RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

     

     Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)

    Go down 
    5 posters
    АвторСъобщение
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyЧет 04 Мар 2010, 23:12

    Любовта е като роза в пустиня

    Любовта е като птица бяла,
    но оставиш ли я тя не бяга,
    Иска ти се да полети
    и, че е била тук да забравиш ти.
    Но уви,
    тя в сърцето ти лежи.
    Там се е спотайла, бяла, дива, тайна и страхлива.

    Заслужава ли си тя, да се бориш до смъртта си за нея?

    Любовта е като роза в пустиня, тъй нежна, красива, но и толкова бодива.
    Никой не вярва, че я има,
    та как ще съществува роза в пустиня?
    Да обаче читателю драг,
    аз я видях, обгърната в мрак.

    Тежка е нашата съдба, да носиш на ръце любовта.

    Любовта е и като морска вълна,
    убива всичко по пътя.
    Не оставя една жива душа,
    а просто куп разбити неща.
    Не можеш да я спреш,
    ако не я превъзмогнеш, просто ще умреш.

    Любовта е близо до очите, дълече от разума и вътре в сърцето.
    Върнете се в началото Go down
    Imperial
    Rockplacer
    Rockplacer
    Imperial


    Male
    Age : 28
    Брой мнения : 1348
    Location : Пловдив
    Интереси : Музика... свирене на китара (бас, ритъм, акустична, соло) и РокПлейс
    Рейтинг : 3
    Registration date : 19.12.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyПет 05 Мар 2010, 08:44

    To Happy To Stop oлеее много е сладурско ^^.....много ми хареса Yes
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyПет 05 Мар 2010, 08:58

    Ем...браво ! Yes
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyСъб 06 Мар 2010, 09:36

    не знаех че толкова добре можеш да пишеш. много е добро Smile
    Върнете се в началото Go down
    Линн
    Epic
    Epic
    Линн


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 675
    Location : Асеновград
    Рейтинг : 0
    Registration date : 16.09.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyЧет 18 Мар 2010, 16:51

    Леле, добро е !
    ''..Никой не вярва, че я има,
    та как ще съществува роза в пустиня?
    Да обаче читателю драг,
    аз я видях, обгърната в мрак.'' Heart
    Върнете се в началото Go down
    Доцент Бинева
    Rockplacer
    Rockplacer
    Доцент Бинева


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 1071
    Location : Асеновград
    Интереси :
    Рейтинг : 0
    Registration date : 26.07.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyПет 19 Мар 2010, 12:16

    олее, сладкии мойй, благодаря вии искренно. Не знаех, че толкова много ще ви хареса. Имам и други мой "произведения" biggrin, ноо ме беше тоолова срам да ги пиша ... ,че не ги сложиих biggrin Иначее меррси много на всички, разплакахтее ме, думитее ви знаачат много, честноо :prance:
    Върнете се в началото Go down
    deathrose
    Moderator
    Moderator
    deathrose


    Male
    Age : 33
    Брой мнения : 1901
    Location : Асеновград
    Интереси : Бира
    Рейтинг : 15
    Registration date : 31.05.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyПет 19 Мар 2010, 19:02

    сега чакаме да напишеш и другите Wink
    Върнете се в началото Go down
    Линн
    Epic
    Epic
    Линн


    Female
    Age : 29
    Брой мнения : 675
    Location : Асеновград
    Рейтинг : 0
    Registration date : 16.09.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyСъб 20 Мар 2010, 21:55

    deathrose написа:
    сега чакаме да напишеш и другите Wink

    +1
    Върнете се в началото Go down
    Fr0st NoVa
    Fan
    Fan
    Fr0st NoVa


    Female
    Age : 30
    Брой мнения : 593
    Location : Пловдив
    Интереси : музика, фантастика(литература)
    Рейтинг : 1
    Registration date : 21.11.2009

    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) EmptyВто 23 Мар 2010, 23:09

    Бравоо!Хубаво е^^Присъединявам се към мнението на Добс,че трябва да постнеш още. Smile Yes
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)   Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми) Empty

    Върнете се в началото Go down
     
    Любовта е като роза в пустиня ... (малко лудо "творчество" и от мен, бурите в душата ми)
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
    Идете на: