RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сънища (:

Go down 
+114
Йен
Morigan Bastet
Missy
wHATEver
New Age Messiah
Different~girl
Vikka
nikoletito
Thunder
Ellie
ThePsychoSheep
stunnka
Борко
Доцент Бинева
Бавен_Клошар
Fofo0
grain_of_sand
Violet
skyforger
MeTaLmAsTeR
~different
Mell Ancholia
Katie_Rock
Ками
StormCrow
Zombiecupcake
kermenal
Imperial
pi.di.
KillYaAll
Лили.
motorrbreath
oddcore vampyre
Unforgiven
Adept
Screamer
Thoughtless
Purblindd
demona15
БуБи!
"Рури"
balduran
Линн
Nox
Open Your Eyes
Жоро
Кент
Rashugun
Dredy
Ash....
slash..
Zupaman
Cheshire Cat
wolfheulen
PollyNirvana
Clark
Стеф
nutshell
marmot
The_Eyes_Set_To_Kill
Selene
Вилито
debora
I Cum Blood !
Bubble
Kecko_pld
BlazeOfGlory
bry7al_bi7ch
Мо7о_ейнджъл
SneJanKa_
Щорко
Petar Motörhead
eMm
Brightly
<.LeX. >
pamcho
In_Flames91
(s)Ain't
fReAkY`
HARD ROCK MONSTER
remy
lluussii
Bryan
littleMICROBE
PooH
Немезида
Илмари
CrazY
Sabbra Cadabra
Man_Of_Sin
D(emo)n_Hunter
DJ_W0LF
Руто
vengeance
RoZzi
Мия
Кънчо
Марто!
Ади_Психаря
Kaamos
nameless
mim4y
bloody_mary
Mad_Thrasher
Zerity_
Deathroll
Puppet Master
Ania
puhenoto
40wek
Пате
Tincheto_
RockPlace
[unknown]
118 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
[unknown]
Newbie
Newbie
[unknown]


Female
Age : 29
Брой мнения : 39
Location : Варна!
Рейтинг : 0
Registration date : 10.08.2008

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 28 Авг 2008, 01:02

First topic message reminder :

Аах.. сънища! Много, много, много ги обичам biggrin Всъщност затова обичам да спя - заради това, което сънувам.
Най-често сънищата ми са дебилни, но това много ме радва ^^ Обичам сънищата, които са абсолютна безсмислица. Като например когато се сменя дадения момент. Примерно излизаш от училище и не се оказваш на улицата, ами в някаква гора или пък на кино и действието се сменя. Обичам, когато сънувам и някакви невъзможни неща, някакви фантастики (веднъж сънувах, че съучениците ми имат перки отстрани и даскалото беше цялото във вода и те плуваха като риби xD )... Обичам много и когато мога да си контролирам съня (: Обичам и когато се събудя на сутринта да помня всеки детайл от съня и да си го припомня и да му се кефя. И естествено мразя обратното... много се нервя, когато примерно на сутринта не помня нищо или когато на сутринта помня, но по-късно през деня забравям...
Кошмари не сънувам често. Даже напротив - много рядко. Преди да почна училище живеех на друго място и помня, че много често сънувах кошмари и то еднотипни... Но иначе сънувам само когато съм болна. Преди няколко дни се разболях за кратко и сънувах много гаден кошмар, който вече не си спомням, но тогава беше брутално... Както и да е - кошмарите не ги тача много много biggrin Всъщност, когато бях на 5 някъде помня, че сънувах кошмар, но всъщност като се замисля той въобще не е такъв.. А именно: една гигантска мравка ми беше дошла на гости, аз й дадох чай, седнахме на масата и аз почнах да й се карам :lol: нищо страшно няма, може би от размерите на мравката съм се уплашила ^^ та това е единствия кошмар (доколкото може да се нарече така...) който ми е интересен...

И така, много се разписах нещо biggrin Идеята на темата е да пишете за вашите сънища - любими сънища, гадни кошмари, какво сте сънували предната вечер, ако сте сънували някой от форума и така нататък biggrin
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
ThePsychoSheep
Newbie
Newbie
ThePsychoSheep


Male
Age : 30
Брой мнения : 61
Location : Варна
Рейтинг : 0
Registration date : 18.04.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 22 Апр 2010, 15:12

Преди 1 година сънувах как в даскалото влизам с Някъв летящ джет...обаче всички ме гледат всякаш е нещо нормално....И като подкарах джета надолу в подземния етаж(Атилетата по скулптура и рисуване) се оказа че там има още такива джетове.Виждам господина по Хореография и той ми показа някаква огромна врата която за първи път я виждам.Тя се отвори и се оказа паркинг.Спирам джета...обръщам се....и гледам вратата на паркинга затворена."И ся кво?" си викам....търсех друг изход и намерих някаква друга врата по малка от тази на входа на паркинга.Отварям я и сега пък взех че се намирах в някво бяло пространство.Недалеч от мене имаше огромна маса до която бяха застанали около 20 "доктора" с газови маски тип "Първата световна война" и с окървавенни престилки и всеки от тях държеше или нож или престилка.Нещо кълцаха и аз само гледах отдалеч.Изведнъж нещо ме пипа.Обръщам се и виждам че това е една приятелка от Пловдив.Тя ми маха с ръка но после изведнъж почна да сочи зад мен с уплашено изражение на лицето.Аз се обърнах и видях как "Докторите" тръгнаха да ме гонят.Интересното беше тяхната походка на бягане в стил Counter-Strike.Аз ужасен тръгнах да бягам(Приятелката ми МИСТЕРИОЗНО беше изчезнала ей така).Отворих врата от която дойдох...но не се върнах в паркинга ами в някаква серия от коридори.Докато бягах пред мене се зададе кръстовище от коридори.И пред мене минаха Един съученик който крещеше като бесен и веднага след него го гонеше с брадва в ръка втори мой съученик викайки "ЕЛА ТУКА БЕ,МУХЛЪО!".И след него пък се появиха 3-4 от "докторите" които не ме забелязаха явно защото бяха заети да гонят двамата ми съученика.Аз най-накрая намерих решение и просто се скатах в няква стая където нищичко не се виждаше.И така завърши съня ми.......................Болен човек съм нали?
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСъб 24 Апр 2010, 07:53

Напоследък сънувам доста кошмари. Преди седмица ме гонеха с нож и ме заплашваха със смърт, снощи пък сънувах Кеч Мания (нормално, след като стоях да го гледам), само че всички кечисти се избиваха един друг и повече не ставаха. Някакъв даже разби с бухалка главата на една жена в стената, но тя беше с гръб и той не я позна, а след това се оказа, че е всъщност негова съпруга и той има 2 деца от нея. о,О Навсякъде имаше кръв, размазани органи... blah.
Върнете се в началото Go down
Ellie
Fan
Fan



Female
Брой мнения : 404
Интереси : майка ти
Рейтинг : 1
Registration date : 14.08.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 25 Апр 2010, 00:10

Почти никога не си спомням какво съм сънувала xD
Върнете се в началото Go down
Thunder
Newbie
Newbie
Thunder


Male
Age : 31
Брой мнения : 12
Location : Pleven
Интереси : many ...
Рейтинг : 0
Registration date : 08.05.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 09 Май 2010, 11:07

Wasted , дядо ти жив ли е ?
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 09 Май 2010, 11:28

Wasted написа:
Супер често сънувам как съм на погребение на дядо ми. като казвам често не всеки ден на на 1-2 месеца, скоро пак го сънувах. кво ли може да означава ?!

Видиш ли погребение в съня си, значи в действителността ще получиш лоши вести. Ако видиш спускане на ковчег в гроб насън, означава че ще се увеличи имотното ти състояние или ще се увеличи семейството ти. Ако сънуваш погребение, значи че цели, мнение, начин на живот, възможности и други, трябва да отстъпят място на по – добри неща. Сънят може да показва и голяма загриженост за здравословно състояние. Присъстваш ли на погребение в съня си, значи ти предстои да обърнеш гръб на познанствата и начинанията си досега. Погребват ли те жив насън, значи няма да изпитваш радост за имането си. Погребват ли те насън, значи ще имаш успехи в любовта и ще имаш добро здравословно състояние.
Върнете се в началото Go down
stunnka
Epic
Epic
stunnka


Male
Age : 30
Брой мнения : 716
Location : Варна
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 09 Май 2010, 11:35

^Мерси ! Жив е.
Върнете се в началото Go down
Ками
Rockplacer
Rockplacer
Ками


Female
Age : 29
Брой мнения : 877
Location : Пловдив
Рейтинг : 2
Registration date : 13.12.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 09 Май 2010, 11:55

А може би се притесняваш да не се случи нещо с дядо ти ?
Върнете се в началото Go down
nikoletito
Rockplacer
Rockplacer
nikoletito


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 21.10.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyНед 09 Май 2010, 12:53

Сънувах как крещя на баща ми, защото ми говори, че класната ми не преподава добре и, че не уча.. След това отидох в стаята си и майка чистеше и беше изкарала някви четки за зъби и аз се равиках и на нея и тя каза, че няма да стоят в шкафа. Казах и, че ще стоят там и ги хванах, прибрах ги, а татко беше на вратата. Започна да ми крещи и си крещяхме и аз им се хилих и на двамата и майка се разрева и аз я изгоних от стаята.
Странен сън :Д
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 24 Юни 2010, 23:23

Сънувах, че се пребирам вкъщи с баща ми и има сняг и на пътя ни застават два вълка и се спираме. Единия вълк обикаля около тате, а той изпадна в нещо като шок и не можеше да мръдне..беше като хипнотизиран, а другия идва при мене и ме захапва за дясната китка където са ми вените /никаква болка не усетих... усетих ухапването, но просто не болеше.. все едно някой ме е хванал за ръката/ и започва да шурти една кръв, като няква чешмичка, стича се няква такава по ръката ми и по снега. Странното беше, че гледах вълкът в очите и виждах много болка ...все едно това което трябваше да изпитвам аз докато ме хапе го изпитва той.. адската болка. И може да прозвучи адски шантаво, но гледката - кръвта ми по снега, изглеждаше много красиво..
Върнете се в началото Go down
Selene
Rockplacer
Rockplacer
Selene


Female
Age : 32
Брой мнения : 1152
Location : Предимно София О.о
Рейтинг : 43
Registration date : 07.04.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПон 28 Юни 2010, 12:08

Значи в началото е като някаква игра... ние сме там..3-4 човека и се борим с някакви чудовища обаче в последствие, вече не помня при какви битки, другите умират.
И там една вечер сънувам някакъв чиит и къде мога да отида за да съживя единия и го правя. После срещам някаква магцосница, като и аз имам някакви такива умения, само дето ся е мн по-добра.
Иии докато бяхме в дна кръчма тримата и си поръчвам бира, а тази.. кръчмарката е в нещо като в транс и ми обяснява че не било бира а нещо много силно и зловещо.
Както и да е. Забелязвам че нещо не е наред и едни зад тезгяха започват да се превръщат в отвратителни чудовища, които на всичкото отгоре язадят дракони, а драконите са уж изчезнали много отдавна.
Ние почти успяхме да се скрием. Забелязват ни иии стана малко клане. Малко магия и всички станаха мноооого мънички драконите бяха като малки гущерчета.
Уголемихме ги, яхнах най-големия и тръгнахме към града, който беше наблизо.
Всъщност странното е че явно тогава съм започнала да се събуждам... летенето често обърква нещата, та... по едно време спрях да виждам дракона, въпреки че го усещях.
Минахме над целия пазах и хората ми се радваха, защото кралят е тиранин.
И така де... бях при него...в моята кухня..... странно нз дракона де се събра. Принудих краля да ми даде престола си, естествено чрез дракона.
Обаче кралския пръстен беше от пластмаса и скъпоженне камък и можеше да светка, а кралският печат беше смешен. И ми падаха.
... После се опитах да летя без дракона... накрая си представях че и аз имам крила като на дракон и така летим по-лесно, само дето моите са по-мънички.
Та накрая си полетях самичка и се събудих
Върнете се в началото Go down
Vikka
Newbie
Newbie
Vikka


Female
Брой мнения : 23
Location : България, Варна
Рейтинг : 0
Registration date : 29.06.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСъб 03 Юли 2010, 13:47

Аз пък веднъж сънувах, че с един приятел се прибирахме и там където се разделяхме и си казахме чао той каза "чакай бе от тук сме" и после отвори една врата и влязохме в един двор където имаше огромно куче и една кокошка и фр-то каза излез и аз излизам ама докато успее да излезе и той тея "неща" се превърнаха в адски голям петел който ни нападна после приятеля отвори още една врата и аз излязох и той излезе и се събудих. Май че гледам много филми... biggrin
Върнете се в началото Go down
Different~girl
Great
Great
Different~girl


Female
Age : 29
Брой мнения : 252
Location : Пловдив
Интереси : музика
Рейтинг : -2
Registration date : 06.12.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСря 11 Авг 2010, 14:41

Сънувам много често и винаги са много безсмислени сънища biggrin
Върнете се в началото Go down
New Age Messiah
Great
Great
New Age Messiah


Male
Age : 28
Брой мнения : 307
Location : Пловдив
Интереси : Търсене на нещо по-голямо
Рейтинг : 9
Registration date : 23.05.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 12 Авг 2010, 00:16

Вече две седмици подред сънувам някво много красиво момиче което не познавам, тя ми помага като се бия с някви ужасни кървави хора, като ми казва как да ги победя, тя също може да мести облаците и звездите и веднъж ме целуна, все преди да заспя си мисля да я питам за името и скайпа и в съня си, но все си забравям, понякога си мисля това да не е някъв дух дето броди из вкъщи и се опитва да се свърже с мен в съня ми biggrin

Веднъж сънувах, че се разхождам из Асеновград и видях 12 човека от форума и ги питах какво правят и защо са тук, а те ми отговириха, че чакат влака и тва беше . biggrin
Върнете се в началото Go down
Fofo0
Rockplacer
Rockplacer
Fofo0


Female
Age : 28
Брой мнения : 1342
Location : Manchester, UK
Интереси : Books.
Рейтинг : 6
Registration date : 15.08.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 12 Авг 2010, 03:19

Напоследък сънувам много странни сънища...от едно нещо,започвам да сънувам друго и се обединява и става като един сън,който е омешан.
Снощи сънувах как си стоя в стаята и изведнъж лампите загасват а аз съм на компютъра.Той също изгасва и телевизора се включва сам.Започва записа,за който се разказва във филма "The Ring",но със лекозвучащата мелодия на Radiohead-Creep и изведнъж някой почва да звъни.Казва ми.."Няколко минути" О.о. Аз седя шокирана и някаква почвам да плача от страх и изведнъж както телевизора пръщеше се появи картината със кладенеца..излезе от телевизора някакво момиче с дъълга до под кръста къдрава коса,облечено в черни дрехи и шипове.Косата и беше пред лицето точно като Самара Морган във филма.И така аз както си седях на земята плачейки ставам и започвам да се отдръпвам назад бавно и тя идва към мен.Успя да ме хване за косата а аз започнах да пища няк'во,но по едно време спрях.След секунди тя си показа лицето и какво? Пъпет ми пипа косата. :Д

Ето защо преди да заспя не трябва да гледам "The Ring" и темата на Пъпет в "Индетифицирай се" :дд
Върнете се в началото Go down
Thunder
Newbie
Newbie
Thunder


Male
Age : 31
Брой мнения : 12
Location : Pleven
Интереси : many ...
Рейтинг : 0
Registration date : 08.05.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСря 18 Авг 2010, 11:06

Сънувах синята луна , затъмена от черен обект , не беше нито типично лунно , нито слънчево затъмнение , всичко беше притихнало , хората с които бях , сякаш не виждаха нищо , но го усещаха , обземаше ги страх от неизвестното ,а аз стоях и се наслаждавах на синята луна и на техният страх.Сякаш аз бях виновен за него , сякаш разбирах напълно ситуацията,сякаш аз бях онзи гаден герой зад кулисите контролиращ всичко ,правещ всичко с определена цел , част от някъкъв план . Синята луна и нейното сияние ,бяха завладяващи , а аз чаках следващата стъпка от неизвестния план.
Върнете се в началото Go down
wHATEver
Newbie
Newbie
wHATEver


Female
Age : 31
Брой мнения : 14
Location : Свищов
Рейтинг : 0
Registration date : 18.08.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСря 18 Авг 2010, 13:15

аз пък санувам доста чето това което ще стане или това което е сега.Доста от сънищата ми са се сбъдвали и когато съм объркана решавам вапроса в съня си.Ако тоя сън който снощи санувах се сбъдне ще си умра от кеф Clap .Санувах един мн готин пич който преди време се бяхме запознали и доста често си пиехме заедно.Там бяхме се разгорещили доста хД
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 27 Авг 2010, 09:11

Два супер дебилни съна за една вечер biggrin

Първия, че плюшеното ми мече и панда са тайни агенти, целещи да ме убият. Е, успяха biggrin

Вторият. Бях в една стая. Влезе репортер, накара ма да запея "Something" на ETF излезе. След това влезе Craig Mabbit и ме изнасили. Аз пищях, крещях, врещях и му разбих устата и избягах.
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 27 Авг 2010, 11:12

Втория ти сън РУЛЗ biggrin

Аз от вече 2 седмици сънувам всяка вечер. Сънищата ми са супер дълбоки и реални. Мога да се контролирам в тях. Като се събуждам или е с истиричен смях или рева.
Някъде давам на късо biggrin
Върнете се в началото Go down
Жоро
Rockplacer
Rockplacer



Male
Age : 29
Брой мнения : 1144
Location : Стамболийски
Рейтинг : 0
Registration date : 02.10.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 27 Авг 2010, 12:52

Aз сънувах, че бях във Плевен.Рони караше някаква яка спортна колица и аз махах такъв и тя ми се обади.Вътре беше с някакво момиче и двете бяха завити със някакъв чаршаф и другото момиче спеше в нея xD чувствам се длъжен да спомена,че бяха голи biggrin
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 28
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 27 Авг 2010, 19:04

Аз пък сега в маршутката сънувах, че се качвам по едни безкрайни стълби и все падам.. и се пребивам ама аз нали съм инат и пак почвам да се катеря на горе.. и пак падам и пак се качвам и беше някво супер огромното стълбище :дд Иии в крайна сметка не помня какво стана на края :д
Върнете се в началото Go down
Борко
Fan
Fan
Борко


Male
Age : 28
Брой мнения : 403
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 12.04.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 27 Авг 2010, 19:20

Аз пък сънувах,че с някакви хора играем на...фейчки?!?!?!Та освен че летяхме напред,назад изведнъж видях в ръката си шише пълно с прах,което ИЗПИХ и станах невидим...После се озовах вкъши в моята стая а в гардероба имаше трол.След като поисках едно такова шишенце за да мога да стана невидим и когато се събудя той ми каза:Сори брато ама мога да ти дам само този камуфлажен пръстен Doh После се събудих,но все още спях (това бе част от съня)и започнах да се камуфлажирам Laughing после се събудих на земята...
Върнете се в началото Go down
Missy
Great
Great
Missy


Female
Age : 32
Брой мнения : 386
Рейтинг : 1
Registration date : 30.11.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyЧет 20 Яну 2011, 15:59

... Обожавам да сънувам.. biggrin Но за съжаление много голяма част от сънищата ми са толкова объркани и се случват толкова много неща, че когато се опитам да разкажа на някого, просто не мога.. biggrin
Върнете се в началото Go down
Morigan Bastet
Newbie
Newbie
Morigan Bastet


Female
Age : 28
Брой мнения : 23
Location : Varna
Интереси : Волейбол, шах, музика, компютър...
Рейтинг : 0
Registration date : 18.11.2010

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyПет 11 Фев 2011, 18:13

Хахх, аз снощи сънувах, че правя опити по химия в час и без да искам смесвам не тези в-ва, които трябва, защото съм много разсеяна и училището гръмна и като по анимационните филмчета всичко беше разрушено и аз седя с епруветката в ръка и гледам ядосано, защото ПАК срутвам даскалото. И на дригия ден (в съня) г-жата ми написа 6-ца, защото съм показала какво НЕ ТРЯБВА да смесвам, когато ни изпитва biggrin
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСъб 12 Фев 2011, 03:37

Послено време само сватби и булченски рокли сънувам. Обвинявам сватбата на най-добрата ми приятелка and not all that "Mrs Ilieva" shits... biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото Go down
Missy
Great
Great
Missy


Female
Age : 32
Брой мнения : 386
Рейтинг : 1
Registration date : 30.11.2009

Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 EmptyСъб 12 Фев 2011, 12:35

Последният сън, който сънувах, беше толкова реален, че дори усещах всичко, например как пада пясъка от ръката ми... беше наистина страхотно!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънища (: - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища (:   Сънища (: - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънища (:
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Лафплейс-
Идете на: