RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Един странен ден

    Go down 
    +2
    Fr0st NoVa
    Вилито
    6 posters
    АвторСъобщение
    Вилито
    Rockplacer
    Rockplacer
    Вилито


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1745
    Location : Плевен :)
    Интереси : музика (:
    Рейтинг : 9
    Registration date : 12.06.2009

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Един странен ден   Един странен ден EmptyЧет 12 Ное 2009, 18:08

    Една сутрин се събудих.усетих,че нещо не е както трябва.Станах от леглото и отидох на терасата.Гъстата мъгла закриваше всичко и беше толкова светло.Протегнах ръка и тя се изгуби в светлината и мъглата
    Влязох вътре и се облякох.Взех си ключвете,цигарите и излязох.Долу беше мрак.
    Учудих се,но все пак не се качих отново горе.Погледнах небето.Там беше светло.
    Долу беше тъмно.Запалих цигара и се чу звук.Звук от,който се стреснах и паднах на хлъзгавото от листа и дъжд шосе.Звук на сирена.Жената казваше „ Внимание ще разбием облаците с ракета,моля затворете прозорците си”
    Продължих надолу към площада.Нямаше хора по улиците.Видях няколко кучета,които седяха на едно място и услушващи се.”Вероятно са се стреснали от сирените” казах си аз погалих едно от тях и продължих.Вече бях на площада и се запътвах към закусвалнята за дюнер,но тя беше затворена.Както и всичко в целия град.Нищо не работеше.
    Изведнъж всичко стана още по-тъмно.Сякаш беше нощ.Погледнах часовника си.Беше 10:30 през деня.Започваше да става все по-странно.Реших да звънна на едно момиче,но чух само „В момента нямате връзка с този номер”. Опитах да звънна на още няколко човека и същото.Нямах връзка с никой.Реших да продължа да се разхождам с надеждата да срещна някой загубен като мен и да го питам какво става.
    Изведнъж застудя.Погледнах термометъра на града,който показваше 18 градуса.
    Тотално се обърках.Какво ставаше.Защо като погледна нагоре е светло,а в действителност е мрак.Отново започна тази сирена.Виеше все по-силно и силно.
    Но нямаше глас.Започнаха да прииждат хора.Но на тях им имаше нещо.Вече го усешах.Бяха всичките мъже.костюмирани и всичките имаха бради.Носеха куфари.
    Сирената спря.те развориха куфарите и извадиха по едно оръжие.Започнаха да ходят.Казах си „Край,умирам”,но не.Те просто ме заобиколиха всякаш не ме виждат.
    Този момент забелязах,че единия си е оставил сакото и куфара.Отидох и облякох сакото.Взех куфара и тръгнах към един парк.
    Имах чувството,че нещо върви зад мен.Обърнах се,но нямаше нищо.Чувствах се като в хорор.Телефона ми изведнъж извъня.Беше мама,която ми каза „ Не се обличай дебело,пече слънце навън” и пак изгубих обхват.Вече се стресирах и незнаех къде съм,дали не съм в паралелна вселена.Тръгнах към парка.Реших да мина по баира.Стъпала не ми се катереха.Там всичко беше заледено и имаше сняг го коляно.Обърках се назад и беше просто тъмнина.Започнах да се катеря нагоре.Видях един познат,който тичаше надолу към площада.Извиках.Той се приближаваше и аз се спрях.Той дойде до мен,погледна ме и мина през мен.Седнах на един перапет и пробвах да звънна на брат ми.Не стана.Продължих нагоре към парка.Започваше да ми мириши на пушек.Помислих си „Там има някой” Когато стигнах изгубих ум и дума.Целия парк беше изгорял.Нямаше дървета,нямаше нищо.Вървях из изгорелите паднали от дъветата клони.Видях едно момиче.Не я познавах,но реших да я заговоря.
    Изтичах до нея.Тя беше снежно бяла,със зелени очи и руса коса и същото сако като моетоКазах й:
    -Хей,какво става тук?
    Тя ме погледна със сух,празех поглед и каза:
    -Аз,само исках закуска.
    Тогава забелязах куфарчето.Решихме да продължим двете.Въряхме.не говорихме просто ходихме. Момичето изкрещя и потъна.Беше паднала в яма.Протегнах ръка,но и аз паднах в ямата.Там беше топло,задимено и кално.Изведнъж всичко се разклати и момичето ме сграбчи.Чувах как дърветата падат и как камъните се чупеха.Ямата се срути и ние можехме да излезем.Всичко в парка се беше срутило.Бяха останали само пейките.Седнахме на една пейка да си починем малко.Тя ми каза:
    -Знаеш ли,на скоро ми разбиха сърцето.
    Погледнах я.Замислих се,че с мен е същото.Тя продължи:
    -Всичко беше толкова красиво,но за него всичко беше просто шега.
    Казах й :
    -С мен е същото,но се опитвам да го крия.
    Момичето ме погледна и заплака.Прегърнах я.Предложих да продължим да ходим и да не мислим за това.Видяхме две сенки в далечината.Казах си „Яяя още заблудени хора”
    Приближихме се и тя изтръпна.Попитах я какво и е,а тя каза.
    -Ама,ама, това е той.Този,който ме нарани.
    Не бях погледнала другия.но се престрапих.Познах го по убийствената усмивка и просто прежулих със зъби.Тя ме погледна и й стана ясно.Казах й :
    -Желаеш ли мъст? – и се усмихнах
    -Повече от всичко.
    Посочих с поглед куфара.Тя го разтвори и извади къртечница и ме погледна с удоволствие.Насочи се към своята жертва и натисна спусака.Сянката изкрещя и се строполи на земята.Погледнах я и казах:
    -Ама ти го гръмна.Какво направии?
    -А ти не желаеш ли мъст?
    -Не..!!
    -Дръж и се замисли.
    Подаде ми оръжието и нещо в мен се промени.Погледнах го.Още се усмихваше.Кипна ми заредих и БУМ.Паднах назад.Той се хвана за сърцето и падна.Изкрещях „НЕЕЕ” и
    припаднах.Събудих се след няколко часа.беше 20:00 часа и бях удома.Бях проспала целия ден.Седнах да вечерям.Мисли в главата нямах.След това седнах на компютъра и си пусках любимите песни.Разказах съня на брат си,а той каза „Много Silent Hill играеш”
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден EmptyПон 30 Ное 2009, 20:28

    Доста странен сън,наистина.И аз съм имала...ъъ необичайни,така да се изразя,сънища които са били доста заплетени xD Разказът ти ми напомни за един от тях^^Много добре си го написала.Харесва ми Smile
    Върнете се в началото Go down
    stunnka
    Epic
    Epic
    stunnka


    Male
    Age : 30
    Брой мнения : 716
    Location : Варна
    Рейтинг : 1
    Registration date : 22.09.2009

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден EmptyПон 30 Ное 2009, 20:36

    Лелее, какъв сън.Направо го усетих докаъо четох, много се филмирах.Супер странно е.
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 33
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден EmptyПон 30 Ное 2009, 21:10

    Holst написа:
    много се филмирах

    Абсолютно. Много крийпи сън.. и много яко написано Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    Morticia
    Advanced
    Advanced
    Morticia


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 194
    Интереси : разнообразни
    Рейтинг : 0
    Registration date : 06.11.2009

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден EmptyПон 30 Ное 2009, 21:55

    лелеее какво неща сънуваш Astounded мн яко .. аз си сънувам няк'фи кубети biggrin
    Върнете се в началото Go down
    Nero
    Advanced
    Advanced
    Nero


    Male
    Age : 34
    Брой мнения : 193
    Интереси : Некромантика
    Рейтинг : 2
    Registration date : 19.03.2009

    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден EmptyВто 01 Дек 2009, 10:27

    много яко написано Thumbup
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Един странен ден Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Един странен ден   Един странен ден Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Един странен ден
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: