RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Приятелство между двата пола

    Go down 
    +29
    Katie_Rock
    Ками
    Fr0st NoVa
    Slav
    pi.di.
    Bryan
    Black_w0rld
    roki
    dragons_eat_apples!!
    New Age Messiah
    something_from_hell
    Wicked Child
    fonix
    CrazY
    Mr.Crowley
    Kaamos
    Жоро
    Tincheto_
    Мо7о_ейнджъл
    Bubble
    Немезида
    nikoletito
    Johnny Alister
    Ralie
    KillYaAll
    D(emo)n_Hunter
    Enough
    Ане
    Лили.
    33 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПет 22 Яну 2010, 23:02

    Таа..темата е повече от ясна.

    Според вас може ли да има приятелство между двама човека - момче и момиче.

    Аз съм твърдо ЗА! - най-добрият ми приятел е момче.

    А и общувам повече с момчета, отколкото с момичета.

    Върнете се в началото Go down
    Ане
    Rockplacer
    Rockplacer
    Ане


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 460
    Location : The shores of Anduin
    Интереси : бръм...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 13.05.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПет 22 Яну 2010, 23:21

    Що не. Приятелството, според мен, е по-чистата форма на любовта. Да си приятел с момче си е готино. ^^
    Върнете се в началото Go down
    Enough
    Banned



    Male
    Брой мнения : 193
    Location : Varna
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.09.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПет 22 Яну 2010, 23:23

    Има го. Имам страхотни приятели : момичета.
    Но има момичета с които е невъзможно да си само приятел. хах
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПет 22 Яну 2010, 23:25

    ДА, МОЖЕ!
    Най-близките ми приятели са именно момчета.
    НАй-добрият ми приятел като цяло е моомче. Никога не съм имала по-специални чувства към него, нито той, за мен е като брат, сестра, всичко...
    Наистина общуването с момчетата винаги ми е било по-лесно и съм се разбирала по-добре с тях.
    С момичетата малко по-трудно, много малко са ми наистина близки.
    Върнете се в началото Go down
    Enough
    Banned



    Male
    Брой мнения : 193
    Location : Varna
    Рейтинг : 0
    Registration date : 08.09.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 00:07

    D(emo)n_Hunter написа:
    ДА, МОЖЕ!
    НАй-добрият ми приятел като цяло е моомче.

    Сри просто ми стана смешно Clap biggrin Laughing
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 09:34

    хах, ами аз имам само момчета приятели и 1 момиче biggrin определено е възможно такова приятелство между половете! Smile

    аз пък не мога да съм приятелка с момиче biggrin
    просто съм свикнала все да ме предават и имам горчив опит от "приятелството с момичета" , не мога да доверя нищо на тези гадни двулични създания, които ти "крадат момчето", правят ти се на приятелки а ти говорят зад гърба, не могат да пазят тайна и ако се изнервят от теб да я кажат на всички Angry

    това са момичетата, нищо лично...има и такива момчета но пък те са по-малко... Smile а и не съм попадала от 1 година на такова момче Smile
    Върнете се в началото Go down
    Ralie
    Fan
    Fan
    Ralie


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна Бейби
    Интереси : Фотография
    Рейтинг : 0
    Registration date : 25.07.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 11:13

    Да може едни от най - близките ми приятели са момчета.
    Върнете се в началото Go down
    Johnny Alister
    Fan
    Fan
    Johnny Alister


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 403
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, спорт,езици , актьорско майсторство, изобразително изкуство
    Рейтинг : 1
    Registration date : 02.12.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 11:34

    Разбира се , че е възможно. Според мен момчетата са много по-свеотдайни, не си падат по интригите за разлика от много момичета, а и изслушват по-добре. В крайна сметка зависи от човека. За всичките ми приятели момчета съм сигурна , че биха ми помогнали във всякакви ситуации , без да ми задават излишни въпроси и без да го разказват на всички , за много малко от "приятелките" си мога да кажа същото.
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 12:52

    Enough написа:
    D(emo)n_Hunter написа:
    ДА, МОЖЕ!
    НАй-добрият ми приятел като цяло е моомче.

    Сри просто ми стана смешно Clap biggrin Laughing

    И каква е причината ?
    Върнете се в началото Go down
    nikoletito
    Rockplacer
    Rockplacer
    nikoletito


    Female
    Age : 27
    Брой мнения : 1202
    Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
    Рейтинг : 0
    Registration date : 21.10.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 13:19

    Възможно е. Повечето момчета, с които контактувам ме разбират. Лесно е.
    Smile
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 13:24

    Не.
    Можете ли да кажете, че в нито един момент не сте се замисляли дали с този "приятел" нем може да има и нещо повече? По-големите от вас, не сте ли се замисляли никога какво ли ще е да правите секс с него?
    Никога не е просто приятелство. Най-често те се правят на приятели, за да се доближат до вас, да ви спечелят доверието....и така. Има момчета с които сме....нещо като приятели, но това е било след като сме преодолели този период....за 1-2 момчета още се чудя дали са го преодолели този период, но това вече си е техен проблем. Нали спряха да ми досаждат.
    Върнете се в началото Go down
    Bubble
    Fan
    Fan
    Bubble


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 519
    Location : Варна
    Рейтинг : 9
    Registration date : 17.04.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 14:15

    nikoletito написа:
    Възможно е. Повечето момчета, с които контактувам ме разбират. Лесно е.
    Smile
    Мхм Sunshine Момчетата като просто приятели са страхтони, но като става вапрос за връзка...ужас biggrin Всички са еднакви в това отношение Doh
    Върнете се в началото Go down
    D(emo)n_Hunter
    Moderator
    Moderator
    D(emo)n_Hunter


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 3541
    Location : Плевен
    Интереси : хирургия
    Рейтинг : 94
    Registration date : 10.11.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 14:46

    Немезида написа:
    Не.
    Можете ли да кажете, че в нито един момент не сте се замисляли дали с този "приятел" нем може да има и нещо повече? По-големите от вас, не сте ли се замисляли никога какво ли ще е да правите секс с него?
    Никога не е просто приятелство. Най-често те се правят на приятели, за да се доближат до вас, да ви спечелят доверието....и така. Има момчета с които сме....нещо като приятели, но това е било след като сме преодолели този период....за 1-2 момчета още се чудя дали са го преодолели този период, но това вече си е техен проблем. Нали спряха да ми досаждат.

    Аз такива периоди не съм имала с конкретния човек.
    да, щегували сме се, но никога не сме го приемали на сериозно, защото той е напълно запознат с всички момчета в живота ми и аз с всичко момичета в неговия.
    За себе си мога да гарантирам, че съм нямала нищо повече, а и той е човек, който ако някога е имал нещо към мен щеше да ми го каже.
    Върнете се в началото Go down
    Мо7о_ейнджъл
    Legendary
    Legendary
    Мо7о_ейнджъл


    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 1325
    Location : Everywhere
    Рейтинг : 40
    Registration date : 12.05.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyСъб 23 Яну 2010, 14:51

    Още от малка най-добрите ми приятели са били момчета ... внаги с тях съм се мъкнала. Предпочитам приятел момче от колкото момиче /с изключения разбира сее/. Майка ми постоянно ми повтаря, че съм егати мъжкараната и пр. Обаче така ми е по добре...
    Върнете се в началото Go down
    Tincheto_
    Great
    Great
    Tincheto_


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 362
    Location : Варна
    Рейтинг : 4
    Registration date : 13.07.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 00:11

    И да и не..
    Не,че не е възможно да има само приятелство между момче и момиче,но незнам защо понякога си мисля,че все от едната страна чувствата са по-силни и не са само приятелски..
    Може би,защото лично на мен ми се случи..известно време много добри приятели и в един момент осъзнавам,че всъщност започвам да се влюбвам,но това май си е мой проблем.
    Все пак има и момчета,с които наистина сме само приятели и нищо повече..Незнам.И двете страни на темата мога да защитавам.
    Върнете се в началото Go down
    KillYaAll
    Great
    Great



    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 213
    Рейтинг : 0
    Registration date : 11.01.2010

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 10:39

    Немезида написа:
    Не.
    Можете ли да кажете, че в нито един момент не сте се замисляли дали с този "приятел" нем може да има и нещо повече? По-големите от вас, не сте ли се замисляли никога какво ли ще е да правите секс с него?

    Моята компания е от 14 момчета!

    Първо - замисляла съм се дали с всеки от тях може да има нещо повече, и не може! не ме привличат, забавни са, хубаво ми е с тях, но за връзка не може и да се говори, знам и че и те са така спрямо мен /повечето/! просто те знаят че никой няма шанс с мен и не даже да има нещо от тяхна страна го преодоляват и сме само приятели /аз съм откачалка и кой би ме искал за гадже/ biggrin

    Второ - замисляла съм се за секс с всеки от тях, и честно казано би ме било гнус да го правя с повечето от тях, може би с 3ма би ми харесало и ме привличат от части сексуално, но не бих го направила с тях, защото си имам морални норми а и са ми приятели, аз правя секс само с човек когото обичам, а не с всеки който ме привлича сексуално!!!
    и междудругото за кво намесваме секса? смисъл, аз примерно искам да правя секс и с някои момичета... Rolleyes

    Възможно е приятелството!

    btw този пост не е заяждане! Yes
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 13:06

    Що да не ? Познавам момичета, които са доста верни приятели...
    Върнете се в началото Go down
    Жоро
    Rockplacer
    Rockplacer



    Male
    Age : 29
    Брой мнения : 1144
    Location : Стамболийски
    Рейтинг : 0
    Registration date : 02.10.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 13:15

    На тези години немога да кажа изобщо, че имам приятели, по-скоро познати, но нали няма невъзможни неща, защо да не?!


    Последната промяна е направена от Иванов. на Пон 25 Яну 2010, 08:21; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Kaamos
    Rockplacer
    Rockplacer
    Kaamos


    Female
    Age : 32
    Брой мнения : 1165
    Location : Варна
    Интереси : aaaaa
    Рейтинг : 20
    Registration date : 19.10.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 13:44

    Засега за себе си съм доказала, че е възможно да приемам някой от другия пол единствено като приятел и се надявам това да не се промени. За мен лично няма чак такова значение полът, по-скоро с какъв човек общувам Smile
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyНед 24 Яну 2010, 21:26

    Приятелството няма пол. Не избирате приятелите си по външен вид, а по характер, следователно няма никакво значение от какъв пол са те.

    Що се отнася до евентуалните чувства и желания - щом единият ги изпитва очевидно не сте само приятели, но това в никой случай не отрича възможността за чисто приятелските чувства.
    Върнете се в началото Go down
    Немезида
    Кака
    Кака
    Немезида


    Female
    Age : 36
    Брой мнения : 1809
    Location : in his heart
    Интереси : Ania
    Рейтинг : 61
    Registration date : 31.01.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПон 25 Яну 2010, 01:00

    DRAGON написа:
    щом единият ги изпитва очевидно не сте само приятели, но това в никой случай не отрича възможността за чисто приятелските чувства.
    Противоречиш си... Smile

    Може би защото съм се парила от "приятели момчета" и затова вече се дърпам. Иначе и аз така си мислех...той полът не е определящ. И после ти разбиват представите на пух и прах.


    Последната промяна е направена от Немезида на Пон 25 Яну 2010, 08:48; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Лили.
    Moderator
    Moderator
    Лили.


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 2243
    Location : Пловдив
    Интереси : *ньо.
    Рейтинг : 33
    Registration date : 19.05.2009

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПон 25 Яну 2010, 08:35

    Немезида написа:
    И после ти рзбиват представите на пух и прах.

    В повечето случаи приятелството изстива (е, доколкото е било приятелство, де) и единият се отдръпва.
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyПон 25 Яну 2010, 10:50

    Немезида написа:
    DRAGON написа:
    щом единият ги изпитва очевидно не сте само приятели, но това в никой случай не отрича възможността за чисто приятелските чувства.
    Противоречиш си... Smile

    Може би защото съм се парила от "приятели момчета" и затова вече се дърпам. Иначе и аз така си мислех...той полът не е определящ. И после ти разбиват представите на пух и прах.

    Не си противореча, а разграничавам двете състояния. И това, че си мислела някого за приятел не го прави атвоматично приятел Wink
    Върнете се в началото Go down
    Mr.Crowley
    Advanced
    Advanced
    Mr.Crowley


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 192
    Location : City of fallen angels where the ocean meets the sand
    Интереси : история, кино, музика..
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.01.2010

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyВто 02 Фев 2010, 16:22

    Рядко
    Момичета които съм имал за приятел,
    Цитат :
    не може да има и нещо повече?
    ии малко след това нещата се развалят.
    Но пък и има и такива с които този въпрос не е възниквал (поне от моя страна)
    Върнете се в началото Go down
    CrazY
    Rockplacer
    Rockplacer
    CrazY


    Male
    Age : 32
    Брой мнения : 2380
    Location : ПЛОВДИВ
    Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
    Рейтинг : 82
    Registration date : 15.12.2008

    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола EmptyВто 02 Фев 2010, 16:27

    Между момче и момиче никога не може да съществува такова приятелство, така както между две момчета!
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Приятелство между двата пола Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между двата пола   Приятелство между двата пола Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Приятелство между двата пола
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace ::   :: Архив-
    Идете на: