RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Аниме мания?

    Go down 
    +6
    Shinigami
    In_Flames91
    Akira
    puhenoto
    Puppet Master
    RockPlace
    10 posters
    АвторСъобщение
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyЧет 28 Авг 2008, 23:21

    Какво ви кара да гледате анимета все повече и повече? Какво ви харесва в дадено аниме и какво оценявате най-много в него.


    Мен ми харесват развиващите се истории с времето. От малко голямо (както се казва)
    От малък лигльо в опитен боец (невероятни са)
    Оценявам най-много характерите на всеки един герой. И как създателите са се постарали да изглеждат толкова невероятни.
    Върнете се в началото Go down
    Puppet Master
    Rockplacer
    Rockplacer
    Puppet Master


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2354
    Location : Пловдив
    Интереси : ego trips
    Рейтинг : 134
    Registration date : 15.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyПет 29 Авг 2008, 10:40

    Не харесвам анимета,които са с много епизоди,предимно защото действието се развива бавно ,а самото аниме почва да ми се струва скучновато и безидейно.Харесвам анимететата ,в които ясно се поднасят идеите и посланията.Харесвам нестандартноста в някой герои и характерите им,битките, историята и света на анимето. Настрана арта,музиката и качеството Smile Всяко едно нещо допринася в това да продължавам да гледам анимета,не само за запълване на време,което тъй или иначе не ми е в изобилие Smile
    Върнете се в началото Go down
    puhenoto
    Newbie
    Newbie
    puhenoto


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 74
    Location : ShinigamiVille
    Рейтинг : 1
    Registration date : 14.08.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСъб 06 Сеп 2008, 10:38

    обичам и дълги и къси... имам търпение ... обаче по ми харесват късите с хубав арт сълзлива и дълбока история .... shonen-ai ги мразя.Обичам добрия бой :lol: ... мн мн мн обичам да имат некфи способности ...
    запъват ужасно мн време ... но аз мн обичам и ще продължавам да ги гледам.

    междудругото франки ...tenjou tenge мн мн му са накефих.. обаче накрая такъф ТЪП край просто... умрях на място... тъкмо идва инт и то свърши :affraid: No No
    Върнете се в началото Go down
    Akira
    Newbie
    Newbie
    Akira


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 13
    Location : Varna
    Интереси : плс вс. регнете се ^.^ http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=alaziel
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyПон 08 Сеп 2008, 15:10

    Значи да кажа ---> Tenjou Tenge - Няма край ... не е довършено аниматорите са фалирали и не са го докарали докрай ...
    В оставащите епизоди става дума за турнира ... дето уш Митсуми ще накаже Наги ... което естествено няма да стане - понеже Наги почва да тренира за да може да овладява Youki-то си ,понеже всяко 1 изполване докато не го е овладял го осакатява жестоко и намаля живота му е 1 година ...
    Както и да е всички тренират усилено и накрая иде реч за тоя рурнир ... т'ва е по тоя въпрос ^.^

    А по въпроса за аниметата - всяко аниме заслужава да бъде видяно - все пак те затова ги правят за да ни изкарат от ежедневието и скучният ни осакатен от простотия живот и да ни напра'ят яко весели - аз поне така мисля ^.^
    Върнете се в началото Go down
    RockPlace
    Administrator
    Administrator
    RockPlace


    Male
    Брой мнения : 1570
    Рейтинг : 87
    Registration date : 12.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyПон 08 Сеп 2008, 15:12

    Akira написа:
    Значи да кажа ---> Tenjou Tenge - Няма край ... не е довършено аниматорите са фалирали и не са го докарали докрай ...
    В оставащите епизоди става дума за турнира ... дето уш Митсуми ще накаже Наги ... което естествено няма да стане - понеже Наги почва да тренира за да може да овладява Youki-то си ,понеже всяко 1 изполване докато не го е овладял го осакатява жестоко и намаля живота му е 1 година ...
    Както и да е всички тренират усилено и накрая иде реч за тоя рурнир ... т'ва е по тоя въпрос ^.^

    Дае тео.. Така е , но знаеш че всеки един епизод е супер задълбочен дори и без край пак си доволен на това което си изгледал :bball: biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Akira
    Newbie
    Newbie
    Akira


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 13
    Location : Varna
    Интереси : плс вс. регнете се ^.^ http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=alaziel
    Рейтинг : 0
    Registration date : 23.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСъб 13 Сеп 2008, 17:04

    FRANKIE написа:
    Akira написа:
    Значи да кажа ---> Tenjou Tenge - Няма край ... не е довършено аниматорите са фалирали и не са го докарали докрай ...
    В оставащите епизоди става дума за турнира ... дето уш Митсуми ще накаже Наги ... което естествено няма да стане - понеже Наги почва да тренира за да може да овладява Youki-то си ,понеже всяко 1 изполване докато не го е овладял го осакатява жестоко и намаля живота му е 1 година ...
    Както и да е всички тренират усилено и накрая иде реч за тоя рурнир ... т'ва е по тоя въпрос ^.^

    Дае тео.. Така е , но знаеш че всеки един епизод е супер задълбочен дори и без край пак си доволен на това което си изгледал :bball: biggrin

    Мхм ... ама аз съм чел мангата затова знам за какво става дума Wink
    Върнете се в началото Go down
    In_Flames91
    Banned
    In_Flames91


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 552
    Location : Land of cybernation
    Рейтинг : 1
    Registration date : 15.01.2009

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyНед 18 Яну 2009, 18:32

    Аниметата(говоря за тези от 80-те,може би и някои от днешните)ме вдъхновяват.Те развиват фантазията ми,повечето от идеите ми,описани чрез лист хартия,се дължат на манга и анимета.
    Макар да не е бащата на киберпънка като жанр,анимето все пак играе съществена роля в развитието му и това е достатъчно добра причина да продължавам да го гледам.
    Съгласен съм с Children of Bodom-действието в сериините се развива по-бавно(една от причините да не гледам такива).
    Върнете се в началото Go down
    Shinigami
    Newbie
    Newbie
    Shinigami


    Male
    Age : 35
    Брой мнения : 17
    Location : По принцип Варна но уча в София
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.02.2009

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyЧет 19 Фев 2009, 00:40

    За мен няма значение дали са дълги или къси, обаче ако ме грабне някое аниме просто докато не го изгледам просто не мога да мирясам. 26-епизодните за по 1 ден ги изглеждам Smile(не съм ли маняки ДА! имам много свободно време Smile). Иначе наистина на някои от дългите много ги разтягат. Най се нервя ся на Bleach-a. Кви са тия филлари кво е тва нещо Thumbdown

    А по темата: харесвам бойни анимета, особено тея средновековните със самураи и нинджи - там баталните сцени са просто невероятни. Аз на тва най се кефя - на боищата. Харесва ми да си представям как аз съм като тях, със някви способности или просто съм много добър и се бия с други като мен.

    Иначе и много комедийки гледам. Просто обичам да се забавлявам.
    Върнете се в началото Go down
    Cheshire Cat
    Great
    Great
    Cheshire Cat


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 329
    Location : Varna
    Интереси : art, surreal, tanasinn, retro looks
    Рейтинг : 16
    Registration date : 13.03.2009

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСъб 14 Мар 2009, 00:11

    Ами за аниме...Гледам аниме,но препочитам да е нарисувано по определен начин.Не харесвам никак разни с размерите на средноголям басейн и с едни остри носове някъкси твърде сладникави са ми.
    Главно пълнометражни гледам и последното,което адски много ми хареса беше Perfect-Blue...
    За серийно... като че ли най-ми харесва до момента Trigun Blink
    Върнете се в началото Go down
    scum
    Great
    Great
    scum


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 240
    Интереси : killing you
    Рейтинг : 4
    Registration date : 09.03.2009

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСъб 14 Мар 2009, 13:32

    cat soup Heart
    Върнете се в началото Go down
    Bryan
    King of Spammerlandia
    King of Spammerlandia
    Bryan


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 4538
    Location : Somewhere in time
    Интереси : Girls,Girls,Girls..
    Рейтинг : 133
    Registration date : 13.07.2008

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСря 18 Мар 2009, 12:22

    аз съм повече по Cartoon Network. Манията anime само dragon ball z.
    Върнете се в началото Go down
    detuned.radio
    Newbie
    Newbie
    detuned.radio


    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 25
    Location : Бургас
    Рейтинг : 2
    Registration date : 03.08.2009

    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? EmptyСря 05 Авг 2009, 14:15

    По принцип не гледам много аниме, особено напоследък ^^' Не си падам по много дългите - нямам нито време, нито нерви. Имам навика да изгледам първите 5-6 епизода и после да зарежа анимето, даже и да ми е харесало. Това, което ме радва най-много е,че някои имат адски нестандартни истории(Higurashi no naku koro ni и Monster ме впечатлиха много) и интересни персонажи(personal favourite-Vash от Trigun biggrin ). Начинът, по който са нарисувани не винаги ме кефи но съм готова да се примиря ако историята и героите ми харесват. Любимо филмче ми е Cat Soup Heart
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Аниме мания? Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Аниме мания?   Аниме мания? Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Аниме мания?
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Кино-
    Идете на: