RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Just one lovestory

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyНед 05 Юли 2009, 22:50

Помня първия път когато го видях.Беше завалял сняг.Брат ми ме чакаше пред училище.Идваше си от столицата.Поздрави ме и ми каза:
-Оня там очилатия ме цели с снежни топки...Ще го пребия ако го хвана!!!
Погледнах странния младеж.Черна коса...дълъг бритон минаващ през лявата страна на лицето му... интересни ръкавици..много значки и цветни врзъки на кецовете.Реакцията ми беше обичайната.
- Wtf?
Много време след това.Вече беше май месец следващата година.Един познат реши да ме запознае със свой съученик.Помоли ме да отиде през голямото междучасие до училище.Бях с калците на квадратчета и тениска на HIM . Запознах се с момчето и излязохме пред училище.Тогава съдбата отново ни срещна и попитах:
- Абе кой е тоя с цветните връзки ? - и се усмихнах
- Оф, не ти трябва.Иво се казва.
И от тогава мислите ми бяха само и единствено насочени към него.След това поредния приятел ми каза,че ще ни запознае.Така се радвах.Може би бях много хлътнала.Първото ми влюбване.Беше вечер.бях избягала от унас да се запозная с Иво.
Е да ама не.Майка ми ми звъня и ме наказа да не излизам една седмица и веднага да се прибера.Вечерта реших че някакси аз трябва да му имам скайпа.Е ми намерих го.Поисках му пълномощно и когато се събудиш той ме беше приел.С времето го опознах и разбрах,че е супер свестен тип.Приятелят ми ми казваше,че Иво е пълен буклук,нещастник,обратен и какво ли още не.Но явно бъркаше.
Вече беше края на май месец и брат ми се готвеше да заминава за Америка. И аз казах на Иво:
-Хайде да излезем. 
Отне ми много време да го навия и излязохме.Беше един просто невероятен ден .Успях естествено и да го снимам.Прибрах се с думите:
- ЙЕС ЙЕС!!! СНИМАХ ГО!
На другия ден отново бяхме заедно и брат ми замина.Имаше концерт,но не стоях до края.Тогава Иво ми рисува бръснарско ножче на ръката .Деня,в който замина за Америка казах на Иво:
-Хайде да излезем пак. 
-Няма да излизаме – отсече той
-Добре...Чао
Следобед бях с една бивша съученичка.Видях го и го поздравих.Той мълчеше.Нищо не ми каза и просто избяга от мен.Прибрах се удома облята в сълзи.И така мина много време много скандали и един белег на ръката.
И вече беше юни.Края на училището.Убедена в себе си казах на Иво:
-Аз те харесвам...
След доста оправдания обяснения той каза:
- Аз не те харесвам.
Първоначално го приех кажи речи добре,но сега вече е юли месец.Болката започна да действа като отрова в кръвта ми.Всеки ден сълзите ме давеха.Чувствах се като окована.Исках да избягам от себе си.Да изляза от кожата си и да изкрещя с всичка сила.
И както казах на една приятелка „ Помня когато ме видя и ме поздрави..Помня онази усмивка..Тогава се усмихнах и аз..Не помня откога не се бях усмихвала от сърце..Спомените когато го прегърнах преди да изпратя брат ми.Хилядите пъти когато ме е успокоявал.И как всичко съсипах с две думи „ Обичам те”
И какво толкова искам...Една нищо и никаква прегръдка и едно просто „ Съжалявам"
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyНед 05 Юли 2009, 22:59

Иво...ще го набия...голямо е дърво ;д
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyПон 06 Юли 2009, 11:48

Поне не те е лъгал с месеци. Според мен е постъпил мъжки, като ти е заявил в очите как стоят нещата, вместо да научиш от други хора... Причинил ти е болка, но болката щеше да е много по-силна, ако ти беше дал празни надежди, ти да хлътнеш много повече и накрая да се почувстваш предадена.

В стилистично отношение по-грабващо би било ако историйката започваше от края - от болката - и се развиваше към момента на написването й.

Не се пише "от унас": правилното е "от нас" или за още по-голяма яснота "от къщи".

Все пак дръзновението ти е похвално.
Дерзай. Peace
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Moderator
Moderator
D(emo)n_Hunter


Female
Age : 32
Брой мнения : 3541
Location : Плевен
Интереси : хирургия
Рейтинг : 94
Registration date : 10.11.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyПон 06 Юли 2009, 14:02

Руто е прав, Вили.
Знам какво е да ти се дадат някакви надежди и да очакваш нещо, а после единственото, което получаваш са разочарование и сълзи.
Иво не е лошо момче и не му е приятно, че те нарани Smile
Върнете се в началото Go down
Мия
Unique
Unique
Мия


Female
Age : 114
Брой мнения : 819
Рейтинг : 45
Registration date : 14.07.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyПон 06 Юли 2009, 18:07

Да, вместо да те залъгват за чувствата, както често се случва... Smile
И то винаги има много предлози и оправдания, разбираш ли.
Според мен, влюбването трябва да е нещо свещено, не бъркай хлъването,
с любовта, защото не можеш да обикнеш някого, без да го познаваш.
Smile
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 12:42

Demon_Hunter написа:
Руто е прав, Вили.
Знам какво е да ти се дадат някакви надежди и да очакваш нещо, а после единственото, което получаваш са разочарование и сълзи.
Иво не е лошо момче и не му е приятно, че те нарани Smile

и днес като изляза отново ще ме подмине и нищо няма да ми каже ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 12:43

Ти пък напук на него го поздрави с усмивка. Със сигурност ще се чуди какво става Smile
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 12:44

аз ще ревна .. Cry и сега ми се плаче .. изливах си 4 дена на село и пще ми се плаче ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 13:25

Стига бе има и други момчета. Не си заслужава сълзите.
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 14:04

знам .. всеки ми го казва ... но питай Рони че той беше уникален ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 14:09

Всеки човек е уникален Smile И въпреки това не можем да страдаме вечно по несподелената любов ... с други думи time to move on Smile
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 19:00

Абе всеки ден се обежедавам все повече, че няма нищо честно в тоя живот Smile
Ти харесваш някой, обичаш го той те наранява.
Теб те харесва някой, ти не му обръщаш внимание или открито го презираш Smile

Ех, кога ли ще надраснем тези глупости ( хм като се замисля май никога )

Ще по плачеш, ще пострадаш и ще ти мине. Въпреки, че не знам защо толкова си хлътнала поне от историята се разбира, че каквото и да сте имали си е само в главата ти.

Ти се радваш се запознаеш.
Ти го КАРАШ да излезете.
Ти се радваш да го Снимаш.
И така нататък, забелязваш ли колко много ТИ има ? А ТОЙ къде е ? Да не говорим за НИЕ Smile

Смятам, че малко се самонавиваш (ивинявай, ако те обиждам). Трябва да оставиш нерализираните мечти за него и да гледаш напред. Зад ъгъла може да те чака любовта, не я подминавай с увесен нос Wink
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 22:53

Искам да благодаря за последния коментар ... може би си прав .. и то адски много ... може да се каже,че скоро ще ми мине ... защото болката е адски голяма ...но всяка болка има своя лек ... и оставам с впечатление че при мен лека е смях и добрите приятели .. които ми казваха ... да не ти дреме ... да не ти дреме ... Smile и ето днес просто се погледнахме .. погледи около минута ... и просто един ни каза какво се зяпате аз казах ми нищо и запалих цигара ...
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyЧет 09 Юли 2009, 23:22

Единствения сигурен лек е времето Wink и добрите приятели.
Всъщност не трябва да го подтискаш, преживей го и го остави просто като един спомен Wink

Човешкото съзнание има странното свойство след време да помни само хубавите неща Wink
Просто вярвай в себе си и не се подценявай Wink и всичко ще е наред.

И ела на 12 във Варна да се забавляваме дружно :Д
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyПет 10 Юли 2009, 09:33

fonix написа:
Човешкото съзнание има странното свойство след време да помни само хубавите неща Wink

Всъщност човешкото съзнание по-лесно помни лошите неща ... хубавите са като някакъв миг, който идва и отлита, докато лошите остават като рани в човешката душа. Знам, че звучи доста песимистично, но това е точно така.

Правилният път обаче е да приемем тази болка и да я преживеем, да я надраснем. Едва тогава тя няма да значи нищо за нас и ще можем да продължим живота си по-силни и по-мъдри от преди.
Върнете се в началото Go down
fonix
Rockplacer
Rockplacer
fonix


Male
Age : 38
Брой мнения : 770
Location : Sofia
Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
Рейтинг : 15
Registration date : 09.09.2008

Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory EmptyПет 10 Юли 2009, 22:03

Незнам аз помня само хубави Smile Може и аз да съм странен де Wink знам ли
ама ме устройва biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Just one lovestory Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Just one lovestory   Just one lovestory Empty

Върнете се в началото Go down
 
Just one lovestory
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
Идете на: