плюете, извинявайте, акобях много остра.
    Върнете се в началото Go down
    Железен
    Ultimate Rockplacer
    Ultimate Rockplacer
    Железен


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 1441
    Location : Пловдив
    Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
    Рейтинг : 62
    Registration date : 07.06.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyСря 02 Сеп 2009, 23:44

    Shawn, направо ме грабна с това мнение. Страшно малко са случаите, в които може да се види подобно нещо където и да е из онлайн пространството. Адмирации за написаното по темата, аргументирано и отлично издържано в нормите на българския език мнение! Получаваш моите овации.



    ПП: Аз съм на същата позиция относно музиката. И подкрепям твоето становище по въпроса за флууда в темата.
    Върнете се в началото Go down
    L_A_N_A
    Newbie
    Newbie
    L_A_N_A


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 50
    Location : Filipopolis
    Рейтинг : 0
    Registration date : 04.09.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПет 04 Сеп 2009, 20:34

    Мисълта, че и някой друг се е чуствал като мен, за да напише това, ми дава някви допълнителни сили, незнам.хD + Понякога осъзнавам неща, които винаги съм знаела, но просто имам нужда да ги чуя отново. И определено подобрява паметта. tongue_smile
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПет 16 Окт 2009, 02:08

    Музиката е част от мен!Няма смисъл от обеснения без музика никой неможе да живее!Част от моя живот и от живота на цял свят!Един вид Душевно Състояние.. (:
    Върнете се в началото Go down
    HARD ROCK MONSTER
    Newbie
    Newbie
    HARD ROCK MONSTER


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 97
    Location : Разград с.Гецово
    Интереси : Изкуство, музика, авто, документални филми, образователни канали
    Рейтинг : 6
    Registration date : 16.03.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyНед 25 Окт 2009, 19:36

    Frankie написа:
    Дали изобщо можe да се даде точен отговор на този въпрос?
    soundtrack на живота ни
    Върнете се в началото Go down
    Хаджи
    Banned
    Хаджи


    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 531
    Location : Varna
    Интереси : Момчилстване
    Рейтинг : 7
    Registration date : 07.07.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПет 30 Окт 2009, 02:11

    Накратко казано, в музиката откривам смисъла на всичко....
    Върнете се в началото Go down
    Darkneva
    Newbie
    Newbie
    Darkneva


    Female
    Age : 43
    Брой мнения : 12
    Интереси : Музика,Пътувания,Книги,Животни
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.10.2009

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyПет 30 Окт 2009, 14:57

    Сложно за формулиране ,но ще се пробвам- музиката е това което ме кара да бъда силна,да плача,да се смея,да ме издига или пък презимява-както можете да се досетите според зависи какво слушам -всичко зависи от настроението,но най-важното е ,че наистина тя те кара да се чувстваш жив и те пренася в измеренията за които мечтаеш-тя е тази която те отмъква поне за малко от сивото и еднакво ежедневие-тя прави живота ти някак си цветен.Въпроса е доста сложничък или поне аз немога да опиша точно какво чувствам или как ми действа-някак си точната дума за това ми убягва.
    Върнете се в началото Go down
    Jmjdbdttkksss
    Newbie
    Newbie



    Female
    Age : 26
    Брой мнения : 19
    Location : софия
    Рейтинг : 0
    Registration date : 22.12.2011

    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 EmptyВто 27 Дек 2011, 23:30

    shawn написа:

    Искам да ви питам.. приемете го като лека провокация.. Какво за Бога значи една музика да ти е начин на живот? Да я слушаш постоянно ли? Да вършиш всичко, което се пее в нея ли? /ако да, значи вече трябва да съм сериен убиец, втф../

    Не смятах да го спомена, но като стана дума и на мен това, че музиката е начин на живот ми се вижда много безмислено.Не че аз мога да живея без музика де, просто израза ми се вижда абсурден. Нищо, де хората са се сетили, написали са го – не ги съдя.
    Един ден реших да изкарам без музика 2 дни подред. Първо през цялото време бях в хипер гадно настроение, изнервих се и се скарах с почти всички важни за мене хора. И постоянно изживявах някаква лична драма, което и по принцип се случва, ама музиката оправя нещата. Все1 – извода е, че не мога без музика.
    Тя ме променя – а това е много трудно да се постигне. Преди - в периода, в който не слушах нищо, бях едно тихо мълчаливо зубърче, на което най голямото удоволствие беше да си напише домашното. Оставях се на хората да ми говорят каквото си поискат и никога не им отвръщах. Не знам защо, може би просто бях прекалено затворена в себе си. Музиката ми даде самоувереност, смелост да изразявам мнението си открито, без да се притеснявам какво си мислят другите около мен. Направи ме и по-борбена... дълъг е списъкът. Аз не казвам, че слушам музика щото ме променя, това са просто следствия, които ме карат да я уважавам като изкуство.
    Предвид всички изобретения на човечеството – всички уреди и машини, които улесняват живота, и не само - изобщо във всички аспекти, за мен музиката е най – великото и важно нещо, което хората са измислили.
    Най.^^
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката...   Какво е за вас музиката... - Page 2 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Какво е за вас музиката...
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
    Идете на: