RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     История с недовършен край...

    Go down 
    АвторСъобщение
    Andomander
    Newbie
    Newbie
    Andomander


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 6
    Location : Malazan
    Интереси : Interesni interesi za interesnoto
    Рейтинг : 0
    Registration date : 03.08.2009

    История с недовършен край... Empty
    ПисанеЗаглавие: История с недовършен край...   История с недовършен край... EmptyПет 07 Авг 2009, 09:05

    Тази историйка я започнах преди година като представяне на героя ми в един сайт.Идеята е ако искате да я продължим като всеки добавя по малко и да сглобим един читав разказ (МОже да откриете някой съвпадения от "Песен за огън и лед" Smile просто тогава бях откачил по поредицата която ако не сте чели ви препоръчвам горещо! )

    Армията на Другите настъпваше бавно между дърветата.В далечината се чуваха отчаяните викове на умиращите.Аз бях последният оцелял,и сега двайсетина Немъртви се приближаваха бавно към мен,усмихвайки се зловещо.Все още не проумявах как успяха да надвият двайсетхилядната ни армия.Армия от елфи,хора и джуджета ,изправила се срещу надигащата се заплаха от далечните северни земи.Враг познат само от приказки с които заспиваха децата.Стихия смята на изчезнала преди седем хиляди години.Нападнаха ни в зората на деня.Стоманата ни бе безсилна срещу мъртвата плът.Всеки паднал съюзник се изправяше отново но вече като враг.Стрелите пронизваха плътта на на другите но ,ефект нямаше.към края средата на ноща бяхме останали аз и командирът на хората -Ромас.За кратко бяхме намерили окритие между клоните на едно язово дърво.Той бе ранен в гърдите и дясната му ръка я нямаше.По всичко личеше че няма да живее дълго .От него разбрах че имам двама братя далеч на юг,които са част от кланът:Войните на сдемте хълма".Битката е загубена-каза Ромас.-Тръгвай,остави ме и предупреди за надвисналата заплаха.Тъкмо мислех да откажа когато командирът издъхна.
    Един от Немъртвите замахна към мен с меча си ,аз обих удара и отсякох ръката му,а тя заситни като паяк към собствника си,покатeри се по кракa му и се върна на мястото си.Огледах се панически и съгледах черната кобила на Ромас,на стотина разтега от мен,как беше оцеляла не ме интеренсуваше .Затичах се и успях да я яхна ,поемайки към Седемте Хълма.Ала друга заплаха ме посрещна.Демон, призован от некромант,точно преди за забия ножа в гърлото му.Демонът бе висок колкото човек възседнал кон.Глава му бе издължена и плоска с три очи,зъбите показващи се от широката му паст бяха с дължината на нож.Тялото бе черно и покрито с люспи ,осигуряващи му естествена броня."Демон-апториант-казах си.-Ако не го убия ще ме преследва докато не ме изкорми.Трябва да приключа бързо!"Стиснах зъби измъкнах двуръчният меч от ножицата на гърба си ,подкарах коня в галоп и се изправи върху седлото...
    Върнете се в началото Go down
     
    История с недовършен край...
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: