RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)

Go down 
+7
stunnka
I Cum Blood !
Пешо
Rashugun
Ravenhill
(s)Ain't
Pubstomper
11 posters
АвторСъобщение
Pubstomper
Rockplacer
Rockplacer
Pubstomper


Male
Age : 30
Брой мнения : 460
Location : Варна
Рейтинг : 8
Registration date : 23.06.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyСъб 05 Сеп 2009, 00:31

Не просто изпълнител ... той е вълшебник Thumbup

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Pain_2_copy2

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Pain1

Pain е шведска индъстриъл група,СОЛОВ ПРОЕКТ Петер Тегтгрен.През 1996 година Петер който е продуцент на много дет/блек метъл банди решава да направи експеримент с електронна музика,без това да променя облика на групата му тогава Hipocrisy кадето е фронтмен и китарист.В собственото си студио The Abyss записва първия едноименен албум на Pain (1997)

Проектът е солов и Тегтгрен няма намерение да изнася концерти на живо,тъй като има и ангажименти към други групи.Това обаче се променя след издаването на втория му албум Rebirth (1999)

През 2002 излиза следващия му албум Nothing Remains The Same (най-силния му по мое мнение <3 ) Албума е много силно ориентиран към електронната музика.Доста нашумява песента ''Shut Your Mouth'' която е въртяна доста по MTV заради клипа ;p

През 2005 излиза следващия му албум ''Dancing With The Dead''
2007 година излиза ''Psalms of Extinction'' в който изпълнителя демонстрира готик имидж (доста му отива ^^)

През 2008 година излезе едно бижу ... ''Cynic Paradise'' невероятен албум,всяка една песен в него си заслужава времето отделено за да се изслуша ...

Групите които са повлияли на Петер са Rammstein,AC/DC,Pantera,Depeche Mode.

Дискография:
1997-Pain
1999-Rebirth
2002-Nothing remains the same
2005-Dancing with the dead
2007-Plasms of Extinction
2008-Cynic Paradise







Препоръчвам Pain на всеки ценител на жанра Smile (всъщност ценителите знаят за него ^^ )
Коментарите оставям на вас Smile
Thumbup Peace
Върнете се в началото Go down
(s)Ain't
Rockplacer
Rockplacer
(s)Ain't


Female
Age : 30
Брой мнения : 975
Location : Варна
Рейтинг : 21
Registration date : 12.11.2008

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyСъб 05 Сеп 2009, 12:46

Аз нямам какво да кажа. Peter е просто уникален Sunshine Песни като Bye/Die, Bitch, Stay away, Shut your mouth, Fade away, Dancing with the dead ме разбиват отвсякъде. Зачудих се защо досега е нямало такава тема. Браво, че си се сетил (:
Върнете се в началото Go down
Ravenhill
Great
Great
Ravenhill


Male
Age : 32
Брой мнения : 227
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 14.07.2008

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyСъб 05 Сеп 2009, 13:21

Харесват ми само 4-5 негови песни.....
Върнете се в началото Go down
Rashugun
Epic
Epic



Male
Брой мнения : 674
Location : Long ago in a northern land..
Рейтинг : 6
Registration date : 07.06.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyСъб 05 Сеп 2009, 15:07

Определително не ми харесва Smile
Върнете се в началото Go down
Пешо
Advanced
Advanced



Male
Age : 27
Брой мнения : 172
Location : Варна
Рейтинг : 2
Registration date : 07.08.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 08 Сеп 2009, 12:11

Прасковко написа:
Определително не ми харесва Smile
освен Shut your mouth ми хареса ,нищо повече : )
Върнете се в началото Go down
I Cum Blood !
Fan
Fan
I Cum Blood !


Male
Age : 30
Брой мнения : 597
Location : Пловдив
Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
Рейтинг : 8
Registration date : 09.06.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 08 Сеп 2009, 14:35

Прасковко написа:
Определително не ми харесва Smile
Върнете се в началото Go down
Rashugun
Epic
Epic



Male
Брой мнения : 674
Location : Long ago in a northern land..
Рейтинг : 6
Registration date : 07.06.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 08 Сеп 2009, 20:41

Пешо написа:
Прасковко написа:
Определително не ми харесва Smile
освен Shut your mouth ми хареса ,нищо повече : )

shut your mouth има приятен ритъм, хващал съм я няколко пъти по heavy metal tv, но не е кой знае какво, естествено, въпрос на вкус Smile
Върнете се в началото Go down
stunnka
Epic
Epic
stunnka


Male
Age : 30
Брой мнения : 716
Location : Варна
Рейтинг : 1
Registration date : 22.09.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 22 Сеп 2009, 15:58

Pain е гадно, сушайте първите неща на Hypocrisy
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyСря 30 Сеп 2009, 18:16

BYE/DIE FTW Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Pubstomper
Rockplacer
Rockplacer
Pubstomper


Male
Age : 30
Брой мнения : 460
Location : Варна
Рейтинг : 8
Registration date : 23.06.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyПон 12 Окт 2009, 23:57

Holst написа:
Pain е гадно, сушайте първите неща на Hypocrisy

Приятелю,тук ще спорим Smile
Аз не мога да се съглася че Pain е гадно нещо.Точно в Пейн се проявява изключителния талант на Тагтгрен...НЕ ТВЪРДЯ че нещата на Pain са по-добри от тези на Hypocrisy...все пак... не съм толкова тъп? -_- Но само се замисли... Тагтгрен е лидер в шведския дет/мелодет...Честно казано по мое мнение Бай ви Пешо е лидера в шведската сцена като цяло (КОЙ ЩЕ ОСПОРИ?! Да заповяда Smile )
Та да се върна на темата ><
През далечната 96-та на Пешко му хрумнало да се занимава с електроники (тогава годините на Hypocrisy несъмнено са адски силни)
И създава Pain,негов самостоятелен проект...доста добър като цяло Smile При Pain,както и при Hypocrisy празно няма Smile
Pain и Hypocrisy са 2 абсолютно различни неща,не мисля че има база за сравнение,напълно разбирам защо не ти харесва (на твое място и на мен нямаше да ми харесва)
Идеята ми е че Pain е просто пример колко продуктивен и идеен е този човек Smile Обмислям дали да не запозная хората с Hypocry...Но се замислям и дали има смисъл? Smile

ПП:Нито Pain,нито Hypocrisy са банди за неозряли музикално индивиди ><Нищо лично,творчеството и на 2-та проекта е сложно и на моменти натоварващо... не всеки го харесва Smile
Върнете се в началото Go down
Agent Orange
Epic
Epic
Agent Orange


Male
Age : 29
Брой мнения : 628
Location : Видин
Интереси : Футбол
Рейтинг : 2
Registration date : 11.10.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 27 Окт 2009, 06:50

Пич, обичам те! Ти ми показа какво е шведската сцена на метъла. И Хипокръси и Пейн ми станаха едни от любимите групи... а за Питър - нямам думи ! headbang
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyВто 27 Окт 2009, 10:38

...с тея електронни ефекти немога да го понасям Sick
Върнете се в началото Go down
deathrose
Moderator
Moderator
deathrose


Male
Age : 33
Брой мнения : 1901
Location : Асеновград
Интереси : Бира
Рейтинг : 15
Registration date : 31.05.2009

Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) EmptyЧет 06 Яну 2011, 11:39

Супер много ме радва Same Old Song. Уникален текст, уникален саунд. Дразни ме, че в последния му албум има цели 2 песни с Анет.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)   Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Peter Tagtgren, по-познат като PAIN (Industrial/Industrial Metal)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Fear Factory(industrial metal,death metal)
» Samael (Black Metal/Industrial Metal)
» Crematory (industrial/gothic metal)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: