RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     За момичетата - перфектното момче

    Go down 
    +98
    Vikka
    Black_w0rld
    creeping.death
    dilaila1
    Fofo0
    MaDe In HeLL
    something_from_hell
    grain_of_sand
    Цвет
    Gunslinger^^
    Доцент Бинева
    Янн
    Blaze
    Violet
    MeTaLmAsTeR
    Fr0st NoVa
    Katie_Rock
    green.orange
    ~different
    affected_smiling_face
    nelcho
    dragons_eat_apples!!
    tihichkoto
    kermenal
    Missy
    KillYaAll
    TripleBrutal
    evil_cinderella
    Бавен_Клошар
    sad_but_true_
    Annieh
    Morticia
    Different~girl
    irrealiste
    DALEK
    fonix
    bellz
    Влади
    sunshine
    Johnny Alister
    Amrod Cuthalion
    Биби
    Zack
    Purblindd
    nikoletito
    Ане
    Жоро
    Илмари
    Йен
    EmmyCannibal
    Лили.
    Halinor
    Алфонсин
    nutty
    Dizzle_Wizzle
    kashonche
    *high_in_the_sky*
    Mo.
    Jonsey
    The_Eyes_Set_To_Kill
    Ash....
    nutshell
    remy
    wolfheulen
    lluussii
    Стеф
    nameless
    D(emo)n_Hunter
    Cheshire Cat
    Zupaman
    Dark-Gothica
    Вильо.
    Puppet Master
    BreaK_Stuff
    SneJanKa_
    Kaamos
    chewy
    CrazY
    PollyNirvana
    Железен
    littleMICROBE
    Щорко
    Bubble
    Nemesisssss
    marmot
    sullen girl
    Ania
    Мия
    bry7al_bi7ch
    Ади_Психаря
    Jacob
    DevilFromHell
    Bryan
    Немезида
    Selene
    debora
    Мо7о_ейнджъл
    Вилито
    102 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
    АвторСъобщение
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyЧет 18 Юни 2009, 17:12

    First topic message reminder :

    Споделете какво е перфектното момче за вас


    За мен:
    да ме разбира,да е чувствителен,чаровен,сладък Smile може и хубавичък Smile Да умее да изслушва, да не е нарцис Smile
    Върнете се в началото Go down

    АвторСъобщение
    bellz
    Great
    Great



    Female
    Брой мнения : 269
    Location : The Supermarket, Varna
    Интереси : занимавам се с платени убийства
    Рейтинг : 1
    Registration date : 20.11.2008

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 07 Дек 2009, 11:44

    irrealiste написа:
    винаги съм си падала по badass-ове;D
    хич не е избирателно, момчетата, по които си падам, повечето пъти са странни типове, които са твърде отнесени за да ме отбележат ;D
    избора ти за мъжеее.. : DDDDD Няма да го коментирам, ти си знаеш. Едиповия ти комплекс е наистина плашещ...
    Дам тва за bad a*s-овете и при мен важи. За жалост.
    Не знам, при мен не е особено избирателно и нямам думата да си избирам по какви да си падам. Повечето пъти са такива дето не би трябвало да си падам по тях.
    Луди, брадясали, странни, рошави.. само ми ги дай.
    Върнете се в началото Go down
    Annieh
    Fan
    Fan
    Annieh


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 539
    Location : Where the mad people are..
    Интереси : фотография, литература
    Рейтинг : 1
    Registration date : 26.11.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 14 Дек 2009, 23:48

    A perfect guy knows that the little things -- the gestures, the 'I love yous,' the smiles, the looks we share, are the things that make me happy. Smile
    Върнете се в началото Go down
    sad_but_true_
    Great
    Great
    sad_but_true_


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 231
    Location : Асеновград
    Интереси : Всякакви..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.12.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 21 Дек 2009, 21:46

    За мен няма никакво значение външния вид..Да не бъде някои надут..Най-важното да ме обича такава каквато съм иии да има чуство за хумор : )
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 13:48

    Сега преглеждайки темата, останових че списъка от изисквания които постнах, вече е бил постнат още на 3та страница от плами и то на български Smile Но имайки предвид липсата на реакция, явно не съм бил единственият прескочил въпросните страници Smile

    А сериозно по въпроса с женските желания. Аз съм на мнение, че изискванията които повечето от потребителите на форума в по-голямата си част са "изискванията, за да може някой да получи шанс". За да се задържи човека край теб изискванията в повечето случаи са много по-големи.

    Но в крайна сметка, въпреки че уважението и доверието не са единствено достатъчни, те са необходими за да може една връзка да просъществува, това са основите върху които се гради една връзка. Ако няма основи, няма какво да се гради нагоре Smile

    Аз бих искал по-скоро да разбера, какво би накарало вас момичета да се задържите с някое момче, след като веднъж ви привлече вниманието по някакъв начин...


    Последната промяна е направена от Влади на Вто 02 Фев 2010, 16:28; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 14:46

    Executor написа:

    А сериозно по въпроса с женските желания. Аз съм на мнение, че изискванията които повечето от потребителите на форума в по-голямата си част са "изискванията, за да може някой да получи шанс". За да се задържи човека край теб изискванията в повечето случаи са много по-големи.

    Аз бих искал по-скоро да разбера, какво би накарало вас момичета да се задържите с някое момче, след като веднъж ви привлече вниманието по някакъв начин...
    Първо по въпроса на женските желания за получаване на шанс...

    НИКОЯ ОТ ВАС НЕ Е ВКЛЮЧИЛА ВЪЗРАСТОВА ГРАНИЦА(ВЪПРЕКИ ЧЕ ТЯ СЪЩЕСТВУВА И НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРИКРИЕТЕ)
    Наистина... знаете ли кколко момичета са ми казвали, че около мен не могат да дишат от смях, че съм сладък и тем подобни.... да ви имам изискванията за момче... ВСЯКО МОМЧЕ ОТ ФОРУМА отговаря на вашите изисквания тук... но вие не искате всяко момче нали?

    И на мен ми е интересно... наистина какво би могло да ви задържи след привличането на вниманието и първичните инстинкти...
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 17:27

    Бавен_Клошар написа:
    Executor написа:

    А сериозно по въпроса с женските желания. Аз съм на мнение, че изискванията които повечето от потребителите на форума в по-голямата си част са "изискванията, за да може някой да получи шанс". За да се задържи човека край теб изискванията в повечето случаи са много по-големи.

    Аз бих искал по-скоро да разбера, какво би накарало вас момичета да се задържите с някое момче, след като веднъж ви привлече вниманието по някакъв начин...
    Първо по въпроса на женските желания за получаване на шанс...

    НИКОЯ ОТ ВАС НЕ Е ВКЛЮЧИЛА ВЪЗРАСТОВА ГРАНИЦА(ВЪПРЕКИ ЧЕ ТЯ СЪЩЕСТВУВА И НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРИКРИЕТЕ)
    Наистина... знаете ли кколко момичета са ми казвали, че около мен не могат да дишат от смях, че съм сладък и тем подобни.... да ви имам изискванията за момче... ВСЯКО МОМЧЕ ОТ ФОРУМА отговаря на вашите изисквания тук... но вие не искате всяко момче нали?

    И на мен ми е интересно... наистина какво би могло да ви задържи след привличането на вниманието и първичните инстинкти...

    Е нормално е да не искаме всяко момче.... не че влизам в ролята на всезнаеща обаче има много "потенциални" , с които да се разбираме чудесно и въпреки това да ни привлича някой съвсем различен като характер. Не знам за другите, но за да се задържа с някого трябва да ме уважава ... не харесвам момчета , които са с много високо самочувстие и се държат с приятелките си като с вещи, само защото имат много "обожателки". Също така не ми допадат "свалячите" , които въртят по 5 момичета едновременно. Иначе по темата ценя искреността у човека до себе си , хмм трябва да споделя поне част от интересите ми и въобще да можем да се забавляваме заедно. В крайна сметка не мисля , че може да се определят точни граници на това какво "трябва" или "не трябва" , за да се запази връзката....зависи от характерите , обстоятелствата пък и всеки има различни "изисквания" към половинката си. За възрастовата граница също е строго индивидуално .... аз лично не бих тръгнала с някой много по-малък от мен (е то аз съм на 15 и много по-малките от мен едва ли мислят толкова за момичета biggrin), а и като се замисля досега всичките ми гаджета са били по-големи Smile
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 19:58

    Добре момичета.. Обяснете ми... Какви са тези норми
    Аз със по-малък няма да тръгна... познавам поне 5 момичета които са си нарушавали тези изказвания... НЕ МОЖЕ ДА ви спира това... Ами той е по-малък и за т`ва не искам да ходим... иначе е супер готин и романтичен и хубав----ПЕРФЕКТЕН, но е по-малък.. никога няма да тръгна с него...


    Мола ви са.. ако това ви е критерий нямам идея накъде отивате..
    :facepalm:



    ПС. (едит)
    Извинявам се за тези глобални изказвания и подобни... Просто не мисля, че са ви реални преценките
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 20:19

    Бавен_Клошар написа:
    Добре момичета.. Обяснете ми... Какви са тези норми
    Аз със по-малък няма да тръгна... познавам поне 5 момичета които са си нарушавали тези изказвания... НЕ МОЖЕ ДА ви спира това... Ами той е по-малък и за т`ва не искам да ходим... иначе е супер готин и романтичен и хубав----ПЕРФЕКТЕН, но е по-малък.. никога няма да тръгна с него...


    Мола ви са.. ако това ви е критерий нямам идея накъде отивате..
    :facepalm:



    ПС. (едит)
    Извинявам се за тези глобални изказвания и подобни... Просто не мисля, че са ви реални преценките

    Първо това го написах и поясних , че говоря за себе си и второ всеки си преценява. Аз не съм срещала някой , който да е супер забавен , сладък , готин и да е по-малък от мен. Ако срещна някой такъв и хлътна по него вероятно няма да ми пука за това , че е по-малък от мен. И пак повтарям , че си зависи от хората , обстоятелствата и т.н. Bounce

    п.с. за пореден път повтарям , че просто изразявам мнение и никой не задължавам да го приема за правилно или да характеризира "критериите на всички момичета". Просто казвам какво мисля.
    Върнете се в началото Go down
    Бавен_Клошар
    Rockplacer
    Rockplacer
    Бавен_Клошар


    Male
    Age : 27
    Брой мнения : 979
    Location : Виена/Варна
    Интереси : Хора и музика
    Рейтинг : 12
    Registration date : 28.08.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 20:43

    Аз не използвам метонимия в случая.. имам набюдения върху доста момичета... като повечето, както посочих по-горе, се отричат от това да ходят с по-малки момчета...

    а ето това горното което каза
    Цитат :
    еки си преценя. Аз не съм срещала някой , който да е супер забавен , сладък , готин и да е по-малък от мен. Ако срещна някой такъв и хлътна по него вероятно няма да ми пука за това , че е по-малък от мен.
    напълно противоречи с
    Цитат :
    аз лично не бих тръгнала с някой много по-малък от мен
    .



    (бтв моля да не се обиждаш просто водим диалог) Smile
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 21:54

    Бавен_Клошар написа:
    Аз не използвам метонимия в случая.. имам набюдения върху доста момичета... като повечето, както посочих по-горе, се отричат от това да ходят с по-малки момчета...

    а ето това горното което каза
    Цитат :
    еки си преценя. Аз не съм срещала някой , който да е супер забавен , сладък , готин и да е по-малък от мен. Ако срещна някой такъв и хлътна по него вероятно няма да ми пука за това , че е по-малък от мен.
    напълно противоречи с
    Цитат :
    аз лично не бих тръгнала с някой много по-малък от мен
    .



    (бтв моля да не се обиждаш просто водим диалог) Smile

    Не се обиждам....напротив интересно ми е да чуя мнение различно от моето.
    И в двата поста съм написала съм изразила личните си впечатления.... да , всеки си преценява. Обаче пропускаш доста съществена част, спрямо опита си досега не съм срещала някой по малък на възраст , който да ме привлича или да ми допада като потенциална половинка. Освен това казах МНОГО по-малък , предполагам ще се съгласиш , че колкото и да е чаровен някой 11-12 годишен някак не се връзваме. Хипотетично след 5-10 години тази разлика няма да е толкова непреодолима. И все пак колкото и да е сладка и готина ти би ли тръгнал с мацка по-малка от теб ? Ти си на 13 или поне така пише на профила ти , но не се виждаш с някоя 10-годишна , нали ? Smile
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 22 Дек 2009, 22:30

    Можете да се аргументирате спокойно с фразата "за момента едва ли ще тръгна с някой който....".

    Което не значи че за в бъдеще няма да го направите Wink Особено пък колкото повече растете, толкова по-приятни ще ви се виждат някои малко по-малки от вас Smile И така де, хората между 15 и 25 обикновено са най-търсени и най-желани, и то от всякаква възраст хора Smile
    Върнете се в началото Go down
    evil_cinderella
    Newbie
    Newbie
    evil_cinderella


    Female
    Брой мнения : 90
    Рейтинг : 0
    Registration date : 10.01.2010

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyНед 10 Яну 2010, 21:54

    няма перфектни ,но според мен перфектното момче ще бъде този който винаги ще те търси , да те обича, да ти вярва.. Smile
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyНед 10 Яну 2010, 23:02

    Аз нямам точни критерии, но харесва момчета с по-дълга коса Dance
    Върнете се в началото Go down
    TripleBrutal
    Epic
    Epic
    TripleBrutal


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 653
    Location : Асеновград
    Рейтинг : -1
    Registration date : 02.01.2010

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyНед 10 Яну 2010, 23:29

    за мене е :

    Да е с хубав характер,добра визия,да е искрен,да споделя,да ми има доверие...
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 11 Яну 2010, 10:14

    Да е толерантен и да прави компромис с недостатъците ми .....т.е. да ме приема такава каквато съм. ;]
    Върнете се в началото Go down
    Йен
    Rockplacer
    Rockplacer
    Йен


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 1260
    Location : Пловдив
    Интереси : Adventures~
    Рейтинг : 20
    Registration date : 28.09.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 11 Яну 2010, 14:53

    Леле... Колкото повече изброяваме, толкова по-зле изглеждаме отстрани... Вярно, че жените сме много претенциозни и тъпички в тва отношение biggrin (не го казвам с лошото ;р)

    Аз като се замисля.. май винаги хлътвам по онези, които не мога да имам... Да си призная - може и най-големия красавец да е лудо влюбен в мен, но аз пак няма да го забележа, щото ще искам ония другия, който пет пари не дава за мен... biggrin
    Както казахте - бад-асовете са най-харесвани. ;д Жалко..

    Ама... в една книжчица пише: "В любовта не е важно да намериш перфектния. Важно е ти да си перфектен."
    Мдам... Живот ли бе да го опишеш? biggrin
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 11 Яну 2010, 15:21

    перфектното момче по характер:
    Да има чувство за романтика и да не забравя важни дати, много е важно да не се цупи и сърди, да не ми прави драми, да е забавен, да е достатъчно извратен че да ми влезе в категорията...

    перфектното на външен вид:
    с дълга коса, може малко брада, рокаджия естествено, със страхотна усмивка която да не слиза от лицето му и да е леко по-висок от мен демек да е нисък щото не обичам да се надигам за да се целувам biggrin biggrin biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Missy
    Great
    Great
    Missy


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 386
    Рейтинг : 1
    Registration date : 30.11.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyПон 01 Фев 2010, 22:16

    хмм.. според мен перфектното момче трябва да е умен, забавен, да ме разбира, да ми обръща внимание... да ме обича.. и мисля че това е достатъчно за сега Smile
    Върнете се в началото Go down
    kermenal
    Newbie
    Newbie
    kermenal


    Age : 29
    Брой мнения : 76
    Location : Varna , Bulgaria
    Интереси : Photography , Rock , guitar | Кофеене ..там някаде...Светене в очите на хората . Пироманство
    Рейтинг : 0
    Registration date : 18.01.2010

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 02 Фев 2010, 15:45

    Оо, да... Dance по характер влизам в нормите tongue_smile
    Ама... човек... каква е тая дискриминация? Не харесвате ли момчета с вдигнати коси? Blink biggrin
    Айде, с коя ще се взимаме tongue_smile biggrin

    Правопис, граматика и пунктуация.
    ~Железен
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 02 Фев 2010, 16:07

    Сега се сетих за още нещо - искам някого, с когото мога да споря. ;д
    Колкото и странно да звучи. Да има собствено мнение и да не е съгласен с всичко, което казвам и мисля. Просто да можем да говорим като нормални хора.
    Върнете се в началото Go down
    Влади
    Rockplacer
    Rockplacer
    Влади


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 641
    Location : София/Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 02.12.2008

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 02 Фев 2010, 17:05

    Най-накрая някой да каже нещо смислено.
    Браво Лили Smile
    Напълно те подкрепям в мнението за споренето, и вярвам, че това е нещо, което и доста от мъжете също искат.
    Върнете се в началото Go down
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyВто 02 Фев 2010, 17:47

    Охх да започна и аз
    Искам човек, който да ме разбира и подкрепя
    Който да не ми звъни през 10 минути с "Милоо какво правиш" - това простооо къде ми бърка нeзнам.
    Който да не ме счита за еднодневка и който да ме приема такава каквато съм.
    Да не съди външния ми вид, облеклото и музиката.
    Да мога да говоря с него на много теми /тоест да не е прост като гъба /извинение към зеленчуците/ /
    Да умее да изрази мнението си така, че да не ме заболи,
    както и приличен външен вид Wink
    Е те тва е Smile
    Върнете се в началото Go down
    tihichkoto
    Newbie
    Newbie
    tihichkoto


    Male
    Age : 36
    Брой мнения : 28
    Location : Пловдив
    Рейтинг : 0
    Registration date : 27.09.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyЧет 04 Фев 2010, 14:15

    Призмата на всеки е различна !!!
    Следователно и изискванията са различни Smile
    Върнете се в началото Go down
    Илмари
    Rockplacer
    Rockplacer
    Илмари


    Male
    Age : 31
    Брой мнения : 1492
    Location : Пловдив
    Интереси : интересни
    Рейтинг : 9
    Registration date : 24.01.2009

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyНед 21 Фев 2010, 03:42

    Цитат :
    Да не съди външния ми вид, облеклото и музиката.
    Цитат :
    както и приличен външен вид Wink

    Прочети ги едно след друго 1-2 пъти, и ше видиш колко самоизключващи са.

    Как може да търсиш човек за който да не те съди за външния ти вид след като ти му поставяш максима, да претежава приличен според теб такъв ?!?
    Върнете се в началото Go down
    dragons_eat_apples!!
    Unique
    Unique
    dragons_eat_apples!!


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 809
    Location : Плевен
    Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
    Рейтинг : -2
    Registration date : 17.01.2010

    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 EmptyНед 21 Фев 2010, 16:23

    Перфектни хора няма. Вили, по нататък няма да коментирам biggrin мисля, че знаеш кой е.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: За момичетата - перфектното момче   За момичетата - перфектното момче - Page 6 Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    За момичетата - перфектното момче
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: