RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 `Butterfly Wildwind.

Go down 
+13
Лили.
Bryan
BlazeOfGlory
Ади_Психаря
debora
Puppet Master
nameless
Downingtn
pamcho
Мо7о_ейнджъл
Руто
D(emo)n_Hunter
urge.to.smoke
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
urge.to.smoke
Newbie
Newbie
urge.to.smoke


Female
Age : 31
Брой мнения : 78
Location : Nowheresville.
Рейтинг : 3
Registration date : 09.06.2009

`Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: `Butterfly Wildwind.   `Butterfly Wildwind. - Page 2 EmptyВто 16 Юни 2009, 17:01

First topic message reminder :

Здравейте на всички. (:
Името ми е Негислава или накратко Неги.
Току-що попаднах на един сайт за тълкуване на името. Та според първата буква от моето съм:


(Стойност 5/14

Форма:
Симетрично изградена буква, съставен от три прави - устойчивост и самосъхранение. Два обема /горен и долен/ - удвояване на енергията, натрупване и защитеност. Чертата по средата опосредства връзката между горното (духовно) и долното (материално) ниво. Стабилна основа.

Символика: Израз на "Закона за справяне и примиряване с противоречията в живота". Асоциира се с ХIV-та Аркана на Таро - "Умереността".
)

Тенденции:
Инициал Н е индикатор за енергичен, устойчив, независим и уравновесен характер. Човек с жизнена натура, социални мотивации и воля за успех. Стреми се към личностна реализация, придобивки, обществено признание и положение. Обикновено успява в търсенето и постигането на материално/душевно равновесие. Ментална (умствена) активност. Добри възможности за реализация. Понякога - затвореност в себе си. Числената стойност 14/5 е знак за широк мироглед, практичен усет, организаторски и/или изпълнителски качества. Присъщи качества - честност, индивидуализъм, справедливост, ентусиазъм и приспособимост. В обществото личността се откроява със своята гъвкавост, убедителност, лоялност и въображение.

Негативен план: Повърхностност, натрапчивост, егоцентризъм. Показност, грандомания, лицемерие. Материални или здравословни проблеми.

Не знам доколко е вярно. =D
От Гоце Делчев съм и - повярвайте - НЕ ЗНАМ как попаднах на форума.
Радвам се МНОГО на Ади (и, да, всъщност само нея познавам от тук). Имам алергия към слънцето: очите ми почервеняват (сестра ми ме нарича по повода "Жената вамп" : D); кожата ми става на малки пъпчици, които сърбят ужасно много; и може би затова не обичам лятото много, много. о.О Морето също. Имам в предвид.. морето като плаж по горещи обеди. блах..
Мразя лук. И вино. =D
Болно място ми е концертът на Def Leppard, на който НЕ БЯХ. =/ Също и Първата световна смешка наред с Втората. =/
Мечтая за световен мир и сънувам, че яздя лилаво пони на жълти точки и със зелена грива по сини поляни с розови цветя.

Защо Butterfly Wildwind ли? Това е хипарското ми име... уж. =D

за друго не се сещам, питайте. ^^
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
urge.to.smoke
Newbie
Newbie
urge.to.smoke


Female
Age : 31
Брой мнения : 78
Location : Nowheresville.
Рейтинг : 3
Registration date : 09.06.2009

`Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `Butterfly Wildwind.   `Butterfly Wildwind. - Page 2 EmptyЧет 07 Окт 2010, 21:02

Здрасти, Пате! ^^ И мерси за комплимента. (:

- Адски ми е добре. По принцип специално това лято не го усетих, защото бях на работа с климатик и там прекарвах целия ден. На почивка бях само на планина за два дни (еба си почивката!), където си е хладно, а на море не бях, така че не устих тазгодишните жеги.

- "Източни пиеси". Български е и е много добър. По принцип обаче не гледам филми - нямам желание, предпочитам да правя по-ползотворни неща. А доста често се случва така че.. дори и да имам желание, нямам време. :/

- За последно преди повече от две седмици и сега е на ремонт. : D Не вярвам, че е от падането, щото се бъгна дни след него. И сега съм с един от 10 кинта: нокиа с фенерче, ако се сещаш xD викат ми "Неги Прожектора", голям смях съм.

- кххх.. xD окей, "Крал Карл и кралица Клара крали кралските кларинети", "66 шишета със уши се сушат със сешоари на 66 шосета" и онова за "чичковите червенотиквеничковчета" (омг, тва ми е по-трудно да го напиша, отколкото изговоря о.О)

- Много. Винаги си поръчвам минералната вода с лед и ЛИМОН... мм. М.. или текила с лимон =D от една вечер остана лафчето "текила с три кила лимони".

- Знам английски, съвсееем малко руски, но го учех за две години, а не съм на мнение, че език се научава за толкова кратко време с по два учебни часа в седмицата. И български. : D Иначе преди исках да уча френски, но не се оформи паралелка. Сега съм навита за италиански и изобщо.. бих искала да знам мноого езици.

- Като малка, да. Беше ме страх да спя сама и виках сестра ми на леглото до мен и заедно си правехме фигурки на стената от светлината на телевизора. Имахме си игра - аз бях зайчето, а тя - вълкът. И като цяло.. скучни детски екшъни. =D

- Да, случвало ми се е. И като се сетя как бих изглеждала отстрани, ако се разсмея, ми става ОЩЕ ПО-СМЕШНО и направо не издържам. И се хихикам, и се сещам как изглеждам и ми става още по-смешно... и така един безкраен кръг, докато не се ухапя, например. =D

- На Скорпс ще отида, ако дойдат. Ама, както виждам, Клаус не се е разбързал много-много. : D Не, шегувам се, възрастен е човекът, тряа да се съобразяваме с него.

- Големи стадионни концерти само един - на AC/DC тази година през май. А другите са доста. В малък град съм и един рок фест беше проведен само три години и после всичко спря поради липса на спонсори.
Няма да забравя обаче концертът на Б.Т.Р. в Гоце Делчев. Беше точно петък 13 и имах рожден ден, така че настроението беше на макс. xD


и мерси, че ми обърна внимание. ^^
Върнете се в началото Go down
StormCrow
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
StormCrow


Male
Age : 31
Брой мнения : 725
Location : Варна
Интереси : Нииияу! Rockplace!
Рейтинг : 2
Registration date : 28.09.2009

`Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `Butterfly Wildwind.   `Butterfly Wildwind. - Page 2 EmptyЧет 27 Яну 2011, 01:28

Здр
1.Какво е първото нещо което правиш когато се събудиш?
2.За какво мечтаеш?
3.Обичаш ли змии?
4.Хвърлял ли си камъни по някого?
5.Колко дискове имаш?
6.Имал ли си сексуални фантазии с някой от форума?
7.Бира или нещо по така?
8.Ако можеш да си едно от двете, кое избираш, садист или мазохист?
9.Маймуна или Папагал?
10.Кафе пиеш ли?

Bye
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 29
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

`Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `Butterfly Wildwind.   `Butterfly Wildwind. - Page 2 EmptyЧет 27 Яну 2011, 01:33

1. Как се виждаш след 10/20 години?
2. Последно коя песен слуша?
3. Кой номер обувки носиш? biggrin
4. Кво имаш под леглото?
5. Признаваш ли си като сгрешиш?
6. Съжаляваш ли за нещо? За кво?
7. Крем мече? ;д;дд
8. В какво врваш?
9. Къде е роден Сан Джун Киташоку? ;д
10. Къде е млякото?
11. За какво са чувствата?
12. Какво имаш на бюрото си в момента?
13. Любима буква?
14. Що точно тя?
15. Лесно ли се обиждаш?
16. Какво искаш точно в този момент?
17. Обичаш ли бисквитки? ^^
18. Любима вещ? Щоо? ;д
19. От кого ти е?
20. Коя е най-голямата лъжа, която си казвал? ;д

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





`Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: `Butterfly Wildwind.   `Butterfly Wildwind. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
`Butterfly Wildwind.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» THe butterfly
» Iron Butterfly

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: