RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

мразите ли сериали?

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
qkitaki
Epic
Epic
qkitaki

Male
Брой мнения : 687
Интереси : Музика,китари
Рейтинг : 10
Registration date : 03.11.2008

мразите ли сериали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyСря 24 Юни 2009, 00:42

First topic message reminder :

Аз лично мразя много сериалите. Говоря от рода на сапунени сериали като, Отдаденост или пък този Дързост и красота коитоо няя край с безмислените сии серии.Очаквам вашите Одговори. Smile

Последната промяна е направена от qkitaki на Сря 24 Юни 2009, 00:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Unforgiven
Fan
Fan
Unforgiven

Female
Брой мнения : 485
Интереси : книги, музика, приятели ^^
Рейтинг : 5
Registration date : 25.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyСъб 13 Фев 2010, 21:07

Мразя сапунките...А иначе Бягство от затвора, Доктор Хаус ии разни такива зарибяващии много харесвам ^^ Sunshine
Katie_Rock
Rockplacer
Rockplacer
Katie_Rock

Female
Брой мнения : 591
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyНед 21 Фев 2010, 11:54

И аз мразя сапунки, но обичам One tree hill ... Smallville.. Supernatural.. Ghost Whisperer.. и такива <3333333333
CookieMonster
Newbie
Newbie
CookieMonster

Female
Брой мнения : 58
Интереси : Фотография, Крави, Бисквити, Музика, Спорт
Рейтинг : 2
Registration date : 06.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyПет 14 Май 2010, 22:27

Ооо колко ли станаха сериите на Дързост и Красота?! мразите ли сериали? - Page 3 639490
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial

Male
Брой мнения : 1348
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyПет 14 Май 2010, 22:33

Съпунки - да

Серизли от сорта на "Д-р Хаус" , "Приятели" ... и други - НЕ
dilaila1
Great
Great
dilaila1

Female
Брой мнения : 378
Интереси : Музика, Литература
Рейтинг : 7
Registration date : 04.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyСъб 22 Май 2010, 18:01

Сапунките са тъпи и еднообразни. Няма никакъв смисъл в тях. Затова само бабите ги гледат :Д
Black_w0rld
Great
Great
Black_w0rld

Female
Брой мнения : 211
Интереси : Музика , Рисуване , Приятели ..
Registration date : 21.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyСъб 26 Юни 2010, 19:56

категорично не !
stella
Newbie
Newbie
stella

Female
Брой мнения : 17
Интереси : музика,китариии семки и бонбонки хД ^^
Registration date : 13.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyЧет 01 Юли 2010, 01:07

Плюя на турските сериали и на тези които са допуснали те да стигнат
до нас... Gangster
dragons_eat_apples!!
Unique
Unique
dragons_eat_apples!!

Female
Брой мнения : 809
Интереси : RAZER <3 ( и да, това се пише с &quot;е&quot; ) XD
Рейтинг : -2
Registration date : 17.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyЧет 01 Юли 2010, 02:17

dilaila1 написа:
Сапунките са тъпи и еднообразни. Няма никакъв смисъл в тях. Затова само бабите ги гледат :Д

И действието се развива лигаво и флегматично, така, че да направят 12 000 епизода докато Мария-Рикарда се влюби отново в Педро-Мартинес, макар, че има дете от Хосе-Патрицио, който е безнадеждно влюбен в сестрата на майката на братовчедката на зълвата на брата на етървата на братовчеда на чичото на Химена-Анхелес, която пък е бременна от Рикардо Де Росарио, чиито годежен пръстен, който щял да подари на доня Алмеринда, попаднал в крокодила, който спял в градината на Игнасио-Гонсалез, който разбрал за изневярата на дъщеря си Патриция-Гонсалез, която била насилствено омъжена за Сандовал Кардозо, но безнадеждно влюбена в Пиер Кастели, който бил нелегален емигрант в Барселона и работел като заварчик на селски порти...

Всичко това в едно изречение!? Хехе Naughty

Едно и също, мамка му....

--------
Справки за имената: Чичо Google Smile
The Marlboro Man
Great
Great
The Marlboro Man

Male
Брой мнения : 272
Интереси : myself
Registration date : 08.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyНед 11 Юли 2010, 11:24

dragons_eat_apples!! написа:

И действието се развива лигаво и флегматично, така, че да направят 12 000 епизода докато Мария-Рикарда се влюби отново в Педро-Мартинес, макар, че има дете от Хосе-Патрицио, който е безнадеждно влюбен в сестрата на майката на братовчедката на зълвата на брата на етървата на братовчеда на чичото на Химена-Анхелес, която пък е бременна от Рикардо Де Росарио, чиито годежен пръстен, който щял да подари на доня Алмеринда, попаднал в крокодила, който спял в градината на Игнасио-Гонсалез, който разбрал за изневярата на дъщеря си Патриция-Гонсалез, която била насилствено омъжена за Сандовал Кардозо, но безнадеждно влюбена в Пиер Кастели, който бил нелегален емигрант в Барселона и работел като заварчик на селски порти...

Всичко това в едно изречение!? Хехе Naughty

Едно и също, мамка му....

--------
Справки за имената: Чичо Google Smile

Въъ това мн интересено звучи, къде мога да го гледам?
biggrin

Не харесвам сапунки, много измислени са ми, а и самите актьори едни недъгави в повечето случаи. Обаче и голяма част от сериалите не ме влекат особено, а познавам хора които по цял ден само това правят, не мога да ги разбера.
Unforgiven
Fan
Fan
Unforgiven

Female
Брой мнения : 485
Интереси : книги, музика, приятели ^^
Рейтинг : 5
Registration date : 25.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyСъб 17 Юли 2010, 17:25

Да и според мен наистина няма значение турски или бразилски сериал дават по телевизията...(някой беше написал, че няма значение не ми се търси сега...) И все пак просто не мога да издържа когато в 8 часа започне от всякъде да се чува турско квичене, с многото турски имена ии така нареченият образ на "истинското" семейство...Да истинско ама по време на робство, а не демократично...Всички седят ии каквото каже мъжът. Както и да е...И все пак предпочитам по цял ден да слушам за Дон Карлос и Доня Гарсия ии разни такива простотии. Вярно е, че турските сериали са сравнително евтини, но защо пък трябва Турция ( или която и да била друга страна) да печели от нас...По-добре щеше да бъде, ако тези пари бяха вложени в някой български сериал.

Преди месеци...даваха за Клиника на 3тия етаж. Няма как да си продължат сезона, защото наема, който са им наложили бил твърде скъп...Ами защо по д*волите държавата не плати този наем вместо да пълни джобовете на турското общество...
Thumbdown
denityyy666
Fan
Fan
denityyy666

Female
Брой мнения : 447
Интереси : Психология, фотография, музика, литература! :)
Registration date : 03.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyПон 19 Юли 2010, 15:31

От американските има яки, от българските само "Стъклен дом" горе-долу се понася, но сапунките са отвратителни Thumbdown Най-вече турските Zip
Fofo0
Rockplacer
Rockplacer
Fofo0

Female
Брой мнения : 1342
Интереси : Books.
Рейтинг : 6
Registration date : 15.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyВто 03 Авг 2010, 02:18

Много мразя баба ми да дойде при мен и да каже: "Малее,простреляха Ферхунде или Мехмед и Инджи се ожениха ама едикакво си.." Започва да ми разказва епизодите и всички ги научих.
А иначе дори и 1 сапунка да съм гледала през живота си-вече зачитам,че всички сапунки съм гледала,защото във всички,все едно и също се повтаря и героите са едни и същи..абе...сапунки съкс..
AxL
Great
Great
AxL

Male
Брой мнения : 376
Рейтинг : 2
Registration date : 19.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyВто 03 Авг 2010, 10:12

харесвам сериали от рода на "Свръхестествено" или "Фолти тауърс",но иначе мразя сапунките.Особенно турските.
ChrissAngeL
Newbie
Newbie
ChrissAngeL

Male
Брой мнения : 34
Registration date : 01.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyПет 03 Сеп 2010, 21:10

По-противно от това...успех!
Wanted
Advanced
Advanced
Wanted

Male
Брой мнения : 121
Registration date : 29.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyПет 03 Сеп 2010, 22:04

Fofo0 написа:
Много мразя баба ми да дойде при мен и да каже: "Малее,простреляха Ферхунде или Мехмед и Инджи се ожениха ама едикакво си.." Започва да ми разказва епизодите и всички ги научих.
А иначе дори и 1 сапунка да съм гледала през живота си-вече зачитам,че всички сапунки съм гледала,защото във всички,все едно и също се повтаря и героите са едни и същи..абе...сапунки съкс..
Laughing Моята е същата ... вчера я посетих и, разбира се, гледаше поредния турски сериал и почна да ми разказва как някой си там умрял и бла-бла-бла .... мен само на смях ме напираше.
Иначе има много хубави сериали (като Dr.Who, Хаус, От местопрестъплението, Малкълм, Двама мъже и половина и др.), но не и сапунките, при тях обикновено сценария е винаги еднакъв.
Няма да забравя Дързост и Красота, там май цели поколения се изредиха да играят в този сериал ;d
Fofo0
Rockplacer
Rockplacer
Fofo0

Female
Брой мнения : 1342
Интереси : Books.
Рейтинг : 6
Registration date : 15.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 EmptyВто 16 Мар 2021, 18:50

Fofo0 написа:

11 години по-късно чакам да стане понеделник, сряда и петък за да гледам 60+ годишна Британска сапунка. Мисля, че възрастта има влияние и то голямо!
Coronation street, препоръчвам! biggrin
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: мразите ли сериали?   мразите ли сериали? - Page 3 Empty

мразите ли сериали?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
Идете на: