RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Жените пазят тайна не повече от 47 часа

Go down 
+11
.Sshizophrenia.
Линн
MonChetO
hannibal-king
Kaamos
Chaos!
Ане
Лили.
I Cum Blood !
Rashugun
Руто
15 posters
АвторСъобщение
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyЧет 17 Сеп 2009, 10:44

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Womensecrets

Четири на всеки десет дами не може да пази тайна, независимо колко лична или конфиденциална е информацията


Средностатистическата жена не може да пази тайна повече от 47 часа, показва ново проучване.

Обикновено дамите издавали тайната поне на един човек средно след 47 часа и 15 минути.

Изследването, осъществено сред 3000 жени на възраст между 18 и 65 г., показва също, че четири на всеки десет дами не може да пази тайна, независимо колко лична или конфиденциална е информацията.

Повече от половината казали, че алкохолът може да ги накара да си развържат езика. Най-често тайната се съобщава най-напред на гаджета, съпрузи, най-добри приятели и на майките.

"Вече се знае официално - жените не могат да пазят тайна. Чрез това изследване искахме да установим колко тайни издават хората.

Това което не знаехме, е колко бързо те са издавани от хората, на които се доверяваме", заяви Майкъл Кокс, директор на британския клон на "Уайнс ъф Чили" (Wines of Chile), който поръчал проучването.

Две трети от анкетираните заявяват, че се чувстват виновни за издаването на тайната.

Три четвърти твърдят, че могат да пазят тайна, а 83% се смятат за хора, на които може да се има 100% доверие.

Повече от четири на всеки десет жени заявяват, че е приемливо да се споделя тайна на приятел с някой, който не го познава.

27% твърдят, че още на следващия ден са забравили какво са им казали.

Vesti.bg
Върнете се в началото Go down
Rashugun
Epic
Epic



Male
Брой мнения : 674
Location : Long ago in a northern land..
Рейтинг : 6
Registration date : 07.06.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyЧет 17 Сеп 2009, 14:15

А нека ви ! biggrin
Върнете се в началото Go down
I Cum Blood !
Fan
Fan
I Cum Blood !


Male
Age : 30
Брой мнения : 597
Location : Пловдив
Интереси : ПС , Музика , Запознанства , Жени
Рейтинг : 8
Registration date : 09.06.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyЧет 17 Сеп 2009, 18:07

нормално ..жени Laughing
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 08:55

Издаване на тайна? - грях!
Върнете се в началото Go down
Ане
Rockplacer
Rockplacer
Ане


Female
Age : 29
Брой мнения : 460
Location : The shores of Anduin
Интереси : бръм...
Рейтинг : 0
Registration date : 13.05.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 09:13

ахахах Д: забавно!Ама вярно си е де ;р само че аз съм способна да пазя тайна с години ии го правя :Д разни дребни тайнички....не ми пука за тях и не им отдавам кой знае какво внимание biggrin
А при мъжете как е?Те могат ли да пазят тайна?! :Д
Върнете се в началото Go down
Chaos!
Fan
Fan
Chaos!


Female
Age : 29
Брой мнения : 425
Интереси : музика, рисуване, щуреене, китара
Рейтинг : 5
Registration date : 18.05.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 12:05

Luthiennere написа:
А при мъжете как е?Те могат ли да пазят тайна?! :Д

Всъщност мъжете са най-големите клюкарки, само да им падне случай Жените пазят тайна не повече от 47 часа 19159
Върнете се в началото Go down
Kaamos
Rockplacer
Rockplacer
Kaamos


Female
Age : 32
Брой мнения : 1165
Location : Варна
Интереси : aaaaa
Рейтинг : 20
Registration date : 19.10.2008

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 13:17

Ха-ха... Това да не можеш да си държиш езика зад зъбите въобще не е предопределено от това какъв си. Такива неща изобщо не зависят от пола, а от индивида. Аман от сексисти-"авторитети"

Doh
Върнете се в началото Go down
hannibal-king
Newbie
Newbie
hannibal-king


Male
Age : 34
Брой мнения : 13
Location : Студентски смрад
Интереси : Астрономия, История, Етнология
Рейтинг : 0
Registration date : 04.01.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 15:23

То повечето хора са клюкари, така или иначе biggrin
Върнете се в началото Go down
MonChetO
Newbie
Newbie
MonChetO


Female
Age : 30
Брой мнения : 28
Location : Раковски
Рейтинг : 0
Registration date : 30.10.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 14 Ное 2009, 15:59

hannibal-king написа:
То повечето хора са клюкари, така или иначе biggrin

Да , найстина ... в днешно време е така - за съжаление ..
Върнете се в началото Go down
Линн
Epic
Epic
Линн


Female
Age : 29
Брой мнения : 675
Location : Асеновград
Рейтинг : 0
Registration date : 16.09.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyНед 15 Ное 2009, 10:30

Яка тема! Ми повечето е вярно biggrin "Повече от половината казали, че алкохолът може да ги накара да си развържат езика. Най-често тайната се съобщава най-напред на гаджета, съпрузи, най-добри приятели и на майките." Хаха, ми алкохол..има нещо вярно,затова си знам мярката Rolleyes Азз мога да пазя тайна..както и в момента, пазя тайни на приятели с години..и няма да ги кажа на някой ,който не ги познава примерно :д Всичко си е до човек. Yes И подкрепям мнението за мъжете! Вие не си падате по-малко клюакри. biggrin
Върнете се в началото Go down
.Sshizophrenia.
Newbie
Newbie
.Sshizophrenia.


Male
Age : 30
Брой мнения : 83
Location : Plovdiv
Интереси : Muzik ;D, House M.D., Photoshop, Rollerblading, Going out with firneds
Рейтинг : 0
Registration date : 08.10.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyНед 15 Ное 2009, 11:25

Хахаа... анкетата е един отличен психологичен анализ.. However, аз и на момчета вече не мога да се доверявам.. споделям тайни само с хората, на които наистина държа и знам, че няма да я издадат на никого... не ги деля на момчета и момичета.. ;Д

Лошоото е, че за съжаление жените май на тоя свят сса повече от нас (поправете ме ако бъркам), което ме навежда на мисъълта, че на света няма никакви тайни :Д
Върнете се в началото Go down
nikoletito
Rockplacer
Rockplacer
nikoletito


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 21.10.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyСъб 27 Мар 2010, 12:13

Не е така.. Е да, сигурно има жени, които постоянно издават тайни, но това вообще не е добре според мен.. Точно за това трябва да внимаваш на кой какво говориш.. Аз тайни не издавам!
Върнете се в началото Go down
dinoesRAWRxP
Newbie
Newbie
dinoesRAWRxP


Female
Age : 27
Брой мнения : 59
Location : Плевен ^^
Интереси : Оу много са =DD
Рейтинг : 0
Registration date : 27.06.2010

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyПон 28 Юни 2010, 10:01

Аз лично забравям още на следващия ден тайната която ми е казана xDD Как ше издам нещо което не си спомням? Оо
Върнете се в началото Go down
denityyy666
Fan
Fan
denityyy666


Female
Age : 30
Брой мнения : 447
Location : Пловдив
Интереси : Психология, фотография, музика, литература! :)
Рейтинг : 0
Registration date : 03.12.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyПон 19 Юли 2010, 23:40

Цитат :
Аз лично забравям още на следващия ден тайната която ми е казана xDD Как ше издам нещо което не си спомням? Оо
И при мен често е така, но дори и да не забравя, никога няма да я издам! Smile
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа EmptyНед 01 Авг 2010, 10:41

Всъшност аз не портя..Ако държиш на хората, които ти споделят..Какъв е смисъла да клюкариш това което са ти казали .. ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жените пазят тайна не повече от 47 часа   Жените пазят тайна не повече от 47 часа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жените пазят тайна не повече от 47 часа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Булл-шитс-
Идете на: