RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Деня на промяната

    Go down 
    АвторСъобщение
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Деня на промяната Empty
    ПисанеЗаглавие: Деня на промяната   Деня на промяната EmptyЧет 09 Юли 2009, 23:20

    Един приятен слънчев следобед бързах да не закъснея за уговорката.Този момент той дойде ... Имаше един много ожесточен скандал преди това.И погледите ни се срещнаха .. 1 минута мълчание...само поглед...докато не чух:
    -Кво се зяпате...
    Както и да.Тръгнах към нон-стопа...Трябваше да си взема цигари.И така запалих една цигара.Усещах злобата му и всякаш всичко изведнъж изчезна.Онзи поглед каза всичко..може би като песента на Three Days Grace - I Hate /Everything About You/ Онзи пламък се изпари .. Онзи негов поглед вече не ме изпепеляваше.И сякаш за миг нормалния ми поглед към живота се върна.
    След това се оказахме на един рожден ден.Вече ми идеше да го ударя,но реших,че не съм на 5 да се цупя за всяко нещо.Вместо това си го изкарах на един хек.С още 3-ма или 4-ма си го подхвърляхме.
    И ето към края установявам как смеха и истинските приятели могат да оправят всичко.Как те от един пашкул отново възродиха пеперудата...И дори когато надеждата си отива..Когато не виждате смисъл както едно момиче ми каза "НИКОГА НЕ ОСТАВАЙ САМ" .. И беше права .. Нищо не лекува по добре от това да си с хората,които те ценят.
    Върнете се в началото Go down
     
    Деня на промяната
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: