RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty
    ПисанеЗаглавие: Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.   Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. EmptyЧет 18 Фев 2010, 02:25

    „Тъмата ми ще носиш
    Като камък на врата
    Сълзите ми ще пиеш
    До края на света”


    Каза Миналото без да се замисли. Беше облечена в черна роба, лицето й не се виждаше, само посинели устни. Чувството да седиш до нея беше ужасно. Тъгата, самотата, отчаяността и тазни черна дупка, о, тази дупка ме съсипваше. Разяждаше същността ми, изяждаше разума ми и разлагаше щастието ми. Исках да се обеся, реалноста да удавя - беше трудно, толкова трудно. Ужас, страх, укори, сълзи, смъртно легло, още сълзи и смърт. Миналото е сложно. Иска да те хване със своите челюсти, да те сдъвче и изплюе.

    ”Седя тихо
    В ъгъла свита
    И поглеждам те плахо
    В спомени покрита”

    Шепнеше Настоящето, гледайки надолу, като наказано дете. Свещите осветяваха бледото й уплашено лице. Бяла копринена рокля се спускаше по невинното й тяло, а устата й бе зашита, затова думите й не се чуваха от никой. Ръцете й в окови, не можеше да направи нищо друго освен да седи в ъгъла, да мълчи и да скърби за хората, които вече не бяха до нея и никога нямаше да се върнат. Очите й се насълзиха, но тя нямаше да пролее и сълза, защото бе различна. А съществува ли сълзата ако никой не я види, усети или вкуси?

    ”Аз съм могъща и силна
    Дъщеря за Златната зора
    В мен е твоята надежда
    Дръж се за моята ръка”


    Каза Бъдещето с високо вдигната глава. С дрехи от златни нишки, корона от сбъднати мечти и триумф, ухаещ на цветя. В очите й се виждаше силата. Тя е тази с две имена- Бъдеще, по-известна като Надежда. Макар и неизвестна, тя е вярата, която ни крепи. Тя е светлината, която винаги осветява тъмните ни дни. Тя е майката, която ни кърми докато израстваме. Тя е бащата, който ни крепи със своята сила. Тя е сестрата, която вярва в нас. Тя е братът, който винаги ни защитава.
    Бъдещето е Надеждата. Бъдещето е Вярата. Бъдещето е Истината.
    Върнете се в началото Go down
    Purblindd
    Epic
    Epic



    Female
    Age : 28
    Брой мнения : 635
    Location : Spellbound Land
    Интереси : Рисуване, Музика и други ...
    Рейтинг : 0
    Registration date : 28.10.2009

    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.   Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. EmptyЧет 18 Фев 2010, 02:28

    прекрасно .
    Върнете се в началото Go down
    eMm
    Administrator
    Administrator



    Female
    Age : 31
    Брой мнения : 2138
    Location : Варна
    Интереси : Photography
    Рейтинг : 22
    Registration date : 06.01.2009

    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.   Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. EmptyВто 24 Авг 2010, 23:36

    Нямам думи.
    Просто прекрасно.
    Върнете се в началото Go down
    Ania
    Moderator
    Moderator
    Ania


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 2011
    Location : Wonderland
    Интереси : pizza
    Рейтинг : 80
    Registration date : 14.07.2008

    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.   Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. EmptyСря 25 Авг 2010, 13:11

    Благодаря ви! <3
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.   Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще. Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Диалог в Минало, Настояще и Бъдеще.
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: