RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Linkin Park (neo metal)

Go down 
+61
denitsa
denityyy666
Tan4ety
CookieMonster
Agent Orange
AxL
varney
r0sk0
rX
Fr0st NoVa
Thoughtless
Илмари
WindMaster
"Рури"
Zombiecupcake
Asdffcho
The Marlboro Man
moorningafternight
dragons_eat_apples!!
Morti
MeTaLmAsTeR
Imperial
never_say_never
xpestiilensex
sunshine
Цвет
Fallen Angel
Selene
oddcore vampyre
Тети
byybka
demona15
Пешо
Devils.Reject
Halinor
SparKy
Вилито
Shit_For_Brainss
little_creepy_devil
fn.0.rd
nikoletito
Kaamos
Хаджи
Жоро
dontcare
Dredy
Borgi
Fofo0
Bryan
Petar Motörhead
I Cum Blood !
Pubstomper
Rashugun
D(emo)n_Hunter
Phantom 1912
Железен
Мо7о_ейнджъл
Dark-Gothica
Кент
antani
CrazY
65 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyНед 02 Авг 2009, 20:56

First topic message reminder :

Linkin Park (neo metal) - Page 2 LINKIN%20PARK%20SYMBOL_ad

Линкин Парк (на английски Linkin Park) е американска музикална група. Повечето критици ги определят като нео-метъл. Linkin Park добавят, че главната им цел е да създават нещо между метъл и рап. Първият им албум се казва „Hybrid Theory“. Linkin Park използват ясни текстове. Причината за това обяснява Майк: „Искахме нещо по-ефектно, опитвахме се да напишем колкото се може по-чисти текстове, което ни позволи да опишем съвсем друг свят, позволи ни да опишем чувствата, които преживяваме. С това обаче не искаме да бъдем против този, който използва тежки текстове“. Казва, че всеки е дал всичко от себе си за развитието на групата.

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Linkinpark

Началото е поставено през 1996 в гимназията в Агура Хилс (Калифорния), когато фенът на твърд метъл Брад Делсън и рапърът Майк Шинода решили да създадат група на име „Ксеро“ (Xero).Xero е първоначалното име на групата Linkin Park. Нейни членове са Майк Шинода, Брад Делсън, Роб Бъртън, Джоузеф Хан.


След пристигането на другия вокалист в групата, Честър Бенингтън, тя е преименувана на Hybrid Theory, след това и на Linkin Park, поради проблеми с патента на името (вече е съществувала група Hybrid). Но така кръщават първия си албум.


Джоузеф Хан, запознал се с Майк в училището по изкуство в Пасадена, САЩ, съученик на Брад от гимназията и Марк Уейкфилд. Последният обаче напуска групата, оставайки добър приятел на останалите момчета. Финикс също напуска групата за кратко време, свирейки за „Снакс“. Завръща се след излизането на „Hybrid Theory“ (за това всъщност на обложката на албума той не е сред другите момчета). Последният присъединил се в екс-„Xero“, преименувани през това време на „Hybrid Theory“, е Честър Бенингтън, родом от Аризона. След като чул техни парчета, за които разбрал от приятел, се присъединил към групата, която го одобрила след прослушване по телефон. (На въпрос дали това е вярно, Майк отговаря уклончиво и предпочита да запази привличането на Честър в групата в тайна). Именно той измисля името „Linkin Park“, когато са принудени да променят името си, поради вече съществуваща група „Hybrid“. Идеята е била, че всички от групата са минавали край известния Линкълн Парк всеки ден и са решили, че им трябва подобно име.


Дискография

* Hybrid Theory (1999)
* Hybrid Theory (2000)
* Reanimation (2002)
* Meteora (2003)
* Live in Texas (2003)
* Collision Course (2004)
* Minutes to Midnight (2007)
* New Divide (2009)
LP - In The End
Премахнат клип
LP - Numb
Премахнат клип
LP - Crawling
Премахнат клип
LP - Breaking The Habit

Премахнат клип
LP - From The Inside
Премахнат клип
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
nikoletito
Rockplacer
Rockplacer
nikoletito


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 21.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 22 Окт 2009, 23:34

не ме кефят мн мн.. имат малко песни ,които да ми харесват.. Wink
Върнете се в началото Go down
fn.0.rd
Banned
fn.0.rd


Male
Age : 31
Брой мнения : 317
Location : Пловдив;
Интереси : Cha0s.
Рейтинг : 0
Registration date : 24.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 24 Окт 2009, 02:39

Тая група направи 2 идеални албума ( Hybrid Theory & Meteora ) и въпреки това имате наглостта да ги плюете? Браво бе! И през ум не може да ми мине защо някой от вас се опитват да изградят "badass" имидж на гърба на група, която успешно успя да слее 2 тотално различни стила..
Преди малко прочeтох мнението на някакъв тру бляк метълист, който пише че ги мрази. Какво им мразиш? Нямат достатъчно дисторжън на китарите ли? Вокала не нацелва тоновете? Басиста си го бара по време на записи? Пояснявай малко!!
Дерзайте.
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 24 Окт 2009, 03:12

Fnord написа:

Преди малко прочeтох мнението на някакъв тру бляк метълист, който пише че ги мрази. Какво им мразиш? Нямат достатъчно дисторжън на китарите ли? Вокала не нацелва тоновете? Басиста си го бара по време на записи?

Не знам за какъв тру блек метълист говориш, но ще си позволя да отговоря от негово име:
Да - китарите са скопени.
Да - "вокалът"(ако може да бъде наречен така) не нацелва тоновете...то почти няма и такива за нацелване де...освен, когато цирика като малко момичеце...
И не - басистът не си го бара, поради липса на съответния полов орган.


Fnord написа:
Тая група направи 2 идеални албума ( Hybrid Theory & Meteora ) и въпреки това имате наглостта да ги плюете? Браво бе! И през ум не може да ми мине защо някой от вас се опитват да изградят "badass" имидж на гърба на група, която успешно успя да слее 2 тотално различни стила..

Наглост? Плюене? Изграждане на "badass" имидж? - Не! Просто хората смятат, че музиката на тези, неизлезли от пубертета псевдо музикантчета, не струва.
Щом говориш така превъзнесено за тях явно си ги слушкаш...не е нужно да ти обяснявам, че музикалната им стойност е колкото капацитета на второкласник да решава интеграли...
Върнете се в началото Go down
fn.0.rd
Banned
fn.0.rd


Male
Age : 31
Брой мнения : 317
Location : Пловдив;
Интереси : Cha0s.
Рейтинг : 0
Registration date : 24.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 24 Окт 2009, 03:31

Аууууууу, колко сме стереотипни в тази късна вечер Smile. Погледни една страница назад и ще разбереш за какъв тру бляк метълист ти говоря. Това за китарите няма да го коментирам, когато ти успееш да извадиш такъв звук от китара - ми се обади. Не знам дали можеш да разграничаваш тонове, но вокала успява да изкара няколко гласа едновременно, а изказвания а ла
Цитат :
то почти няма и такива за нацелване де
ги слушам под път и над път ( Ако ти се занимава се опитай да "не нацелиш" всичките тонове, които той успява да изкара, ок? ).
Цитат :
И не - басистът не си го бара, поради липса на съответния полов орган.
- С каква сигурност го каза... Wink
Цитат :
Просто хората смятат, че музиката на тези, неизлезли от пубертета псевдо музикантчета, не струва.
ЧАКАЙ ЧАКАЙ ЧАКАЙ... кога ти се превърна в хората? Говори в единствено число. И от къде я изкара всичката тая омраза към хора, които дори не познаваш? И да, "слушкам" си ги от време на време, и не ме е срам да си призная, че имат качества. Лол
Цитат :
не е нужно да ти обяснявам, че музикалната им стойност е колкото капацитета на второкласник да решава интеграли...
Предполагам не е нужно да ти обяснявам, че всеки човек е различен, и света който вижда е интерпретация на сетивата му.
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 24 Окт 2009, 03:56

Fnord написа:
Аууууууу, колко сме стереотипни в тази късна вечер Smile. Погледни една страница назад и ще разбереш за какъв тру бляк метълист ти говоря. Това за китарите няма да го коментирам, когато ти успееш да извадиш такъв звук от китара - ми се обади. Не знам дали можеш да разграничаваш тонове, но вокала успява да изкара няколко гласа едновременно, а изказвания а ла
Цитат :
то почти няма и такива за нацелване де
ги слушам под път и над път ( Ако ти се занимава се опитай да "не нацелиш" всичките тонове, които той успява да изкара, ок? ).

Да съм казал, че мога да вадя такъв звук от китара? - Не, но аз нямам и претенции, че правя музика на ниво. Но за един професионален китарист подобни рифове не са нищо особено - камо ли предизвикателство...

Няколко гласа едновременно...странно, но последния път когато проверих това беше извън човешките способности.

Цитат :
Ако ти се занимава се опитай да "не нацелиш" всичките тонове, които той успява да изкара, ок?
Мдам..сигурно няма да имам успех в това си начинание Wink

Цитат :
кога ти се превърна в хората?
Не съм. Но поразгледай темата и ще видиш, че наистина повечето не ги харесват.

Цитат :
И от къде я изкара всичката тая омраза към хора, които дори не познаваш?
Не, не ги мразя. Нямам причина. Казвам, че в музиката им няма нищо, което да ме заинтригува.

Цитат :
И да, "слушкам" си ги от време на време, и не ме е срам да си призная, че имат качества.
Не би и трябвало да те е срам. Но аз не виждам качества.

Fnord написа:
Предполагам не е нужно да ти обяснявам, че всеки човек е различен, и света който вижда е интерпретация на сетивата му.
Toва е друга дискусия, в която отново сме на противоположни мнения.
Върнете се в началото Go down
fn.0.rd
Banned
fn.0.rd


Male
Age : 31
Брой мнения : 317
Location : Пловдив;
Интереси : Cha0s.
Рейтинг : 0
Registration date : 24.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 24 Окт 2009, 04:01

IROND*CK написа:
Fnord написа:
Аууууууу, колко сме стереотипни в тази късна вечер Smile. Погледни една страница назад и ще разбереш за какъв тру бляк метълист ти говоря. Това за китарите няма да го коментирам, когато ти успееш да извадиш такъв звук от китара - ми се обади. Не знам дали можеш да разграничаваш тонове, но вокала успява да изкара няколко гласа едновременно, а изказвания а ла
Цитат :
то почти няма и такива за нацелване де
ги слушам под път и над път ( Ако ти се занимава се опитай да "не нацелиш" всичките тонове, които той успява да изкара, ок? ).

Да съм казал, че мога да вадя такъв звук от китара? - Не, но аз нямам и претенции, че правя музика на ниво. Но за един професионален китарист подобни рифове не са нищо особено - камо ли предизвикателство...

Няколко гласа едновременно...странно, но последния път когато проверих това беше извън човешките способности.

Цитат :
Ако ти се занимава се опитай да "не нацелиш" всичките тонове, които той успява да изкара, ок?
Мдам..сигурно няма да имам успех в това си начинание Wink

Цитат :
кога ти се превърна в хората?
Не съм. Но поразгледай темата и ще видиш, че наистина повечето не ги харесват.

Цитат :
И от къде я изкара всичката тая омраза към хора, които дори не познаваш?
Не, не ги мразя. Нямам причина. Казвам, че в музиката им няма нищо, което да ме заинтригува.

Цитат :
И да, "слушкам" си ги от време на време, и не ме е срам да си призная, че имат качества.
Не би и трябвало да те е срам. Но аз не виждам качества.

Fnord написа:
Предполагам не е нужно да ти обяснявам, че всеки човек е различен, и света който вижда е интерпретация на сетивата му.
Toва е друга дискусия, в която отново сме на противоположни мнения.
Ок.
Върнете се в началото Go down
little_creepy_devil
Newbie
Newbie
little_creepy_devil


Брой мнения : 61
Рейтинг : 0
Registration date : 31.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyВто 03 Ное 2009, 12:14

Линкин Парк са адски непредвидима група. Имат някои много хубави песни,а други са боклук. От тях човек не знае какво да очаква чесно казано. По последна информация,Честър сформира нова група,но времето ще покаже,дали ще надмине ЛП или не.
Върнете се в началото Go down
Shit_For_Brainss
Fan
Fan
Shit_For_Brainss


Male
Age : 29
Брой мнения : 401
Location : България,Асеновград
Интереси : Какво ли не
Рейтинг : 0
Registration date : 14.09.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyВто 03 Ное 2009, 21:48

Momchil написа:
минаха им 15-те минути слава...

кратко,точно и изчерпателно докрай


П.С.много забавно че аз и много други хора осъзнават че има качествена музика като чуят LP и Limp Bizkit.иначе да ,тва беше първата група която прослушах УЖ сериозно Laughing
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 12:12

амииииииии..Линкин Парк..кефят ме 2-3 песни,но не ги слушам .. просто са ми прекалено комерсиални ^^
Върнете се в началото Go down
SparKy
Advanced
Advanced
SparKy


Male
Age : 28
Брой мнения : 165
Location : Видин =)
Интереси : питай лично ;)
Рейтинг : 0
Registration date : 04.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСря 04 Ное 2009, 21:39

мразене .. не .. твърде леко казано .. преди ги слушах .. шот бяха леки .. и .. зарибяващи .. за 10-годишно момче жД .. а боза ? да боза е ... ама не е оригиналката "Арчар" .. лол да се върна към темата .. Тия пичове никой не им пречи да правят "музика"... те си правят .. боза .. и банички .. ама честно казано .. всичките им фенове са .. г/д 10-13 годишни .. след това най-вероятно се почва корн , слипнот, а някои направо на по-тежките ... Punk та .. като им гледам клиповете .. то си личи, че при правенето на клипа вокала не пее .. шот той така се вживява в музиката .. ако гледаш клипа ноу саунд .. ше помислиш, че са блек метали .. само ако не ви видял оригинала - пианото .. то е мноо фешЪН .. а за визията ... :хх .. ония от ляво на пика май е хипи а прическата на вокала цепи мрака с лазер ... шот те са .. уникати ! хД ... но хипито .. троши мрака .. жД
Върнете се в началото Go down
Halinor
Fan
Fan
Halinor


Female
Age : 30
Брой мнения : 532
Рейтинг : 0
Registration date : 25.08.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 18:44

ох какви сте ми тру всички. : D
много ми е весело да чета хейтърски мнения.
както и да е, няма сега сметка да ви държа кой, защо и поради каква причина, вие си знаете. (: искам да обясня за себе си как стоят нещата :


признавам, че допреди няколко години и аз бях толкова "тру" и хард и ги мразех толкова , колкото излети помии има предните 2 страници. Истината беше, че освен Numb / encore , която ми се струваше чат-пат симпатична песновка, не бях чувала нищо друго. Какво ме стегна в шапката преди два дена не знам , но с две думи - аз открих за себе си Linkin Park. В момент от живота си, в който дори не съм си представяла, че ще прослушам отново нещо подобно.
И трябва да призная - и не ме е срам - просто открих втората си любима група. Че били банални, че били комерсиални, че били бози - подобни неща не ме интересуват. Обичам ги и това е.



Minutes to Midnight.

думи нямам за този албум. всяка песен ме удря в сърцето, оставя ме безмълвна. то не бяха балади, не бе силна лирика, не беше енергия и ритъм, не бе чудо. от инструментала до последната песен всички са изпипани до съвършенство.
с ръка на сърцето си признавам , че това е един от най-любимите ми албуми изобщо.
Върнете се в началото Go down
Devils.Reject
Great
Great
Devils.Reject


Male
Age : 31
Брой мнения : 266
Location : Пловдив..
Интереси : Рисуване, музика..(изкуство)
Рейтинг : 0
Registration date : 20.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 22:31

Първата група с, която започнах да слушам метъл... :Д Амаа.. Мина ми мерака за тях, като намерих по-хубажи и по-тежки групи, ся техните песни ми звучат като "Зайченцето Бяло" ... Ама няма да коментирам.. :Д
Върнете се в началото Go down
Пешо
Advanced
Advanced



Male
Age : 27
Брой мнения : 172
Location : Варна
Рейтинг : 2
Registration date : 07.08.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 05 Ное 2009, 23:22

Дразнят ме ... не ме кефят.
Върнете се в началото Go down
demona15
Great
Great
demona15


Male
Age : 29
Брой мнения : 214
Location : Пловдив
Интереси : музика,рисуване
Рейтинг : 0
Registration date : 28.09.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 07 Ное 2009, 15:10

С тях започнах да слушам метъл,но после започнаха да омръзват и преминах на други
Върнете се в началото Go down
byybka
Newbie
Newbie
byybka


Female
Age : 30
Брой мнения : 49
Location : Стамболийски
Интереси : музика,пътуване,фотография
Рейтинг : 0
Registration date : 08.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 12 Ное 2009, 21:04

Прекалено много усилия са положили да зарадват феновете си.. мм нз.. аз си си ги харесвам Smile Бравооо за труда на Ванката Smile
Върнете се в началото Go down
Тети
Newbie
Newbie
Тети


Female
Age : 33
Брой мнения : 11
Location : Асеновград
Интереси : музика, бира, ром, хек, природа, филми
Рейтинг : 0
Registration date : 11.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 12 Ное 2009, 21:25

аз също започнах с тях..вече ми се струват прекалено "леки"...но ги признавам откъм текстовете..просто..може би с изключение на 2-3 песни...на всички останали текстовете са ми въздействали супер много...някои наистина са много смислени..но не ги слушам вече Ashamed
Върнете се в началото Go down
oddcore vampyre
Advanced
Advanced
oddcore vampyre


Female
Age : 30
Брой мнения : 188
Location : absynthe sea
Рейтинг : 0
Registration date : 05.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyПет 13 Ное 2009, 13:55

то не бе хейтване, не бе хранене, не бяха караници... недоумявам защо накои хора нямат и капка търппимост към чуждото мнение, но както и да е
по темата: Не ги слушам, никога не съм, но от скоро всеки път, когато чуя тяхна песен, се сещам за един от най-прекрасните хора, които познавам и най-страхотния приятел, който съм имала щастието да срещна. Следователно са някак специални за мен (:
и текстовете.. копеле, добри са!
Върнете се в началото Go down
Железен
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Железен


Male
Age : 32
Брой мнения : 1441
Location : Пловдив
Интереси : Слово, праведна музика и красивото в живота
Рейтинг : 62
Registration date : 07.06.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyПет 13 Ное 2009, 14:47

Halinor написа:
ох какви сте ми тру всички. : D
много ми е весело да чета хейтърски мнения.

Когато някой не ти харесва момчешката групичка, веднага се превръща в хейтър?


Halinor написа:
признавам, че допреди няколко години и аз бях толкова "тру" и хард и ги мразех толкова , колкото излети помии има предните 2 страници. Истината беше, че освен Numb / encore , която ми се струваше чат-пат симпатична песновка, не бях чувала нищо друго.
Допреди няколко години? Когато беше на 10 ли? Ти си им била чувала 2-3 песни, обаче си ги мразила?! Dunno
Не може да мразиш нещо, което не познаваш.


Halinor написа:
Какво ме стегна в шапката преди два дена не знам , но с две думи - аз открих за себе си Linkin Park. В момент от живота си, в който дори не съм си представяла, че ще прослушам отново нещо подобно.
Че нали не си ги слушала преди? Blink
Върнете се в началото Go down
Halinor
Fan
Fan
Halinor


Female
Age : 30
Брой мнения : 532
Рейтинг : 0
Registration date : 25.08.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyПет 13 Ное 2009, 16:40

не съм казала , че веднага щом някой не харесва въпросната група, се превръща в хейтър - дай няколко страници по-назад, има доста интересни мнения, които не са особено ласкави и толерантни (няма да сядам сега аз да ти ги вадя и да се обяснявам, не за това е темата)
и, да, възможно е да мразиш нещо, което не познаваш, от чисто желание да се харесаш на останалите или да се впишеш в някаква соц. група.
да, когато бях на 10-15 години. от една година насам започнах всъщност да се замислям какво и защо харесвам или мразя. и едва от около седмици слушам ЛП.
Не, не съм ги слушала преди. но съм слушала групи, подони на тази, така че -
къде откриваш противоречието ?
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyСъб 14 Ное 2009, 07:23

Там та там...
Първата ми по-съществена зарибявка. Щом излязох от тях ми се отвориха очите за красотата на музиката (не че нещо, просто видях какво има...). Много се бях вглъбила в тях 1-2 години... ама то така се почва...
Сега няма тяхни песни, които бих си пуснала преднамерено и целенасочено. Иначе им помня текстовете на всичките xD

Но и това се преживява...
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Rockplacer
Rockplacer
Fallen Angel


Male
Age : 28
Брой мнения : 455
Location : Пловдив
Интереси : Музика и rockplace
Рейтинг : 0
Registration date : 14.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 20:18

Ехехехе jawbreaker ..... Като си спомня времето, когато ги слушах, ми иде да повърна. Doh LP - за мен вече те са една пълна БОЗА. Dance

Пунктуация!!!
~Kaamos
Върнете се в началото Go down
Цвет
Unique
Unique
Цвет


Female
Age : 28
Брой мнения : 870
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 13.10.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyЧет 19 Ное 2009, 20:33

Цитат :
LP - за мен вече те са една пълна БОЗА.
Thumbup
Изобщо не ми харесват : )
Върнете се в началото Go down
sunshine
Advanced
Advanced
sunshine


Female
Age : 30
Брой мнения : 184
Location : с.Бяга
Интереси : Много и все интересни :D
Рейтинг : 0
Registration date : 01.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyПет 20 Ное 2009, 08:00

Преди ги слушах много.Сега не толкова,ама още си ги харесвам tongue_smile
Върнете се в началото Go down
xpestiilensex
Newbie
Newbie
xpestiilensex


Female
Age : 28
Брой мнения : 17
Location : Асеновград ^^
Интереси : Music...and other shit!
Рейтинг : 0
Registration date : 01.11.2009

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyВто 01 Дек 2009, 15:17

Добри са, но много им качват рейтинга-изкуствено! Ashamed
Върнете се в началото Go down
never_say_never
Newbie
Newbie
never_say_never


Female
Age : 29
Брой мнения : 2
Location : Варна, морето, сините вълни ..
Интереси : испански език, музика, филми, тенис
Рейтинг : 0
Registration date : 21.02.2010

Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 EmptyПон 22 Фев 2010, 18:07

Към дискографията имам да добавя още и лайф албума Road to Revolution от 2008-ма. Наскоро излезе и Not Alone посветена на трагедията в Хаити Smile

Леки ли били, в комерсиални ли са се превръщали, само 13 - 14 годишните лапета ли ги харесвали, за мен е без никакво значение. Щом всяко тяхно парче докосва сърцето ми както никоя друга група, кара ме да поплача малко, освобождавайки се от гадните емоции, или пък да не спирам да си тананикам някое тяхно разбиващо припевче, ще си ги слушам и занапред! За мен са си всичко НАЙ, обичам ги и дано тази година да пуснат отново нещо качествено Bounce
А колкото до страничния проект на Майк - Fort Minor и Dead By Sunrise - другата група на Чес, допадат ми доста, но не вярвам да надминат LP.


Майк, Роб, Брад, Честър, Дейв и Джо - завинаги ейй тук Heart ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park (neo metal)   Linkin Park (neo metal) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Linkin Park (neo metal)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Deathspell Omega /full discography/ (avant-garde black metal,underground french black metal,death metal)
» KROSSFIRE (Power Metal, Progressive Metal, Heavy Metal)
» Mudvayne (Alternative metal, Heavy metal, Progressive metal)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: