RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)

Go down 
+20
motorrbreath
Сакс
Лили.
infinity
nikoletito
Rainoffire
Raggamuffin1912
Mushroom
debora
Bubble
littleMICROBE
CrazY
Xpuc ^_^
Алфонсин
Руто
Overkill_86
Марто!
krissa
Пате
RockPlace
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Харесва ли ви?
Да, Супер е!
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_lcap74%Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_rcap
 74% [ 34 ]
Много
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_lcap13%Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_rcap
 13% [ 6 ]
Добър е
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_lcap4%Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
Не става
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_lcap2%Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Боза.
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_lcap7%Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
Общо гласове : 46
 

АвторСъобщение
RockPlace
Administrator
Administrator
RockPlace


Male
Брой мнения : 1570
Рейтинг : 87
Registration date : 12.07.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 18 Окт 2008, 19:18

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Bob-marley




Боб Марли (на английски: Bob Marley) е ямайски певец, китарист, автор на песни и общественик. Той е най-популярният изпълнител на реге, който популяризира този жанр извън Ямайка.
---
Биография:
Истинското му име е Робърт Неста Марли. През 1963 г. сформира групата „The Teenagers“, която се прекръства на „The Wailing Rudeboys“, „The Wailing Wailers“ и в крайна сметка „The Wailers“. Групата добива огромна популярност в Ямайка в периода 1964 г.-1973 г. Първият албум, издаден в международен мащаб през 1974 г. — „Catch a Fire“, донася световна популярност на групата. Следват редица успешни албуми и песни, сред които „No Woman, No Cry“, „Get Up, Stand Up“, „I Shot The Sheriff“, „One Love“ и др. Музиката на Марли е силно религиозно и политически обвързана и в продължение на години оказва влияне върху живота в Ямайка, както и по целия свят.
---
Ранни години:
Робърт Неста Марли е роден в малкото селце Найн Майлс в провинция Сейнт Ан, Ямайка, на 6 февруари 1945. По това време неговата майка, Седела Малкълм, е младо провинциално момиче, едва на деветнадесет години, а баща му е бял, възстар ямаец на име Норвал Синклер Марли. До петгодишна възраст, Неста живее в къщата на своя дядо по майчина линия, Омера Малкълм. Бащата на Неста предлага момчето да заживее с него в Кингстън, където може да получи по-добро образование. Така Неста заминава за столицата, където живее баща му. Седела не получава никаква вест за сина си и започва да се притеснява. По-малко от година след заминаването на сина си Седела заминава за столицата, и успява да открие Неста на улица „Холивуд“, където той живее с една стара дама на име Мис Грей.

Марли се връща в провинцията, където започва близкото му приятелство с момче на име Невил Ливингстън, наричан „Бъни“. Това приятелство продължава, докато бащата на Бъни решава да замине за Кингстън и да отвори ром-бар. Седела също напуска града скоро, а Боб е оставен при роднини, докато порастне достатъчно, за да се присъедини към нея. Най-накрая през 1975 г. Боб се мести в Кингстън, където отново е с майка си и с Бъни. Столицата отваря очите на момчетата за развиващата се местна музикална сцена и интересът на двамата към пеенето и свиренето нараства все повече и повече.
---
Първи стъпки в музиката:
През 1960 г., Боб, както вече всички го наричат, попада под наставничеството на местната знаменитост Джо Хигс. Хигс дава уроци на млади таланти в своя двор, където му е представен и Боб. Музиката вече се е превърнала в най-важното нещо в живота на Боб. Той току-що е напуснал работата си на заварчик, след инцидент, при който парче метал се забива в окото му. По това време той се обикаля из градския музикален магазин Клемент Додс, където следи за най-новите хитове и звуци.

Под наставничеството на Хигс, талантът на Боб разцъфтява и през 1962 г. Дерик Морган го представя на Лесли Конг, ямайски продуцент от китайски произход. Конг е собственик на салона „Бевърлис Айс Крийм“, а като продуцент на Морган се радва на огромен успех. Марли записва четири парчета на Конг, две от които са издадени като сингли. Първото „Judge Not“ е издадено в Англия под името „Do U Still Love Me“ през 1963 г., второто е „One Cup Of Coffee“. Четвъртото парче „Terror“ никога не е издадено и се смята за загубено някъде в архивите. Никой от синглите не успява да пробие в Ямайка, но това на отслабва желанието на Боб да изгради кариера в музиката. Марли се завръща при Хигс, където скоро се събира с трима нови музиканти — Ливингстън и Тош. Джуниър Брейтуеит е едва на четиринадесет, със млад, но вече силен глас, подобен на този на една от най-големите американски звезди Франки Лаймън. Малко се знае за двете бек-вокалистки, с които Хигс ги събира — Бевърли Келсо и Чери Грийн. Всъщност много години се смята, че името на Грийн е Чери Смит. Боб продължава да се занимава и със соло кариерата си, и за първи път вкусва от успеха в конкурса за млади таланти на „Уард Тиътър“, пеейки последната си композиция „Simmer Down“. Марли също участва в два прощални концерта в чест на имигриращия Дерик Морган, където се представя с „One Cup Of Coffee“ и собствената си дебютна песен „Judge Not“.



Download : Премахнат торент линк


Последната промяна е направена от Frankie на Съб 18 Окт 2008, 19:36; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 18 Окт 2008, 19:31

Знам, че тук няма човек, който да харесва особено много Боб Марли.. Но просто вече не издържам, от много време искам да Ви покажа, че той е един човек, който е променил живота ми с музика.. Човек, който обожавам, може би и обичам, човек, който винаги ми оправя настроението със своите песни, човек, който никога няма да видя и няма възможност да го видя.
Просто не можете да разберете, че аз и 1 ден без неговата музика не мога да живея.. С него се събуждам и с него заспивам! Сигурно ви е прекалено сложно да разберете колко значи той за мен.. дори и да не е вече на този свят.. Обожавам го просто :hrt:
Има толкова моменти в моя кратък живот в които са стигали до там да губя всякаква надежда, за какво и да е било.. Винаги когато чуя текстовете на песните му и искам не искам се усмихвам.. И си казвам "Everything's gonna be allright"
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 18 Окт 2008, 19:32

И просто дори едно "да, супер е" не може.. да го опише..!
Върнете се в началото Go down
krissa
Advanced
Advanced
krissa


Male
Age : 31
Брой мнения : 123
Рейтинг : 2
Registration date : 24.09.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyВто 21 Окт 2008, 21:57

тва го разбирам обаче нещо неговата музика аз не я разбирам
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyВто 21 Окт 2008, 21:58

Какво трябва да му разбираш пък на неговата музика? Кажи, баба, ко ни ти й ясно : )
Върнете се в началото Go down
Марто!
Unique
Unique
Марто!


Male
Age : 111
Брой мнения : 802
Location : At Home
Рейтинг : 48
Registration date : 17.07.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 08 Ное 2008, 13:03

R.I.P Боб, ти винаги ще живееш в белите ни дробове! Laughing
Върнете се в началото Go down
Пате
Rockplacer
Rockplacer
Пате


Female
Age : 27
Брой мнения : 1303
Location : Paradise City a.k.a Varna
Интереси : Music, RockPlace
Рейтинг : 1
Registration date : 12.08.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 08 Ное 2008, 13:15

Яя, SheIsMySin не ми взимай репликите.. Тва се запазена марка лично от мен.. Ще те съдя.>!
Върнете се в началото Go down
Марто!
Unique
Unique
Марто!


Male
Age : 111
Брой мнения : 802
Location : At Home
Рейтинг : 48
Registration date : 17.07.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 08 Ное 2008, 13:20

Покажи ми декларацията за патент и ти разрешавам да ме съдиш! Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Overkill_86
Newbie
Newbie



Age : 37
Брой мнения : 26
Рейтинг : 1
Registration date : 25.01.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСря 28 Яну 2009, 01:26

Боб Марли и Аз ни сжарзва едно и сащто нещо-ТРЕВАТА ,а за музиката е айляшка и релаксираща!!
Върнете се в началото Go down
Руто
Administrator
Administrator
Руто


Male
Брой мнения : 3990
Location : Пловдив
Интереси : Езици, философия, психология
Рейтинг : 313
Registration date : 17.07.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСря 28 Яну 2009, 09:33

Жалко че първата асоциация,която името Боб Марли предизвиква е "марихуана"!
И каква е тая мания да се идолизира пушенето на някакъв плевел -който го кефи,да си пафка и след това да си изпикава мозъка!

Не харесвам реге,но признавам че Боб Марли е велик музикант.
Върнете се в началото Go down
Алфонсин
Great
Great
Алфонсин


Female
Age : 29
Брой мнения : 245
Location : нявсякъде, но повече никъде
Рейтинг : 14
Registration date : 05.02.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 07 Фев 2009, 23:23

Пате написа:
Знам, че тук няма човек, който да харесва особено много Боб Марли.. Но просто вече не издържам, от много време искам да Ви покажа, че той е един човек, който е променил живота ми с музика.. Човек, който обожавам, може би и обичам, човек, който винаги ми оправя настроението със своите песни, човек, който никога няма да видя и няма възможност да го видя.
Просто не можете да разберете, че аз и 1 ден без неговата музика не мога да живея.. С него се събуждам и с него заспивам! Сигурно ви е прекалено сложно да разберете колко значи той за мен.. дори и да не е вече на този свят.. Обожавам го просто :hrt:
Има толкова моменти в моя кратък живот в които са стигали до там да губя всякаква надежда, за какво и да е било.. Винаги когато чуя текстовете на песните му и искам не искам се усмихвам.. И си казвам "Everything's gonna be allright"

Грешиш, разбирам те. Велик музикант! И велика философия! DON'T WORRY, BE HAPPY! Това за мен е най-смисленото нещо. НАЙ-смисленото Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyВто 17 Фев 2009, 14:58

БРАВО Smile ... има 1 яка темичка за Бобчо Smile ... РАГА Оне :Е
Върнете се в началото Go down
Xpuc ^_^
Newbie
Newbie
Xpuc ^_^


Female
Age : 29
Брой мнения : 90
Интереси : Да събирам кашони.
Рейтинг : 0
Registration date : 12.04.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСря 15 Апр 2009, 18:34

Алфонсин написа:
Пате написа:
Знам, че тук няма човек, който да харесва особено много Боб Марли.. Но просто вече не издържам, от много време искам да Ви покажа, че той е един човек, който е променил живота ми с музика.. Човек, който обожавам, може би и обичам, човек, който винаги ми оправя настроението със своите песни, човек, който никога няма да видя и няма възможност да го видя.
Просто не можете да разберете, че аз и 1 ден без неговата музика не мога да живея.. С него се събуждам и с него заспивам! Сигурно ви е прекалено сложно да разберете колко значи той за мен.. дори и да не е вече на този свят.. Обожавам го просто :hrt:
Има толкова моменти в моя кратък живот в които са стигали до там да губя всякаква надежда, за какво и да е било.. Винаги когато чуя текстовете на песните му и искам не искам се усмихвам.. И си казвам "Everything's gonna be allright"

Грешиш, разбирам те. Велик музикант! И велика философия! DON'T WORRY, BE HAPPY! Това за мен е най-смисленото нещо. НАЙ-смисленото Smile

Да, и аз те разбирам!Този човек е велик, музиката, той ..... Наистина е много гадно, че великите музиканти трябва да умират по този начин . Cry Отлично те разбирам, защото Кърт Кобейн е точно това за мен, което си описала ти за Боб Марли. Cry И двамата ги ценя супер много и толкова се сдухвам, когато се сетя че въпреки живота им в нашите сърца, ние никога няма да можем да ги видим. Cry
Върнете се в началото Go down
CrazY
Rockplacer
Rockplacer
CrazY


Male
Age : 32
Брой мнения : 2380
Location : ПЛОВДИВ
Интереси : Палатки, забавление, плуване, пиене...
Рейтинг : 82
Registration date : 15.12.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyЧет 16 Апр 2009, 01:18

Пате написа:
Знам, че тук няма човек, който да харесва особено много Боб Марли.. Но просто вече не издържам, от много време искам да Ви покажа, че той е един човек, който е променил живота ми с музика.. Човек, който обожавам, може би и обичам, човек, който винаги ми оправя настроението със своите песни, човек, който никога няма да видя и няма възможност да го видя.
Просто не можете да разберете, че аз и 1 ден без неговата музика не мога да живея.. С него се събуждам и с него заспивам! Сигурно ви е прекалено сложно да разберете колко значи той за мен.. дори и да не е вече на този свят.. Обожавам го просто :hrt:
Има толкова моменти в моя кратък живот в които са стигали до там да губя всякаква надежда, за какво и да е било.. Винаги когато чуя текстовете на песните му и искам не искам се усмихвам.. И си казвам "Everything's gonna be allright"

пате пате.. : (

Кликнете тук за да видите колко много Патето обожава дядо Марли
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyЧет 16 Апр 2009, 09:11

вижте ника О.о
Върнете се в началото Go down
Bubble
Fan
Fan
Bubble


Female
Age : 29
Брой мнения : 519
Location : Варна
Рейтинг : 9
Registration date : 17.04.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyНед 19 Апр 2009, 15:07

Ще цитирам едно от многото Му велики и мъдри философски изказвания за живота "You just can`t live this negative way, make way for the positiv day!" (Съжелявам ако имам мн правописни грешки. ) RESPECT!
Btw страхотна тема! Thumbup
Върнете се в началото Go down
debora
Great
Great
debora


Female
Age : 30
Брой мнения : 279
Рейтинг : 3
Registration date : 15.04.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyПон 20 Апр 2009, 21:02

Боб Марли-успокоениее Smile
Върнете се в началото Go down
Mushroom
Newbie
Newbie
Mushroom


Female
Age : 30
Брой мнения : 29
Рейтинг : 2
Registration date : 10.05.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyЧет 14 Май 2009, 22:30

Спасибо Бобу Марли Smile
Върнете се в началото Go down
Raggamuffin1912
Newbie
Newbie
Raggamuffin1912


Male
Age : 29
Брой мнения : 13
Location : Пловдив
Интереси : Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 09.11.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyВто 10 Ное 2009, 09:08

Бобеца,Бобеца Cry Cry Няма съмнение,че живее в белите ми дробове biggrin Tи да се напушиш на Buffalo Soldier и ти ша пееш за горкото войниче biggrin R.I.P Let JaH Bless Yah Cry
Върнете се в началото Go down
Rainoffire
Great
Great
Rainoffire


Male
Age : 28
Брой мнения : 226
Интереси : Музика [:
Рейтинг : 0
Registration date : 31.10.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСря 11 Ное 2009, 22:14

Наистина велик музикант.. R.I.P Cry
Поздрав Smile
Премахнат клип
Върнете се в началото Go down
nikoletito
Rockplacer
Rockplacer
nikoletito


Female
Age : 27
Брой мнения : 1202
Интереси : УайтСнейк, Лами, РокПлейс, Музика
Рейтинг : 0
Registration date : 21.10.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 28 Ное 2009, 20:12

Никога няма да излезе от сърцето ми.
Много велик човек! Уважението ми към него е на макс!
Прекрасна музика!
Нека почива в мир!!! Cry
Върнете се в началото Go down
infinity
Newbie
Newbie
infinity


Female
Брой мнения : 9
Location : Rainbow Country
Рейтинг : 0
Registration date : 29.11.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyНед 29 Ное 2009, 22:10

Та, първото си мнение с огромно удоволствие ще го посветя на Марли.
Велик, велик! Музиката му е уникална. Той е уникален като личност. Когато слушам музикато му ми става едно такова слънчево, позитивно и готино. Страхотен е! Винаги ще ми е един от любимите изпълнители и винаги ще го уважавам. (:
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyСъб 02 Яну 2010, 00:32

Прекрасна музика..

Релакс, удоволствие..

Един от хората, който ще остане в историята с творчеството си! <3
Върнете се в началото Go down
Сакс
Administrator
Administrator
Сакс


Male
Age : 30
Брой мнения : 669
Location : Пловдив и София;
Интереси : Математика, физика, поезия, спорт;
Рейтинг : 38
Registration date : 01.01.2010

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyНед 10 Яну 2010, 14:52

CrazY написа:
Пате написа:
Знам, че тук няма човек, който да харесва особено много Боб Марли.. Но просто вече не издържам, от много време искам да Ви покажа, че той е един човек, който е променил живота ми с музика.. Човек, който обожавам, може би и обичам, човек, който винаги ми оправя настроението със своите песни, човек, който никога няма да видя и няма възможност да го видя.
Просто не можете да разберете, че аз и 1 ден без неговата музика не мога да живея.. С него се събуждам и с него заспивам! Сигурно ви е прекалено сложно да разберете колко значи той за мен.. дори и да не е вече на този свят.. Обожавам го просто :hrt:
Има толкова моменти в моя кратък живот в които са стигали до там да губя всякаква надежда, за какво и да е било.. Винаги когато чуя текстовете на песните му и искам не искам се усмихвам.. И си казвам "Everything's gonna be allright"

пате пате.. : (

Кликнете тук за да видите колко много Патето обожава дядо Марли

Doh

--
Боб Марли..
Неговата музика винаги успява да ме успокой, развесели..
Тя ще бъде запомнена, и никога - забравена..
To Happy To Stop
Върнете се в началото Go down
motorrbreath
Great
Great
motorrbreath


Male
Age : 30
Брой мнения : 305
Location : Пловдив
Интереси : музика,ски ...
Рейтинг : 0
Registration date : 02.01.2010

Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) EmptyПон 11 Яну 2010, 15:10

ОО Бобчо biggrin
Супер веселяга Thumbup
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)   Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Bob Marley / Боб Марли (raggae,ska)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: