RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Какво чакаш? Влизай!
RockPlace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortal with galГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Писанията ми

Go down 
АвторСъобщение
Social_Suicide
Advanced
Advanced
Social_Suicide


Male
Age : 35
Брой мнения : 173
Location : Varna/Yambol
Интереси : Weapons,Adrenalin sports,Cars!
Рейтинг : 0
Registration date : 21.03.2010

Писанията ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писанията ми   Писанията ми EmptyНед 21 Мар 2010, 03:55

Може да имам лексикални грешки, но ще ви покажа някои мои скорошни писания! Smile
За 1вото вижте този линк това е мое: http://www.mypicx.com/uploadimg/739749598_02062010_1.bmp

и това е последното от ппреди по-малко от седмица Smile

Хора, свят, желания

В свят създаден от човека живеем, в свят където през прозореца ми малък виждам все някой човек! Дали това което виждам е истина или не, дали този свят създаден от нас самите трябва да е такъв или не... ще кажа незнам, но знам едно че, и аз съм направен от същото като този, който гледам през малкия си прозорец всеки ден. Дали в този свят на материя истината лежи само в корените на това, което се вижда, докосва и усеща по вкус и мирис? Има ли по-висша сила от това, ако има къде е тя?Искам да усетя повече от това, което материята ми е дала. Да усетя че има сила, която кара съзнанието ми да спре и всеки мой усет да го няма. А в замяна на това да усетя нещо по-върховно, нещо което на този свят го няма или не е открито още.Ех хубаво бе когато бях малък, света беше просто прекрасен в повечето моменти, а сега тази радост всякъш изчезна някъде, свикнах със разочарованието, мъката и предателството, а за купищата лъжи не ми се говори, и от всичко това си задавам въпроса докога още ще продължава това?Да, човека не е перфектен и това му е наказанието с което живее на този свят, свят който не принадлежи на човека.Ала въпреки всичко няма ли нещо,което да премахне празнината, нещо което да ми даде стимул на този свят.Аз ще продължа живота си търсейки, това което ще ми даде спокойствие, мир, обич и незабравими прекрасни моменти.Дали това е любовта незнам, знам че е прекрасно нещо даже и лукс в днешно време, ала какво може да ти даде този човек като и той живее в този свят на материя, да му се доверя ли или не, дали той ще успее да ми даде това, което търся, дали и това ще е поредната лъжа и илюзия... И питам се само това ли е начина за да запълня тази празнота?Няма ли нещо по-смислено, на което да се доверя?Нещо, което ще запали огъня в мен силно и няма да изгасне никога, запълвайки тази празнота в този недойзмислен систематичен свят!!!
Върнете се в началото Go down
 
Писанията ми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RockPlace :: ИНТЕРЕСИ И ХОБИТА :: Пишеш? Рисуваш? Снимаш?-
Идете на: