RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каква е причината да се карате често?

Go down 
+24
Nienor
Желязната_Девица_666
KillYaAll
Немезида
Линн
Лили.
Downingtn
IllusionForYou
Kaamos
L_A_N_A
Tincheto_
green.orange
Мия
Пешо
Selene
Bryan
Puppet Master
Rashugun
lluussii
Ади_Психаря
Мо7о_ейнджъл
I Cum Blood !
Щорко
Cheshire Cat
28 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Cheshire Cat
Great
Great
Cheshire Cat


Female
Age : 30
Брой мнения : 329
Location : Varna
Интереси : art, surreal, tanasinn, retro looks
Рейтинг : 16
Registration date : 13.03.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 28 Авг 2009, 23:08

По каква причина бихте се скарали с някой? Кое е онова нещо,което ви побутва да кажете нещо гадно и да стигнете до момента дори да не си говорите с някой близък *било то най-добрия ви приятел или гаджето*?
Върнете се в началото Go down
Щорко
Rockplacer
Rockplacer
Щорко


Male
Age : 31
Брой мнения : 954
Рейтинг : 30
Registration date : 01.03.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 28 Авг 2009, 23:15

Аз гледам да не се карам с никой, дори и в лоши ситуации. Не искам да губя никой, следователно избягвам каараниците.
Върнете се в началото Go down
I Cum Blood !
Fan
Fan
I Cum Blood !


Male
Age : 30
Брой мнения : 597
Location : Пловдив
Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
Рейтинг : 8
Registration date : 09.06.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 28 Авг 2009, 23:19

Finrod написа:
Аз гледам да не се карам с никой, дори и в лоши ситуации. Не искам да губя никой, следователно избягвам каараниците.

и аз така до колкото мога
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 29
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 28 Авг 2009, 23:27

Аз от най малкото мога да се обидя...но за да не говоря на някой трябва да е направил нещо адски гадно. Когато съм обидена.. пълен игнор за този който ме е обидил, но няколко дена не повече.. ако съм сърдита на някой тогава вече става зле ;д защото си позволявам да правя номера... но не се сурдя лесно.. както казах трябва да е станало нещо супер... нз..
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря


Female
Age : 31
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 28 Авг 2009, 23:46

караниците с нашите са ежедневие и ги понасям нормално...с изключение на скорошните.
Те бяха леко...несправедливи.
Причината беше, че ме искат за куче-пазач.
няма значение..

Скарването с приятел, от друга страна, ме кара да се чувствам ужасно.
Колко пъти съм го казвала и ще го повторя- приятелите ме карат да се радвам, че живея.Не мисля, че съм се карала сериозно (по моята скала за сериозно) с някого от тях и дано не се случи.

Обаче ако стане, причините може да са
-предателство
-лъжа(почти същото)
-несправедливо обвинение
-недоверие
-ако евентуално нещо ми е срутило настроението, мога и без причина да се скарам..и след това ще изтичам да се удавя в мивката. ;d

/пак казвам, дано не стане скоро нищо подобно.
Върнете се в началото Go down
lluussii
Great
Great
lluussii


Female
Age : 32
Брой мнения : 292
Location : Варна
Интереси : рок музика, клавири
Рейтинг : 9
Registration date : 23.10.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 00:18

Според мен липсата на контрол у човека е причината за повечето караници.
Понякога се случва така, че всичко което ми идва на ум искам да го изкажа гръмогласно.. знам, че не трябва, но става автоматично. Повишаване на тон, непослушание, нежелание за какъвто и да е разговор, неразбиране на другия..
Когато един човек недоволства от другия, проблемът не се решава със едно скарване.Напротив, проблемът става грамаден и трябва да се реши с един спокоен уравновесен и смислен разговор. Контролираните емоци винаги спасяват.
Върнете се в началото Go down
Rashugun
Epic
Epic



Male
Брой мнения : 674
Location : Long ago in a northern land..
Рейтинг : 6
Registration date : 07.06.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 02:03

Рядко се карам истински с някого...
а и от доста време не съм се скарвал
но виж, спора е друго нещо. споря всяка минута Smile
ако няма с кого, със себе си
но спора е твърде повърхностно нещо, за да оказва някакво влияние върху нечии отношения
Върнете се в началото Go down
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master


Female
Age : 29
Брой мнения : 2354
Location : Пловдив
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 02:11

Аз не се карам с хората. Хората се карат с мен.
Върнете се в началото Go down
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan


Male
Age : 30
Брой мнения : 4538
Location : Somewhere in time
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 02:23

за глупости най вече за музика за алкохол все за нещо ще има
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 13:45

Карам се най-вече с майка ми. За какво ли не - най-вече, защото все още мисля, че е несправедлива. Но какво да се прави - майките са винаги прави (по някакво неписано и нелогично правило)

Иначе... за дребни неща се нацупвам лесно. За по-сериозни си е направо ад. И често човека не знае за какво му се сърдя, защото не говоря (което е тъпо, но както и да е).

Обаче да се карам с някого се случва рядко. Почти не повишавам тон. Последния път беше защото една приятелка много ме накофти - заради нея трябваше да се измъкна от нас по никое време и да си навлека беля. Както и да е. Като се развиках чак се стресира, щото никога, за толкова години, не съм го правила.
То така е по-добре де. Няма нужда да започна да нареждам за да разберат че ми е прекипяло.
Върнете се в началото Go down
Пешо
Advanced
Advanced



Male
Age : 27
Брой мнения : 172
Location : Варна
Рейтинг : 2
Registration date : 07.08.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 21:59

Аз не много по споровете ,караниците но най често когато някой започне да ме лъже което става доста често... или някой от приятелите ми се заяжда нарочно но гледам да не обръщам особено голямо внимание на тези неща ...
Върнете се в началото Go down
Мия
Unique
Unique
Мия


Female
Age : 114
Брой мнения : 819
Рейтинг : 45
Registration date : 14.07.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 29 Авг 2009, 23:05

@ Пешо - това не са истински приятелства. ;]

Като се скарам с някого и винаги ми става толкова гадно ,че ходя и се извинявам ,понякога дори без вина. Такава съм. Не понасям караници...
Върнете се в началото Go down
green.orange
Great
Great
green.orange


Female
Age : 30
Брой мнения : 251
Location : Варна
Интереси : Фотография, Музика, Разходки, Глупости, глупости и глупости : )
Рейтинг : -3
Registration date : 27.08.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyНед 30 Авг 2009, 17:00

рядко се карам с хората...
но съм се карала заради приятели и от уважение към моето си мнение ;DDD

Използвай бутон EDIT.
~Puppet Master
Върнете се в началото Go down
Tincheto_
Great
Great
Tincheto_


Female
Age : 30
Брой мнения : 362
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 13.07.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyНед 30 Авг 2009, 17:25

Адски рядко се карам с някого.Опитвам се да се въздържам и ако нещо може да се премълчи..го спестявам,така избягвам кавгите.Е вече ако става дума за нещо много сериозно-лъжа,предателство..си казвам каквото имам но накрая пак гледам до колкото се може нещата да се оправят..
Мразя някой да ми е сърдит..и затова се опитвам и аз да не го правя.
Върнете се в началото Go down
L_A_N_A
Newbie
Newbie
L_A_N_A


Female
Age : 36
Брой мнения : 50
Location : Filipopolis
Рейтинг : 0
Registration date : 04.09.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 04 Сеп 2009, 21:47

Ами причината да се скарам с някой е, че той е тъп. Аз с Не-тъпи хора не се карам, както и с хора, които преди са били тъпи, но след това поумняват. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 33
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 04 Сеп 2009, 22:13

С нашите се караме често за всякакви битовизми. В тия случаи ядът ми се подхранва от мисълта, че със семейството ми си крещим буквално за глупости - пранета, съдове, дрехи и блабла и тия глупости ни скапват отношенията, които трябва да имаме като семейство. Отделно, че всички сме големи нерваци.

С приятели винаги съм гледала да не се карам, но на моменти наистина не мога да си замълча, да си затворя очите или да преглътна... Страшно мразя да ме подвеждат, да ми се надуват, да ми се качват на главата и да ме обиждат хора, на които държа, особено ако е без никаква подбуда от моя страна.. е тогава също си изпускам парата..
Върнете се в началото Go down
IllusionForYou
Newbie
Newbie
IllusionForYou


Male
Age : 32
Брой мнения : 75
Location : Пловдив
Интереси : Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 15.12.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСря 30 Дек 2009, 23:36

Еми причината да се карам много с приятелите или наще е че съм голям инат и че съм държъ на моето и не оважавам на другите мнението .. Cry
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 02 Яну 2010, 14:14

Аз като бях малък съм се карал с един приятел.. по точно той ми се сърдеше за глупости и не сме си говорили с месеци, но поне разбра, че се сърди за глупости и така : ) Всичко си е 6 сега ;д
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСъб 02 Яну 2010, 14:17

Трудно някой може да ме изкара извън нерви - отминавам всичко с усмивка. Спрях да се дразня на дребните неща. Трябва наистина да ме сварите в кофти настроение, че да ви се развикам..но дори и тогава - най-много да ви посрещна със студенина и просто да кажа всичко, което мисля..а тогава става опасно. ;д
Върнете се в началото Go down
Линн
Epic
Epic
Линн


Female
Age : 29
Брой мнения : 675
Location : Асеновград
Рейтинг : 0
Registration date : 16.09.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСря 13 Яну 2010, 08:55

Дори с най-близките ми приятели спорим често, за пълни глупости.Правим се на обидени 5 мин и после всичко е по старо му,че и по-добре. :Д Много рядко наистина се карам с някой..трябва да има много сериозна причина. Smile И все пак ,ако се скарам с някой ,на който държа..няма начин да не оправим отношенията си. Smile
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСря 13 Яну 2010, 12:03

С майка ми за всякакви неща. Сега на дневен ред е прекъсването на ВИНС-а.
С Аня за дреболии доста често.
С приятели не се карам. Те ме изоставиха, така че няма с кой да се карам.
С гаджето не сме се карали досега. Има таланта да ме усеща кога почвам да изпушвам, обръща всичко на майтап и както съм крива в следващия момент вече се гърча от смях.


Така...в общи линии само с майка ми имаме сериозни спорове, иначе с бившето гадже редовно си се карахме за глупости - твърде ревнив. Някакви големи караницине съм имала. Гледам да ги избягвам.Smile
Върнете се в началото Go down
KillYaAll
Great
Great



Female
Age : 32
Брой мнения : 213
Рейтинг : 0
Registration date : 11.01.2010

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСря 13 Яну 2010, 22:04

с приятелите ми не се карам...е, случва се, но рядко като най-често е че се опитват да ме предпазят от нещата които могат да ме наранят, като не осъзнават че като разбера по-късно и разбера че са крили от мен боли повече...
с гаджето ми се караме доста често, дължи се на факта че сме почти еднакви по характер и се дразним от еднакви неща които и двамата правим, още повече че сме много сръдливи за глупости...но си се сдобряваме после, де...
а, да...често се карам с една от моя клас но то е защото не се понасяме... biggrin ...а едно време бяхме добри приятелки, но тя стана поредната жертва на чалгата и ку*венията...
Върнете се в началото Go down
Желязната_Девица_666
Newbie
Newbie
Желязната_Девица_666


Female
Age : 28
Брой мнения : 57
Location : Пловдив
Рейтинг : -1
Registration date : 15.11.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyСря 13 Яну 2010, 22:31

Караниците с нашите няма да ги коментирам- най- обичайни скандали ;Д
Мразя някой да си мисли ,че може да прави каквото си иска с мен и да ме лъже или използва... полудявам. Въпреки това, за съжаление, колкото и зле да е постъпил някой с мен, ако се скарам с него или го обидя по някакъв начин, винаги ми е гадно след това.

Единственото, което не мога да преглътна е някой да се скара с мой приятел. Тогава вече, каквото ще да става, скачам на бой. Не ме интересува особено какво си мислят повечето тъпаци за мен, но стане ли въпрос за приятели- не мога да оставя нещата така!
Върнете се в началото Go down
Nienor
Great
Great
Nienor


Female
Age : 31
Брой мнения : 309
Location : Пловдив, Norway
Рейтинг : 0
Registration date : 17.10.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyПет 15 Яну 2010, 19:29

Различия, предполагам.
Върнете се в началото Go down
Zombiecupcake
Fan
Fan
Zombiecupcake


Female
Age : 28
Брой мнения : 481
Location : Варна
Рейтинг : 0
Registration date : 20.09.2009

Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? EmptyЧет 21 Яну 2010, 18:22

най често се карам с хората когато някой ми каже какво да правя ,а това много ме изнервя biggrin
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква е причината да се карате често? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква е причината да се карате често?   Каква е причината да се карате често? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Каква е причината да се карате често?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: