RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каква беше за вас миналата 2009 година?

Go down 
+34
Ania
Немезида
Линн
Ellie
irrealiste
Мо7о_ейнджъл
Кент
EmmyCannibal
Kecko_pld
Хаджи
Unforgiven
Adept
Ане
VampireHeart
Puppet Master
Bioshock
nikoletito
pi.di.
Simple
qkitaki
vencito0o
Вилито
antani
Young Cat
remy
Downingtn
Щорко
Apple
Илмари
Fallen Angel
deathrose
Fr0st NoVa
Devils.Reject
Лили.
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyЧет 31 Дек 2009, 02:32

First topic message reminder :

Повече е от ясно!

2009година...Със сигурност няма да ми стигнат думите да опиша всичко..
Това беше най-превратната година в живота ми. Научих се на толкова много неща. Открих истински приятели. Запознах се адски много хора. Намерих мястото си. Имаше толкова много разочарования, но се научих да ги отминавам с лека ръка. Само като си помисля за всичко, което ми се случи и ми се насълзяват очите. Колкото и грешки да правех, бих ги направила отново - те са причината сега да съм тук, такава.

Изпитвам огромна благодарност към хората, които ме промениха. Тези, които още са с мен и тези, които по една или друга причина си отидоха от живота ми..

Никога няма да забравя 2009..най-хубавата и най-лошата година..почувствах се жива, почувствах се свободна..открих себе си.

Колкото и да ме боли за всичко, което стана през изминалата година, както каза по-горе, се радвам. "Всяко зло, за добро" са казали хората..аз ще добавя само едно нещо: "Всичко се връща - и добро, и лошо."

Научих се да бъда по-добра, усетих живота..открих щастие в най-малките моменти.

Всичко ми се разтрепери, докато писах това..не мога да продължа, но се надявам и вие да откриете такава година.

Да откриете любовта и приятелството в най-чистата им форма. Бъдете щастливи, независимо от това, което ви се случва.

Живейте си живота, без да ви пука, докато сте на земята, защото след това е безсмислено..

С обич,

Лили (с точката :дд)

I love you, guys I love you, guys


Последната промяна е направена от Лили. на Чет 31 Дек 2009, 12:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Kecko_pld
Great
Great
Kecko_pld


Male
Age : 32
Брой мнения : 217
Рейтинг : 12
Registration date : 18.05.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 02:31

Доста неусетна.....някак си времето мина прекалено бързо и не помня много неща но вече знам 1 куп полезни нови неща откъм хардуеър без които нямаше да имам computer capeble of launching a rocket.
За първи път тази година започнах работа.
Запознах се със много интересни хора Smile
Започнах да слушам нови групи и срашно много се зарибих по Progresive Trance.
Направих първият си домашен усилвател от 0 (а след това втори и трети и работя по четвърти Smile
СПРЯХ цигарите.
И това което едва ли някога ще забравя......
На връх нова година изпих 500 мл Шардоне отлежало на 24 години (най-хубавото вино което съм вкусвал)
Върнете се в началото Go down
EmmyCannibal
Advanced
Advanced
EmmyCannibal


Female
Age : 28
Брой мнения : 148
Интереси : Ларп,рисуване,снимане
Рейтинг : 2
Registration date : 28.09.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 08:50

Беше страхотна 2009 година.Толкова много красиви спомени,мигове и всичко останало.
Върнете се в началото Go down
Кент
Rockplacer
Rockplacer
Кент


Male
Age : 33
Брой мнения : 974
Location : Пловдив
Рейтинг : 27
Registration date : 12.01.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 10:46

Като цяло беше много добра година...запознах се с много хора (най-вече с рокплейсъри) !
Имах наистина добри изживявания,които никога няма да забравя.Дано и тази година бъде такава ! Smile
Върнете се в началото Go down
Мо7о_ейнджъл
Legendary
Legendary
Мо7о_ейнджъл


Female
Age : 29
Брой мнения : 1325
Location : Everywhere
Рейтинг : 40
Registration date : 12.05.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 16:04

2009-та беше годината, в която научих толкова много неща... намерих истински приятели.. станах част от Рокплейс /което беше най най хубавото/. Лятото ми беше най прекрасното в живота ми. Усетих за първи път какво е любов както и как боли от нея...разбрах какво е да имаш човек до себе си, когато наистина имаш нужда от него. Разбрах за първи път в живота си кво е да ми ''пука'' за някой или за нещо.
Върнете се в началото Go down
irrealiste
Great
Great
irrealiste


Female
Age : 30
Брой мнения : 352
Location : Варна /из прашни улици някакви/
Интереси : комбинацията между човка, криле, опашка, рога, хриле, нокти, люспи и копита, не помага, ако кандидатстващ в клуб по интереси
Рейтинг : 6
Registration date : 27.12.2008

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 18:34

беше прилична година.
правейки си равносметка, имам чувството, че на моменти съм играла на руска ролетка с психиката си и чувствата на околните.
беше бурна година.
влюбена.
ако "влюбено" означава разкъсване на мозъка ми, правене на глупости с още по-глупави оправдания и разчепкване на преживявания.
беше оранжева година ;D
научих се (или поне се опитах да го сторя) да се отпускам и да се подарявам.
разбрах кое е съществото, което прави най-епичните масажи на света.
друго, което мога да прегръщам, душа, хапя и да тормозя, просто защото ме обича (а и аз него (да живеят приятелите, които не искат нищо от теб освен обич, съчувствие и забавление)).
открих астралния си близнак (:
осъзнах колко чудни човечета до себе си имам ^^
възвърнах си старо изгубено приятелство, което, мамка му, ужасно много ми липсваше.
разбрах, че мога да имам всичко (и всеки, хъх ;D).
светът може да бъде мой, ако ми пука по-малко.

разбира се, бях наранявана, разплаквана, изкарвана извън нерви.. но избирам да не помня (:
Върнете се в началото Go down
Ellie
Fan
Fan



Female
Брой мнения : 404
Интереси : майка ти
Рейтинг : 1
Registration date : 14.08.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 02 Яну 2010, 23:43

През 2009 доста неща се промениха към добре.
Имаше си и своите слаби моменти, но запаметих хубавите, които бяха повече Wink
Върнете се в началото Go down
Линн
Epic
Epic
Линн


Female
Age : 29
Брой мнения : 675
Location : Асеновград
Рейтинг : 0
Registration date : 16.09.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyНед 03 Яну 2010, 12:56

Имаше си от всичко по много. Както хубави, така и не толкова хубави моменти и изживявания..но пък годината завърши перфектно хД Heart
Върнете се в началото Go down
Немезида
Кака
Кака
Немезида


Female
Age : 36
Брой мнения : 1809
Location : in his heart
Интереси : Ania
Рейтинг : 61
Registration date : 31.01.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyНед 03 Яну 2010, 13:40

Като цяло отвратителна. Повечето неща, които ми се случиха бяха хубави.
*С Аня се сближихме съвсем и форума изигра много голяма роля понеже ни събра на едно място, с една компания, с много готии хора.
*Приех се характера такъв какъвто е и повече няма да го променям, защото някой е поискал така. Който ме харесва, да ме харесва такава.
*Срещата с един много любим човек за мен, който ми помогна и продължава да ми помага в най-трудния момент в моя живот до тук, който обичам толкова много.
*Моята кака се ожени и ще си имат бебенце - толкова много се радвам за тях. Като ги видя двамата и сякаш слънчице свети над тях. Прекрасни са.

Но дори и милион хубави неща да ми се бяха случили, всичките щях да искам да ги сменя срещу това, което се случи в семейството ми. Много по-тежко и по-болезнено е отколкото смятах, че ще е. И не става по-добре. Сякаш се влошавам с всеки ден. Точно затова и София от най-омразния ми град се превърна в любимия ми и до 2-3 месеца ще живея там.

Гадна година. Мога само да се надявам, че следващата ще е по-добра и ще се постарая да е.
Върнете се в началото Go down
Ania
Moderator
Moderator
Ania


Female
Age : 30
Брой мнения : 2011
Location : Wonderland
Интереси : pizza
Рейтинг : 80
Registration date : 14.07.2008

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyНед 03 Яну 2010, 13:47

Съкс от всякъде.
От самото начало до самия край.
Може би едиснтвените хубави неща са :
Преместих се в ново училище! (йес, йес, йес)
Промених си характера малко (според мен към по-добро)
ХОДИХ В ПЛОВДИВ! ха-ха-ха! Завиждайте ми
ии РП ест.
Те си бяха част от живота ми, но се радвам, че останаха и се надявам всяка година да пиша това!
Върнете се в началото Go down
Purblindd
Epic
Epic



Female
Age : 28
Брой мнения : 635
Location : Spellbound Land
Интереси : Рисуване, Музика и други ...
Рейтинг : 0
Registration date : 28.10.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyНед 03 Яну 2010, 14:03

Единственото хубаво , нещо което се случи..
беше това, че от части се промених и разбрах кои са ми истинските приятели ;дд
а другите неща, които се случиха бяха ужасни ..

Годината беше д/г хубава biggrin
Върнете се в началото Go down
!!!FurioN!!!
Advanced
Advanced
!!!FurioN!!!


Male
Age : 28
Брой мнения : 118
Location : Асеновград
Интереси : хек, скейт, музика, барабани
Рейтинг : 0
Registration date : 01.10.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyНед 10 Яну 2010, 13:04

Годината за мен беше много добра. ще се запомни с много неща и хубави моменти. А лятото беше най-хубавото лято от всички до сега!

А да се надяваме, че 2010 ще е още по-хубава. Smile
Върнете се в началото Go down
Imperial
Rockplacer
Rockplacer
Imperial


Male
Age : 28
Брой мнения : 1348
Location : Пловдив
Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
Рейтинг : 3
Registration date : 19.12.2009

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyСъб 23 Яну 2010, 23:04

Цитат :
Най-яката ми година през целия ми живот Много веселие падна.
и при мен може да се каже така.
Върнете се в началото Go down
dilaila1
Great
Great
dilaila1


Female
Age : 29
Брой мнения : 378
Location : Plovdiv
Интереси : Музика, Литература
Рейтинг : 7
Registration date : 04.05.2010

Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 EmptyЧет 20 Май 2010, 11:04

Ам мн тъпа с изклчючението, че дойдох да уча в Пловдив.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква беше за вас миналата 2009 година?   Каква беше за вас миналата 2009 година? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Каква беше за вас миналата 2009 година?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace ::   :: Архив-
Идете на: