RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.

    Go down 
    5 posters
    АвторСъобщение
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyЧет 17 Сеп 2009, 08:35

    Пуснали сте тема и я няма. Олеле, какво ще правим сега? biggrin

    Темите не изчезват яко-дим от самосебе си. Те биват премествани или изтривани от Модераторите. Дублираните теми например се мятат в Буллшитс-а, освен ако дублиращата тема е по-информативна и описателна от дублираната, в който случай двете теми се събират в една. Темите, постнати в несъответстващ им раздел, се преместват на правилното място. Скучният и безсмислен спам си почива в мир в Хартийника. Флудът се затрива.

    Все пак, ако смятате че сте направили хубава тема и не можете да си я намерите, дори след като внимателно сте проверили в кошчето, тук можете да попитате какво се е случило с нея. Ако темата ви е била преместена в друг раздел и държите да бъде там, където първоначално сте я направили, тук можете да изложите своите аргументи, които ще бъдат взети под внимание само и единствено ако са наистина аргументи, а не мятане и тръшкане от чист магарешки инат.

    В случай, че не можете да намерите някое свое мнение, то най-вероятно е било застреляно като флуд, особено ако е едноредово малоумие с емотиконки - просто го прежалете и се въздържайте от подобни мнения за в бъдеще.

    Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    fonix
    Rockplacer
    Rockplacer
    fonix


    Male
    Age : 38
    Брой мнения : 770
    Location : Sofia
    Интереси : Колоездене и Обикаляне по чукари
    Рейтинг : 15
    Registration date : 09.09.2008

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyЧет 17 Сеп 2009, 19:02

    Руто написа:

    В случай, че не можете да намерите някое свое мнение, то най-вероятно е било застреляно като флуд, особено ако е едноредово малоумие с емотиконки - просто го прежалете и се въздържайте от подобни мнения за в бъдеще.

    Rockplace_On

    Това няма да е лошо да го прочетете добре ... да няма въпроси: "Защо броя на мненията ми намалява вместо да расте?"
    Флудът (Безсмислени едно редови коментари, обиди, емоутикони и прочие безполезни неща) ще бъде преследван devil

    Както и досега, умният и забавен спам, ще има доста по-голям шанс за оцеляване, но винаги най-много ще се ценят пълните и аргументирани мнения.

    Rockplace_On
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyВто 09 Фев 2010, 19:20

    Незнам, но много пъти когато съм писал в темата "Обикновени пловдивски срещи", че например ще дойда или не, мненията ми биват истрити, не знам какво нередно намирате в това че пиша дъли сам online или offline...
    Върнете се в началото Go down
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyВто 09 Фев 2010, 20:21

    Мненията ти може да са били изтрити (ако имаш предвид стари постове) при чистенето на самата тема за разделянето на Архива. Тогава всякакви мнения на латиница или такива съдържащи единствено емотикони бяха премахнати, покрай изтриването на коментарите по снимките.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyВто 09 Фев 2010, 20:25

    Възможно е и мнения от типа на: "Няма да идвам", да са премахнати от някой заради безсмислеността на коментара. Да, разбира се, хората се интересуват от това кой ще ходи, но ако 700 човека напишат, че няма да отидат темата ще се превърне във флууд.
    Върнете се в началото Go down
    Дан
    Advanced
    Advanced
    Дан


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 181
    Интереси : метъл, китари, басове, бира
    Рейтинг : -6
    Registration date : 06.07.2009

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyВто 09 Фев 2010, 21:44

    Цитат :
    Мненията ти може да са били изтрити (ако имаш предвид стари постове) при чистенето на самата тема за разделянето на Архива. Тогава всякакви мнения на латиница или такива съдържащи единствено емотикони бяха премахнати, покрай изтриването на коментарите по снимките.[/code]

    Не, тва с изчезването на мнения го забелязах от 1-2 седмици.

    Но все тая, няма проблем (:
    Върнете се в началото Go down
    luna_lovegood
    Advanced
    Advanced
    luna_lovegood


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 177
    Location : някъде там...в непознатото
    Интереси : arts
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.11.2009

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyНед 21 Фев 2010, 07:33

    Чатът ми не иска да се включи!Зарежда до по-малко от половината още от вчера и спира :Х Crazyzu Dunno Wacky
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyНед 21 Фев 2010, 11:45

    С какъв браузър си?
    Върнете се в началото Go down
    luna_lovegood
    Advanced
    Advanced
    luna_lovegood


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 177
    Location : някъде там...в непознатото
    Интереси : arts
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.11.2009

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyНед 21 Фев 2010, 13:16

    Руто написа:
    С какъв браузър си?

    Internet Explorer
    Върнете се в началото Go down
    Руто
    Administrator
    Administrator
    Руто


    Male
    Брой мнения : 3990
    Location : Пловдив
    Интереси : Езици, философия, психология
    Рейтинг : 313
    Registration date : 17.07.2008

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyНед 21 Фев 2010, 13:27

    Учудвам се, че изобщо ти показва чата. Използвай Mozilla, Opera или Google Chrome.

    Ако ги нямаш, ето линкове, от които можеш да си изтеглиш, който си избереш:

    http://www.mozilla.com/bg/
    http://www.opera.com/browser/next/
    http://www.google.com/chrome/index.html?hl=bg&brand=CHMB&utm_campaign=bg&utm_source=bg-ha-emea-bg-sk&utm_medium=ha
    Върнете се в началото Go down
    luna_lovegood
    Advanced
    Advanced
    luna_lovegood


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 177
    Location : някъде там...в непознатото
    Интереси : arts
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.11.2009

    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. EmptyНед 21 Фев 2010, 18:53

    Руто написа:
    Учудвам се, че изобщо ти показва чата. Използвай Mozilla, Opera или Google Chrome.

    Ако ги нямаш, ето линкове, от които можеш да си изтеглиш, който си избереш:

    http://www.mozilla.com/bg/
    http://www.opera.com/browser/next/
    http://www.google.com/chrome/index.html?hl=bg&brand=CHMB&utm_campaign=bg&utm_source=bg-ha-emea-bg-sk&utm_medium=ha


    Мерси много...Но интересно до онзи ден тръгваше... Dunno
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.   Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н. Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Помощ, изчезнаха ми мненията, темите и т.н.
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ГЛАВНИ РАЗДЕЛИ :: Въпроси, проблеми, предложения-
    Идете на: