RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 New Metallica vs Old Metallica

Go down 
+19
The_Eyes_Set_To_Kill
wolf-eyes
Хаджи
Fre3domfighter
Щорко
Дан
Corey Taylor
Вилито
Downingtn
scum
[KTFB]
antani
CrazY
Марто!
Руто
Bryan
lluussii
Phantom 1912
In_Flames91
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

New Metallica vs Old Metallica
New Metallica sux
New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_lcap18%New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_rcap
 18% [ 9 ]
New Metallica rulz
New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_lcap8%New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 4 ]
Old Metallica sux
New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_lcap6%New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Old Metallica rulz
New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_lcap39%New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 19 ]
Metallica rocks
New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_lcap29%New Metallica vs Old Metallica - Page 2 I_vote_rcap
 29% [ 14 ]
Общо гласове : 49
 

АвторСъобщение
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 15:16

First topic message reminder :

Понеже дискусията се отдели от темата Как влияе комерса и позьорството в музиката? , а е разпалена и интересна, я отделям като самостоятелна тема.
Руто


lluussii написа:
Дам.. за съжаление...
-O, ко става мен, я да видим , ооо тениска на металикааа!!! Много са якииии
Dance имаха една песен нещо с "Metal" беше, нали? Мноу яки!
Doh
Не знам толкова ли не им пука на самите групи за това, какви ще са феновете им, но се надявам, че има групи, които искат верни фенове и правят всичко възможно за това, поставяйки тях на преден план, а не парите!

Иначе другото го казахте
Offtopic Ако става дума за това, мога да ти кажа, че Metallica слагат парите пред феновете си.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:02

CrazY написа:
Брат, ти гледал ли си някога концерт на Менуор?
Разбираш английски, нали? Чувал си кво говори Ерик постоянно, нали? и да подчертая, че на всеки концерт говори едно и също.. - концертите им са банални.. - първо, второ, трето и чао..
Менуор наистина са големи фукни.. колкото и да ги обичам, не харесвам когато се правят на Най-великата хеви метъл банда..
Offtopic Да, човек, гледал съм концерт на Manowar. Вярно е, че понякога прекаляват с държанието си, но аз го приемам като шега. Да, и какво от това, че са банални? Според мен това е единствената група, която общува по този начин с публиката си. Това показва, че не копират когото и да било, а са новатори в аморалът, макар по просташки начин да го показват.
Хайде да спираме с този спор за Manowar, темата е за Metallica! devil
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:09

нали се води "бира секс и рок енд рол" хора да ви кажа и не само аз мога да кажа ако секса те правише позьор тогава аз съм някъв ненормален позьор пък Ванката е напрао за затвор ддз... глупости говорите отново
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:25

Bryan написа:
глупости говорите отново
Offtopic Абе, и ти не оставаш назад. biggrin Престани да флудваш! Wink Руто, моля те с цялото си сърце, изтрий излишните коментари (включително и този).
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:29

Готиният флуд (спам) оцелява.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:30

айде покажи ми къде съм написал нещо грешно или невярно или глупост?
всички ми спорите а им се кефите ааеее краи на спора Smile
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:36

Bryan написа:
айде покажи ми къде съм написал нещо грешно или невярно или глупост?
всички ми спорите а им се кефите

Глупост:
Bryan написа:
еееееее я се опраите бе The Black Album е албума с най-яките им песни
и ако спреш една групичка пичове на улицата и го питаш коя ти е любимата песен на металика на 100% процента се фащам на бас майна че по голямата част от тях ще изредят песни от тоя албум

Bryan написа:
ааеее краи на спора
Абе, много хора се отказаха от него, но нещо ми подсказва, че утре ще се навъдят още "критици".
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:39

докажи че е глупост но имам в предвид да докажеш не да говориш как на теб не ти харесват и да ръсиш безсмислени работи защото започна добре каза не МИ харесват после преобърна на те са гадни и тн все едно че говориш вместо всички ее там сгреши
знаеш че съм прав просто го приеми
и на мен не ми харесват инфлеймс но не твърдя факти за които не съм сигорен
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyЧет 14 Май 2009, 23:51

Bryan написа:
докажи че е глупост но имам в предвид да докажеш не да говориш как на теб не ти харесват и да ръсиш безсмислени работи
Добре, почти всеки фен на групата, който съм срещал или познавам (а те са повече от 10), е съгласен с мен относно първите им четири албума. През 80-те групата е била идейна - всяка една от песните в албумите през тези години, е разнообразна и различаваща се от останалите, тематиките са "политика", "лудница", "въображение" (повлияна от филми), "последен час" и др. Не отричам, че "The Black Album" съдържа хубави песни, но са сравнително по-малко от тези в предишните им. Въздействащи са, но все пак - бози, заради лириките и баладичното звучене.
Bryan написа:
знаеш че съм прав просто го приеми
За какво да го приема, като не го мисля? Dunno

Bryan написа:
и на мен не ми харесват инфлеймс но не твърдя факти за които не съм сигорен

Offtopic Ох, Боже... не беше ли ти този, който написа следното в темата за втория им концерт: "да,софия супер пак няма да мога да отида Cry" ? Братле, не съм очаквал от теб да ги харесаш и честно казано - не ме интересува. Не всеки ги харесва. Обаче, мислиш ли, че ме интересува мнението на останалите за групата?
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПет 15 Май 2009, 07:15

Цитат :

Bryan написа:
докажи че е глупост но имам в предвид да докажеш не да говориш как на теб не ти харесват и да ръсиш безсмислени работи

Добре, почти всеки фен на групата, който съм срещал или познавам (а те са повече от 10), е съгласен с мен относно първите им четири албума. През 80-те групата е била идейна - всяка една от песните в албумите през тези години, е разнообразна и различаваща се от останалите, тематиките са "политика", "лудница", "въображение" (повлияна от филми), "последен час" и др. Не отричам, че "The Black Album" съдържа хубави песни, но са сравнително по-малко от тези в предишните им. Въздействащи са, но все пак - бози, заради лириките и баладичното звучене.
Bryan написа:
знаеш че съм прав просто го приеми

За какво да го приема, като не го мисля? Dunno

Bryan написа:
и на мен не ми харесват инфлеймс но не твърдя факти за които не съм сигорен

Offtopic Ох, Боже... не беше ли ти този, който написа следното в темата за втория им концерт: "да,софия супер пак няма да мога да отида Cry" ? Братле, не съм очаквал от теб да ги харесаш и честно казано - не ме интересува. Не всеки ги харесва. Обаче, мислиш ли, че ме интересува мнението на останалите за групата?

кефя им се да ! и сажелявм че не отидох на концерта
говориш ми за лирики и тн какво не ти харесва в лириките бе?
лириките са си перфектни
има 1-2 изключения сам си каза не те интересеува на другите мнението ами тогава не спори е ...
Върнете се в началото Go down
In_Flames91
Banned
In_Flames91


Male
Age : 32
Брой мнения : 552
Location : Land of cybernation
Рейтинг : 1
Registration date : 15.01.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПет 15 Май 2009, 09:07

Bryan написа:
кефя им се да ! и сажелявм че не отидох на концерта
говориш ми за лирики и тн какво не ти харесва в лириките бе?
лириките са си перфектни
има 1-2 изключения сам си каза не те интересеува на другите мнението ами тогава не спори е ...
Offtopic Спорът е целта в тази тема, ако не си разбрал до сега.
А, и - написах, че не ме интересува мнението на хората за In Flames. Отново не си разбрал. Wink
Върнете се в началото Go down
antani
Unique
Unique
antani


Male
Age : 29
Брой мнения : 958
Location : Пловдив
Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
Рейтинг : 25
Registration date : 06.02.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПет 15 Май 2009, 11:58

незная защо Металика се промени толкова много до ,,Черният'' им албум бяхга страхотна банда а сега са нищо ...
Върнете се в началото Go down
lluussii
Great
Great
lluussii


Female
Age : 32
Брой мнения : 292
Location : Варна
Интереси : рок музика, клавири
Рейтинг : 9
Registration date : 23.10.2008

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПет 15 Май 2009, 15:32

Хах.. какъв спор тръгна само.. и все пак количеството албуми не прави групата, а качеството, нали... и точно на количеството наблегнаха металика в последните си години.
Върнете се в началото Go down
[KTFB]
Advanced
Advanced
[KTFB]


Male
Брой мнения : 110
Location : Пловдив
Рейтинг : 9
Registration date : 19.04.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСъб 16 Май 2009, 00:01

Всеки си има своя гледна точка, всеки харесва металика по своему, защо да оповергаваме чужди мнения, то спора не е ли да покажем кое е правилното в ситуацията? Чудя се защо трябва да спорите кой е по-добър албум на Металика, защото като цяло бандата са айляк.. детинско е да се спори за такива шитове.
Върнете се в началото Go down
scum
Great
Great
scum


Male
Age : 34
Брой мнения : 240
Интереси : killing you
Рейтинг : 4
Registration date : 09.03.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСъб 16 Май 2009, 05:48

След Master of Puppets и Ride the Lightning (когато си ги пусна изслушвам всичко, понеже не мога да го спра biggrin biggrin ) нямат нищо което да ги надмине. А колко хубаво щеше да има... На Kill 'Em All гледам повече като на дет албум(брутален е) Punk Друго тяхно почти не слушам, само отделни песни.
А не мисля, че да направиш 2,3 хита от един албум е постижение точно при стил музика, където се слуша целия албум.
Никой не пита коя ти е любимата песен на **** група, а кой ти е любимия албум...
Руто написа:
стратегията за оцеляване през кризата в метъла от началото на 90-те до 2001/2002.
Криза? Можеби тогава метъла се развива до край. Издават се прекрасни албуми от които всички млади групи се учат в момента. След това идва интернета и настава криза Wink Остават групи, които лежат на стари успехи и постоянните групи(еднодневки) от 31 хиляди кор стила...
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПон 15 Юни 2009, 20:30

Най-добрите албуми са Kill em'all и Master of Puppets, след това Ride the Lighting и ...And justice for all другото е г/д боза Thumbdown
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПон 15 Юни 2009, 20:38

Old Metallica
Върнете се в началото Go down
Corey Taylor
Newbie
Newbie
Corey Taylor


Male
Age : 33
Брой мнения : 30
Location : Варна
Интереси : Metal, Beer, Headbanging
Рейтинг : 1
Registration date : 22.06.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyНед 28 Юни 2009, 13:43

Старото е най-доброто, от Death Magnеtic ми харесва само The Day That Never Comes
Върнете се в началото Go down
Дан
Advanced
Advanced
Дан


Male
Age : 29
Брой мнения : 181
Интереси : метъл, китари, басове, бира
Рейтинг : -6
Registration date : 06.07.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПон 06 Юли 2009, 13:06

след черния албум може би само песента some kind of monster е най-хубава от всички песни от албумите, които са издадени след черния

и на живо като гледам james как пее направо ме фаща яд, супер много се е развалил, прави такива мазни извивки на гласа си което разваля сичко в песента примерно на master of puppets, толкова гадно я пее че напрао ме е яд да го слушам но все пак бих отишъл на концерт ако има да видя солата на kirk Skeleton

Кирилизация
Главни правила в РокПлейс
Руто
Върнете се в началото Go down
Щорко
Rockplacer
Rockplacer
Щорко


Male
Age : 31
Брой мнения : 954
Рейтинг : 30
Registration date : 01.03.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyПон 06 Юли 2009, 13:19

Мен пък Джеймс ме кефи. И преди и сега. Просто не е на 20 и не се налива с алкохол kaто идиот, пък и той сам каза, че на някоя песен си е развалил гласа.. май на 'so what'
Върнете се в началото Go down
Дан
Advanced
Advanced
Дан


Male
Age : 29
Брой мнения : 181
Интереси : метъл, китари, басове, бира
Рейтинг : -6
Registration date : 06.07.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 11:57

ми то ако питаш мене той вече нищо неможе да пее както като е бил на 20 освен one fade to black nothing else matters до някаде и devil's dance
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 14:48

Няма значение на колко е. Dave Mustaine, Alice Cooper, Blackie Lawless и десетки други вокалисти все още могат да пеят както преди, а Джеймса някво лигаво пее сега, без никаква агресия Disgust
Върнете се в началото Go down
Phantom 1912
BULTRAS
BULTRAS
Phantom 1912


Male
Age : 32
Брой мнения : 1409
Location : Бирената фабрика
Интереси : Ботев Пловдив, Праведна музика, ядене, пиене, бързо ускоряващи превозни средства и жени
Рейтинг : 48
Registration date : 14.05.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 15:04

Друго си е било преди всеки концерт да се налееш като свиня и да излезеш на сцената... спря да ползва елексира и затова му се промени гласа.Yes Ха ха.
Върнете се в началото Go down
Дан
Advanced
Advanced
Дан


Male
Age : 29
Брой мнения : 181
Интереси : метъл, китари, басове, бира
Рейтинг : -6
Registration date : 06.07.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 15:10

Dave Mustaine неможе да пее, вярно е мегадет праат хуав траш ама само музиката им е яка вокалите съкс.. тоя дейв има хипер мазен глас дет изобщо не е за траш
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 16:12

Има доста хора които не са на това мнение, а и темата не е за Dave Dots
Върнете се в началото Go down
Дан
Advanced
Advanced
Дан


Male
Age : 29
Брой мнения : 181
Интереси : метъл, китари, басове, бира
Рейтинг : -6
Registration date : 06.07.2009

New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 EmptyСря 08 Юли 2009, 18:44

да не е за него ама повечето не мислят че е от най добрите
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Metallica vs Old Metallica   New Metallica vs Old Metallica - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
New Metallica vs Old Metallica
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Metallica - Death Magnetic

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: