RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics

 

 Fall Out Boy (punk rock, pop)

Go down 
+21
~different
Thoughtless
nelcho
Kecko_pld
Лили.
Punko_hates_ya
Цвет
Downingtn
Mo.
Annie
PollyNirvana
Илмари
sullen girl
Вилито
NiksS
bellz
antani
RockStrawberry
Rally_Shadows
littleMICROBE
Tincheto_
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Какво мислите за групата?
Отлична
Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_lcap27%Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_rcap
 27% [ 13 ]
Много добра
Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_lcap27%Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_rcap
 27% [ 13 ]
Става
Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_lcap16%Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_rcap
 16% [ 8 ]
Понасят се някак
Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_lcap4%Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
боза
Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_lcap26%Fall Out Boy (punk rock, pop) I_vote_rcap
 26% [ 13 ]
Общо гласове : 49
 

АвторСъобщение
Tincheto_
Great
Great
Tincheto_


Female
Age : 30
Брой мнения : 362
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 13.07.2008

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyПон 20 Окт 2008, 19:25

Fall Out Boy (punk rock, pop) Lgpp3010

Fall Out Boy-Името на групата е избрано след допитване до феновете и е взаимствано супергероя Radioactive Man от The Simpsons.
Fall Out Boy (Фол аут бой) е алтернативна рок-поп-пънк група от предградията на Чикаго, Илиноис, която се сформира през 2000г. Групата се състои от Patrick Stump (водещ вокалист, китарист), Peter Wentz (бас, бек вокалист и основен текстописец), Joe Trohman (водещ китарист) и Andy Hurley (барабанист).

Fall Out Boy се събира от китариста Joe Trohman и басиста Pete Wentz, които вземат участие в настоящата чикагска хардкор сцена. Те вербуват местния барабанисти Andy Hurley и Patrick Stump, макар че Stump взема основните задължения на вокалист и китарист. Новият музикален стил на групата не се различава много от досегашния опит на членовете, който е повлиян от поп-пънк стила на the Descendents и Green Day.

Групата издава Split EP през 2002 г. за Uprising Records. По-късно, през 2003 г., издават дебютния си албум Fall Out Boy - Evening Out With Your Girlfriend, отново за Uprising Records. В този период Fall Out Boy се изявяват основно в Чикаго, но специално заобикалящите предградия, които се превръщат в популярна сцена за пънк и хардкор музиката. Място за изпълнения от особено значение е Knights of Columbus Hall. Това е мястото на много от ранните изпълнения на Fall Out Boy.

Барабанистът Andy Hurley се присъединява към групата след издаването на Evening Out With Your Girlfriend. Същата година те издават и втория си албум Take This to Your Grave, със сингли като Grand Theft Autumn (Where is Your Boy) и Saturday, които се въртят по FUSE и mtvU. Албумът придобива златен статус. През 2003 г. групата подписва договор с Island Records. През 2004 г. издават акустичното EP My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue, което включва и DVD.

През 2005 г. стабилността на групата е заплашена, след като Wentz извършва опит за самоубийство. На 3 май 2005 г. Fall Out Boy издават From Under The Cork Tree, който дебютира в класацията Billboard под номер 9, с продажби от над 70 000 копия през първата седмица и скоро след това достига двоен платинен статус. Първият сингъл Sugar, We're Goin' Down се изкачва до номер 8 в Billboard Hot 100 и достига номер 1 в предаването TRL по MTV. Видеоклипът също така печели награда на MTV Video Music Awards през 2005 г. Групата е номинирана за Best New Artist на наградите Грами през 2006 г.

Fall Out Boy вземат участие и в саундтрака към видеоиграта Tony Hawk's American Wasteland, който излиза на пазара през октомври 2005 г. За целта те записват своя версия на хардрок класиката на Gorilla Biscuits - Start Today.
Върнете се в началото Go down
Tincheto_
Great
Great
Tincheto_


Female
Age : 30
Брой мнения : 362
Location : Варна
Рейтинг : 4
Registration date : 13.07.2008

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyПон 20 Окт 2008, 19:28

От скоро ги слушам,любима тяхна песен ми е Thanks For The Memories Smile
Като цяло ми харесват.
Върнете се в началото Go down
littleMICROBE
Rockplacer
Rockplacer
littleMICROBE


Female
Брой мнения : 1417
Location : Избушка на курьих ножках, без окон, без дверей.
Интереси : Magical things
Рейтинг : 47
Registration date : 03.08.2008

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyПон 20 Окт 2008, 21:41

Tincheto_ написа:
От скоро ги слушам,любима тяхна песен ми е Thanks For The Memories Smile
само тази песен признавам biggrin и то, не че ми харесва кой знае колко, ами щото ми напомня за един човек Cry
Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyЧет 29 Яну 2009, 21:37

става.
Върнете се в началото Go down
Rally_Shadows
Newbie
Newbie
Rally_Shadows


Female
Age : 30
Брой мнения : 60
Рейтинг : 3
Registration date : 30.01.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 31 Яну 2009, 15:14

Ам преди бях луднала по тях, но бързо ми писнаха.Стават Smile
Върнете се в началото Go down
RockStrawberry
Newbie
Newbie
RockStrawberry


Age : 29
Брой мнения : 21
Рейтинг : 2
Registration date : 21.03.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 22 Мар 2009, 12:01

Аз си ги харесвам.^^ Запалих се по тях от ОТХ xD Sugar,we`re going down,Thanks For The Memories,Golden,I don`t care си слушам най-често..
Върнете се в началото Go down
antani
Unique
Unique
antani


Male
Age : 29
Брой мнения : 958
Location : Пловдив
Интереси : Hardcore,Japan,World of Warcraft
Рейтинг : 25
Registration date : 06.02.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 22 Мар 2009, 13:34

Много добра група Smile Добра музика правят, но клиповте към песните не стават .
Върнете се в началото Go down
bellz
Great
Great



Female
Брой мнения : 269
Location : The Supermarket, Varna
Интереси : занимавам се с платени убийства
Рейтинг : 1
Registration date : 20.11.2008

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 22 Мар 2009, 22:12

Пфффф, тва е power pop повече от колкото пънк рок. ;D Боза. Имат максимум 5 песни, които стават за слушане. ;p
Върнете се в началото Go down
NiksS
Newbie
Newbie
NiksS


Female
Age : 29
Брой мнения : 26
Рейтинг : 1
Registration date : 11.04.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 11 Апр 2009, 20:00

Песничките им стават за слушане...добри са tongue_smile
Върнете се в началото Go down
Вилито
Rockplacer
Rockplacer
Вилито


Female
Age : 29
Брой мнения : 1745
Location : Плевен :)
Интереси : музика (:
Рейтинг : 9
Registration date : 12.06.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyЧет 18 Юни 2009, 16:38

и тези ме кефят .. мн ги слушах преди 1 година сега рядко .. имам Infinity On High оригинален .. подарък ми беше за 13-тия РД Smile
Върнете се в началото Go down
sullen girl
Newbie
Newbie
sullen girl


Female
Age : 31
Брой мнения : 72
Location : stellar
Рейтинг : 3
Registration date : 19.06.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyВто 23 Юни 2009, 14:58

ауу, обичам! ^^
всичките им албуми адски ми харесват, освен първия.
иначе.. любимо: from under the cork tree. <33
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyВто 23 Юни 2009, 15:03

Не ме радват, некви лигави емота м исе виждат. biggrin
Върнете се в началото Go down
PollyNirvana
Newbie
Newbie
PollyNirvana


Female
Age : 29
Брой мнения : 51
Location : Плевен
Рейтинг : 4
Registration date : 20.05.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyПон 06 Юли 2009, 22:56

Много не ме кефят, твърде комерсиални са и не са никви пънкари според мен.. Thumbdown
Върнете се в началото Go down
Annie
Advanced
Advanced
Annie


Female
Age : 31
Брой мнения : 123
Location : Pleven,BG
Интереси : music
Рейтинг : 7
Registration date : 15.03.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyПон 13 Юли 2009, 22:29

Fall Out Boy не са пънк..може да са поп рок или мааалко поп пънк но пънк рок не са .. дразни ме басиста Пийт Уентз или там къвто е...просто не ме кефи ...ама ме кефят в филма Sex Drive
Върнете се в началото Go down
Mo.
Advanced
Advanced
Mo.


Female
Age : 30
Брой мнения : 105
Location : Varna
Интереси : музика, кецове, япония, манга, храна, лилаво
Рейтинг : 3
Registration date : 25.07.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 25 Юли 2009, 20:35

абе малко са бозави ама иначе става да се разлигавиш на някоя тяхна песен ;Д I Don`t Care е мноо забавна и клипа също
Върнете се в началото Go down
Downingtn
Ultimate Rockplacer
Ultimate Rockplacer
Downingtn


Male
Брой мнения : 1167
Рейтинг : 55
Registration date : 11.06.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 25 Юли 2009, 21:52

Annie написа:
Fall Out Boy не са пънк..може да са поп рок или мааалко поп пънк но пънк рок не са .. дразни ме басиста Пийт Уентз или там къвто е...просто не ме кефи ...ама ме кефят в филма Sex Drive


+1 само че ме дразни и тоя дето е най в ляво devil
Върнете се в началото Go down
Annie
Advanced
Advanced
Annie


Female
Age : 31
Брой мнения : 123
Location : Pleven,BG
Интереси : music
Рейтинг : 7
Registration date : 15.03.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyВто 18 Авг 2009, 23:03

прослушах 2 комерсиални песни biggrin
иначе още не ме кефят
Върнете се в началото Go down
Цвет
Unique
Unique
Цвет


Female
Age : 28
Брой мнения : 870
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 13.10.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 29 Ное 2009, 21:36

Има 6-7 тяхни песни , които си ме радват от много време : )
Групата е добра като цяло ^^
Върнете се в началото Go down
Punko_hates_ya
Banned
Punko_hates_ya


Male
Age : 29
Брой мнения : 72
Location : Noise City (Шумен)
Интереси : Музика , Анархизъм , Бойни изкуства
Рейтинг : 0
Registration date : 07.12.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyВто 08 Дек 2009, 14:41

Т'фа е най-голямата боза , няма нужда дори и от гласуване... Wink няк'ви убити емота , дето ми реват по сцената ... ФЪК ОФ !
Върнете се в началото Go down
Лили.
Moderator
Moderator
Лили.


Female
Age : 29
Брой мнения : 2243
Location : Пловдив
Интереси : *ньо.
Рейтинг : 33
Registration date : 19.05.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 13 Дек 2009, 21:06

В началото като излезнаха - чух няколко техни песни, но след това им изгубих следите..весели са, но не мога да ги слушам постоянно..:д
Върнете се в началото Go down
Kecko_pld
Great
Great
Kecko_pld


Male
Age : 32
Брой мнения : 217
Рейтинг : 12
Registration date : 18.05.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 02 Яну 2010, 03:12

Имат някой добри песнички, но не са нещо което бих слушал постоянно Smile
Върнете се в началото Go down
nelcho
Great
Great
nelcho


Female
Age : 28
Брой мнения : 241
Location : варна
Интереси : неизвестни дългоименни американски поп скейт пънк групи!
Рейтинг : 0
Registration date : 20.01.2010

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 23 Яну 2010, 11:08

добри са Fall Out Boy (punk rock, pop) 639490
Върнете се в началото Go down
Илмари
Rockplacer
Rockplacer
Илмари


Male
Age : 31
Брой мнения : 1492
Location : Пловдив
Интереси : интересни
Рейтинг : 9
Registration date : 24.01.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 23 Яну 2010, 11:27

Punko_hates_ya написа:
Т'фа е най-голямата боза , няма нужда дори и от гласуване... Wink няк'ви убити емота...



Thumbup
Върнете се в началото Go down
Thoughtless
Banned
Thoughtless


Female
Age : 29
Брой мнения : 167
Location : Пловдив
Рейтинг : 0
Registration date : 12.07.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyСъб 23 Яну 2010, 12:08

Стига бе! И такава тема ли имало... biggrin
Върнете се в началото Go down
~different
Great
Great
~different


Female
Age : 28
Брой мнения : 366
Location : Варна ( :
Интереси : Rockplace, музика, фотография, walkin' on the beach.. etc ~
Рейтинг : 1
Registration date : 18.10.2009

Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) EmptyНед 24 Яну 2010, 22:09

Харесват ми около 2-3 песни : ).
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fall Out Boy (punk rock, pop)   Fall Out Boy (punk rock, pop) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Fall Out Boy (punk rock, pop)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sum 41 (punk rock)
» Ramones (Punk Rock)
» Sham 69 (oi!,punk rock)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ВСИЧКО ЗА ЖАНРОВЕТЕ ::  -
Идете на: