RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексPortal with galГалерияТърсенеLatest imagesРегистрирайте сеВход
Similar topics

I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]

Go down 
+39
Phantom 1912
grain_of_sand
nelcho
Fofo0
Линн
Thor
Вилито
Gunslinger^^
"Рури"
Fr0st NoVa
D(emo)n_Hunter
nameless
Кент
Katie_Rock
(s)Ain't
Zombiecupcake
littleMICROBE
Лили.
Inn Almighty
LoaDinG
ziko
luna_lovegood
Ralie
Adept
VampireHeart
Бавен_Клошар
Follow_The_Reaper
Bryan
Жоро
Цвет
Apple
Стеф
Young Cat
Puppet Master
Немезида
eMm
CrazY
Ади_Психаря
~different
43 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
~different
Great
Great
~different

Female
Брой мнения : 366
Интереси : Rockplace, музика, фотография, walkin' on the beach.. etc ~
Рейтинг : 1
Registration date : 18.10.2009

I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] Empty
ПисанеЗаглавие: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 12:54

Здрасти. =)
Такамм .. аз съм Илина (Лин,Или,Лили... etc).
Живея във Варна и уча в "Национална Гимназия за Хуманитарни Науки и Изкуства".
Водолей съм .. най-яката зодия ;р. Гло ми е жена!!! Обичам семейството и малкото истински приятели.
Като започнахме за приятели да говорим .. мога да се нарека най-верния приятел, който можете да имате.Никога
не бих предал човек, за каквото и да било. За истинските приятели убивам, разбивам,пробивам etc..;D .8 клас съм.Oбичам часовете по английски .. госпожата ми дава един голям речник и си чета ;D. Не харесвам кифли и фешънки, макар че понякога давам вид на такава,но не съм. Сериозен човек съм, освен в лигави моменти ;D.Най-много мразя интриги и съответно интриганти и лъжци.Немога да разбере как ще гледаш някой в очите и ще го лъжеш.Искрен човек съм - казвам каквото мисля.Като ви направя комплимент, не е от лицемерщина или подмазване;, а защото наистина мисля така.Онези двете в даскало топираните, дето се обличат еднакво, много ме нервят ;D.А иии да - може да съм малка на години, но много хора ми казват, че разсъждавам като по-голяма.Не съм материалистка.. една маргаритка,набрата от съседната градинка може да ми стопли душата, но също така и много хора ме нараняват с думите си.Мразя да ставам рано ;D особено в 6 часа сутринта, когато 2 не виждам и се предполага, че трябва да отида на училище.Ужасно съм страхлива по отношение на филми .. един ужас немога да изгледам посред бял ден... после поне 1 седмица няма да мога да спя ;D.Била съм и в други форуми, така че обещавам да не флуудя/спамя.Ще спазвам правилата Dance. Винаги съм твърдяла, че който има да ми каже нещо да дойде face to face, а не да говори зад гърба ми и да създава интриги ;@.Приемам критики, мога да губя, макар че естествено не ми става приятно, но няма да тръгна да убивам някой , само защото ме е победил на нещо ;д.
----
by the way ..
обожавам JOHNNY DEPP <33333333333333
Този човек ми е идол. ( :
----
Music>
AC/DC,Aerosmith,Axel Rudi Pell,Bon Jovi,Bryan Adams,Deep Purple,Dio,Guns’N Roses
Iron Maiden,Joan Jett,Judas Priest,KISS,Led Zeppelin,Nirvana,Ozzy Osbourne,Papa Roach,
Pearl Jam,Queen,Scorpions,The Pretty Reckless,The Rolling Stones,Twisted Sister,Uriah Heep,
Whitesnake,ZZ Top.
Ахат,Б.Т.Р,Епизод,Сигнал,Щурците.

Очаквам въпроси .. питайте каквото искате =)

Последната промяна е направена от ~different на Чет 07 Окт 2010, 21:45; мнението е било променяно общо 18 пъти
Върнете се в началото Go down
Ади_Психаря
Rockplacer
Rockplacer
Ади_Психаря

Female
Брой мнения : 2517
Рейтинг : 71
Registration date : 31.08.2008

I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:01

Привет.
Как предпочиташ да ти викат?
Снимка?
Любим писател?
Любима песен на Нирвана?
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY

Male
Брой мнения : 2380
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:05

Здравей и от менSmile

На колко си?
Как се казва кученцето ти?
Рок да слушаш?
А метъл? Какъв?
Можеш ли да ми изброиш 4 рок банди?
Електрическа печка или камина?
eMm
Administrator
Administrator

Female
Брой мнения : 2138
Интереси : Photography
Рейтинг : 22
Registration date : 06.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:27

Здравей и от мен : )

Любим цвят?
И аз се присъединявам към клуба на искащите снимка :?
Пътешествие до дълбините на океана или разходка до космоса?
Слънце или луна?
Ден или нощ?
Планина или море?
Какво обичаш да правиш в свободното си време?
Какъв цвят ти е стаята?
В какво вярваш?
Имаш ли идол?
Упорита ли си?
Обичаш ли плюшени иглачки?
Любим филм?

^.^

~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:39

Привет. - Здрастии ^^
Как предпочиташ да ти викат? Най-често ми викат Или. Но нямам предпочитания .. всеки както си реши ;д.
Снимка?
1 2
Любим писател? Любим - нямам.
Любима песен на Нирвана? You know you're right .
---
Здравей и от менSmile - Здрасти : ))

На колко си? На 13
Как се казва кученцето ти? Тера
Рок да слушаш? Да
А метъл? Какъв? - heavy, trash
Можеш ли да ми изброиш 4 рок банди? Guns'N Roses
;AC/DC ;Deep Purple ; KISS
Електрическа печка или камина?Камина

--
Здравей и от мен : ) - ^^ hey

Любим цвят? Лилаво, Зелено
И аз се присъединявам към клуба на искащите снимка :? ^ горе има ;д
Пътешествие до дълбините на океана или разходка до космоса? Сега ако кажа и двете .. ;д .. Айде да е до дълбините на океана ^^
Слънце или луна? Луна
Ден или нощ? Ден ;д
Планина или море? Море
Какво обичаш да правиш в свободното си време? Да се разхождам с компания .. (:
Какъв цвят ти е стаята? Светло Лилаво
В какво вярваш? В доброто.
Имаш ли идол? Кърт Кобейн .
Упорита ли си? Много ;д .
Обичаш ли плюшени иглачки? Обожаавам ;Д
Любим филм? Greta.

^.^

Мерси за въпросите (:

Последната промяна е направена от ~different на Пон 25 Яну 2010, 17:01; мнението е било променяно общо 4 пъти
Немезида
Кака
Кака
Немезида

Female
Брой мнения : 1809
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:41

~different написа:

Любим цвят? Лилаво, Зелено

Какъв цвят ти е стаята? Светло Лилаво ^

А зайченца имаш ли?
Обичаш ли зайченца? biggrin
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 13:50

А зайченца имаш ли? Не .
Обичаш ли зайченца? Чак да ги обичам - не :]

I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] 542604
Puppet Master
Rockplacer
Rockplacer
Puppet Master

Female
Брой мнения : 2354
Интереси : ego trips
Рейтинг : 134
Registration date : 15.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 19:41

Имаш ли пижама?
Можеш ли да свириш с уста?
Облечена ли си?
Каква е мелодията на тишината?
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 19:59

Имаш ли пижама? Четири даже I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] 19159
Можеш ли да свириш с уста? Да .
Облечена ли си? - В момента ли ? - Да
Каква е мелодията на тишината? Спокойна,тиха ;д
Young Cat
Newbie
Newbie
Young Cat

Male
Брой мнения : 68
Интереси : Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 29.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 20:05

~different написа:
Имаш ли пижама? Четири даже I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] 19159
Можеш ли да свириш с уста? Да .
Облечена ли си? - В момента ли ? - Да
Каква е мелодията на тишината? Спокойна,тиха ;д

simon and garfunkel
Стеф
Great
Great
Стеф

Female
Брой мнения : 351
Интереси : музика
Рейтинг : 3
Registration date : 06.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 05 Ное 2009, 20:28

Привет (=

- лютеница обичаш ли?
- изброй ми 3 неща,с които се гордееш?
- суеверна ли си?
- а талисманче имаш ли?
- ще ме поздравиш ли с някоя песен?
- топло или студено?

Apple
Fan
Fan

Male
Брой мнения : 476
Интереси : Уоу, френдове, Уоу, френдове, цигари, алкохол, простотия, лиготия и прочие..
Рейтинг : 3
Registration date : 09.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyПет 06 Ное 2009, 12:29

Здрасти приятно ми е Иво =) ...
ооо кобейн - ще си допаднем (или поне се надявам =) )
та изг слушаш нирвана biggrin
лубима песен ?
албумец ?
имаш ли брат или сестра
нещо руско слушаш ли
и накрая поздрав : Nirvana - Love Buzz =)
...
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyПон 09 Ное 2009, 00:47

Привет (= - =] хей

- лютеница обичаш ли? [b]не.

- изброй ми 3 неща,с които се гордееш? водолей съм ; винаги търся доброто в човек ; вярна и лоялна съм към приятелите,
- суеверна ли си? не.
- а талисманче имаш ли? имам едни късметлийски чорапи ;Д и една кожена гривна.
- ще ме поздравиш ли с някоя песен? AC/DC - thunderstruck
- топло или студено? топло.

-----------------

Здрасти приятно ми е Иво =) ... И на мен : )
ооо кобейн - ще си допаднем (или поне се надявам =) ) -почти съм сигурна , че ще си допаднем
та изг слушаш нирвана biggrin
лубима песен ? you know you're right ; breed
албумец ? nevermind, bleach
имаш ли брат или сестра - не ;/
нещо руско слушаш ли - хахах не
и накрая поздрав : Nirvana - Love Buzz =) мерсии .. за тебе heart shaped box
...

Последната промяна е направена от ~different на Пон 23 Ное 2009, 10:19; мнението е било променяно общо 1 път
Цвет
Unique
Unique
Цвет

Female
Брой мнения : 870
Registration date : 13.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyВто 10 Ное 2009, 14:10

Хей ^^
Зелено или лилаво ?
Какво мислиш за Аксел Роуз?
Всички серии на '' Бягство от затвора '' ли си гредала ?
Кой сезон е най-заплетен ;д ?
Коя е любимата ти актриса ?
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyПон 23 Ное 2009, 10:12

Хей ^^ Здрастии (:
Зелено или лилаво ? Червено ;д.
Какво мислиш за Аксел Роуз? Naughty
Всички серии на '' Бягство от затвора '' ли си гредала ? Да, по няколко пъти ;д.
Кой сезон е най-заплетен ;д ? Най - заплетен е последният (4), а иначе най-интересен си остава първият
Коя е любимата ти актриса ? Любима нямам , но харесвам Аngelina Jolie.

п.с Едитнах си описанието.
Жоро
Rockplacer
Rockplacer

Male
Брой мнения : 1144
Registration date : 02.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyПон 23 Ное 2009, 11:09

Rockplace_On Приветско Rockplace_On
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyВто 24 Ное 2009, 11:20

Здрасти ^^
снимки:
terra~
Spoiler:
me~
Spoiler:

Последната промяна е направена от ~different на Съб 28 Ное 2009, 14:06; мнението е било променяно общо 1 път
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan

Male
Брой мнения : 4538
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyВто 24 Ное 2009, 11:29

чувала ли си песенте different world? na Iron Maiden
Follow_The_Reaper
Newbie
Newbie
Follow_The_Reaper

Male
Брой мнения : 38
Интереси : World of Warcraft / Музика / Алкохол
Registration date : 10.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyВто 24 Ное 2009, 14:44

Здравей!

А сега малко въпроси.. Dance .

Крава или теле ?

Какво правиш когато си сам/а ?

Какво мислиш за кренвирша ?

Любима песен ?
и защо?

Според теб ..дали красотата ще спаси света ? Dance
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyВто 24 Ное 2009, 21:53

Bryan ~
Чувала ли си песенте different world? na Iron Maiden? - Даа < 33
---------
Follow_The_Reaper ~
Здравей! - Здрастее (:
Крава или теле ? - Малко теленце ;д ^^
Какво правиш когато си сам/а ? - Обикновенно гледам филм.Обожавам да мисля/разсъждавам над различни проблеми.Абе все различни идеи ми идват ;д.
Какво мислиш за кренвирша ? - Хм... ;д незнам.Преди ги обичах ;д, ама сега вече не ми харесват много ;/
Любима песен ? Попринцип, има много песни, които ми харесват, но за мен ще си остане завинаги .. you know you're right - nirvana.
и защо? - Защото всичко в нея ми харесва.Текст,мелодия и самото изпълнение.Като я чуя всичко в мен се изпълва с ... дори и немога да го опиша.Пък и имам много спомени на тази песен.И изпълнителят е прекрасен <3.
Според теб ..дали красотата ще спаси света ? Ми... не само тя ;д.Трябва и акъл (:

Мерсии за въпросите ^___^ Sunshine
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар

Male
Брой мнения : 979
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyСря 25 Ное 2009, 00:13

hospitality Shifty

Здрасвееей!
Наборка ли си мии? (96)
Аз съм Клош! Да и на мен ми е приятно! Благодаря добре! (не си говоря сам ГРР имам въображаем приятел.. някой ден може да те запозная ) jawbreaker
Как сии?
Къде учиш?
Обичаш ли кухненски роботии?
А хора с десет ръцее? (десеторъчковци ) jawbreaker
Искам да ти пипна косата.. може лиии? Моля,моля,мооооооля ти сеее!

Мор фотос плийс!
Rockplace_On
Hlom
VampireHeart
Legendary
Legendary
VampireHeart

Female
Брой мнения : 1202
Интереси : RockPlace
Registration date : 24.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 26 Ное 2009, 10:36

Хей

Зелено или жълто?
Желирани или шоколадови бонбони?
Море или планина?
Какво има в тъмното?
Вампири или върколаци?
Bryan
King of Spammerlandia
King of Spammerlandia
Bryan

Male
Брой мнения : 4538
Интереси : Girls,Girls,Girls..
Рейтинг : 133
Registration date : 13.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 26 Ное 2009, 11:09

Извади ми част от песента (текста) която най ти харесва на различният свят Smile
~different
Great
Great
~different

Female

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:49

Бавен_Клошар ~
Здрасвееей! -- Здраастии ^^
Наборка ли си мии? (96) -- yap ;]
Аз съм Клош! Да и на мен ми е приятно! Благодаря добре! (не си говоря сам ГРР имам въображаем приятел.. някой ден може да те запозная ) --- ;дддд с удоволствие ;д ^^
Как сии? -- В момента ми е гадно.
Къде учиш? -- НГХНИ "К.Преславски"
Обичаш ли кухненски роботии? -- Yap ^^
А хора с десет ръцее? (десеторъчковци ) -- < 333333333
Искам да ти пипна косата.. може лиии? Моля,моля,мооооооля ти сеее! --- of course ;P.

Мор фотос плийс! -- скоро ;д.

--------------

VampireHeart ~

Хей -- heya ^__^
Зелено или жълто? -- жъълто ;р
Желирани или шоколадови бонбони? -- Попринцип - шоколадови, но сега точно искам желирани : )
Море или планина? -- Море.
Какво има в тъмното? -- Нещо страшно ;д.
Вампири или върколаци? -- Вампири ^.6

--------------

Bryan~
>
Tell me what you can hear
And then tell me what you see
Everybody has a different way
To view the world
Бавен_Клошар
Rockplacer
Rockplacer
Бавен_Клошар

Male
Брой мнения : 979
Интереси : Хора и музика
Рейтинг : 12
Registration date : 28.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] EmptyЧет 26 Ное 2009, 20:56

~different написа:
Бавен_Клошар ~
Здрасвееей! -- Здраастии ^^
Наборка ли си мии? (96) -- yap ;]
Аз съм Клош! Да и на мен ми е приятно! Благодаря добре! (не си говоря сам ГРР имам въображаем приятел.. някой ден може да те запозная ) --- ;дддд с удоволствие ;д ^^
Как сии? -- В момента ми е гадно.
Къде учиш? -- НГХНИ "К.Преславски"
Обичаш ли кухненски роботии? -- Yap ^^
А хора с десет ръцее? (десеторъчковци ) -- < 333333333
Искам да ти пипна косата.. може лиии? Моля,моля,мооооооля ти сеее! --- of course ;P.

Мор фотос плийс! -- скоро ;д.

Не знам, но кефиш доста.. само (моля ти се) не се психирвай, като ти пипам косата!
Да знаеш често ходя до Хуманитарна Sunshine може някой път да те засека!*косопип*
Може и да си взема въображаемия приятел с мен хД
В коя смяна си ? (с осми клас в една смяна ли си?)
Банички обичаш ли? (ама не от онея хиииииииииииипер мазните, а хубава) Sunshine Sunshine

jawbreaker

Hlom
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]   I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different] Empty

I'll be there till the stars don’t shine, till the heavens burst, and the words don't rhyme. [~different]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Grind till' Death!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: