RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеРегистрирайте сеВход

Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?

Go down 
+40
Imperial
stunnka
varney
Rainoffire
SparKy
demona15
little_creepy_devil
Agent Orange
Илмари
!!!FurioN!!!
Shit_For_Brainss
(s)Ain't
nameless
Halinor
Михаил
Dredy
Dead-in-Ditches
RockPlace
Bryan
Щорко
насо
nutshell
Дан
pointless
Руто
wolf-eyes
Annie
qkitaki
Ravenhill
Downingtn
Corey Taylor
Selene
Железен
Phantom 1912
D(emo)n_Hunter
Rashugun
MaDe In HeLL
Pii
bassistkata
Хаджи
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Какъв музикант сте / бихте искали да бъдете?
Китарист
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap35%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 35% [ 28 ]
Басист
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap11%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 11% [ 9 ]
Барабанист
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap30%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 30% [ 24 ]
Клавирист
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap3%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Вокалист
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap18%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 18% [ 14 ]
Друго
Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_lcap3%Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Общо гласове : 79

АвторСъобщение
Хаджи
Banned
Хаджи

Male
Брой мнения : 531
Интереси : Момчилстване
Рейтинг : 7
Registration date : 07.07.2009

Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyЧет 09 Юли 2009, 00:08

First topic message reminder :

Кой е пича с голямата китара,
Засенчван от оня с тънките жици?
Кой е пича, който музиката подкара
и запали в очите на всички искрици?

Кой остава вечно подценяван
задето дърпал само четири струни?
Кой остава вечно ощетяван
и свири ми-ми-ми-то на онез пауни?

Rockband
Такааа, с моята скъпа колежка bassistkata решихме да скалъпим една такава тема, отнасяща се не само до самите басисти и китаристи, но и до всички съфорумници, да ви подтикнем да шибнете по едно мнение по въпроса.

Както всеки знае, в една група най-много се гледа китариста. Защо? Защото той има свободата да свири каквото си иска и никой нищо не му казва. В същото време обаче, гореспоменатия китарист не дава на басиста да свири нещо друго от ми-ми-ми-ми-ми сол-сол-сол-сол и тем подобни, защото за тях басът е поддържащ инструмент...ВИНАГИ.

Та искахме да провокираме мнението на всички останали, пък да видим докъде ще стигне темата.

Последната промяна е направена от Momchil на Чет 09 Юли 2009, 00:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
qkitaki
Epic
Epic
qkitaki

Male
Брой мнения : 687
Интереси : Музика,китари
Рейтинг : 10
Registration date : 03.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСря 15 Юли 2009, 10:35

ок обаче хора аз сумс и китарист но неможе в една група без бас звучи скучно затова трябва да има бас и те трябва да имат сола Wink
bassistkata
Newbie
Newbie
bassistkata

Female
Брой мнения : 65
Интереси : bass guitar,music
Рейтинг : 16
Registration date : 06.07.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПон 20 Юли 2009, 19:00

ето че темата не е трудна за схващане... qkitaki 10x Wink
Dead-in-Ditches
Newbie
Newbie
Dead-in-Ditches

Female
Брой мнения : 16
Интереси : музика, барабани и... изкуство!! :))
Рейтинг : 2
Registration date : 06.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyЧет 06 Авг 2009, 01:25

Аз пък обичам барабаните... Rolleyes
Но имам впечатлението, че те са на най-заден план в групите... все са вокалистите и китарситите най-желаните, мацките си умират по тях.... Барабанист FTW!!!!
И не мисля да се правя на философ... не съм запозната със структурата на групите и ме е срам... ето признах си!!!! Doh beer
Dredy
Newbie
Newbie
Dredy

Male
Брой мнения : 92
Интереси : kitara,myzika,knigi
Рейтинг : 0
Registration date : 23.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСря 02 Сеп 2009, 02:36

Dead-in-Ditches написа:
Аз пък обичам барабаните... Rolleyes
Но имам впечатлението, че те са на най-заден план в групите... все са вокалистите и китарситите най-желаните, мацките си умират по тях.... Барабанист FTW!!!!
И не мисля да се правя на философ... не съм запозната със структурата на групите и ме е срам... ето признах си!!!! Doh beer
И аз мн се кефя на барабани ама то толко скъпи че 50 китари ше си взема за тия пари един чинел 200 лева lol!
Та засега съм китарка и китарка най ме кефи имам желание и за вокали ама грухтене
бас нещо не ме кефи ама е много важен иначе
Всички са важни общо взето по добре със отколкото без ..
Михаил
Advanced
Advanced
Михаил

Male
Брой мнения : 192
Рейтинг : 10
Registration date : 13.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСря 02 Сеп 2009, 03:34

И без китара, и без бас, и без барабани не може една група единствено без вокал може, защото и без вокали се получават яки инструментали. По темата баса не е за подценяване важен е, но според мен малко са хората които повече биха се изкефили на соло на бас от колкото на соло на китара.
Halinor
Fan
Fan
Halinor

Female
Брой мнения : 532
Registration date : 25.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 11 Сеп 2009, 14:08

винаги съм искала да бъда барабанистка ; (
nameless
Rockplacer
Rockplacer
nameless

Female
Брой мнения : 2705
Рейтинг : 37
Registration date : 15.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 11 Сеп 2009, 14:17

Halinor написа:
винаги съм искала да бъда барабанистка ; (

......
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't

Female
Брой мнения : 975
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 11 Сеп 2009, 18:06

Попринцип искам да мога да свиря на колкото се може повече неща, но ако трябва да избирам каква да бъда, мисля че китаристка печели.
Shit_For_Brainss
Fan
Fan
Shit_For_Brainss

Male
Брой мнения : 401
Интереси : Какво ли не
Registration date : 14.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 06 Окт 2009, 10:56

аз искам най много на барабани ама иначе може и бас китара
!!!FurioN!!!
Advanced
Advanced
!!!FurioN!!!

Male
Брой мнения : 118
Интереси : хек, скейт, музика, барабани
Registration date : 01.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 30 Окт 2009, 11:03

последно време съм обсебен от барабаните ии скоро ше си взимам така че... тфа е
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари

Male
Брой мнения : 1492
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 30 Окт 2009, 21:53

Басист съм аз и найстина оставаме доста подценени. Ама обираме сички мацки де biggrin
..а мисля че бас и вокали е дооста сполучлива комбинация, тъкмо басиста неа се оплаква че партията му е "до-до-си-си". biggrin
Аз не мисля че барабаниста е пренегбрегнат, все пак той прави ритъма на песента.
Agent Orange
Epic
Epic
Agent Orange

Male
Брой мнения : 628
Интереси : Футбол
Registration date : 11.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСъб 31 Окт 2009, 22:26

Ако толкова искате баса да се отличава, слушайте лайфовете на Overkill!
little_creepy_devil
Newbie
Newbie
little_creepy_devil

Брой мнения : 61
Registration date : 31.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 03 Ное 2009, 12:20

Отначало бях обсебена от китарата,но сега от барабаните,така че за анкетата-барабани.
А по темата. Хората си предценяват и забелязват,който им е направил по-голямо впечетление, независимо,дали е китарист или басист.
demona15
Great
Great
demona15

Male
Брой мнения : 214
Интереси : музика,рисуване
Registration date : 28.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСря 04 Ное 2009, 11:19

аз още от малък исках да се науча да свиря на хармоника,нз с какъв акъл,та се поразрових в интернет ,купих си хармоника и се научих Smile
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy

Male
Брой мнения : 165
Интереси : питай лично ;)
Registration date : 04.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПет 06 Ное 2009, 22:47

хмммм... аз бих искал да съм барабанист .. , но никога няма да стана .. по темата - да .. баса мисля, че е подценен .., а и басс да прави музика самостоятелно :х ... имам приятели ,рапъри, като им кажа да изслушат някоя песен, те "Ооо аз не слушам метъл" аз ги питам "Е що ??" "Ми Щото не ги понасям ония китари" тоест всички се сещат за китарите ... ако питам някой рапър дали знае кво е бас ..
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари

Male
Брой мнения : 1492
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСъб 07 Ное 2009, 00:29

demona15 написа:
аз още от малък исках да се науча да свиря на хармоника,нз с какъв акъл,та се поразрових в интернет ,купих си хармоника и се научих Smile

ааа брат, аре ме научиш Smile
Agent Orange
Epic
Epic
Agent Orange

Male
Брой мнения : 628
Интереси : Футбол
Registration date : 11.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПон 09 Ное 2009, 18:23

SparKy написа:
хмммм... аз бих искал да съм барабанист .. , но никога няма да стана .. по темата - да .. баса мисля, че е подценен .., а и басс да прави музика самостоятелно :х ... имам приятели ,рапъри, като им кажа да изслушат някоя песен, те "Ооо аз не слушам метъл" аз ги питам "Е що ??" "Ми Щото не ги понасям ония китари" тоест всички се сещат за китарите ... ако питам някой рапър дали знае кво е бас ..
За отговор ще ти пуснат един от онези бас тестове. Компютърно-направени, уж музикални произведения, които зализаните батковци с големите ланци, надуват от колите си... Zip
Rainoffire
Great
Great
Rainoffire

Male
Брой мнения : 226
Интереси : Музика [:
Registration date : 31.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyСря 11 Ное 2009, 01:15

Аз съм за барабани също Bounce , те ме влекат най-много, жалко че повечето от нас го подценяват
varney
Newbie
Newbie
varney

Female
Брой мнения : 43
Registration date : 12.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 13 Апр 2010, 10:56

барабани много искам да свиря.... Rockband Sunshine
stunnka
Epic
Epic
stunnka

Male
Брой мнения : 716
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 13 Апр 2010, 13:36

Бих искал да се науча да свиря на гайда, на нарабани и на бас и на китара.
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial

Male
Брой мнения : 1348
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 13 Апр 2010, 15:10

Аз горе-долу мога да свиря на китара и смятам бая време да се занимавам с този инструмент Smile.
Gunslinger^^
Rockplacer
Rockplacer
Gunslinger^^

Female
Брой мнения : 1450
Рейтинг : 11
Registration date : 20.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПон 07 Юни 2010, 09:33

Винаги съм искала на китара или бас,в момента уж се уча на акустична китара,но нямам време...По темата..абсолютно винаги барабанистите и басистите остават в сянка,може би защото публиката не ги вижда толкова много,особено барабанистите..на мен лично винаги слабост са ми басистите хД
denityyy666
Fan
Fan
denityyy666

Female
Брой мнения : 447
Интереси : Психология, фотография, музика, литература! :)
Registration date : 03.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПон 07 Юни 2010, 15:04

Бих искала да съм барабанистка .. мечта Sunshine
Борко
Fan
Fan
Борко

Male
Брой мнения : 403
Registration date : 12.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyПон 07 Юни 2010, 18:27

КитараSmile
По темата...
Аз пък не съм съгласен,че баса винаги поддържа,ха де.Ами bass-jazz-а?Едва ли са го иманували така,само защото звучи яко Dunno в този стил баса си взема главна част в правенето на музика,което включва солата.В някой метъл групи пък баса и ритъма са в хармония и е найстина трудно да се различи,но пък в други е ясно изразен стига да се вслушаш.Всичко си е до съответната група Smile
The Marlboro Man
Great
Great
The Marlboro Man

Male
Брой мнения : 272
Интереси : myself
Registration date : 08.02.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 EmptyВто 08 Юни 2010, 17:59

Аз съм навит на почти всичко, но най бих искал да пея в някоя група и по мелодични и по тежки неща, обаче тъй като пеенето не се учи а си е дарба мога само да си мечтая. Барабаните като цяло зарибяват и бих се пробвал, но нямам толкова свободно време. И определено не съм съгласен с ограничението наложено върху басистите много повече ми харесва когато бас китарата се чува и е активен участник.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?   Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете? - Page 4 Empty

Какъв музикант сте/бихте искали да бъдете?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Обща музикална зона-
Идете на: